خرید نهال شلیل ، فروش نهال شلیل ، قیمت نهال شلیل ، نهالستان شلیل

09143819321

خرید نهال شلیل

خرید نهال شلیل شبرنگ

نهال شلیل شبرنگ نوعی نهال شلیل است ، برای هوای سرد و معتدل بسیار مناسب است. این رقم شلیل دارای براقیت قرمز و گوشت زرد است که بر پایه هلو و آلو پیوند زده می شود. شلیل نکتارین طعم آبدار و شیرینی بی نظیری دارد این نوع رقم برای مربا و میوه های خشک استفاده می شود. میوه در ماه آگوست رسیده می شود و هر 20 روز 20 لیتر آب برای آبیاری مورد نیاز است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل شبرنگ کلیک کنید

خرید نهال شلیل رد گلد - شلیل دامغان

فروش نهال شلیل ردگلد به صورت عمودی و با رشد سالانه بالا رشد کرد و زمان باردهی اواسط ماه اوت بود. این شلیل کمی بلندتر ، بیضی شکل و از انواع متوسط ​​است. شلیل ردگلد قرمز ، گوشت زرد و گودال به گوشت متصل است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل رد گلد - شلیل دامغان کلیک کنید

خرید نهال شلیل کیوتا - کیوتو

نهال شلیل کیوتا - کیوتو این رقم در سال 1962 در ایالات متحده به دست آمده و تولید شده است. ویژگی های میوه های معمولی تقریباً متقارن است. این یک درخت میوه پر مقاومت با عملکرد بالا و میوه خوشمزه است. این میوه در اواخر تابستان می رسد. و مقاومت بهتری در برابر سرما در بهار دارد. مانند اکثر شلیل ها ، این میوه فاقد خراش و سوراخ است و سطح صافی دارد.جیفت یک محصول نرم و آبدار با ظاهری صاف است. به راحتی خودش را گرده افشانی می کند. هر ساله باید هرس شود و آفتاب به طور معمول بر روی این درخت می تابد ، باید میوه های با کیفیتی ارائه دهد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل کیوتا - کیوتو کلیک کنید

خرید نهال شلیل قرمز بهاره

 نهال شلیل قرمز بهاره، محلی مشهد بوده و تیپ رشدی قوی دارد.میوه این نهال گرد و کمی کشیده، رنگ پوستش قرمز و هسته آن به گوشت چسبیده است. شروع گلدهی شلیل قرمز بهاره از اواخر فروردین شروع میشود و تا ۱۵ روز ادامه دارد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل قرمز بهاره کلیک کنید

خرید نهال شلیل شمس

نهال شلیل شمس یک درخت برگریز معروف است که به دلیل میوه رنگارنگ و معطر محبوب بسیاری از طرفداران است. نهال شلیل شمس معتبر را می توان در مناطق نیمه سرد ، معتدل و کوهستانی کاشت نکته اصلی کاشت درختان شلیل شمس این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال شلیل شمس باید حداقل 80 * 80 * 80 اینچ باشد. شناخته شده است به عنوان. نهال شلیل شاه یکی از انواع تجاری در جهان است و مقدار تجاری شلیل کیلویی حدود 12 کیلوگرم است. در زمینهای غیر شیبدار و مسطح ، فاصله بذر بهترین نهالهای شلیل شمس پیوندی 3 * 2 متر است ، در زمینهای شیب دار و مناطق بادگیر می توان آن را به مستطیل 2.5 * 2 مربع و 2.5 * 3 تغییر داد. . از ویژگیهای بارز بهترین نهالهای شلیل چوبی پیوند شده می توان به دیرگل بودن و مقاومت نسبتاً بهتر آنها در برابر سرما زدگی بهاره اشاره کرد. درست استفاده کنید

