خرید نهال زردالو ، فروش نهال زردالو ، قیمت نهال زردالو ، نهالستان زردالو

09143819321

خرید نهال زردآلو

خرید نهال زردآلو شاهرودی

 این نوع مقاومت عالی در برابر سرما به شما امکان می دهد هر ساله برداشت پایداری داشته باشید میوه ها در اواسط ماه آگوست رسیده می شوند. اندازه میوه بزرگ. رنگ بسیار زیبا از زرد تا قرمز ، تمایل به رژگونه دارد. که تقریباً تمام میوه های درخت را در تابستان آفتابی به خوبی رنگ آمیزی کرده است. پوست نرم ، کمی عمودی ، گوشت قرمز به طرز جادویی سفت است. طعم آن عسل خالص با طعم جذاب فوق العاده است. میوه ها به طرز شگفت انگیزی تازه هستند ، برای آجیل و مربا مفید هستند. این یک نوع عالی برای آجیل است.

تراکم گل ، زیاد است
تاریخ تورم جوانه: 4 مارس.
تاریخ شکوفه ، 19 مارس.
تاریخ سقوط گلبرگ ها: 25 آوریل
دوره موثر گرده افشانی: 3 روز (2-4 روز پس از گلدهی).
رنگ زمینه: کرم روشن
رنگ: بیشتر قرمز
قابل فروش ، بسیار خوب
میوه های رسیده: یکنواخت
کیفیت گوشت: آب کمی
درصد گوشت در کل میوه: 0.5 ± 94
چسبندگی هسته ای به گوشت: نیمه چسب
طعم آجیل: شیرین
تاریخ رسیدن میوه: 18 ژوئن.
پایان باردهی: پایان خرداد.
روزها از شکوفایی کامل تا شروع: 81 روز
قدرت رویشی درخت: قوی
سطح آنتوسیانین بهار: قوی
رشد سالانه شاخه: 8.94 1 1.98 سانتی متر.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردالو شاهرودی کلیک کنید

خرید نهال زردآلو انبه ای - به شکل انبه

این رقم شبیه میوه انبه است که به نام زردآلو انبه نامگذاری شده است. و طعم میوه 30٪ شبیه به انبه است و به همین دلیل نام این رقم به عنوان انبه-زردآلو ثبت شده است. و این یک نوع میوه جدید است که فقط برای محصولات تازه و مربا استفاده می شود ، برای مغزها نوع مناسبی نیست. فروش این میوه در ماه آگوست آغاز خواهد شد. دارای یک درخت قوی ، اندازه میوه از 80 تا 120 گرم میوه های رنگ زرد طعم شیرینی دارند. میوه خیلی آبدار نیست ، بازار فروش خوبی دارد. سال سوم شروع به بار دادن می کند. این گونه در برابر بیماری های قارچی مقاوم است. این یک گونه پربار است که به نور خورشید بیشتری نیاز دارد. گلدهی از اواخر آوریل آغاز می شود.
دوره رسیدن: اواسط ژوئیه. رنگ میوه: زرد. شکل میوه: انبه و بزرگ. نوع مصرف: تازه. مقاومت در برابر سرما: c35 تا c30. تاریخ انقضا: 30 سال. فاصله کاشت: 3 * 4. نوع اصلی: زردآلو تلخ آلو وحشی.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو انبه ای کلیک کنید

خرید نهال زردآلو اردوباد

زردآلو اردوباد در اواخر ماه ژوئن رسیده ، میوه های زردآلو اردوباد زرد است و به صورت تازه و خشک خورده می شود. نهال زردآلو اردوباد تولید شده در شرکت اروم زیست تاک پیوندی بر پایه پایه میروبالان بنا شده است که یک پایه نیمه پا کوتاه کننده است. زردآلو دانه دار می شود. ارتفاع زردآلوهای پیوندی روی این پایه 4 تا 5 متر است و ردیفهای کاشت توصیه شده برای این نهالها 4 4 5 متر است که سیستم ریشه این نهالها به دلیل پایه میروبالان بسیار عمیق و با طیف وسیعی از خاک است. سازگار است و در برابر سرمای زمستان بسیار مقاوم است. طول عمر درخت زردآلو اردوباد با پایه میروبالان بیش از 25 سال است.

