خرید نهال سیب ، فروش نهال سیب ، قیمت نهال سیب ، نهالستان زردالو

09143819321

خرید نهال سیب

خرید نهال سیب مشهدی نوری مراغه

  نهال سیب نوری مراغه ای به فروش می رسد ، نهال سیب کوتاه به فروش می رسد ، دو نوع سفید و قرمز از این سیب وجود دارد. هر دو را نوری مراغه یا مشهدی نوری می نامند. احتمالاً از باغ شخصی به نام نوری گسترش یافته است. این یک سیب متوسط ​​است و دارای اسیدیته کمی شیرین ، آبدار ، معطر ، یک ساله ، سفت و رسیده است. فقط مقدار کمی در مراغه و اطراف آن رشد می کند .

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب مشهدی نوری مراغه کلیک کنید

خرید نهال سیب گلدن دلشیز

 ویژگی درخت: درختی نسبتا بلند قامت است و گسترده رشد می کند. کیفیت میوه بالا است و تقاضای بازار پسند برای آن متوسط است. نهال سیب گلدن دلشیز پایه و اساس درختان برگریز است ، آنها به دلیل رنگ های روشن و رایحه قوی طرفداران بسیاری دارند. نهال سیب گلدن دلشیز را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت.تمرکز کاشت درختان سیب گلدن دلشیز کاشت نهال های سیب گلدن دلشیز با قطر سوراخ و عمق حداقل 80 * 80 * 80 است. مصرف نهال سیب گلدن دلشیز اساس کشت تجاری در جهان است و مقدار تجاری محصولات سیب گلدن دلشیز در هر کیلوگرم حدود 6 است. فاصله کاشت بهترین نهال های سیب گلدن دلشیز پیوندی 4 * 4 متر در زمین های غیر مایل و مسطح است ، برای زمین های شیب دار و مناطق بادگیر (3 * 3 مربع و مستطیل های 3 * 3 * 3) این فاصله قابل تغییر است. بهترین نهال سیب گلدن دلشیز پیوندی دارای گلدهی دیررس و مقاومت نسبتاً خوب در برابر یخبندان بهاری می باشد.لازم به ذکر است که میوه درخت مالچ شلیل پایه جانبی است که باعث به تاخیر افتادن زمان مطلوب گیرش می شود. ظاهر شد.
ساختار میوه : رنگ میوه بر روی سطح زرد متمایل به صورتی می باشد. بسیار آبدار و شیرین است.
زمان محصول: اواخر شهریور ماه.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب گلدن دلشیزکلیک کنید

خرید نهال سیب گلاب

 سيب گلاب به دليل زودرسي و دارا بودن عطر و طعم خاص، شهرت و مطلوبيت ويژه اي دارد. که در نهالستان طبیعت سبز تولید و آماده عرضه میباشد. در ايران اكوتيپ هاي مختلفي از سيب گلاب وجود دارد كه با دارا بودن ويژگي هاي مشترك زياد، احتمالاً يك رقم خاص باشند كه بر حسب محل پرورش به نام هاي مختلفي مانند سيب گلاب اصفهان، گلاب كهنز و گلاب مشهد معروف شده اند . این رقم نهال سیب گلاب یکی از ارقام نشأت گرفته از ایران در استان اصفهان است. این یکی از گونه های زود کشت سیب در ایران است. در زمستان دارای درختان سخت ، با قد متوسط ​​و تاج بلند است. عملکرد در هکتار به 70 تن می رسد. می تواند به عنوان گرده افشان برای همه انواع سیب موجود استفاده شود. اندازه میوه سیب به طور متوسط ​​100 است. 150 گرم یک طرف میوه آن قرمز و طرف دیگر آن سبز است ، طعم آن بسیار شیرین و آبدار است ، درخت هر 20 روز آبیاری می شود ، در مقایسه با سیب های دیگر ، حمل و نقل ضعیفی دارد و باید در انبار سرد حمل شود. این میوه در اوایل ژوئیه بالغ می شود.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب گلاب کلیک کنید

