خرید نهال گردو

سوالات پرتکرار گردو

 • نحوه خرید نهال گردو و قیمت روز نهال گردو؟

  برای خرید نهال گردو کافیست از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ به شماره 09144826175 و 09353234643 پیام ارسال نمایید تا کارشناسان نهالستان با مشاوره رایگان در زمینه: خرید نهال ، اطلاع از قیمت نهال ، پیشنهاد بهترین رقم متناسب به آب و هوای منطقه شما و ... شما را یاری نمایند.

 • بهترین و پرفروش ترین نهال گردو کدامند؟

  از آنجایی که هر نهال گردو طرفداران خاص خودش را دارد اما در این میان میتوان نهال های گردو که توسط نهالستان سبر ارائه میگردند را به عنوان بهترین و پرفروش ترین نهال گردو نام برد.

 • بهترین فصل برای کاشت نهال گردو چه موقع است؟

  بهترین زمان جهت کاشت نهال گردو وسط های فصل پاییز تا انتهای فصل زمستان می باشد زیرا در آن زمان نهال گردو در خواب هستند و در شروع فصل بهار از خواب بر میخیزند.

 • سوددهی نهال گردو چقدر است؟

  کلا در زمینه کاشت نهال میتوان گفت سوددهی بالایی میتواند نصیب شما شود و در مورد سود نهال گردو هم به همین صورت می باشد به قولی سود نهال برابری میکند با قیمت دلار و طلا.

لیست ارقام نهال گردو

خرید نهال گردو

خرید نهال گردو ژنوتیپ ایاز

خرید نهال گردو ژنوتیپ ایاز

نهال گردو ژنوتیپ ایاز از نهال های تولید نهالستان سبر می باشد ، این نهال گردو بسیار دیرگل است ، نهال گردو ژنوتیپ ایاز پربار و پایه کوتاه می باشد، فاصله کاشت نهال گردو ایاز ۷×۷ است ، پیشنهاد ویژه نهالستان سبر می باشد ، درصد مغز این گردو بالای ۶۵٪ می باشد ، نهال گردو ژنوتیپ ایاز کاغذی و زودبازده می باشد، میوه این گردو 7 تن در هکتار می باشد ، نهال گردو ایاز مقاوم به سرمای زمستان بوده و کاشت آن تا ارتفاع 2500 متر مقدور می باشد. اگر نیاز به خرید نهال گردو ایاز را دارید پس از استعلام قیمت نهال گردو ایاز با بخش فروش نهالستان تماس گرفته و نسبت به خرید اینترنتی نهال گردو ایاز اقدام نمایید، این نهالستان مشاوره شما پس از خرید نهال در زمینه: کاشت نهال گردو ایاز، نحوه آبیاری نهال گردو ایاز، هرس نهال گردو ایاز و در مجموع از کاشت تا برداشت نهال گردو ایاز همراه شما خواهد بود.
خرید نهال گردو ژنوتیپ ایاز تیپ 7

خرید نهال گردو ژنوتیپ ایاز تیپ 7

نهال گردو ژنوتیپ ایاز یکی از نهال های تولید شده توسط طبیعت سبز نهالستان است ، این نهال گردو بسیار دیر شکوفا می شود ، نهال گردو ژنوتیپ ایاز بارور است و دارای پایه کوتاه است ، فاصله کاشت نهال گردو 7.7 است ، نهال ویژه نهالستان سبر است ، درصد مغز گردو بیش از 65 درصد است. ، نهال گردو ژنوتیپ ایاز کاغذی و سریع رشد می کند ، میوه این گردو 7 تن در هکتار است ، نهال گردو ایاز مقاوم به سرما است و می توان آن را در عمق حداکثر 2500 متر کاشت. اگر تصمیم خرید نهال گردو ایاز را دارید ، پس از درخواست قیمت نهال گردو ایاز ، با بخش فروش نهالستان تماس بگیرید و اقدام به خرید آنلاین نهال گردو ایاز کنید. ما از کاشت تا برداشت نهال گردو ایاز با شما خواهیم بود.
خرید نهال گردو ژنوتیپ آراز

خرید نهال گردو ژنوتیپ آراز

نهال گردو ژنوتیپ آراز پاکوتاه بوده با میوه های درشت تخم مرغی شکل که باردهی این نهال گردو از سال اول کاشت می باشد، عملکرد و میوه دهی آن 8 تن در هکتار می باشد که این گردو خودگرده افشان می باشد، باردهی نهال گردو ژنوتیپ آراز جانبی است و مناسب برای ارتفاع 2300 متر می باشد. اگر قصد خرید نهال گردو آراز را دارید ، پس از درخواست قیمت نهال گردو آراز; ، لطفاً با واحد فروش نهالستان تماس بگیرید و نهال گردو آراز را بصورت آنلاین خریداری کنید. ما از کاشت تا برداشت نهال گردو آراز با شما همراه هستیم.
خرید نهال گردو ژنوتیپ آراز تیپ 11

خرید نهال گردو ژنوتیپ آراز تیپ 11

ژنوتیپ نهال گردو آراز کوتاه ، بیضی شکل بزرگ است ، با این نهال گردو از سال اول کاشت میوه میدهد ، عملکرد و میوه 8 تن در هکتار است ، این گردو خود گرده افشانی می کند ، نوع میوه نهال گردو برای ژنوتیپ آراز مناسب است و ارتفاع جانبی 2300 است متر. در صورت نیاز به خرید نهال گردو آراز ، لطفاً جهت اطلاع از قیمت نهال گردو آراز برای خرید آنلاین نهال گردو آراز با بخش فروش نهالستان تماس بگیرید. از کاشت تا برداشت نهال گردو آراز ، ما همراهتانیم.
خرید نهال گردو ژنوتیپ ایاز تیپ 7 پیوندی

خرید نهال گردو ژنوتیپ ایاز تیپ 7 پیوندی

نهال گردو ژنوتیپ ایاز تیپ 7 پیوندی بسیار پربار است، این نهال گردو پیوندی بوده و ۸ تا ۱۰ تن در هکتار محصول میدهد ، باردهی نهال گردو ایاز پیوندی جانبی است و مقاوم به سرمای زمستانه می باشد، فاصله کاشت این نهال ۷×۷ و سازگاری تا ارتفاع ۲۵۰۰ متر از سطح دریا جهت کاشت را دارا می باشد، این گردو خود گرده افشان و درصد مغز این گردو ۶۵٪ است.اگر میخواهید نهال گردو ژنوتیپ ایاز تیپ 7 پیوندی را بخرید ، ابتدا از قیمت نهال گردو ایاز پیوندی مطلع شوید و سپس اقدام به خرید اینترنتی نهال گردو ایاز تیپ 7 پیوندی نمایید، کارشناس فروش نهالستان سبر پاسخگوی شما می باشد. در مراحل کاشت ، داشت و برداشت این نهال گردو همراه شما باغداران عزیز هستیم.
خرید نهال گردو چندلر

خرید نهال گردو چندلر

منطقه اصلی تولید نهال گردو چندلر ایالات متحده است نهال گردو چندلر از انواع گیاهان گردو است و به عنوان معتبرترین گردو در جهان شناخته می شود. چندلر گردو چندلر محبوب ترین گردو در جهان است ، همه جا وجود دارد چندلر (چندلر) چندلر (چندلر) درختی نیمه گوتیک و اندازه متوسط ​​، مناسب برای منطقه 1000 تا 1200 ارتفاع است. میوه این رقم بزرگتر است و می توان آن را با میوه های خشک و تازه گردوی چندلر خورد. اندازه این درخت کاشته شده 4.8 یا 6.6 است نهال گردوی چندلر تحت تأثیر ضخیم شدن برگ باکتری ها قرار نمی گیرد در مدت 5 تا 7 سال می تواند 40 تا 50 کیلوگرم گردو بدون پوست و میوه سبز تولید کند ؛ در مدت 8 تا 10 سال می تواند 60 تا 70 کیلوگرم تولید کند ؛ در 18 تا 20 سال 120 کیلوگرم تولید می کند. گردوی چندلر از بهار شکوفا می شود و بسیار مقاوم است. آجیل چندلر بهترین آجیل در جهان است گرده افشانی این گونه فارنور و فرانکت فرانکو است روشنایی عدد باید 90٪ یا بیشتر باشد چندلر چندلر بیشتر مناسب باغ های انبوه است وزن این گردو 6.5 گرم است میوه آن بزرگ و مرغوب است ، اندازه گردو بین 32 تا 36 میلی متر است و محصول آن 7 تن در هکتار است. مقاومت چندلر در برابر سرما نسبت به سایر ارقام بیشتر است گردو چندلر نوعی درخت گردو است که به دلیل شرایط آب و هوایی حداقل در 70 درصد شهرهای ایران قابل استفاده است ، در برابر سرما مقاوم است و به دلیل آب و هوای مطبوع در شرق و غرب قابل پرورش است. مهمترین تفاوت نهال گردو چندلر درخت گردو است که 20 روز دیرتر از سایر ارقام شکوفا می شود. سرمای ناگهانی بعد از عید مشکلی ندارد در مقایسه با سایر گونه های عجیب و غریب ، کیفیت میوه در بالاترین سطح است. گرده افشانی به 10 اصله نهال حداقل یک درخت اعمال می شود و فارنور رقم بهتر گرده افشانی است. میوه چندلر بسیار کارآمد است و بهترین گردو در میان دلالان و مصرف کنندگان در بازارهای خارجی است. این نوع گردو گوتولو نامیده می شود و به دلیل ساختار درختی که باعث رشد آن در وسط گوتولو می شود در بین پرورش دهندگان خارج از کشور محبوب شده است. با این حال ، این درخت به یک درخت نیمه گوتیک تبدیل شده است میزان لقاح شاخه های جانبی جوانه 85 تا 90 درصد است سفیدی مغز بین 90 تا 100 درصد است.سرماخوردگی به طور متوسط ​​700 ساعت طول می کشد ، در اولین سال پس از کاشت درخت می تواند در برابر بیماری ها مقاومت کرده و شروع به باردهی کند. دوره فروش نهال در بازار پنج سال است که ارزش تجاری مهمی دارد. در سن 8 سالگی ، درخت کامل در محصولات زراعی کاشته شد. به طور خلاصه ، چندلر یک محصول عالی برای کشاورزان و مصرف کنندگان است.
خرید نهال گردو پدرو