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل شمس کلیک کنید

خرید نهال شلیل سفید

 این رقم نهال شلیل سفید از ایران در استان مشهد منشأ گرفته است. میوه در اواخر ماه جولای بالغ شد. میوه آن کمی باز و گرد است ، پوست آن به رنگ سفید زرد است و هسته و گوشت آن جدا نیست. این نهال ها بر پایه مغز بادام و هلو بسیار سازگار برای پیوند هستند و ارقام خوبی برای میوه و صادرات هستند. از همه شلیل می توان برای گرده افشانی استفاده کرد. شلیل سفید به مدت 20 روز فوران می کند و هر درخت برای 20 لیتر آب مناسب است ؛ در ایران باغ های شلیل سفید نادر است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل سفید کلیک کنید

خرید نهال شلیل سان کینگ - سایکینگ

 نهال شلیل سان کینگ یک درخت برگریز معروف است که به دلیل میوه رنگارنگ و معطر محبوب بسیاری از طرفداران است. نهال شلیل گل شاهی مجاز را می توان در مناطق نیمه سرد ، معتدل و کوهستانی کاشت نکته اساسی در کاشت درختان شلیل Sun King این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال شلیل Sun King باید حداقل 80 80 80 * 80 باشد در نظر گرفتن. نهال شلیل سان کینگ یکی از انواع تجاری در جهان است و تعداد شلیل تجاری شاه کینگ در هر کیلوگرم حدود 12 عدد است. در زمین های شیب دار و مسطح ، بهترین فاصله نهال نهال شلیل سان کینگ 2 * 3 متر است ، برای زمین های شیب دار و مناطق بادگیر می توان آن را به مستطیل های 2.5 * 2 مربع و 2.5 * 3 تغییر داد. . بهترین نهال شلیل سان کینگ پیوندی دوره اواخر گلدهی دارد و نسبتاً در برابر سرمازدگی بهاره مقاوم است. از گرده افشان مناسب استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل سان کینگ - سایکینگ کلیک کنید

خرید نهال شلیل سان گلد

 نهال شلیل سان گلد پایه رشد درختان برگریز است. به دلیل رنگ های روشن و رایحه قوی ، طرفداران بسیاری دارد. نهال شلیل سان گلد را می توان در مناطق نیمه سرد ، معتدل و کوهستانی کاشت نکته اصلی کاشت درختان شلیل سان گلد این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال شلیل سان گلد باید حداقل 80 80 80 80 80 باشد. نهال شلیل سان گلد پایه رشد ارقام تجاری در جهان است و تعداد تجاری محصولات شلیل سان گلد در هر کیلوگرم حدود 12 عدد است. فاصله کاشت بهترین نهال های پیوندی شلیل سان گلد در زمین مسطح غیر کج 2 * 3 متر است ، برای زمین های شیب دار و مناطق بادگیر می توان آن را به شکل مستطیل 2.5 * 2 مربع و 2.5 * 3 تغییر داد. از ویژگیهای قابل توجه بهترین نهالهای شلیل سان گلد پیوند شده می توان به دیرگل بودن و مقاومت نسبتاً خوب آنها در برابر یخبندان بهاری اشاره کرد. قابل ذکر است که میوه شلیل جانبی گیاه است. برای بهترین نتیجه استفاده از شلیل سان گلد توصیه می شود مناسب برای گرده افشانی انواع گردو.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل سان گلد کلیک کنید

خرید نهال شلیل زرد مشهد

نهال شلیل مشهد یک درخت برگریز معروف است که به دلیل داشتن میوه ای با رنگ روشن ، شیرین و خوشمزه محبوب بسیاری از طرفداران است. نهال شلیل زرد مشهد قابل پرورش در مناطق نیمه سرد ، معتدل و کوهستانی است نکته اصلی در کاشت درختان شلیل زرد مشهد این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال شلیل زرد مشهد حداقل باید باشد 80 * 80 * 80 در نظر گرفته شده است. نهال شلیل مشهد در دنیا از انواع تجاری به حساب می آید و تعداد کالاهای هر کیلو شلیل مشهد حدود 12 کالاست. در زمین های شیب دار و مسطح ، فاصله کاشت بهترین نهال شلیل زرد پیوند زده شده توسط مشهد 3 * 2 متر است ، در زمین های شیب دار و مناطق بادگیر می توان آن را به شکل مربع 2.5 * 2 و مستطیل 2.5 * 3 تغییر داد . از خصوصیات متمایز نهال شلیل زرد که به بهترین وجه در مشهد پیوند زده اند ، گلدهی دیررس و مقاومت نسبتاً خوب آنها در برابر یخبندان بهاره است. از گرده افشان مناسب استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل زرد مشهد کلیک کنید

