خرید نهال بادام ، فروش نهال بادام ، قیمت نهال بادام ، نهالستان بادام

09143819321

خرید نهال بادام

خرید نهال بادام مامایی

بادام رقم مامائی یکی از انواع تجاری است که از ایران منشا گرفته و متوسط ​​زمان گلدهی دیرتر از گلدهی است. زمان رسیدن میوه خیلی زود است ، پوست چوبی میوه آن بسیار سفت ، پرلین شیرین و پرالین 26٪ است. ارقام خاخام و گرده افشان سفید عملکرد بالایی دارند.
کشور سازنده: ایران.
زمان گلدهی: گلدهی متوسط ​​تا دیررس
درصد مغز: 36
نرخ دوقلو: 48
پوسته: پوسته
گردافشان: ربیع و سفید
اساس: بادام تلخ.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام یلدا

نهال بادام یلدا یک درخت برگریز معروف است که به دلیل میوه رنگارنگ و معطر محبوب بسیاری از طرفداران است. نهال های بادام گواهی شده یالتا را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد ، کوهستانی و معتدل کاشت. تمرکز کاشت درخت بادام یالتا این است که قطر سوراخ و عمق نهال های بادام یالتا باید حداقل 80 * 80 * باشد 80 نهال بادام یلدا گونه های تجاری تجاری در جهان است و تعداد نهال بادام تجاری در هر کیلوگرم حدود 80 عدد است. در زمین های شیب دار و هموار ، فاصله کاشت نهال های بادام یلدا که به بهترین وجه پیوند می شوند 4 * 4 متر است ، در زمین های شیب دار و مناطق بادگیر می توان فاصله کاشت را به مستطیل 3 * 3 مربع و 3/3 * 3 تغییر داد. از ویژگی های متمایز بهترین نهال های بادام یلدا پیوندی ، گل دیررس و مقاومت نسبتاً بهتر آنها در برابر یخ زدگی بهاره است. درست استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام کاغذی

 نهال بادام در قرن شانزدهم در فرانسه پرورش داده شد و بادام زودتر از هر درخت دیگر اولین درختان شکوفه و میوه دهی بود. گلها نهالهای بادام صورتی یا سفید هستند. در دمای 7 درجه سانتیگراد ، خنک سازی به 100 تا 400 ساعت زمان نیاز دارد. اگر می خواهید نهال های بادام را در یک منطقه بسیار سرد بکارید ، باید یک نوع دیرگل را انتخاب کنید که 20 روز دیرتر از سایر ارقام غیر مقاوم شکوفا شود. برخی از گونه ها و گونه ها توسط پرندگان مورد حمله قرار می گیرند. هنگام رسیدن بادام ، باید به ویژه مراقب باشید که انواع بادام کاغذی را انتخاب کنید. بادام تلخ است و در صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. از بادام شیرین می توان در پخت و پز آجیلی نیز استفاده کرد بادام مقاوم به خشکی است و می توان آن را در مناطقی که میزان بارندگی کم است پرورش داد. بادام از مقاومت نسبتاً بالایی در برابر خاک آهکی برخوردار است ، بنابراین نهال های بادام را می توان در مناطقی کشت کرد که محصولات دیگری وجود ندارد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام فرانیس - دیرگل

 خرید و فروش و قیمت نهال بادام فرانیس منشأ نهال بادام فرانسوی نهال بادام فرانسوی است ویژگی های فرانسه: زیاد: موقعیت میوه عمودی با برگهای زیاد: گلدهی روی گل های خارپشت دریایی زمان: اواخر برداشت: سپتامبر مشخصات میوه پوست: درصد دوقلوهای بارور: 50٪ مغز بادام: متوسط ​​، اما از نظر ظاهر صاف. نسبت هسته به پوست: 90٪ وزن: متوسط ​​مغز بادام: 1 گرم. نهال بادام دیرگل فرانسیس بر اساس بادام تلخ و بادام شیرین اصلاح و تولید مثل شده است که منجر به میوه زودرس و حاصلخیزی بالا شده و با ارقام نهال بادام سنگ دیرگل گل مقایسه شده است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام شکوفه