خرید نهال گردو پدرو

گردو پدرو یکی از ویژگی های آن این است; که برای برای کشت فشرده مناسب است ، عملکرد این گردو بسیار زیاد است و از آنجا که گلهای نر ارقام دیگر نیز می توانند گرده تولید کنند و تنها عیب این گردو حساسیت زیاد آن به گرمای تابستان و مناسب برای مناطق خنک تابستانی است ؛ انواع گرده افشانی و روند کشت شده واریته ها ؛ نهال گردو پدرو عملکرد سریعتر دارد ، در حالی که عملکرد ارقام در جوانه های بالا 40 تا 50 درصد بیشتر است. کشت و زراعت می شود و در آب و هوای مدیترانه ای در مناطق سردسیر در تابستان و زمستان به خوبی رشد می کند. بسته به نوع آن ، نیاز به خنک سازی این گردو حدود 1500-300 ساعت در دمای 0 تا 7 درجه سانتیگراد است . گردو پدرو به دلیل یکی از ویژگی های آن مورد توجه قرار گرفته است. برای آب و هوای آلپ مناسب است. این گونه برای کشت فشرده مناسب است. عملکرد این گردو بسیار زیاد است و چون گل نر تولید می کند ، برای سایر ارقام نیز گرده تولید می کند. تنها عیب این نوع گردو این است که نسبت به گرمای تابستان بسیار حساس است و برای مناطق دارای تابستان سرد مناسب است. انواع گرده افشانی و روندها. عملکرد نهال گردو پدرو سریع است و عملکرد انواع جوانه بالا 40 تا 50 درصد بیشتر است. بنابراین ، این گونه در بسیاری از نقاط ایران رشد و گسترش یافته است. این گونه در آب و هوای مدیترانه ای در مناطقی با تابستانهای معتدل و زمستانهای سرد به خوبی رشد می کند. میزان خنک کننده این گردو حدود 1500-300 ساعت است و دمای آن بسته به نوع آن 0 تا 7 درجه سانتیگراد است. وزن تک میوه 12 گرم است اندازه میوه 38 میلی متر وزن آجیل 5-7 گرم است 20 لیتر را در 20 روز آبیاری کنید عمر اقتصادی بیش از 100 سال است فاصله کاشت مقاوم در برابر خشکسالی 7*8
خرید نهال گردو فرانکت

خرید نهال گردو فرانکت

این گردو یک نوع از انواع گردو است که فرانکت فرانسوی می باشد ، یک نوع باستانی فرانسوی. این رقم یکی از گردوهایی است که بیشتر باغ های فرانسه را از آن خود کرده است . دارای درخت محکمی است و فرانکت می تواند -35 درجه سانتیگراد را تحمل کند. فرانکت در اروپا و فرانسه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، دارای عملکرد بالا ، 4 تا 5 تن در هکتار در سال. . کاشت در مناطق سردسیر توصیه می شود میوه این رقم نسبتاً متوسط ​​، کیفیت میوه خوب ، پوشش درخت قوی ، قدرت جوش بسیار زیاد و کمی نسبت به باکتری ها حساس است. محتوای هسته هسته 43٪ یا 46٪ است و میوه حاصل از آن دارای هسته سفید است. گردو فرانکو توسط یک فرانسوی مسن در اوایل دهه 1800 کشف شد. پوست نازکی دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است. از نظر میزان تولید بهتر از پدرو و چالاندر است. کیفیت بالا و سفیدی مغز و همچنین عملکرد بالا و خوب گردو به عنوان یکی از بهترین گردوها در مرکز کالیفرنیا شناخته می شود. یکی از معایب این گونه حساسیت زیاد آن به بیماری دیررس است. گردو فرانکت ، از آنجا که انواع گرده افشان ندارد ، همه گلهای آن بارور نیستند. گردوی فراکتال از سال ششم اقتصادی می شود و به عنوان گرده افشان در باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد. به ازای هر 20 گردو چندلر ، یک عدد گردو فرانکت به عنوان گرده افشان استفاده می شود. کارایی: 1400 و 1200 متر از سطح دریا فاصله کاشت: 7 * 8 اندازه گردو: MM43 وزن میوه: 11.5 گرم تحمل به خشکی: بیش از 100 سال عمر اقتصادی را تحمل می کند زمان آبیاری: 20 لیتر در 20 روز.
خرید نهال گردو فرنور