خرید نهال سیب گرانی اسمیت - سیب سبز

نهال اسمیت یا سیب سبز گران قیمت یک درخت برگریز در استرالیا است. این میوه دارای پوست سبز ، طعم ترش و گوشت آبدار است. این نوع سیب برای رشد کامل به آب و هوای گرم احتیاج دارد و فصل رشد طولانی دارد. در میان درختان زیر کشت ، ارتفاع آن معمولاً 1.8 تا 4.6 متر است و بیشترین میزان آن می تواند به 12 متر برسد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب گرانی اسمیت کلیک کنید

خرید نهال سیب گالا

نهال سیب گالا یک درخت برگریز معروف است. به دلیل رنگ روشن و رایحه معطر آن ، مورد استقبال بسیاری از طرفداران قرار می گیرد. نهال سیب گالا مجاز را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت. نکته اساسی در کاشت درختان سیب گالا این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال سیب گالا باید حداقل 80 * 80 * در نظر بگیرید 80 . نهال سیب گالا یکی از ارقام تجاری تجاری در جهان است و مقدار محصول تجاری سیب گالا حدود 6 کیلوگرم است. در زمین های شیب دار و مسطح ، بهترین نهال های سیب گالای پیوندی با فاصله 4 * 4 متر کاشته می شود ، در زمین های شیب دار و مناطق بادگیر می توان عرض را به 3 * 3 مربع و 3.5 * 3 مستطیل تغییر داد. ویژگی بارز بهترین نهال های سیب گالا پیوندی این است که آنها دیر شکوفا می شوند و نسبت به یخ زدگی بهاره مقاوم هستند. لازم به ذکر است که میوه شلیل معتبر در کنار آن قرار دارد که باعث به تاخیر انداختن زمان بهترین میوه می شود. یو سیب های گالا را گرده افشانی می کند. درست استفاده کنید

سیب های گالا با پخش برچسب هایی با شیرینی ملایم تولید می شوند. طبق وب سایت انجمن سیب آمریکایی در سال 2006 ، سیب دومین رقم محبوب سیب در ایالات متحده است که پس از سیب قرمز دوم است. بعد سیب زرد ، مادربزرگ اسمیت و فوجی آمدند. انواع مختلف آن توسط پوست دو رنگ مشخص می شود.
سیب های گالا کوچک ، معمولاً قرمز ، دارای قسمت های سبز یا سبز مایل به زرد هستند. سیب های گالا نسبتاً سفت و شیرین ، پر از دانه ، طعم ملایم و نازک تر از سیب های دیگر هستند. از ویژگی های آن می توان به: دوام ، خشکی و شیرینی اشاره کرد. سیب گالا شیرین و خوشمزه است ، می توان آن را به سالاد یا وعده های غذایی اضافه کرد ، مخصوصاً برای تهیه پوره مناسب است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب گالا کلیک کنید

خرید نهال سیب فرانسه زرد و قرمز

 نهال سیب قرمز و زرد فرانسوی: درختان سیب فرانسوی به صورت نیمه عمودی رشد می کنند. این گونه عملکرد نسبتاً بالایی دارد. میوه های آنها یکی است ، یک ساله نیست. اندازه آن متوسط ​​، با پوستی به رنگ قرمز تیره و زرد است ، پوست آن سفت و شیرین ، آبدار و خوشمزه است. درختان سیب فرانسوی به صورت نیمه عمودی رشد می کنند. این رقم عملکرد بالاتری دارد ، میوه ها یکسان هستند و سالانه وجود ندارد. اندازه متوسط ​​، رنگ میوه ای قرمز تیره و زرد ، بسیار سفت و شیرین ، آبدار و خوشمزه.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب فرانسه زرد و قرمزکلیک کنید