خرید نهال شلیل رفعتی

  نهال شلیل رفعتی یک نوع شلیل مجاز است.این شلیل یکی از نهال های شلیل با بازده بالا است که می تواند از سال اول کاشت شکوفا شود و میوه بدهد. آره.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل رفعتی کلیک کنید

خرید نهال شلیل انجیری - دیر رس

این رقم مشابه هلو انجیر است تفاوت بین هلو انجیر و شلیل انجیر کرک و بدون شلیل است ؛ این رقم قرمز با گوشت زرد و دانه های جداگانه است. این رقم در برابر بیماری های قارچی مقاومت کمتری دارد و گوشت میوه آن از هلو تراکم بیشتری دارد. در خاک شنی و خاک لومیا ، این رقم ایده آل است و خاک سنگین ایده آل نیست ؛ سطح آب زیرزمینی نباید زیاد باشد و در 15 آوریل شکوفا می شود. این میوه در اوایل ماه اوت بالغ می شود ؛ ساقه های شلیل را روی هلوها پیوند می زنند.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل انجیری کلیک کنید

خرید نهال شلیل استارک - سان گلد

خرید نهال شلیل فقط در انواع آمریکایی با انواع رشد متوسط ​​تا قوی منحصر به فرد است. دوره گلدهی آن 15 روز طول می کشد. از پایان گلدهی تا رسیدن میوه 110 روز طول می کشد. میوه در اواخر ماه اوت بالغ می شود. میوه آن گرد است ، زمینه پوست آن زرد ، با روکش قرمز است ، گوشت آن زرد ، چسبناک و کمی اسیدی است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال شلیل استارک سان گلد کلیک کنید


از شلیل بیشتر بدانید

نهال شلیل نوعی خانواده هلو است. شلیل نوعی هلو با پوست صاف و گوشت تیره است که می تواند میوه ای بدون مو تولید کند از این رو به آن هلو بدون پوست نیز می گویند و طعم آن از هلو شیرین است.
شلیل درختی است که 4 تا 10 متر رشد می کند. برگها بصورت لنگی ، به طول 7 تا 16 سانتی متر و عرض 2 تا 3 سانتی متر ، دارای رگبرگهایی است.
یک درخت شلیل ساده دارای 3 جوانه در محور هر برگ ، جوانه های جانبی و جوانه های مزوفیتی است. جوانه های لوبیای آن بسیار شبیه بادام است.
در حال حاضر بیش از 150 نوع شلیل وجود دارد که همگی از نظر اندازه ، شکل ، طعم ، بافت و رنگ متفاوت هستند. انواع شلیل موجود به طور مداوم در حال تکامل هستند تا طعم بهتر ، ظاهر زیبا تر و طول عمر هسته بیشتری داشته باشند. بسیاری از گونه های جدیدی که امروزه دیده می شوند ممکن است طی 5 یا 10 سال آینده ناپدید شوند.
انواع رایج شلیل شامل: شلیل انجیر ، شلیل شبنگ ، شلیل سفید ، شلیل شمس ، شلیل مغان ، طلای سرخ و ... این شلیل گاهی دیر است ، تا اواخر دهه 1940 شلیل به رنگ سبز روشن بود. اندازه کوچک ، گوشت سفید.
هلو و شلیل در باغ های استان های تهران ، آلبرتا ، همدان ، کردستان و خراسان شمالی تولید می شود که آلبرتا در این میان رتبه نخست را دارد.
شلیل وجود دارد به نام شبرانگ که دارای رنگ قرمز روشن تر و درختی سریع رشد می کند این یک گونه بسیار پربار است. گوشت میوه آن زرد است و هسته آن به میوه متصل است.
شرایط محیطی برای رشد شلیل: آب و هوای مناسب - درخت گیاه شلیل - روش های گرده افشانی - خاک