خرید نهال گردو فرنور

منشا نهال گردو فرنور در فرانسه است. این یکی از جدیدترین انواع کشت شده در فرانسه است که دیرتر از سایر گردوها شکوفا می شود (به غیر از گردو چندلر) و زودتر تولید می شود ، توصیه می شود در ارتفاع 1200 تا 1800 رشد کنید و از گرده افشان فرنور فرانکت یا لارا استفاده کنید. نهال گردو فرنور روی ماشین گردو تولید می کند ، یعنی 5 تا 8 گردو با هم در شاخه ها تولید می شود. طول عمر این درخت حداقل 80 سال و حداكثر 150 سال است ، دارای آجیل های مرغوب است و می تواند سالانه 4 تا 5 تن محصول با كیفیت بالا و آجیل سفید در هكتار به بازار عرضه كند. بهره وری بسیار خوبی دارد پوسته گرد گرد یک گردوی ضخیم با وزن متوسط ​​11 تا 13 گرم است. هسته سفید و رنگ های شگفت انگیز و بی نظیر جوک و نقاشی های میوه ای بسیار جالب و زیبا هستند این دارای ارزش کشاورزی بسیار محبوب است. برای کاشت در دامنه ها و مناسب برای استفاده در مناطق مرکزی و کوهستانی ، عملکرد هر 20 روز 20 لیتر است. معرفی مشخصات پیوندی نهال گردو فرنور: یکی از جدیدترین ارقام محبوب نهال گردو در ایران ، گردو فرنور ؛ این است که باروری بی نظیر آن باعث شده است بسیاری از مردم و باغداران تمایل به کاشت آن داشته باشند. شاید اگر چند سال پیش صحبت از کاشت نهال گردو در مناطق سردسیر مطرح می شد ، تعداد کمی آن را باور می کردند ، اما عملکرد منحصر به فرد نهال گردو فرنور ؛ این باعث شده است که آنها در سالهای گذشته به شدت گردو پرورش دهند. قیمت نهال گردو فرنور؛ همچنین باعث شده است که باغداری کمتر مورد تردید قرار گیرد و تقریباً برای کشت این نهال ها در همه جنبه ها مناسب است. همه گردو می کارند ، اما همه کار نمی کنند: شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا باغ همسایه شما همان نهال گردو فرنور را کاشته است. اما درختان شما میوه کمی دارند اما درخت گردوی همسایه شما بسیار پر است! صرف نظر از اینکه آیا نهالستان ممکن است نهال های بی کیفیت به شما ارائه داده باشد ، مهم ترین و جدی ترین مسئله این است که چگونه گردوهای سالم فرنور پرورش دهید. این نهال ؛ پس از سال دوم کاشت ، به باردهی اولیه خود می رسد ، اما این بدان معنا نیست که باردهی زیادی خواهد داشت. برای دستیابی به عملکرد بالا ، به درخت گردویی مانند نهال گردو Chandler تا 8 سال نیاز دارید. صبر کنید تا میوه های بی نظیر درخت شما را به وجد آورد. اما در مورد اواخر گلدهی نهال گردو فرنور: نهال گردو فرنور؛ آنها به دلیل دیر گلدهی فرنور نسبت به سرمازدگی بهاری یا پاییزی در زمین های کشاورزی و باغبانی کمترین حساسیت را دارند. این اجازه می دهد تا محصولات از سرما محافظت شده و شروع به گلدهی کنند ، زمانی که اکثر نهال ها گلدهی خود را به پایان رسانده اند. مهم است که نهال گردو باید در مناطق سرد کاشته شود زیرا مانند نهال گردو یک خوشه در مناطق گرمسیری بر عملکرد این درخت تأثیر می گذارد. با این حال ، به خاطر داشته باشید که نهال هایی مانند نهال گردو pecan برای مناطق گرمسیری ایده آل هستند. محل تولد گردو فرنور پیوندی: شاید برای شما جالب باشد که نام گردو فرنور را بدانید. Walnut Fernor ، یک منبع گردوی فرانسوی است که سالها پیش وارد شده است. شاید فرانسه در گذشته مورد علاقه پاریس بوده است ، اما اکنون گردو کمتر از شاهکارهای ایفل نیست! شاید این نهال ها برای ارتفاعات ایفل که در ارتفاعات بسیار مقاوم است ، مناسب تلقی شده اند. کیفیت مغز گردو بسیار خوب است ، سفید و معطر است ، جالب است بدانید خشک شدن آن نسبت به سایر ارقام نسبتاً راحت تر است. نهال فرنور ؛ محبوب شده است. نهال گردو فرنور؛ مانند نهال گردو کانادایی ، آنها ارقام خارجی هستند که هر دو عملکرد نسبتاً مشابهی دارند. کیفیت مغز گردو فرنور: نهال گردو فرنور رنگ مغز فرانسوی؛ بسیار شفاف است و چربی بسیار خوبی دارد. در مناطق سردسیر ، مانند یک معجزه ؛ این می تواند سود یک قطعه زمین را از صفر به سد برساند ، شما فقط باید این درخت را در مناطق سردسیر بکارید تا میوه فوق العاده آن را از سال هشتم تا نهم ببینید. زمان گلدهی درخت گردو فرنور؛ در اواسط تا پایان آوریل است که به نوبه خود دیر است ، بنابراین برای مناطق سردسیر مناسب است زیرا شکوفه های بهاری آن در اثر سرما از بین نمی روند. اما وقتی صحبت از مقاومت به میان می آید ، جالب است بدانید که برخی بیماریها مانند بیماری گردو یا سرطان باکتریایی را می توان به خوبی مقاومت کرد. ماندگاری درخت گردو فرنور: همیشه عمر مفید یک درخت را در نظر بگیرید ، نه فقط دانستن عمر یک درخت ، زیرا عمر مفید ارقام گردو به معنی میوه اقتصادی و فراوان آن گردو فرنور است. تا سن 50 سالگی میوه خوب و فراوانی می دهد. مغز گردو تا سالمندی بزرگ و سفید باقی می ماند ، اگر هر سال کودها و سمپاشی ها را به خوبی انجام دهید. کاشت نهال گردو فرنور؛ از ارتفاعات حدود 1500 متر تا 2300 متر بسیار خوب است و نیازی به پیچاندن نهال در گونی نیست تا در اثر سرما از بین برود. گردو فرنور ؛ برای متوقف کردن همه عوامل رشد در این دما باید زیر صفر درجه سانتیگراد باشد تا بتواند در بهار با بیشترین انرژی گلدهی را شروع کند. اطلاعات مورد نیاز برای کاشت نهال گردو فرنور: همانطور که گفته شد ، نهال گردو فرنور همچنین به دلیل مقاومت عالی در برابر سرما برای ارتفاعات و کوهپایه های با هوای سردتر مناسب است. می توانید با تعیین زمین مناسب برای نشاء ، روش کاشت مربع یا مستطیل را برای کاشت انتخاب کنید. این روش ها به منظور حفظ فاصله بین نهال ها و ایجاد مشکل در برداشت محصول است. پس از انتخاب روش مناسب ، کاشت نهال با عمق 80 سانتی متر تا 1 متر. اکثر باغداران درختانی را خریداری می کنند که مقدار قابل توجهی میوه و میوه با کیفیت بالا دارند. نهال گردو فرنور یکی از با کیفیت ترین و جدیدترین درختان با میوه های قابل قبول و ارزشمند است ، در بین باغداران از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این گردو منشاء فرانسوی دارد. کیفیت مغز آن بسیار خاص و منحصر به فرد بوده است. استفاده از این درخت در باغهای کشور ما به دلیل شرایط آب و هوایی و محیطی بسیار مهم بوده است. Walnut Fernor دارای ویژگی های خاصی است که در زیر به بررسی آنها می پردازیم: زمان کاشت نهال گردو فرنور: معمولاً زمان کاشت نهال گردو را می توان در 6 ماهه دوم سال به ویژه در دو ماه دسامبر و مارس در نظر گرفت زیرا خاک هم سرماخوردگی خود را دارد و نه سرمای شدیدی که باعث یخ زدن خاک شود و همچنین ریشه نهال ها خفته هستند و هیچ گونه تغییری در محل زندگی آنها مشاهده نمی شود ، بنابراین احتمال سبز شدن نهال های شما چندین برابر می شود. مشخصات نهال گردو فرنور: نهال گردو فرنور؛ این یکی از درختان تجاری است که ارزش بسیار قابل توجهی در منطقه خواهد داشت. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این درخت مقاومت بالای آن است. این درخت مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما و برخی آفات درخت گردو دارد. بیماری بلایت گردو و همچنین بیماری کرم سیب آسیب جدی به این درخت وارد نمی کند. این درخت گردو یکی از درختان دیرگل است. زمان گلدهی در این درختان اغلب اواخر آوریل خواهد بود. ارتفاع درخت گردو فرنور: درخت فرنور دارای ارتفاع کوتاهی است به طوری که هر درخت بالغ حداکثر ارتفاع حدود 7 تا 8 کتری خواهد داشت. ارتفاع کوتاه و مناسب در این درختان یکی از ویژگی های آنهاست. برداشت ساده ، سم پاشی ایده آل ، هرس بی دغدغه و باردهی قابل توجه از مزایای ارتفاع کم در این درختان خواهد بود. این درختان اغلب زود میوه می دهند. در اولین سال کاشت این نهال گردو ، باردهی آنها را خواهید دید. همچنین می توانید قیمت نهال گردو فرنور را در هر زمان جویا شوید. از مهندسین نهال طلا بپرسید. کود اصولی یک عامل مهم رشد در درختان گردو فرنور است: نهال گردو فرنور پیوندی برای رشد مناسب نیاز به تغذیه دارد که باید با تجزیه خاک مشخص شود. تغذیه درختان گردو را می توان از طریق کودهای اولیه تأمین کرد. دلیل تأکید بر لقاح اصولی این است که زیاده روی در آن باعث آسیب جدی به ریشه و میوه سالها و سالهای آینده می شود. همچنین عدم توجه به تغذیه درخت گردو باعث کند شدن روند رشد آن و کاهش کیفیت محصول آن می شود. معمولاً کودهای دامی پوسیده ، کودهای اوره یا کودهای شیمیایی کامل می توانند کودهای مناسبی برای درختان گردو باشند. فرنور نهال گردو آبیاری: در مورد آبیاری نیز باید نهال گردو فرنور ذکر شود. به ویژه در سالهای اولیه کاشت گردو ، روزانه به حدود یک لیتر آب نیاز دارد و این نیاز بیشتر برای فصل گرم سال است. لازم به ذکر است که هر سال پس از چیدن درخت گردو باید هرس شود. این روش شاخه های اضافی را حذف می کند. زمان شروع نهال گردو فرنور: گردو فرنور؛ 2 سال پس از کاشت شروع به باردهی می کند و یک گونه اقتصادی بسیار خوب است ، به طوری که در سال ششم کاشت مانند نهال گردو اسرائیلی میزان باردهی آن افزایش یافته و اقتصادی تر می شود. برای سهولت چیدن گردو می توانید از چوب های بلند استفاده کنید ، اما باید مراقب باشید که به شاخه ها آسیب نرسانید. توجه داشته باشید که چیدن زودهنگام گردو باعث کاهش کیفیت مغز می شود. مغز گردو از کیفیت خوبی برخوردار است و به دلیل داشتن پوست کاغذی درصد بالاتری از مغزها را تشکیل می دهد. خاک مناسب برای نهال گردو فرنور: خاک مناسب برای رشد درختان گردو فرنور ، نباید خاکی با بافت خاک رس یا سرباره باشد ، زیرا هر گیاهی برای رشد به خاک نرم احتیاج دارد تا بتواند به راحتی ریشه های خود را گسترش دهد. همچنین ضروری است. pH خاک نکته مهم دیگری در مورد رشد درختان گردو است که باید در محدوده 6 تا 7 باشد که تقریباً خنثی نامیده می شود. شرایط آب و هوایی و فاصله کاشت نهال گردو فرنور پیوندی: نهال گردو فرنور ، رشد ایده آل را در مناطقی با شرایط محیطی و آب و هوایی مطلوب تجربه کنید. خاک مناسب که دارای زهکشی قابل قبول بوده و همچنین سبک و نفوذپذیر است را می توان خاکی ایده آل برای رشد این نهال ها دانست. توجه به شرایط کاشت در رشد این نهال ها مانند ژنوتیپ نهال گردو بسیار مثر خواهد بود. در نظر گرفتن فاصله 7 * 6 بسیار راحت است. در کاشت این درختان باید از گرده افشان استفاده کرد. آبیاری در این درختان اغلب 20 لیتر هر 20 روز یکبار خواهد بود. البته این مقدار بسته به بارندگی یا هوای گرم تغییر خواهد کرد. بهترین قیمت نهال گردو فرنور: بسیاری از باغبان نهال گردو فرنور را خریداری می کنند. خرید این درخت مزایای قابل توجهی را برای باغداران به همراه خواهد داشت. با توجه به توصیه های مشاوران نهال طلا نهالستان در زمینه خرید درختان مناسب برای باروری ایده آل و مقرون به صرفه ، باغداران می توانند از سود قابل قبولی بهره مند شوند. قیمت نهال گردو فرنور؛ آنها یکی از مهمترین عوامل خرید این درختان هستند. باغداران گردو فرنور را با توجه به قیمت ، شرایط آب و هوایی و آب و هوایی ، محیط کاشت مناسب و موارد مشابه پرورش می دهند. انجام می دهند.
خرید نهال گردو روند