تراکم بلوم: متوسط. تاریخ تورم غنچه ها: 3 مارس. تاریخ شکوفه: 20 مارس. تاریخ ریزش گلبرگ ها: 6 آوریل دوره موثر گرده افشانی: 3 روز (2-4 روز پس از گلدهی). کیفیت گوشت: متوسط سهم گوشت در کل میوه: 83 1 1.07 چسبندگی هسته ای به گوشت: رایگان است طعم آجیل: شیرین تاریخ رسیدن میوه: 17 ژوئن. پایان باردهی: پایان خرداد. روزها از شکوفایی کامل تا شروع رسیدن: 78 روز قدرت رویشی درخت: متوسط. سطح آنتوسیانین بهار: متوسط تاریخ افشای جوانه های برگ: 6 آوریل. نرخ رشد سالانه شعبه: 6.34 09 091

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو اردوباد کلیک کنید

خرید نهال زردآلو نادری

میوه های کوچک تا متوسط ​​با دو انتهای گسترده. پوست میوه آن صاف و بدون مو است ، پوست و گوشت آن زرد کمرنگ و مطبوع آن مطبوع است. هسته آن شیرین است.

زردآلو درختی نادر با رشد متوسط ​​تا بلند و تاجی گسترده است که بسیار مثمر ثمر است. ارتفاع درخت نادر زردآلو به 5 متر می رسد. روی جوانه های یک زردآلو کوچک ، گلهای دنباله دار بزرگ و تک رنگ وجود دارد که زودتر از درختان دیگر شکوفا می شوند. رنگ گلها از سفید تا صورتی است. ازدیاد زردآلو با کاشت و پیوند مستقیم انجام می شود که این امر بیشتر مشاهده می شود. همه انواع درخت زردآلو ، از جمله زردآلوهای کمیاب ، در معرض آسیب و آسیب دیدگی در تنه آن قرار دارند و خیلی زود مورد حمله آفات قرار می گیرند. میوه های یک نوع نادر زردآلو در اواسط ماه جولای برداشت می شود.

مشخصات خاک: نهال های نادر زردآلو از نظر بافت در خاک های سبک تا متوسط ​​رشد بهتری دارند. خاک باید عمیق ، نفوذ پذیر (برای آب) و تهویه مناسب باشد. خاک های رسی سرد و متراکم برای پرورش این درخت مناسب نیستند. همچنین ، در مناطقی که سطح آب زیرزمینی بالا است ، باید از کشت این درخت جلوگیری شود. زیرا به رطوبت زیاد خاک حساس است. درخت زردآلو به طور عمده در خاک های عمیق ، کمی مرطوب و سبک رشد می کند. روی خاکهای مرطوب ، صمغ از تنه و شاخه های درخت تراوش می کند. درخت زردآلو در خاکهایی که خاک گرم ، کمی آهکی و مرطوب نیست ، بهترین بار را می دهد. خاکی که زردآلوها در آن کاشته می شود باید حدود 3 متر عمق داشته باشد. اگر خاک خوب زهکشی شود ، مقدار زیادی آهک در خاک تاثیری در رشد درخت نخواهد داشت. به طور کلی خاک های لومی شنی با زهکشی مناسب برای کاشت زردآلو مناسب است.