منشأ بادام نوع شکوفه ایران است ، قضاوت از اواخر زمان گلدهی و بلوغ ، میوه آن رس رس است. نوع پوست چوبی میوه کاغذی است ، طعم آجیل بسیار خوب ، قهوه ای روشن است ، درصد آجیل 55-60٪ است که از نظر نوع رشد آن ناسازگار است. گونه های گرده افشانی این رقم سهند ، آذر و فرنیس است که عملکرد بالایی دارد.
خرید و فروش و قیمت نهال بادام فرانیس منشأ نهال بادام فرانسوی نهال بادام فرانسوی است ویژگی های فرانسه: زیاد: موقعیت میوه عمودی با برگهای زیاد: گلدهی روی گل های خارپشت دریایی زمان: اواخر برداشت: سپتامبر مشخصات میوه پوست: درصد دوقلوهای بارور: 50٪ مغز بادام: متوسط ​​، اما از نظر ظاهر صاف. نسبت هسته به پوست: 90٪ وزن: متوسط ​​مغز بادام: 1 گرم.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام سهند

 نهال بادام سهند خرید و فروش نهال بادام سهند با درختان تنومند سازگار است و در برابر بیماری مقاوم است و آنها را برای مناطق کوهستانی ایده آل می کند. نهال بادام سهند یک درخت بزرگ دارد و هرس این درخت باید هر ساله آسان باشد. سختی پوست: سنگ بسیار سخت ، میزان لقاح دوقلوها: موقعیت میوه 4/6: روی ارتفاع خوشه های بهار: پهن در گوشه های برگ مغز بادام: پهن ، خشن ، تیره ، پوست چروکیده حالت گلدهی: دانه های دیرگل درصد: 28٪ تا 31٪ برداشت: نیمه اول شهریور پایه بادام: بادام تلخ مقاوم در برابر کم آبی

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام حریر

 تولید کننده: ایران-آذرشهر تاریخ گلدهی: گلدهی متوسط ​​تا دیررس اندازه هسته: 55٪ احتمال دوقلو: فاقد پوست نوع: تنوع به ندرت گرده افشانی: یلدا و نون پاریل نوع اساسی: بادام تلخ ، نهال بادام ابریشم GN تنوع متفاوت است تلاقی نژادهای Nonpareil آمریکایی از عدد Ai فرانس مشتق شده است. درخت بادام ابریشم آن از نوع آذر قویتر است و شاخه های آن به صورت مورب رشد می کنند. هرس بادام ابریشم آسان است و نهال های بادام ابریشم نسبتاً شکوفا می شوند ، سه روز زودتر از رقم آذر. میوه بادام ابریشم روی اسپورهایی با سن 2-3 سال تشکیل می شود ، خصوصاً هاگ نزدیک شاخه اصلی. نسبت هسته به میوه 55٪ است. این یک بادام پوست نازک است. تعداد هسته های دوتایی کم است ، میوه به راحتی از درخت جدا می شود و پوست سبز به راحتی از هسته جدا می شود. این رقم بسیار حاصلخیز است و عملکرد متوسط ​​نه ساله آن 1562 کیلوگرم آجیل در هکتار است. ارقام نق پلوس الترا و نون پاریل یک تلقیح کننده مناسب برای این گونه است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام پسته ای

 خرید ، فروش و قیمت نهال بادام پسته منبع اصلی نهال بادام پسته ایران است. به دلیل ظاهر خوب و لطیف مغز بادام ، این رقم از بازار خوبی برخوردار است ، اما به دلیل نازک بودن پوست و آسیب پذیری در برابر حشرات و پرندگان ، این میوه در میان باغبانان مدیترانه ، اروپا و ایران محبوبیت چندانی ندارد. قد: میوه نیمه چسب محل: میوه روی جوانه: اوایل برداشت: مرداد سختی پوست: درصد دوقلوی کاغذ: 30٪ مغز بادام: 38 ماده غذایی: نسبت موش به پوست به میزان عمده و صادرات: 40٪ وزن متوسط ​​بادام: نیم گرم تولید کننده گوشور: گرده افشان ایتالیایی: پایه سهند: بادام تلخ مقاومت: متوسط