خرید نهال گردو روند

نهال گردو روند در سال 1979 در ایتالیا معرفی شد. این یک نوع میوه بزرگ بزرگ ایتالیایی است. طول درخت متوسط به ارتفاع 8 متر برسید ایده آل برای باغ های بزرگ وزن میوه 12 تا 15 گرم عرض میوه 4 سانتی متر طول میوه 5 سانتی متر تا برخی میوه ها تا 6 سانتی متر طعم خوب ، کمی شیرین پوسته ضخیم تر این در مناطق سردسیر رقم خوبی است برای گرده افشانی لورا ، فرانکت و چندلر مناسب تر است عملکرد 4 تن در هکتار است برای خوردن تازه و آجیل از این نوع گردو می توان یک باغ به اندازه 6.6 تهیه کرد توانایی مقاومت در برابر بیماری های متعدد را دارد گلدهی دیررس ، عملکرد بالا ، کیفیت بهتر و مقاومت در برابر سرما بهترین واریته های ایتالیایی هستند. آبیاری قطره ای جواب مثبت به این تعداد داد هر 25 روز یکبار در سیل ابدی آبیاری کنید ارتفاع برای ایجاد باغ 800 تا 1000 متر از سطح دریا مناسب است. روند RDM نهال گردو (Ronde de montignac) درختی با عادت رشد قوی و عملکرد بالا است. با توجه به سرعت رشد بسیار بالای آن ، همیشه مورد توجه باغداران بوده است. این نهال به دلیل گلدهی در اواخر فروردین در ردیف ارقام دیرگل قرار می گیرد که می توان آن را در مناطقی با زمستان های بسیار سرد کشت کرد. برگ های این نهال ها حدود 21 روز پس از سایر ارقام رشد می کنند. روند نهال گردو از نظر عملکرد و عملکرد یک رقم عالی است و برای کاشت در اکثر زمین های کشاورزی مناسب است. کشور سازنده: ایتالیا فاصله کاشت: 7 * 7 یا 8 * 8 عمر اقتصادی: 100 سال مقاوم به خشکی: مقاوم وزن میوه: 50٪ وزن کل درصد چربی: 50 ارتفاع: 100 تا 2500 متر نیاز به سرما: گیاه مقاوم در برابر سرما ، 600 تا 800 ساعت در دمای 5 تا 10 درجه سانتیگراد دوره آبیاری: هر 7 تا 10 روز یکبار قدرت رشد درخت: 5 متر حداکثر عملکرد میوه در هکتار: شکل میوه: بیضی شکل ضخامت پوست چوب: کاغذ سهولت جدا شدن چوب از پوست چوب: آسان است رقم گرده افشان: رقم Franket رنگ مغز میوه: قهوه ای روشن شروع تولید: سال سوم مقاومت در برابر آفات: نسبتاً حساس است نام کامل این شکل روند در Ronde de montignac است. به دلیل رشد بسیار قوی ، عملکرد بسیار خوب و بلوغ بالا ، یکی از محبوب ترین ارقام گردو است. این رقم یکی از درختان دیرگل است. حدود 21 روز پس از کاشت گردو برگ می دهد. این درخت از نظر عملکرد و عملکرد رتبه خوبی دارد. اگر قصد خرید نهال گردو روند را دارید ، مطالب زیر را تا انتها بخوانید. ویژگی های نهال: نهال گردو روند درختی با عادت دیر گلدهی است. این نهال ها معمولاً در اواخر آوریل شکوفا می شوند. میوه این نهال دارای پوست کاغذی است که به راحتی از هسته اصلی جدا می شود. فاصله کاشت: معمولاً درختان گردو روند نیاز به کاشت در فاصله زیاد و مربع دارند. در برخی منابع ، فاصله کاشت نهال گردو روند 10 در 10 متر است. اما اگر از ارقام گردو پیوندی استفاده می کنید ، می توانید این عدد را به 7 در 7 یا 8 در 8 متر کاهش دهید. بسته به فاصله کاشت ، تقریباً 100 تا 200 گردو در هکتار باغ کاشته می شود. رعایت فاصله کاشت ضروری است. زیرا ریشه ها در نفوذ به خاک و جذب آب و مواد مغذی مشکلی ندارند. همچنین شاخه ها و برگ درختان نباید مانع جذب نور به دیگران شود. کشور سازنده: روند نهال گردو اولین بار در ایتالیا کشت شد. این نهال ها به دلیل کیفیت بالا ، به سرعت توجه باغداران سراسر جهان را به خود جلب کردند. امروزه ایران یکی از بسترهای مناسب برای پرورش این نهال است. درصد چربی: میوه این درخت حاوی 50 درصد چربی است. چربی موجود در این میوه طبیعی است. چربی این میوه بسیار مغذی است و خواص زیادی برای بدن دارد. شکل گردو: گردو روند بیضی شکل است. ضخامت پوست چوب: پوسته میوه این نهال کاغذی است و به راحتی با دست شکسته می شود. حداکثر ارتفاع درخت: درخت گردو روند می تواند تا 5 متر رشد کند. ارتفاع زیاد می تواند برداشت را با مشکل مواجه کند. همچنین به دلیل ارتفاع زیاد درخت ، هزینه سمپاشی و نگهداری افزایش می یابد. ارتفاع درخت را می توان با روشهای هرس و شکل دهی کنترل کرد. هرس و فرم دهی اگر زیر نظر متخصص انجام نشود می تواند خطرناک باشد. تحمل به خشکی: این درخت تحمل خشکی متوسطی دارد. یعنی می توان آن را در مناطقی با بارندگی کمتر کاشت. البته این بدان معنا نیست که ما توجه کافی به آبیاری درختان نداریم. شرایط خنک کننده: درخت گردو روند در آب و هوای معتدل ، مرطوب ، خشک و حتی استپی به خوبی رشد می کند. شهرهای کشور مانند آذربایجان ، همدان ، خوانسار اصفهان ، تویسرکان ، کرمان ، کردستان ، خراسان شمالی مناطق بسیار مناسبی برای کاشت نهال گردو روند هستند. نیاز خنک کننده نهال گردو روند بین 600 تا 800 ساعت در دمای 5 تا 10 درجه سانتیگراد در پاییز و زمستان است. این امر تحمل سرما را تا حد زیادی افزایش می دهد و گردو را برای کاشت در مناطق بسیار سرد آماده می کند. سهولت جدا شدن مغز از پوست چوب: میوه درخت گردو دماوند به دلیل داشتن پوسته کاغذی ، مغز را به راحتی از پوسته چوبی جدا می کند. زندگی اقتصادی: درخت گردو روند درختی با عمر اقتصادی بسیار طولانی است. این درخت می تواند تا 100 سال عمر کند و بارور باشد. البته شرایط نگهداری مناسب در طول عمر درخت بسیار مثر است. رنگ مغز گردو: رنگ مغز میوه گردو روند روشن است. وزن میوه: هسته میوه نهال گردو روند حدود 50 درصد وزن کل را تشکیل می دهد. بالاتر از سطح دریا : برای رشد بهتر درختان باید در ارتفاع مشخصی از سطح دریا کاشته شوند. در هر ارتفاعی ، آب و هوا و رطوبت خاصی برای رشد درختان وجود دارد که شرایط مطلوبی را برای رشد درخت فراهم می کند. بهترین ارتفاع برای رشد درختان بین 100 تا 2500 متر است. قبل از کاشت درخت ، ارتفاع باغ خود را از سطح دریا دریابید. مقاومت در برابر آفات: نهال گردو روند به برخی از آفات حساس است. شامل کرم سیب ، کرم زنبور عسل ، شته گردو ، کرم گردو ، مگس پوست گردو ، کنه زگیل برگ گردو ، فریز پروانه یا کرم شلغم. به همین دلیل ، به نگهداری و سمپاشی به موقع درخت توجه کافی داشته باشید. حداکثر عملکرد میوه در هکتار: این درخت پس از شروع تولید می تواند تا 4 تن محصول با کیفیت را برای باغبان به ارمغان بیاورد. این درخت عملکرد بسیار خوبی دارد و می تواند سرمایه گذاری خوبی را برای باغبان به همراه داشته باشد. شروع تولید: درخت گردو روند می تواند از سال سوم پس از کاشت شروع به تولید کند. محصول قابل عرضه از سال 5 تا 6 شروع می شود. ما همچنین بهترین محصول را از زمان بلوغ درخت به بعد می بینیم. رقم گرده افشان: به دلیل تولید گلهای نر و زمان گلدهی ، این رقم برای گرده افشانی ارقام چندلر ، پدرو و هارتلی بسیار مناسب است. بهترین گرده افشان برای این رقم Franket است. که می تواند گلهای آن را بارور کند. باید توجه داشته باشید که ارقام گرده افشان باید همزمان با کاشت نهال اصلی طبق یک قاعده خاص در باغ ما کاشته شوند تا همه مراحل گلدهی و رشد درختان با هم باشد. دوره آبیاری: هر هکتار باغ گردو روند سالانه بین 1000 تا 7000 متر مکعب آب نیاز دارد. آبیاری درختان باید هر 7 تا 10 روز زمانی که درخت در سایه است انجام شود. این مقدار را می توان با توجه به عوامل مختلف مانند سن درخت و بارندگی تغییر داد. به عنوان مثال ، نهال ها در سال اول کاشت به دلیل ظرفیت ریشه کمتر در جذب آب و مواد مغذی از خاک ، نیاز به آبیاری در فواصل کوتاه تری دارند. آب باید از کیفیت کافی برخوردار باشد. مقادیر بیش از حد باریم ، کلرید ، کربنات ، بی کربنات و ... در آب می تواند باعث آسیب جدی به درخت شود. نهال گردو روند را در منطقه ای با حداقل 760 میلی لیتر بارندگی سالانه بکارید. توجه: بهتر است نهال گردو روند را در منطقه ای با سفره آب زیرزمینی غنی کاشت نکنید. زمان گلدهی: نهال گردو روند در دسته درختان دیرگل قرار دارد. این عامل از سوختن جوانه ها در اثر سرما جلوگیری می کند. این نهال ها معمولاً در اواخر آوریل شکوفا می شوند. نتیجه نهال گردو روند بسیار سازگار با آب و هوای سرد است. این رقم می تواند زمستان های بسیار سرد را تحمل کند. سردترین دمای زمستان را قبل از کاشت نهال اندازه گیری کنید. تحمل سرما این درخت پس از گذراندن یک دوره سرد خاص می تواند به -21 درجه برسد. میوه این درخت را می توان به راحتی با پوسته کاغذی آن با دست شکسته ، به همین دلیل خریداران علاقه زیادی به استفاده از آن دارند.
خرید نهال گردو خوشه اسراییلی