شرایط محیطی: خنک شدن انواع زردآلو 300 تا 1000 ساعت طول می کشد. نهال های نادر زردآلو به نور خورشید نیاز دارند ، اگرچه کمی سایه را تحمل می کند. این نهال در برابر گرما تا 38 درجه سانتیگراد و سرما تا منفی 15 درجه سانتیگراد مقاوم هستند.
آبیاری: متوسط ​​نیاز آبیاری سالانه زردآلوهای کمیاب ، مانند سایر انواع زردآلو ، بسته به آب و هوا و محل کاشت از 5000 تا 7000 متر مکعب است.
فواصل کاشت و چاله ها: فاصله کاشت نهال های نادر زردآلو به دلیل خصوصیات رشد این درخت 3 متر در 4 متر است و باید سوراخ های اصلی آن از 1 متر تا 70 سانتی متر حفر و زیر آن با کاه تخلیه شود.
پایه پیوند: آلو وحشی زردآلو تلخی است و برای کاشت در خاک های سنگین استفاده می شود.
ماندگاری: ماندگاری زردآلوهای کمیاب از 30 تا 35 سال است.
ویژگی های میوه: زردآلو از انواع نادر است که میوه آن گرد ، اندازه بزرگ و پوستی برهنه است. رنگ پوست او زرد و قرمز گل آلود است. این میوه طعم شیرین و خوشمزه ای دارد و به صورت تازه مصرف می شود.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو نادری کلیک کنید

خرید نهال زردآلو ملایر

درخت زردآلو مالایی در برابر سرما مقاومت بیشتری دارد و کیفیت میوه زردآلو آن پهن و کمی کشیده است. زردآلو (نام علمی: Prunus armeniaca) گونه ای از خانواده گل رز است. زردآلو در ارمنی "Desiran" ، در آذربایجانی ərik ترکی و در ترکی kayis نامیده می شود.
شرایط محیطی زردآلو: این درخت در آب و هوای معتدل گرم نسبت به هر جای دیگر بهتر رشد می کند. در مکان های سرد ، زیر آفتاب بکارید. در خاکهای نفوذ پذیر و گرم بهتر از خاکهای مرطوب و رسی رشد می کند. درختان زردآلو در اوایل رشد و به ویژه در فصل رشد به آبیاری فراوان نیاز دارند. لازم به توضیح است که آبیاری این گیاه با روش تقسیم انجام نمی شود. زیرا هر دو ریشه قادر به نفس کشیدن نیستند و درخت در تماس مستقیم تاج با آب بیمار می شود. در یک باغ زردآلو فاصله این درختان 6 تا 5 متر است. بازهای انتخاب شده برای زردآلو ، بادام و هلو مناسب است ، اما پایه های زردآلو مناسب ترند. ازدیاد این گیاه به دو روش انجام می شود: با کاشت مستقیم بذر از طریق نشا ، روش دوم عملکرد بهتری می دهد و بیشتر متداول است. درخت زردآلو به زخم ها بسیار حساس است. بنابراین ، اگر کوچکترین زخم ایجاد شده باشد ، آفات به آن حمله می کنند. اگر پوست پوست به راحتی از بین برود یا تنه آن توخالی باشد ، درخت بیمار است.

نهال زردآلو مالزی دوره رسیدن: اوایل ژوئن رنگ میوه: زرد مقاومت به سرما: c15 تا c20 ماندگاری: 25 سال فاصله کاشت: 3 * 4 نوع اساسی: آلو وحشی

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو ملایر کلیک کنید

خرید نهال زردآلو قیسی

این یک زردآلو بسیار شیرین و دلپذیر است که برای خشک کردن استفاده می شود. این یک میوه زردآلو خشک است که "قیسی" نامیده می شود. این تفاوت قیسی و زردآلو است. "قیسی" نوعی نوعی که به راحتی از گوشت پاک شود. به آن محصول برگ نیز گفته می شود و بهترین نوع همجنسگرایان را می توان در اطراف دماوند ، عمار ، تاسوی ، مالاگو ، کرمان یافت.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو قیسی کلیک کنید

خرید نهال زردآلو عسگر آباد

نهال زردآلوعسگراباد بهترین و بازار پسندترین زردالو در ایران. برگهای این گونه درختی دارای برگهای متوسط ​​و محکم است و در ماه آگوست میوه های بزرگی دارد. در سمت آفتابی ، با قرمز شدن زره ، یک طرف قرمز کمتری می یابد. طعم آن بسیار دلپذیر است ، برای تهیه مربا و خوردن میوه های تازه بسیار مناسب است. گرده افشانی برای این درخت قند شکسته بهتر است. این درخت هر 15 روز آبیاری می شود و زمان گلدهی در آوریل زودتر از سیب ، گلابی و هلو است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو عسگر آباد کلیک کنید