تولید مثل شهد رایج:
تولید مثل شلیل مانند هلو با پیوند انجام می شود. این گیاه را می توان بر روی پایه های هلو ، زردآلو ، بادام و آلو پیوند زد.
فاصله کاشت ارقام شلیل معمولی 6 تا 7 متر است در یک باغ خوب می توان 40 تا 50 تن محصول در هکتار کاشت. در روش داربستي فاصله كاشت كمتر و عملكرد آن بيشتر است و به 110 تن در هكتار مي رسد.
هرس شلیل و ساقه هلو: به دلیل گسترده بودن مسئله ، در مقاله دیگری به این مشکل خواهیم پرداخت
نکاتی برای ایجاد یک باغ شلیل
از آنجا که هلو یا شلیل در نهایت 10 ساله هستند ، ما می توانیم درختانی با طول عمر بیشتر مانند گلابی یا سیب انتخاب کنیم من شخصاً گلابی را به سیب ترجیح می دهم ، زیرا گلابی همیشه گران تر و بارورتر است. تا پایان عمر شلیل ، شلیل بدون درآمد نخواهد بود.
هنگام ساخت ابتدا باید سطح زمین را شخم زده و به عمق 60 سانتی متر شخم بزنیم ، پس از شخم زدن باید سوراخ های کوچکی (سوراخ های خربزه) به فاصله 4/5 تا 5 متر از یکدیگر ایجاد کنیم (فاصله ردیف باغ های کوچک 5/4 و فاصله ردیف باغ های بزرگ 5/4). 5 متر) ارتفاع برگ جوی خاک پایین (سنگ شکن برگ) 20/1 تا 5/1 متر است که برای شکافتن در جو استفاده می شود از طریق این کار دیگر نیازی به حفر گودال بزرگ نداریم.
1-کاشت فشرده: سپس 1.5 متر از یکدیگر فاصله داریم ، هر یک از این سه درخت باید 2 درخت اول هلو یا شلیل و 2 درخت اول گلابی یا سیب باشند. 2- کاشت از راه دور: در فاصله 4 تا 5 متر کاشت می کنیم
در این روش کاشت هزینه حفر چاله حدود 0٪ از زمان صرفه جویی شده و رشد درخت غیرطبیعی می شود با این روش می توان درخت هلو را به مدت یک سال در زیر باران ذخیره کرد.
آبیاری درختان شلیل: درختان شلیل در چند سال اول رشد به خصوص در فصل رشد به آبیاری زیادی احتیاج دارند. بهتر است برای آبیاری گیاه توطئه نکنید. از آنجا که ریشه های دو درخت نفوذ هوا ندارند ، در صورت تماس مستقیم با آب ، تاج درخت می تواند بیمار شود. بهتر است از آبیاری قطره ای استفاده شود.
استفاده از آب و زمین را به حداکثر برسانید: اگر از آبیاری غرقاب استفاده می کنید ، می توانید در سال اول باغ هر صیفی را که دوست دارید پرورش دهید. این کاربر برای تقویت درخت نیز بسیار مفید است ، اما در سال دوم ، شما فقط می توانید هندوانه پرورش دهید ، زیرا در سال دوم ، پرتاب کنید
روش آبیاری قطره ای: اگر می خواهید برای جلوگیری از علف های هرز در این باغ یا هر باغ دیگر آبیاری قطره ای انجام دهید ، لطفاً در پایین تنه هر درخت 1.5 لیتر آب سودا یا برعکس در عمق 20 تا 30 سانتی متر قرار دهید ، سپس بطری آب و آب را باز کنید از پایین بدنه ماشین برای ریختن آب در بطری به عمق 20 تا 30 سانتی متر استفاده می شود تا رشد علف های هرز به حداقل برسد.