خرید نهال گردو خوشه اسراییلی

نهال گردو در سرزمین های اشغالی اسرائیل تولید می شود و خوشه های نهال گردو نیز به عنوان ژنوتیپ انتخاب می شوند. شکل درخت گسترده است ، شدت مواد مغذی زیاد است ، نوع تشکیل جوانه میوه جانبی 100٪ ، نسبتاً دیر است و هیچ سرمازدگی وجود ندارد. تاریخ گرده افشانی گلهای نر زودتر از تاریخ گرده افشانی گلهای ماده است (پروتاندر) تعداد ساقه های نر نسبتاً زیاد است زمان اواخر سپتامبر یکی از گونه های پر محصول است. وزن متوسط ​​میوه روکش به 10 گرم می رسد. شکل متوسط ​​آن به سرما زمستان حساس است ، شکل میوه آن بزرگ و گرد ، رنگ هسته آن قهوه ای روشن و میزان هسته آن زیاد است ، حدود 40٪. کلون صاف ، سطح چوبی صاف و چسبندگی ضعیفی به پوست مغز دارد و از بین رفتن آن آسان است.برای کاشت در مناطق نسبتاً خنک و سرد مناسب است. برای خرید آگاهانه نهال گردو با اسرائیلی نهال گردو ملاقات کنید: پرورش و کاشت نهال گردو اسرائیلی ؛ بهره وری اقتصادی و سودآوری خوبی برای باغداران خواهد داشت. با ما همراه باشید تا به ویژگی های این شکل اشاره کنیم. نهال گردو را می توان یکی از درختان ارزشمند با بهره وری و اقتصاد بالا دانست که می توان آن را در شرایط آب و هوایی ایران علاوه بر سایر کشورها کاشت. در بین ارقام نژادهای مختلف نهال گردو که هر گردو نهال از نظر ظاهر و مغز میوه متفاوت است ، نهال گردو خوشه اسرائیلی را نام برد که یکی از نهال های تجاری و با کیفیت است که میوه های آن به صورت آبشار یا خوشه است. O روی یک شاخه رشد می کند. دلیل اینکه این نژاد گیاهی به عنوان درخت گردوی اسرائیلی شناخته می شود این است که در هر شاخه درخت گردو ، معمولاً بین 5 تا 7 تا نهایتاً 25 مغز گردو بصورت خوشه ای رشد می کند. این درخت گردو در دسته کاغذ نهال گردو قرار دارد. محل تولد و موقعیت جغرافیایی مناسب برای پرورش نهال گردو اسرائیلی: شاید مهمترین سوال ذهنی برای شما عزیزان این باشد که گردوی اسرائیلی چیست؟ و چرا آنها این نام را برای این گونه درخت گردو انتخاب کردند. زادگاه نهال گردو اسرائیلی نهال گردو فلسطین اشغالی است که سالها تحت اشغال اسرائیل بوده است. به همین دلیل است که به عنوان نهال گردوی خوشه ای اسرائیلی نیز شناخته می شود. به طور معمول مناسب ترین مناطق برای کشت این نژاد نهال گردو در دامنه های سرد و زمستانی و ارتفاعاتی است که بیش از 1500 متر از سطح دریا ارتفاع دارند. مشخصات درخت خوشه اسرائیلی و میوه آن: ظاهر درخت گردوی خوشه ای اسرائیلی ؛ برگهای نسبتاً بلندی دارد و محصول آن بیضی شکل است. نهال گردو اسرائیلی هنگام رشد شاخ و برگ زیادی دارد ، بنابراین بهتر است هرس این درخت گردو را به طور منظم و اصولی جدی بگیرید. گردوها پس از چند سال و میزان میوه هر درخت خوشه بالغ اسرائیلی میوه می دهند: این نهال گردو ؛ از سال دوم کاشت شروع به باردهی و عملکرد گردو اسرائیلی می کند. هر سال افزایش می یابد. باغبان باید مراقب خرید نهال از نهالستان معتبر باشد. خوب است بدانید که حداکثر عملکرد در هکتار در مسابقه اسرائیلی بین 4 تا 6 تن است. بر این اساس ، هر درخت بیش از 40 کیلوگرم محصول تولید می کند. عمر مفید درخت گردو اسرائیلی چند سال است و چه عواملی بر عمر آن تأثیر می گذارد: زندگی اقتصادی درخت گردوی اسرائیلی ؛ گردو نیز مانند سایر نژادها دارای سن بالا و بالای 75 سال است. این گونه درخت گردو مزایای اقتصادی زیادی را برای باغداران به همراه خواهد داشت. جالب است بدانید که درخت گردو دارای چوبی بسیار ارزشمند و گران قیمت است که مورد استقبال نجاران و صنایع مختلف در زمینه چوب قرار می گیرد. مراقبت منظم ، آبیاری به موقع ، هرس اصولی و دقیق و در یک دوره زمانی مشخص ، زهکشی مناسب و ... برخی از مواردی است که می تواند در افزایش عمر درخت گردو اسرائیلی مثر باشد. فصل کاشت مناسب و مراحل کاشت خوشه اسرائیلی نهال گردو چگونه است: بهترین زمان برای کاشت خوشه های نهال گردو اسرائیلی ؛ بعد از پایان فصل سرما یا قبل از شروع آن است. شرایط کاشت درخت گردوی اسرائیلی ؛ تفاوت چندانی با سایر گونه ها ندارد. و شامل 2 مرحله اصلی است. اولین و مهمترین مرحله تهیه بستر مناسب برای رشد نهال گردو اسرائیلی است که با در نظر گرفتن خاک مناسب با شخم اصولی انجام می شود. گام دوم حفر چاله هایی با عمق مناسب است. در حقیقت ، هرچه نهال گردو عمیق تر باشد ، ریشه قوی تر است. نهال گردو اسرائیلی ؛ در زمان رشد شاخ و برگ زیادی تولید می کند ، بنابراین باید به فاصله مناسب بین (نهال) نیز توجه کنید. رعایت فاصله مناسب کاشت یکی از مواردی است که هنگام کاشت درخت گردوی اسرائیلی باید جدی بگیرید. مناسب ترین روش آبیاری نهال گردو اسرائیل: نیاز به آبیاری درخت گردو در زمان های مختلف متفاوت است. در تابستان ، نهال گردو اسرائیلی باید آب بیشتری دریافت کند. در حالی که نیاز به آبیاری در زمستان و پاییز با باران برطرف می شود. به طور کلی ، زنومورف ها (مقاومت در برابر خشکسالی) در درختان گردو اسرائیلی تا حدودی بیشتر از نژادهای مشابه است. اگر نهال گردو اسرائیلی را در مناطقی با بارندگی شدید می کارید ، می توانید از روش خشک استفاده کنید. آن را پرورش دهید. بهترین خاک برای رشد نهال گردو اسرائیلی: خاک مناسب برای رشد نهال گردو در انواع مختلف گردو متفاوت است ، بنابراین بهترین خاک برای پرورش درخت گردوی اسرائیلی خاک شنی با مقدار بسیار کمی اسید است. توجه به سرمای زمستان قبل از خرید نهال بسیار مهم است زیرا نهال ها باید با دمای محیط سازگار باشند. توجه داشته باشید که گرمای زیاد یا سرمای بالای 10- باعث آسیب جدی به بافت نهال گردو خوشه اسرائیلی می شود. درخت گردو درختی عاشق نور است. مهمترین کودها و آفت کش ها برای بهبود کارایی نهال گردوی خوشه ای اسرائیلی: لقاح خوشه های نهال گردو اسرائیلی باید با آزمایش خاک انجام شود تا فقر خاک درک شود و نیازهای آن از طریق عناصر مفید برطرف شود. در واقع این خاک است که تغذیه اولیه نهال را تعیین می کند. هر دو نوع کود برای درختان گردو استفاده می شود ، یعنی کود آلی و کود شیمیایی ، که با نتایج آزمایش خاک نهال گردو اسرائیلی بهتر است. کود دهی کنید. مهمترین بیماریها و آفاتی که نهال گردو اسرائیلی را تهدید می کند: بیماریهای شایع نهال گردو اسرائیل ؛ این بیماری با سایر درختان گردو رایج است و معمولاً دارای بیماریهایی مانند: پوسیدگی ریشه ، پوسیدگی گیاه ، سرطان باکتریایی ، بیماری درخت گردو یا آفت سیاه زخم و… آفاتی مانند کرم سیب ، کرم شلغم ، کنه زرد و شته ها نیز می توانند درختان گردو اسرائیلی را از بین ببرند. اما به طور کلی ، گردو اسرائیلی از نظر بیماری و مقاومت در برابر آفات پرورش می یابد. دارای رتبه قابل قبولی است و نسبت به گونه های مشابه کمتر بیمار است. آبیاری منظم ، کوددهی مناسب و تقویت درختان مهمترین اقدامات برای پیشگیری از بیماریهایی است که قبلاً ذکر شد. نحوه هرس درخت گردوی خوشه ای اسرائیلی و زمان مناسب آن: هرس درخت گردوی خوشه ای اسرائیل ؛ تأثیر زیادی بر رشد آنها خواهد داشت. زیرا چیدن برگهایی که برای گردو درختی بی فایده است مانند این است که با تیر به آنها ضربه بزنید. در اولین نشانه ، درختان گردو را تقویت می کنید و در نشانه دوم ، نور کافی را دریافت خواهید کرد ، که برای سیتوپلاسم و فتوسنتز درختان لازم است تا به نقاط مختلف نهال گردو اسرائیل برسد. هرس درختان همچنین رشد سلول های گیاهی را سرعت می بخشد. هرس درخت گردو اسرائیلی را می توان در پاییز و پس از برداشت نهایی انجام داد. این به حذف شاخه های اضافی کمک می کند و باعث می شود شاخه های جدید به درستی رشد کنند. مقدار چربی یا روغن در این مغز گردو: مغز گردوی خوشه ای اسرائیلی ؛ دارای مصارف خوراکی است و جزو گردوهای خوب محسوب می شود و روغن زیادی نیز دارد. مغز این رقم گردو درصد بالایی چربی دارد و طعم آن بسیار دلپذیر است. فراموش نکنید که روغن گردو برای بدن مضر نیست و برعکس بسیار مفید است و حتی در زمان کرونا نیز می تواند شفا دهنده باشد. از روغن گردو ؛ از آنها برای ساخت داروهای شیمیایی و گیاهی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. روغن گردو همچنین در تولید کرم های چین و چروک صورت بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. قیمت خوشه نهال گردو اسرائیلی در گردوی نهالستان چند است: قیمت خوشه اسرائیلی نهال گردو؛ بستگی به تعداد نهالی دارد که قصد خرید آن را دارید. اگر تعداد نهال بیشتر باشد ، قیمت نهایی نهال گردو مقرون به صرفه تر خواهد بود و شامل تخفیف می شود. برای استعلام قیمت نهال گردو اسرائیلی می توانید با کارشناسان ما در نهالستان تماس بگیرید.
خرید نهال گردو لارا