خرید نهال سیب لبنان

  نهال سیب زرد لبنانی یکی از ارقام درختان سیب است.این محصول بسیار پربار است.یکی از انواع خوب درختان سیب و منطقه اصلی تولید در لبنان است. میوه این نهال از اهمیت تجاری برخوردار است. میوه نهال قرمز و گرد است که نسبت به سایر آفات در برابر آفات مختلف مقاومت بیشتری دارد. نهالستان های برتر نهال سیب زرد را پرورش می دهند و تأمین می کنند. نهال سیب زرد لبنانی پایه درخت برگریز است و به دلیل رنگ روشن و رایحه قوی طرفداران بسیاری دارد. نهال سیب زرد لبنانی را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت نکته اصلی کاشت درختان سیب زرد لبنانی این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت درختان سیب زرد لبنانی باید حداقل 80 * 80 * 80 باشد تا در نظر گرفته شود . نهال سیب زرد لبنانی پایه رشد ارقام تجاری در جهان است و مقدار تجاری کالاهای سیب زرد لبنانی به ازای هر کیلوگرم حدود 6 است. در زمین های غیر شیبدار و مسطح ، فاصله کاشت نهال های سیب زرد لبنانی که به بهترین وجه پیوند می شوند 4 * 4 متر است ، اگر زمین شیب دار و مناطق بادخیز باشد ، می توان فاصله کاشت را به 3 * 3 مربع و 3.5 * تغییر داد 3 مستطیل. بهترین نهال سیب زرد پیوندی در لبنان با گلدهی دیررس و مقاومت نسبتاً خوب در برابر یخبندان بهاره مشخص می شود. لازم به ذکر است که میوه درخت شلیل یک پایه گیاه جانبی است و برای میوه دیررس ، لبنان زرد انواع گردوی سیب دیر رشد می کند. از گرده افشان مناسب استفاده کنید. سیب های لبنانی به طور گسترده ای پرورش داده می شوند و از تولید بالایی برخوردار هستند. این گونه در برابر ویروس لکه های سیاه و بسیاری دیگر از آفات سیب مقاوم است. رنگ پوست میوه قرمز است. مهمترین شخصیت تجاری در جهان است. پس از طلا در ایران واقع شده است. دلیل آن کمبود امکانات ذخیره سازی کافی است. تمایل به آرزو دارد. بنابراین ، نازک کاری لازم است. مناسب برای مناطق ییلاقی با تابستانهای طولانی ، شبهای خنک ، آسمان صاف و بدون گرد و غبار ، ابر و مه .

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب لبنان کلیک کنید

خرید نهال سیب فوجی

 نهال سیب فوجی یک درخت برگریز معروف است که به دلیل رنگ روشن و رایحه قوی آن مورد علاقه بسیاری از طرفداران است. نهال سیب فوجی مجاز را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت و نکته کاشت درختان سیب فوجی این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال سیب فوجی باید حداقل 80 * 80 * در نظر بگیرید 80. نهال سیب فوجی یکی از ارقام تجاری در جهان است و تعداد محصولات سیب فوجی تجاری در هر کیلوگرم حدود شش عدد است. فاصله کاشت بهترین نهال سیب فوجی پیوندی 4 * 4 متر در زمین مسطح غیر کج است و برای زمین های شیب دار و مناطق بادخیز می توان آن را به مستطیل 3 * 3 مربع و 3.5 * 3 تغییر داد. از خصوصیات قابل توجه بهترین نهال های سیب فوجی پیوندی ، گلدهی دیررس و مقاومت نسبتاً بهتر آنها در برابر یخ های بهاره است. درست استفاده کنید ویژگی های درخت: رشد سریع ، محصولات فراوان. ساختار میوه: نیمه بزرگ ، کمی گرد و پوست آن روی سطح سبز قرمز روشن است. گوشت میوه آن سفید و آبدار است. زمان محصول: اواخر سپتامبر

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب فوجیکلیک کنید

خرید نهال سیب جرومین - سیاه

 این نوع سیب سیاه است و به سرعت رشد می کند. تاج به صورت گنبدی منشعب آویزان می شود. حداقل یک نوع سیب برای گرده افشانی مورد نیاز است. میوه سیاه و گوشت آن زرد است. گوشت آبدار ، متراکم و شیرین است ، برای مصرف تازه مناسب است و همچنین می توان از آن برای تهیه آب میوه و مواد نگهدارنده استفاده کرد و معمولاً در پودرهای خشک برای غذای کودک استفاده می شود. اغراق نیست اگر بگوییم طول عمر این درخت می تواند به 60 تا 70 سال برسد میوه در سپتامبر بالغ می شود نام نهال: سیب سیاه. سیب ها سیاه تیره با گوشت سفید هستند و ماندگاری بالایی دارند