خرید نهال زردآلو شکر پاره

طعم این زردآلو (نهال زرد الو عسگر اباد) شیرین شیرین است و این میوه جذاب لب های زرد و قرمز عسلی زیبایی دارد. پوستی صاف ، شیرین ، آبدار و دلپذیر دارد و درختان این گونه بسیار سریع رشد می کنند. بهترین گرده افشان انواع عسگر اباد است. در میان زردآلوها دیر شکوفا می شود. برای میوه های خشک ، مربا و صادرات یک نوع عالی است. مقاومت خوبی در برابر سرما دارد. این رقم هر 20 روز یک بار است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو شکر پاره کلیک کنید

خرید نهال زردآلو جهانگیری

نهال زردالو جهانگیری از ارقام نهال بسیار مقاوم نسبت به سرمای دیررس بهاره در منطقه شناخته شده است و طبق گزارش ها تا 5- درجه سانتیگراد گل های آن سرما را در بسطام شاهرود تحمل نموده است. میوه ی آن تخم مرغی شکل، به رنگ زرد و قرمز، گوشت زرد پر رنگ، شیرین که در اواخر تیرماه می رسد. برای تازه خوری مناسب است و خاصیت انباری خوبی ندارد. این رقم در برابر سرمازدگی اواخر بهار بسیار مقاوم است و گلهای آن می توانند سرمای 5 درجه سانتیگراد را تحمل کنند. ظرفیت ذخیره سازی مناسبی ندارد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو جهانگیری کلیک کنید

خرید نهال زردآلو رکسانا

نوع نهال زردآلو رکسانا از پایه ارقام دیر رشد یافته در افغانستان نشات گرفته است. دارای میوه بزرگ و زرد قرمز است. گوشت آن ترد و آبدار است و آجیل ها شیرین هستند. می تواند در برابر سرما زدگی بهار مقاومت کند و برای باغ های انبوه بسیار مناسب است. نهال زردآلو روکسانا بومی افغانستان است و برای کاشت در باغ های انبوه بسیار مناسب است. در فصل بهار در برابر سرما مقاوم است ، طول عمر آن 25 سال است و میوه در اوایل ماه ژوئیه بالغ می شود. میوه این درخت بزرگ ترد ، معطر ، آبدار ، زرد و قرمز است و هسته آن شیرین است..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو رکسانا کلیک کنید

خرید نهال زردآلو پوست قرمز

نهال زردآلو با پوست قرمز. كشت كننده اين رقم يك ايستگاه آزمايشگاه موسسه تحقيقاتي قفقاز شمالي است. متوسط ​​تراكم درختان زردآلو متراكم ، تاج دار ، متراكم و ميوه دهي متوسط ​​است. گوشت زرد و صورتی شیرین و آبدار طعم بسیار خوبی دارد و پوست زردآلو قرمز متوسط ​​است که برای حمل و نقل به کشورهای همسایه یا سایر شهرها بسیار مناسب است. این برای مصارف تازه و کنسرو بسیار مفید است. درختان هیبرید تا حدی خود بارور هستند ، در زمستان مقاومت خوبی در برابر سرما دارند و می توانند در تابستان نسبت به خشکسالی متوسط ​​مقاومت کنند. آنتی بادی مونوکلونال ضد کالبتروسپروزبور -باکتروز -سیتوزوپروز دارد و در ماه آگوست وارد می شود.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو پوست قرمز کلیک کنید

خرید نهال زردآلو پرتقالی

نهال زردآلو پرتغالی
زمان ورود: اوایل تیر
رنگ میوه: نارنجی
نوع مصرف: تولید میوه تازه با آب نبات
مقاومت در برابر سرما: مقاومت در برابر سرما c25 تا c30
زندگی اقتصادی: 25 سال
فاصله کاشت: 3 * 4
نوع اساسی: زردآلو وحشی و آلو