خرید نهال گردو لارا

نهال گردوی لارا نوع جدیدی است که از رقم گردوی کالیفرنیا بدست می آید. استحکام آن حداقل 50٪ بیشتر از فرانکوت است. میوه به صورت جانبی و خیلی زود رشد می کند. تنه آن نیمی از طول و نیمی از عرض است. بعد از انواع پدرو و هارتلی و 8 روز قبل از فرانکوت ، جوانه های آن باز می شود. گلهای نر آن زودتر از گلهای ماده شکوفا می شوند. بنابراین ، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، بهتر است از تکنیک های فرانکوت E و دومونتیناک برای کاشت استفاده شود. میوه لارا زود رس می شود. لارا مستعد بیماری های باکتریایی ، به ویژه در شاخه ها است. انواع لارا را می توان به عنوان بهترین جایگزین برای فرانکوت در نظر گرفت. این رقم باید در بهار در یک منطقه بدون سرما کاشته شود. منشا نهال های گردو لارا آمریکایی است از دانه های گردو تهیه می شود میوه لارا بسیار زودرس می شود و عملکرد لارا بسیار بالاتر از Franket است. گردو بهترین انتخاب در مناطق استوایی است حساس به سرما لارا نباید در مناطقی که دارای یخبندان بهاری هستند کاشته شود باید در زمینی با آب و خاک بسیار غنی کاشته شود کیفیت میوه متوسط ​​است ، اگر درخت تغذیه کند و هسته آن بالغ شود ، بهبود می یابد نهال گردوی لارا در سن 5 سالگی می تواند تا 30 کیلوگرم وزن داشته باشد و این نوع گرده افشان نیازی به گرده افشان نیست. حساسیت کم به تاول آبیاری: در مدت 30 روز 20 لیتر سطح کاشت در هر متر مربع: 6/6 گردو لارا یکی از انواع گردوهای زودبازده است با کیفیت عالی برای باغداران و مشتریان عزیز تولید شده است. خرید نهال گردو با کیفیت بالا یکی از دغدغه های باغبان است. نهال گردو Lara گونه جدیدی است که سریع رشد می کند و از رقم گردو کالیفرنیا در ایالات متحده منشاء گرفته است. در ادامه به بررسی و آشنایی با لارا گردو می پردازیم. ویژگی های Lara نهال گردو: نهال گردو لارا متعلق به خانواده Juglans و درختان تک ساقه است. قسمت میانی ساقه درخت گردو لایه لایه است ، پوست تنه شیاردار و پوسته پوسته است. برگها شانه ای شکل و شاخه های 1 ساله دارای گلهای نر و ماده هستند. امسال شاخه ها گلهای ماده هستند توجه: گردو دارای دو لایه است: پوسته داخلی و پوسته بیرونی. پوسته داخلی آن از چوب است و توسط پوسته بیرونی احاطه شده و سبز و نرم است. با بلوغ و رشد درخت گردو ، تعداد گلهای نر افزایش می یابد و با آماده سازی گلهای ماده (گرده افشانی در اوایل بهار است) ، مرحله گرده افشانی رخ می دهد. علاوه بر این ، برخی از انواع گردو دارای گلهای ماده بالغ هستند که با ارقام نر بالغ کاشته می شوند تا با مرحله گرده افشانی زمان بین آماده سازی گل ماده و آماده سازی گل ماده (برای کاهش ناهمگونی) سازگار شوند. یکی از ارقام رایج گردو گردوی ایرانی است که بارور و بالغ است. نهال های گردو لارا به دلیل شدت رشد زیاد نیازی به کاشت گرده افشان ندارند (گاهی اوقات با احتیاط با انواع فرانکوت و تکنیک های مونتینیاک کاشته می شوند). چه عواملی به واکسن گردو لارا حساس هستند؟ نهال های گردو لارا (گردوی لارا) در برابر درجه حرارت بالا و گرمای تابستان مقاوم هستند ، اما به دلیل اینکه سریع گل می دهند و نسبت به سرمای دیر حساس هستند ، کاشت آنها در مناطق سردسیر چین توصیه نمی شود. به درختان گردو اغلب می توانند دمای بالا تا 11- درجه سانتیگراد را تحمل کنند ، اما در اواخر بهار. سرما شاخه های تازه تشکیل شده (در فصل جاری) و سرمای اولیه در پاییز نیز شاخه های درخت را از بین می برد. نهال گردو یک درخت میوه در آب و هوای گرم و معتدل است. دمای بالای 40 درجه سانتیگراد و رطوبت کم باعث چروک شدن مغز گردو می شود ، پوست سبز آفتاب سوختگی می سوزد و حتی منجر به میوه توخالی می شود. برای خرید نهال گردو می توانید تماس بگیرید. محل. نهال گردو لارا مستعد پوسیدگی گردو (Pseudomonas juglandis) است و ممکن است باعث آسیب جدی به گیاهان شود. این بیماری باعث کوچک شدن و چسبیدن مغز می شود. علاوه بر این ، نهال گردو Lara حساس به باکتری ها (به ویژه در شاخه ها) است. هنگام رسیدن میوه ، اگر دمای شب بیش از حد کاهش یابد ، مغز گردو سیاه می شود و در اوایل بهار ، تگرگ ، شوک مکانیکی و دیگر پدیده های میوه باعث سیاه شدن مغز گردو می شود. سیاه شدن میوه قسمتی است که تحت تأثیر قرار می گیرد. منشا گردو لارا آمریکا است. واریته زود هنگام و مقاومت در برابر مناطقی که در تابستان بسیار گرم است. درخت گردو لارا بارور است و محصول با کیفیت خوبی دارد. این رقم قدرت رشد بسیار بالایی دارد و نیازی به گردو و گرده افشان ندارد. مستعد ابتلا به باکتریوز است.
خرید نهال گردو هارتلی