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام نان پاریل

 منشا فروش نهال بادام نان پاریل کشوهای فرانسوی است و میوه آن بسیار خوب است. این نوع درخت بادام خود رشد می کند. گرده نان پاریل انواع خاصی از درختان زردآلو را استریل می کند ، بنابراین هنگام کاشت درختان زردآلو باید دقت شود که آنها گرده افشانی شده اند. این درخت یکی از انواع درختان بادام است که دیر شکوفه می کند ، دارای پوست نازک و کیفیت خوبی است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام آی

کشور مبدا: اسپانیا زمان گلدهی: اواخر گلدهی نسبت مغز: 35٪ گیاهان دو لپه ای: سختی پوست محدود: گرد شده متوسط: گلدهی سهند و پایه: بادام تلخ ویژگی های بادام تلخ: نازک و نسبتاً بارور ، نیاز به مداوم دارد هرس و گرده افشانی برای مغزهای شیرین مناسب است و آب نبات محسوب می شود

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید

خرید نهال بادام آذر - دیرگل

 نهال بادام آذر در 31 دسامبر رتبه بندی شد: درجه: نهال بادام آذر رقم نهال بادام آذر رقمی جالب و پر از میوه در درختان دیرگل است. میوه آن متوسط ​​است و این رقم یکی از بادام های ایران است. این میوه یک نهال بادام میوه دار نیمه کاغذی است. آذر قامت: موقعیت میوه سوراخ دار با برگهای جزئی: در بهار خوشه ای و پراکنده. زمان گلدهی: اواخر برداشت: مرداد. دوقلو: مغز بادام 30٪: کمی باز و معطر. رشته: در میان آجیل و آب نبات ، وزن میوه: 1.4

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید


از بادام بیشتر بدانید

بادام:
بادام گیاهان گل رز تیره دو لپه است. بادام درختی است که در غرب آسیا ، سواحل جنوبی مدیترانه و مراکش یافت می شود.
این درخت دارای اندازه ای متوسط ​​، دارای برگهای نیزه ای ، دارای لبه های دندانه دار است و در اوایل بهار شکوفا می شود. میوه یک شافت با پوست بیرونی مودار است که اکسترودر نامیده می شود و از یک پوسته سخت ، تور مانند یا داخلی تشکیل شده است. بذر هسته ای است که توسط این پوشش ها احاطه شده است.
ویژگی های گیاهی بادام:
درختانی به ارتفاع 8 متر ، با شاخه های جوان بدون مو ، ابتدا سبز و سپس قهوه ای مایل به قرمز.
شاخه های سال گذشته خاکستری است و برگهای آن به شکل بیضی شکل ، لنگی یا بیضی شکل ، به طول 10 سانتی متر و عرض 2 تا 3 سانتی متر است. قاعده گوه به برگهای مایل ، باریک ، نوک تیز یا به ندرت نوک دار متمایل است سطح بالایی برگ کرکی است و سطح زیرین برگ کرکدار است و یا در ابتدای جوانه زدن مقدار کمی مو دارد ، لبه برگ دندانه دار است و هر دندان دارای یک غده کوچک است.
دمبرگ 1 تا 2 سانتی متر ، قطر گل بزرگ تا 4 سانتی متر ، سفید یا صورتی ، دمبرگ کوتاه تا 5 میلی متر.
میوه ای بیضوی مورب تا مستطیل به طول 5/2 و 5/5 سانتی متر ، نوک آن ، پوشیده از پرزهای خاکستری ، هسته اسکافوئید ، بدون شیار یا سوراخ سوراخ واضح ، گاهی اوقات در اواخر زمستان و اوایل بهار ، شیارهای کوچکی در قاعده و در فصل گلدهی وجود دارد.
پراکندگی جغرافیایی گیاه متعلق به منطقه ایران توران ، ترکیه ، ایران ، قفقاز ، آسیای میانه و شمال آفریقا است.
درختان بادام از خانواده آلو و روزاسه هستند و با انواع مختلف میوه های سنگی مانند آلو ، گوجه فرنگی ، هلو و شلیل رابطه نزدیکی دارند. تلقیح بین بادام و هلو دو ظرف به نام هلو * بادام تولید کرد که توسط گیاه شناسان به عنوان Amygdalus commumis و Prunoidae شناخته شده است.