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب جرومین کلیک کنید

خرید نهال سیب سوپرچف

Superchaf یکی از بهترین انواع جهان است نام: سوپرچیف نام لاتین: Super Chief تولید کننده: زندگی اقتصادی: 30 سال نیازهای اساسی: سیب بذر مقاومت در برابر سرما در زمستان: 25 c-30c

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب سوپرچف کلیک کنید

خرید نهال سیب رندرز

انواع جدیدی از نهال سیب رندر طلایی که در مالینگ m106 پایین قرار گرفته است
انواع سیب: گلدن رندرز
پیوندک: ترکیه
پایه: مالینگ m106
سن درخت: براساس دو سال
فاصله کاشت: 2.5 متر
زمان رسیدن میوه: مهر

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب رندرز کلیک کنید

خرید نهال سیب رددلیشز

 مشخصات نهال: نهال سیب رد دلیشز - نهال سیب رد دلیشز در بین درختان ، دارای برگهای سرد ، برگریز یا برگریز است. جوانه ها بیضی شکل هستند ، چندین پوسته بر روی هم قرار گرفته اند ، برگها به صورت عرض یا پیچ خورده جوانه ها ، دندانه دار یا مقعر ، با گوشواره ها ، گل های سفید یا صورتی یا قرمز به شکل شاخه هستند و گلبرگ ها تا حدی گرد هستند و پرچم 15-50 است. بساک معمولاً شاخ زرد دارد تخمدان تحتانی دارای 3-5 حفره یخبندان و 2 تا 5 در قاعده آن است.میوه انار معمولاً فاقد سنگ ، پایدار یا برگریز است.
عمر اقتصادی: 25 سال
سن نهال: 2سال
پایه بذری: مالینگ
تکثیر : پیوندی اصلاح شده
باردهی : 2سال بعد از کاشت

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب رددلیشز کلیک کنید

خرید نهال سیب رد چیف

  نهال سیب رد چیف یکی از بهترین ارقام است که برای اولین بار در جهان کشت و تکثیر می شود.
در ادامه ، برخی از ویژگی های این شخصیت جدید را معرفی خواهیم کرد
نام: رئیس قرمز
نام لاتین: رئیس قرمز
کشور مبدا: ایالات متحده
زندگی اقتصادی: 30 سال
اساس: سیب بذر
مقاومت در برابر سرما در زمستان: 25 c-30c

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب رد چیف کلیک کنید

خرید نهال سیب تو سرخ

 این گونه سیب توسرخ یکی از انواع با پوست قرمز و مایل به قرمز است. میوه آن سفید و دارای لکه های سفید روی سیب توسرخ است ؛ سیبی خوشمزه و آبدار با گوشت قرمز متراکم است ؛ درخت بسیار سازگار با سرما است ؛ وزن میوه 170 به 190 سیب ها با کمی ترشی بسیار شیرین هستند بهترین سیب های قرمز با طعم شیرین هستند می توان آنها را به مدت 4 ماه نگهداری کرد و در برابر پوست کندن مقاوم هستند طول عمر درخت یک بار در ماه است. کاشته شده در خاک مرطوب ، رنگ منحصر به فرد این سیب جذاب است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب تو سرخ کلیک کنید

خرید نهال سیب پایه مالینگ - پایه کوتاه

  نهال های پایه سیب مالینگ انواع سیب های پیوندی هستند که نهال های سیب با عملکرد بالا که از سال اول کاشت شکوفا شده و به بار می آیند ، اصلاح شده اند. سیب های مالینگ از نظر سطح کاشت در ایران در رتبه چهارم جهان قرار دارند. باغ های سیب ایران 201000 هکتار است ، اما عملکرد در هر هکتار حدود 16.5 تن است. این رقم در جهان حدود 32 تن است ، دو برابر ایران. تخمین زده می شود که در کشورهای پیشرفته مانند اتریش به طور متوسط ​​64 تن سیب در هکتار برداشت شود. به منظور افزایش عملکرد محصولات سیب ، باید از ساقه های کوتاه استفاده شود و به جای اینکه انرژی صرف ساخت چوب و برگ شود ، از درخت برای تولید میوه مستقیم استفاده شود..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب پایه مالینگکلیک کنید