خرید نهال گردو هارتلی

نهال گردوی هارتلی شکل کاغذی است. این نهال ها گونه هایی هستند که نمی توان از آنها در مناطقی که یخ زدگی شدید بهاری دارند استفاده کرد. رسیدن و برداشت این نهال گردو حدود 7 روز دیرتر از چندلر بود. خوب است بدانید که بهترین منطقه برای کاشت این نهال های گردو در ارتفاع 1200 تا 2000 متر است. بذرهای دانه درشت با کیفیت بالا با پوشش کامل شکاف بذر ، تاریخ نسبتاً دیر برداشت ، دانه های درشت (5.6 گرم) ، رنگ روشن ، اندازه درخت متوسط ​​تا متوسط ​​، نوع رشد نسبتاً گسترده و خاک حاصلخیز برای رشد طبیعی و در مناطق سرد مورد نیاز است. و مکانهایی که فصل رشد کوتاه است ، فرصت رشد کافی وجود ندارد و تا حدی به بیماری باکتری و کرم سیب حساس هستند. . عملکرد درختان بالغ هارتلی ممکن است بسیار خوب باشد ، اما گلدهی و میوه دهی هارتلی زودتر از چندلر است ، زیرا در انواع هارتلی فقط 5٪ تا 10٪ جوانه های کناری می توانند شکوفا شده و میوه بدهند و هسته داخلی آن بسیار سبک است. نهال گردو هارتلی کاغذی هستند. این نهال ها ارقامی هستند که نمی توان در مناطقی با یخبندان شدید بهاری از آنها استفاده کرد. رسیدن و برداشتن این نهال گردو حدود 7 روز دیرتر از چندلر خواهد بود. شایان ذکر است بهترین منطقه برای کاشت این نهال گردو در ارتفاع 1200 تا 2000 متری است. کشور سازنده: ایالات متحده فاصله کاشت: 7 * 7 و 8 * 8 درصد چربی: بیش از 60 تحمل به خشکی: تحمل به نیمه خشکی عمر اقتصادی: بیش از 100 سال ظرفیت رشد درخت: بیشتر شکل میوه: بیضی شکل و بزرگ رنگ اصلی: رنگ اصلی روشن شروع تولید: سال اول جداسازی آسان: عالی ضخامت پوشش: پوست تقریبا سخت است وزن یک میوه واحد: وزن یک میوه واحد 13 گرم است - هسته آن 7 گرم است حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 7 تن در هکتار گونه های گرده افشانی: بهترین گرده افشان ها گیاهان و گیاهان هستند ارتفاع: 1200 تا 2000 متر بهترین است نیاز به سرمایش: 600-800 ساعت در دمای 5-10 درجه سانتیگراد در پاییز و زمستان دوره آبیاری: هر 10 روز در آوریل ، می و ژوئن و هر 7 روز در ماه های جولای ، آگوست ، سپتامبر و اکتبر مقاومت در برابر حشرات: این رقم مقاومت بالایی در برابر سیب و پژمردگی فوزاریوم دارد نهال گردو هارتلی نهال گردو هارتلی اهل کاغذ هستند. این نهال ها ارقامی هستند که نمی توان در مناطقی با یخبندان شدید بهاری از آنها استفاده کرد. رسیدن و برداشتن این نهال گردو حدود 7 روز دیرتر از چندلر خواهد بود. شایان ذکر است بهترین منطقه برای کاشت این نهال گردو در ارتفاع 1200 تا 2000 متری است. ویژگی های نهال گردو هارتلی: یکی از نهال های پیوند خارجی ، هارتلی آمریکایی نهال گردو است. این نهال گردو از کالیفرنیا سرچشمه می گیرد. تولید نهال گردو توسط باغبان بسیار ارزشمند است. تا حدی ، خریدهای نهال گردو از هارتلی نیز در ایالات متحده رونق زیادی دارد. این نهال ها هارتلی نامیده می شوند. نام این نهال این است که یک زوج جوان این نهال را کشف کرده و به مکان های دیگر معرفی کرده اند. مردم این خانواده را با نام خانواده هارتلی می شناختند. این نهال مانند سایر نهال ها دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. مشخصات هارتلی نهال گردو: این نهال ها در آب و هوای معتدل به طور ایده آل رشد می کنند. گردو هارتلی با حجم بالا و طعم عالی مشخص می شود. نهال هارتلی بسیار طولانی است و معمولاً به بیش از صد سال می رسد. این نوع نهال به دلیل شرایط آب و هوایی و بارندگی در منطقه نیاز به آبیاری دارد. ارتفاع هارتلی نهال گردو آمریکایی تقریباً متوسط ​​است و تا حدود 5 متر رشد می کند. ویژگی های Hartley نهال گردو باعث می شود افراد بیشتری تمایل به خرید نهال گردو هارتلی آمریکایی داشته باشند. جالب است که نهال گردو هارتلی در برابر برخی آفات و بیماریها بسیار مقاوم است. ما به بررسی بیشتر این مقاومت ادامه خواهیم داد. فاصله کاشت هارتلی نهال گردو: فواصل پیشنهادی برای کاشت نهال گردو هارتلی 7 * 7 و 8 * 8 است. این فاصله باعث می شود که ریشه های نهال با زیرزمین در ایالات متحده نهالستان Hartley Walnut تلاقی کنند که هر کدام می توانند منابع مورد نیاز را بدون وقفه تأمین کنند. کشور سازنده نهال گردو هارتلی: Hartley نهال گردو در ایالات متحده تولید می شود. درصد چربی: یکی از ویژگی های گردوی هارتلی چربی زیاد در مغز گردو است. برآورد کارشناسان این چربی بیش از 60 درصد است. شکل گردو: هنگام بحث در مورد خواص گردوی هارتلی ، باید یک نکته را اضافه کنیم. این گردو بیضی شکل ، بزرگ و طعم خوبی دارد. ضخامت پوست چرب: ضخامت پوست گردو ارتباط مستقیمی با مشکل جداسازی مغز گردو از پوسته دارد. گفته می شود که گردوی هارتلی خیلی ضخیم نیست و پوست کندن آن آسان نیست. حداکثر ارتفاع درخت: توسعه نهال گردو به عوامل زیادی از جمله ژنتیک بستگی دارد. اگر نهال های گردو هارتلی در شرایط خوبی باشند ، می توانند تا 5 متر رشد کنند. تحمل به خشکی: نهال گردو هارتلی تا حدودی به خشکی مقاوم است. اما ما نباید از آبیاری این نهال گردو غافل شویم. نیاز آبی این نهال ها بسیار مهم است. نهال گردو هارتلی آمریکایی باید سرد شود: این نهال گردو به 800 تا 600 ساعت دمای پایین نیاز دارد و دما بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است. این سرما باید برای پاییز و زمستان مناسب باشد. جدا کردن مغز از پوشش آسان است: همانطور که قبلاً ذکر شد ، مغز گردو هارتلی به راحتی از روی پوست جدا می شود. این ویژگی همچنین می تواند تأثیر مثبتی بر فروش Hartley نهال گردو داشته باشد. زندگی اقتصادی: خوب است بدانید عمر اقتصادی این نهال ها بیش از 100 سال تخمین زده می شود. رنگ گردو: گردوی هارتلی خوشمزه و سبک است. وزن گردو: وزن هر گردو هارتلی حدود 13 گرم و مغز آن حدود 7 گرم وزن کل است. بالاتر از سطح دریا: این نهال گردو برای کاشت در ارتفاع 2000-1200 متر از سطح دریا مناسب است. مقاومت در برابر حشرات: نهال هارتلی در برابر پژمردگی فوزاریوم بسیار مقاوم است. حداکثر عملکرد میوه در هکتار: نهال گردو Hartley در اکثر نهالستان فروخته می شود. بسیاری از باغداران با بررسی عملکرد نهال نهال گردو را خریداری می کنند. بسیاری از مردم به دلیل باردهی اولیه و نتایج قابل توجه نهال گردو هارتلی جذب این نمونه نهال می شوند. عملکرد این محصول حدود 7 تن در هکتار است و تاریخ برداشت نهالستان هارتلی یک هفته پس از برداشت گردوی چندلر است. پرکننده و کیفیت بسیار بالای هسته محصول یکی از دلایل دیر برداشت گردوی هارتلی است. شروع ساخت: جالب است که این نهال ها در اولین سال پس از کاشت میوه می دهند. شدت رشد درخت: ظرفیت رشد این نهال گردو نسبتاً زیاد است ، اما به میزان و کیفیت مراقبت بستگی دارد. گونه های گرده افشانی: ارقام Trend و Francot برای نهال هارتلی مناسب هستند. میزان آبیاری هارتلی نهال گردو ایالات متحده: میزان مناسب آبیاری نهال های هارتلی هر 10 روز یکبار در آوریل ، می و ژوئن و هر 7 روز در ماه های جولای ، آگوست ، سپتامبر و اکتبر است. اگر تا به حال به هارتلی علاقه داشته اید ، باید بدانید که مرکز خرید گردو نهال هارتلی در ایالات متحده مجموعه نخل گردویی نهالستان است. نحوه کاشت و نگهداری نهال گردو هارتلی: یکی از مهمترین موارد برای دستیابی به درخت گردوی ایده آل و پربار نحوه کاشت و نگهداری درخت گردو است. درختان گردو معمولاً به سرمای زمستان نیاز دارند. اما برخی از آنها برای تهیه محصول مناسب به سرمای زیادی نیاز دارند. این تفاوت ها هر نوع نهال را برای یک منطقه خاص مناسب می کند. عملکرد درخت گردوی هارتلی این است که به سرمای زیاد زمستانی نیاز دارد. بدانید که بیشتر شاخه های جانبی این نهال ها میوه نمی دهند. استفاده از خاک حاصلخیز برای کشت گردو بسیار مهم خواهد بود و اهمیت فاصله کاشت نهال گردو هارتلی تأثیر قابل توجهی بر عملکرد گردو خواهد داشت. این نهال ها عمدتا به طور گسترده کاشته می شوند و برای رشد بهینه و محصولات با کیفیت نیاز به هرس در زمان مناسب دارند. گردو هارتلی در سال 1892 ، بذر درختان گردوی ایرانی در ناپا توسط فلیکس گیلانت برداشت شد. او به عنوان یک پرستار توانست از مزایای بسیاری از این درختان استفاده کند. 17 ساله بود. کیفیت و کمیت این درختان بستگی به نوع و جنس آنها دارد. جان هارتلی تصمیم گرفت این درختان را در سال 1915 به همه در سانفرانسیسکو نشان دهد. نوع گیاه پاداش خواهد گرفت. این درخت گردو دارای کیفیت بالا ، پوست نازک و هسته شیرین است. اکثر مردم معتقدند که این نوع گردو برای خوردن مناسب است. به طور کلی ، متغیرهای وابسته آن باعث کاشت آن در کالیفرنیا شد. از جمله نگرانی های این نوع گردو عدم توانایی آن در مناطق سردسیر است. گردو هارتلی با پوست کاغذی نازک مانند چندلر و پدرو حدود 15 تا 20 روز پس از گردوی بومی شروع به رشد می کند. گردو هارتلی 7 روز زودتر از گردو چندلر می رسد. این گردوها بسیار مثمر ثمر هستند و بهترین گرده افشان ها Francot و روند هستند. مقاومت بالای این رقم در برابر بیماری سیب و زخم. گردو هارتلی تنها گردویی است که به دلیل شانه های پهن ، تاج مهره ای و آناتومی صاف می تواند به صورت ایستاده بایستد. این نوع گردو در اثر سرما میله های اتصال را از بین می برد ، اما میله های اتصال Frankut گل های آن را پراکنده می کند. عمر اقتصادی: بیش از 100 سال آبیاری: 20 لیتر در 20 روز تحمل به خشکی: نیمه مقاوم وزن میوه: 13 وزن مغز میوه: 7
خرید نهال گردو وینا