علاوه بر بادام اهلی ، گونه های وحشی بسیاری در خاورمیانه و آسیای میانه یافت شده است که نتیجه تلقیح و هیبریداسیون طبیعی بین آنها یا با گونه های اهلی و تکامل گیاه در حال انجام است.

شکل درخت بادام:

بادام درختی مقاوم است که ارتفاع آن از 6 تا 10 متر یا بیشتر بسته به نوع ، آب و هوا ، حاصلخیزی خاک و مراقبت از محصولات متفاوت است.
ریشه های درخت بادام قوی هستند و می توانند تا 3 متر در خاک نفوذ کنند ، بنابراین در صورت خشکسالی و کم آبی عمیق خاک می تواند بخشی از نیاز آب را برآورده کند.
تنه درخت بادام در جوانی خاکستری شفاف است ، به تدریج تیره می شود و برگ ها را ترک می کند.گل بادام حاوی 5 کاسبرگ ، 5 گلبرگ و 20 تا 30 علامت است.
جوانه های گل می توانند منفرد یا 2-3 جوانه با جوانه های چوبی در یک گره باشند.
بعضی از انواع بادام معمولاً گلهای ناسازگار دارند و گیاهان خراب هستند. برگهای بادام باریک ، تیز ، ضخیم و چرمی است.
تلخی برخی از انواع بادام به دلیل وجود ماده ای به نام آمیگدالین سیانو گلوکوزید در مغز آنها است.

فصل گلدهی:
پس از تأمین خنک کنندگی مورد نیاز درخت بادام ، به تدریج به دلیل دمای محیط ، جوانه های گل تغییر کرده و رسوب زدایی به تدریج آغاز می شود.
در همین شرایط ، واریته هایی که به تحمل سرما زیادی احتیاج دارند و تحمل سرما را به اندازه کافی ندارند ، تغییر نمی کنند و گلهای آنها دیرتر شکوفا می شوند.
بنابراین تاریخ گلدهی به شرایط آب و هوایی بستگی دارد و بسته به شرایط آب و هوایی ممکن است تاریخ گلدهی از ده روز تا چند هفته در سال در نوسان باشد.
سال:
مانند اکثر میوه های این تیره ، جوانه های گل بادام پس از دیدن میوه روی درخت شروع به تکامل و تکمیل می کنند.
این آغاز یک دوره یا سال است. به عبارت دیگر ، وقتی عملکرد سالانه زیاد باشد ، در سال آینده به دلیل کمبود مواد مغذی جوانه های گل کمتری وجود خواهد داشت و برعکس ، وقتی عملکرد کم باشد ، جوانه های تولید مثل بیشتری وجود خواهد داشت.
چرخه ای که معمولاً 6-7 سال پس از کاشت اتفاق می افتد تحت تأثیر شرایط رشد گیاه قرار می گیرد ، به عنوان مثال ، اگر درختان بادام بتوانند خشکسالی بیشتری را تحمل کنند یا مواد مغذی کمتری را جذب کنند ، چرخه تولید آنها شدیدتر خواهد بود. با این حال ، در میان گونه های اروپایی ، تفاوت سالانه بین گونه ها زیاد است. انواع Ferragens نسبت به این عارضه حساسیت کمتری دارند.
با این وجود ، در میان ارقام بادام بارور ، هیچ یک از این ارقام هیچ ارتباطی با برداشت سالانه ندارند.

مهمترین مواردی که باید هنگام انتخاب انواع مختلف در نظر بگیرید:
1 _دوره گلدهی بادام
الف - گل دیرهنگام بادام
سازگاری با گل B
C-خود نژادی و خود عقیم سازی
2- عوامل موثر بر عملکرد بادام
3- مقاومت بادام در برابر آفات و بیماریها
4- بلوغ و برداشت آسان
5- کیفیت بادام در تجارت