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال زردآلو پرتقالی کلیک کنید


از زردالو بیشتر بدانید

درخت علمی زردآلو: نام علمی Prunus armeniaca Rosaceae یکی از درختان میوه است. طبق برخی منابع محلی چینی ، این گیاه هنوز در اینجا در طبیعت رشد می کند و این درخت در اوایل قرن اول میلادی به آسیا و اروپا گسترش یافت. در برخی منابع دیگر ، زادگاه اصلی این درخت ارمنستان ، ایران و مصر است. وجود دارد . ارتفاع درخت زردآلو به 5 متر می رسد. این درخت دارای برگهای برگریز ، قلبی شکل ، سبز مایل به زرد روشن و جوانه های زردآلو از سایر بیضه ها کوچکتر است و برگهای فوقانی آن قرمز رنگ است که از مشخصات این درخت است. گل آذین های بزرگ زردآلو ، منفرد ، با ساقه بلند ، به رنگ سفید مایل به قرمز ، با گل های نر و ماده. میوه ها گوشتی و زرد ، با طعم دلپذیر و شیرین هستند ، در اواسط تابستان رسیده می شوند ، به همین دلیل آنها را طلای تابستان نیز می نامند.لازم به ذکر است که میوه های درخت زردآلو بیشتر در شاخه های قوی یک ساله دیده می شوند. مغز زردآلو صاف ، قهوه ای ، بیضی شکل است. درون هسته مغز درد وجود دارد ، گاهی شیرین و گاهی تلخ و حاوی 40٪ روغن ، مقداری پروتئین ، قند و ویتامین های A ، C و کبالت.

شرایط نگهداری و تکثیر گیاهان:
این درخت در آب و هوای معتدل گرم بهتر از هرجای دیگر رشد می کند و باید در آب و هوای سردتر در آفتاب کاشته شود. در خاکهای نفوذ پذیر و گرم ، نسبت به خاکهای رسی و مرطوب رشد کرده و عملکرد بهتری دارد. زردآلو در سالهای اولیه رشد و به ویژه در فصل رشد به آبیاری فراوان نیاز دارد. لازم به ذکر است که آبیاری این گیاه از طریق قلمه زدن قابل انجام نیست ، زیرا به ریشه ها اجازه نفس نمی کشد و درخت در صورت تماس مستقیم تاج با آب بیمار می شود.
در یک باغ زردآلو ، فاصله این درختان 6 تا 7 متر است. پایه های انتخاب شده برای زردآلو ، بادام و هلیوم وجود دارد ، اما پایه زردآلو مناسب تر است.
تکثیر این گیاه به دو روش انجام می شود:
1. کاشت مستقیم بذر
2. با بستن بند
روش دوم محصول بهتری تولید می کند و از محبوبیت بیشتری برخوردار است.
درخت زردآلو آنقدر به آسیب حساس است که اگر کوچکترین صدمه ای ایجاد کند ، می تواند مورد حمله آفات قرار گیرد. اگر پوست پوست به راحتی از بین برود یا تنه آن توخالی باشد ، درخت بیمار است.
تولید مثل درخت زردآلو:
درخت زردآلو از قلب آن رشد کرده است ، همان شی سنگی در وسط میوه. همچنین 3 تا 4 سال طول می کشد تا گیاه از مرحله نهال به درخت میوه منتقل شود. مانند دیگر درختان میوه ، مردم دوست ندارند اینقدر صبر کنند. آنها به گلخانه ها می روند ، درختان جوان زردآلو می خرند و آنها را در باغ یا باغ خود می کارند. درختان کوچک گلخانه ها دو ساله هستند. درخت کوچکی که در گلخانه می خرید دو سال دیگر طول می کشد تا اولین میوه خود را بدهد.