خرید نهال سیب استارکینگ

نهال سیب استارکینگ یک درخت برگریز معروف است که به دلیل میوه رنگارنگ و معطر محبوب بسیاری از طرفداران است. شما می توانید نهال سیب دارای گواهی استارکینگ را در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل بکارید نکته در کاشت درختان سیب استارکینگ این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت درختان سیب استارکینگ باید حداقل 80 80 80 80 80 باشد. نهال سیب استارکینگ Take یکی از ارقام تجاری در جهان است و مقدار تجاری محصولات سیب استارکینگ در هر کیلوگرم حدود 6 است. فاصله کاشت بهترین نهال های سیب استارکینگ پیوندی 4 * 4 متر در زمین های غیر مایل و مسطح است ، برای زمین های شیب دار و مناطق بادگیر (3 * 3 مربع و مستطیل های 3 * 3 * 3) این فاصله قابل تغییر است. نهالهای سیب استارکینگ پیوندی با گلدهی دیررس و مقاومت نسبتاً خوب در برابر یخبندانهای بهاری مشخص می شوند. لازم به ذکر است که میوه های درختان شلیل معتبر جانبی بوده و برای بهترین نتیجه به تأخیر می افتند . ظاهر شد..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال سیب استارکینگ کلیک کنید


از سیب بیشتر بدانید

نهال سیب گیاهانی به صورت بوته ای یا درختان کوتوله ، با شاخه های بدون خار و برگهای بیضی ساده باربادوس و سرهای کوچک و کوتاه است. غنچه های سیب شامل جوانه های غیرجنسی یا ساده هستند که می توانند شاخه تولید کنند و جوانه های حاصلخیز آنها از نوع جوانه های زایشی مخلوط است که با بیدار شدن می تواند پنج گل و حدود 7-8 برگ تولید کند. کلی چهار نوع شاخه دارد: ناک ، لامبولد ، برندی و سیک.
گیاه شناسی سیب
سیب گیاهانی است که به صورت بوته ای یا درخت کوتوله ، با شاخه های تیز و برگهای ساده تخم مرغ بابا دلبر ، با سر کوتاه و کوتاه رشد می کنند. جوانه های سیب شامل جوانه های غیرجنسی یا ساده هستند که می توانند شاخه تولید کنند ، در حالی که جوانه های حاصلخیز آنها جوانه های زایشی مخلوط هستند وقتی بیدار می شوند پنج گل و حدود 7-8 برگ تولید می کنند. ) چهار نوع شاخه وجود دارد: Nark ، Lambord ، Brandi و Sikh. نارک یک شاخه گیاهی است که در بالای تاج پوشش ایجاد می شود و باید هر ساله از ارتفاع 40-30 سانتی متر هرس شود.
باغ سیب در بهار کاملا شکوفا می شود
لامبورد شاخه ای بارور است که در نوک خود جوانه های تولید مثل ایجاد می کند طول این شاخه ها 10-12 سانتی متر است. رندی نیز یک شاخه تولید مثل است ، طول آن حدود 15-20 سانتی متر است. سنبله ها شاخه های کوتاهی به طول 7-7 سانتی متر هستند و از سال دوم شروع به تولید جوانه های تولید مثل در بالای شاخه ها می کنند. بیشتر محصولات سیب روی هاگ تولید می شوند. امروزه در كشت باغات سیب از انواع خار تولید كننده كه تعداد زیادی خار تولید می كنند استفاده می شود. سیب بزرگترین میوه غلات در مناطق معتدل است. سیب بومی قفقاز ، ترکمنستان و اتحاد جماهیر شوروی سابق است.اروپای غربی ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، ژاپن ، چین ، فرانسه ، آلمان ، ترکیه ، هند و ایران اصلی ترین کشورهای تولید کننده سیب هستند.
انواع سیب
برای اینکه بتوان بهترین گونه ها را متناسب با شرایط هر منطقه انتخاب کرد ، باید به عواملی مانند آب و هوا ، موقعیت باغ ، مقاومت در برابر آفات و بازار توجه کرد.

کاشتن
الف) شرایط اقلیمی
درختان سیب سرد ، برگریز یا برگریز هستند. بنابراین ، به طور طبیعی در آب و هوای معتدل سرد نیمکره شمالی و جنوبی توزیع می شود. با این حال ، به دلیل اقتباس ، این کتاب اکنون در پنج قاره منتشر شده است.
بیشتر این باغها بین عرض جغرافیایی 33 و 55 درجه در نیمکره شمالی توزیع شده اند و در نیمکره جنوبی کمتر توزیع می شوند. در این مناطق ، سرمای زمستان به قدری شدید است که گونه های تولید مثل برای شکستن دوره خواب زمستانی بدون آسیب دیدن از سرما کافی هستند.
یخ زدگی بهاره یکی دیگر از عوامل آب و هوایی است و در بعضی مناطق و در بعضی سالها شکوفه های سیب به دلیل دیررس شدن یخ زدگی از بین می روند. البته به دلیل دیرگل بودن ، انواع مختلف سیب کمتر از سایر ارقام سنگی (مانند زردآلو و هلو) تحت تأثیر سرماهای بهاری قرار می گیرند.
مقاومت جوانه های گل در دمای زیر صفر و مدت زمان سرما در انواع مختلف متفاوت است.
روش های مختلفی برای جلوگیری از یخ زدگی شب بهار وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:
1. انتخاب انواع دیرگل
2. برای کاهش تابش دود تولید کنید
3. باغ را با بخاری باغچه گرم کنید
4. استفاده از توربین های بادی
5- یک جنگل بادگیر در اطراف باغ ایجاد کنید
6. صندوق عقب سفید می شود
7. روی درختان آب بپاشید
8- استفاده از تركيباتي مانند زمان گلدهي را 1-2 هفته به تأخير مي اندازد.
موقعیت و موقعیت مناسب باغ به معنای موارد زیر است:
باغهایی را در جنگلها ، رودخانه ها ، جویبارها و سواحل ایجاد کنید. این باغها دارای هوای مرطوب و نقاط شبنم زیادی هستند. دامنه شمالی در اواخر اوایل بهار گرم می شود و بیدار شدن جوانه ها را به تعویق می اندازد.

ب) محل باغ را انتخاب کنید:
یکی از عوامل موثر در اقتصاد کاشت سیب ، مزیت عملکرد بیشتر از نهال است. ورودی ها شامل: ارزش اقتصادی زمین (کیفیت فیزیولوژیکی و فیزیولوژیکی ، فاصله تا محل مصرف و فاصله تا ماده) نیروی انسانی ، هزینه تجهیزات و کاشت ، نگهداری و برداشت ، حمل و نقل ، فسادپذیری محصول ، ارزش نسبی اقلام و محصولات مورد نیاز و بازاریابی.
مشخصات خاک منطقه:
درختان سیب می توانند در هر خاک حاصلخیزی با عمق حداقل 1-2 متر رشد کنند ، اما خاک لیمو با محتوای مواد آلی بالاتر برای این کار مناسب تر است.
علاوه بر این ، سایت احداث باغ باید اطمینان حاصل کند که سطح آب زیرزمینی زیاد نیست. از آنجا که سیب از یک طرف از پخش شدن ریشه و نفوذ آن به زمین جلوگیری می کند ، از طرف دیگر به دلیل رطوبت زیاد ذرات خاک ، از رسیدن اکسیژن به ریشه درختان جلوگیری می کند.
به طور کلی ، در مقایسه با سایر انواع درختان میوه سرد ، ریشه سیب مقاومت بالاتری در برابر شرایط مرطوب و هوای خاک کمتری نشان می دهد ، اگرچه انواع مختلف و گونه های مختلف مقاومت مختلفی دارند ، بنابراین نباید سیب را در نظر گرفت برای این شرایط مطلوب است. خاک نادیده گرفته شد.
قرار دادن باغ سیب در زیر درختان همیشه سبز ، یکی از بهترین روش ها در شرایط خاک مرطوب است. علف های کاشته شده در زیر درختان نفوذ هوا را در خاک افزایش داده و آب زیادی مصرف می کنند ، با این وجود نباید جذب نیتروژن خاک توسط ریشه این گیاهان را نادیده گرفت و باید مقدار مشخصی کود نیتروژن به سیستم اضافه شود.