نکته مهم: میوه درخت زردآلو در سال دوم زندگی روی چوب رشد می کند. این را در هنگام هرس درخت به خصوص در سالهای اولیه زندگی آن در نظر داشته باشید.
آیا تصمیم دارید یک درخت زردآلو را از هسته رشد دهید؟ در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است:
مغز زردآلو را به مدت 24 ساعت در آب خیس کنید. هسته را در یک حوله کاغذی مرطوب ، ماسه مرطوب یا کود گیاه مرطوب قرار دهید و سپس آن را در یک کیسه پلاستیکی ضد هوا بپیچید. سپس حداقل 1 ماه در یخچال قرار دهید. بعد از یک ماه ، هسته شما آماده کاشت در خاک است.
کاشت درختان زردآلو:
در باغ یا باغ خود منطقه ای را انتخاب کنید که در معرض نور خورشید باشد. یک سوراخ عمیق در این مکان حفر کنید. در صورت امکان کمپوست غیر تجزیه شده بیشتری اضافه کنید. خوب با خاک ساده مخلوط کنید. اگر نهال هایی که خریداری کرده اید در گلدان هستند ، گلدان را به آرامی بشکنید تا ریشه ها برداشته شوند. این کار را انجام دهید تا به ریشه آسیب نرساند. اگر ریشه نهال های شما پلاستیکی است ، پلاستیک را برداشته ، ریشه ها را با احتیاط باز کرده و در سوراخ حفر شده قرار دهید.
سپس داخل سوراخ را با خاک بپوشانید تا سطح خاک به بخشی از گیاه برسد که قبلا در گلدان از خاک پوشانده شده بود. در صورت لزوم می توان خاک بیشتری اضافه کرد.
نحوه پرورش درخت زردآلو:
هنگامی که یک درخت زردآلو می کارید ، باید به سرعت رشد کند. ما توصیه می کنیم که نهال ها را در اولین سال زندگی به یک پایه چوبی عمودی گره بزنید. زیرا بادهای شدید می تواند نهال شما را خم کرده و باعث رشد تنه در یک زاویه و کج شدن شود. همچنین باد شدید می تواند باعث تاب خوردن نهال ها و آسیب رساندن به ریشه های آنها شود.

این گیاه را در اواخر زمستان و اوایل پاییز و سپس در هنگام باردهی پرورش دهید. روغن های درخت میوه غیرفعال غیرفعال را هر بهار قبل از شکوفه جوانه ها روی درخت خود پخش کنید. این باعث از بین رفتن بسیاری از آفات می شود. ما به شدت یک برنامه سمپاشی را برای آفات و بیماری های درختان توصیه می کنیم. اگر از اسپری های آفات یا بیماری استفاده می کنید ، به دقت دستورالعمل های برچسب را دنبال کنید. هنگام پاشش از لباس ها و ماسک های محافظ نیز استفاده کنید. کدو تنبل را پوست بگیرید ، آب آن را رنده کرده و فشار دهید. به محض برداشت نرم و رسیده می شوند. ذخیره میوه های جامد راحت تر است. میوه ها را در مکانی خشک و خنک و در معرض تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید.

هرس درخت زردآلو:
مانند هر گیاه ، هرس درختان ریشه دار برای سلامتی آنها مفید است. این منجر به عملکرد بهتر خواهد شد. زردآلو را هر ساله در اواخر زمستان یا اوایل بهار ، قبل از شروع رشد درخت در سال جدید ، هرس کنید.
ابتدا شاخه های مرده یا ناسالم را از درخت جدا کنید. همچنین مناطقی را که شاخه ها بیش از حد رشد می کنند هرس کنید. این کمک می کند تا نور خورشید به کل درخت برسد و سلامت و رشد کلی را تقویت کند. برای شکل دادن به درخت می توانید شاخه ها را نیز هرس کنید.
نکته: هنگام هرس به یاد داشته باشید که میوه در سال دوم روی درخت رشد می کند. بنابراین ، در سالهای اول زندگی یک درخت به سرعت و به راحتی هرس کنید تا بهره وری آن افزایش یابد.