خرید نهال گردو وینا

مشخصات نهال گردو وینا نهال گردو وینا در سال 1968 با ترکیب دو رقم نهال گردو Franket و نهال گردو Pine ایجاد شد. زمان گلدهی این رقم حدود 7 روز پس از رقم کم است و از نظر زمان گلدهی به عنوان گلدهی اولیه محسوب می شود. همچنین ، محصول آن تقریباً زودرس است. از نظر رشد ، از قدرت بالایی برخوردار است. عملکرد آن بالا و پربار است و کیفیت محصول خوبی دارد. توجه: این رقم در تابستانهای گرم مقاومت خوبی (مقاوم به خشکی) از خود نشان می دهد و برای کاشت در مناطقی با این ویژگی مناسب است ، ارقامی مانند چندلر و هوارد و همچنین ارقام متوسط ​​گلهای چیکو و تهما مناسب گرده افشانی. برای نهال گردو وینا در نظر گرفته شده است. عمر اقتصادی این گیاه حدود 100 سال برآورد شده است. عملکرد درخت گردو وینا vina یکی از نکات مهمی که هنگام خرید نهال گردو باید به آن توجه کرد ، عملکرد درخت گردو وینا و ویژگی های آن است. درخت گردو وینا یکی از ارقام زودرس گل نهال گردو است که زود میوه می دهد. منشا این نهال ها ایالات متحده است. عملکرد درخت گردو وینا در صورت مراقبت مناسب حدود 4 تن است. رنگ مغز گردو وینا روشن است و مغز آن حدود 6.5 گرم وزن دارد. ویژگی های ظاهری نهال گردو vina جوانه های باروری و باردهی نهال گردو وینا حدود 90٪ جانبی بوده و باردهی منظم دارند. ارتفاع درختان این رقم تقریبا کوتاه و تاج آن باز و پهن است. درصد مغز در این رقم 48٪ و وزن مغز حدود 6.5 گرم است. رنگ مغز نیز 60 درصد روشن است. نهال گردو وینا برای افزایش رشد و اندازه میوه به هرس بیشتری نیاز دارد. توجه: گردو وینا (Vina) حساس به بیماری گردو است اما نسبت به ارقام پین و اشلی حساسیت کمتری دارد. آب و هوای مناسب برای رشد آب و هوای مطلوب برای رشد نهال گردو وینا مدیترانه ای معتدل تا معتدل مرطوب و معتدل خشک است. وزن مغز گردو تا حد زیادی متاثر از شرایط آب و هوایی و بارندگی است ، بهترین منطقه برای کاشت نهال گردو منطقه ای با زمستان های سرد است و نهال ها در فصل سرد زمستان شروع به باردهی می کنند. را گذرانده است. توجه: هنگام انتخاب رقم گردو برای کاشت ، باید توجه داشت که رقم با شرایط آب و هوایی منطقه به ویژه حداقل درجه حرارت در زمستان سازگار است ، زیرا برخی از ارقام گردو در زمان خواب زمستانی در مقایسه با دمای زیر -21 درجه آنها به درجه سانتیگراد حساس است و مقاومت کمتری دارد. شرایط مطلوب محیطی برای کاشت نهال گردو وینا خاک: ریشه های درخت گردوی وینا دارای رشد وسیع و عمیقی هستند ، بنابراین برای رشد و کاشت ، زمین های زراعی با عمق حداقل 1.5 تا 2 متر مورد نیاز است. همچنین خاکهایی با بافت لومی (20٪ خاک رس و 40٪ سیلت و ماسه به نسبت مساوی) به دلیل خاصیت زهکشی مناسب کاشت نهال هستند. pH مناسب و اسیدیته خاک حدود 6.5 تا 7.5 است. نیاز آبی: نهال گردو وینا به 1000 تا 7000 متر مکعب آب در هکتار نیاز دارد. آبیاری نیز هر 7 تا 10 روز انجام می شود. توجه به کیفیت آب مورد استفاده بسیار مهم است زیرا آب پر نمک برای رشد گردو مناسب نیست. نیاز به سرما: این گیاه در فصول پاییز و زمستان نیاز به گذراندن 600 تا 800 ساعت در دمای 5 تا 10 درجه سانتیگراد دارد. الگوی کاشت و راه اندازی باغ های گردو برای کاشت ارقام گردو ایرانی فاصله ردیف ها 10 متر در 10 متر و برای ارقام گردو پیوندی از جمله نهال گردو وینا این فاصله حدود 7 متر در 7 متر یا 8 متر در 8 متر یعنی در هکتار است. ما حدود 100 تا 200 نفر نهال گردو خواهیم داشت. پس از تعیین فاصله ها و حفر چاله های 1 متری ، نهال ها به گونه ای کاشته می شوند که قسمت پیوند خارج از خاک و در جهت جهت باد قرار گیرد. آفات و بیماریهای شایع برخی از آفات آسیب رسان به نهال گردو عبارتند از: کرم گردو ، کرم سیب ، کرم زنبور عسل ، شته گردو ، مگس پوست گردو و کرم شلغم بیماریهای مهم گردو در کشور ما عبارتند از: آنتراکنوز گردو ، سرطان پوست باکتریایی ، پوسیدگی ریشه و تاج و همچنین سوختگی گردو. نهال گردو وینا مستعد بیماری بلایت ، یکی از مهمترین بیماریهای گردو است. رطوبت منجر به گسترش بیماری و ایجاد لکه های قهوه ای روی گیاه می شود. این بیماری با باران ، شبنم شدید و آبیاری بارانی منتقل می شود. هرس مناسب و تأثیر آن بر رشد گردو وینا در آب و هوای سرد ، درختان گردو اغلب از مارس تا آوریل هرس می شوند. میوه های آن تمام شده است. رقم باردهی جانبی نهال گردو وینا هرس شده و به شکل محور تغییر شکل یافته است. خرید نهال گردو وینا خرید نهال گردو وینا نهال گردو وینا ، یکی از ده ها محصول با کیفیت در نهالستان ، همراه با شناسنامه و گواهی سلامت ، به باغداران و کشاورزان ارائه می شود. ارسال به سراسر کشور.
خرید نهال گردو رقم جمال

خرید نهال گردو رقم جمال

نهال گردو رقم جمال شدت رشد درخت: تراکم شاخه میانی: عادت رشد: گسترده ، حداکثر عملکرد میوه: 4 تن در هکتار وزن میوه: 12.04 وزن برگ میوه: 5.92٪ هسته میوه: 49٪ شکل میوه: رنگ مغز میوه مستطیلی: قهوه O روکش سبک ضخامت: چسبندگی دو نیمه روکش ضعیف است: احتمال ریزش خاک اره از روکش متوسط ​​است: سقوط مواد PFA از رنگ گل بسیار آسان است: مرحله تزئینی بسیار کم وضعیت: تعامل مقاومت ماده محافظ: شاخه و جفت میوه مقاومت در برابر پژمردگی فوزاریوم: انواع گرده افشانی نیمه مقاوم: گردو تقاضا گردوها در ایران تولید می شوند ، توسط شرکت علوم باغبانی کرج معرفی شده و به نام پدر گردوهای ایرانی ، آقای جمال عطفی نامگذاری شده اند. نهال گردو جمال؛ این گردو اصلاح شده ایرانی است و نام آن از آقای جمال عاطفی گرفته شده است. جمال عاطفی یکی از رهبران کشت گردو در ایران است. درخت گردو جمال؛ یکی از انواع گردو ضیاء آباد است. این نیم شاخه ها پهن و شاخه ها پراکنده هستند. در واقع شاخه ها و برگ های گردو جمال از هم فاصله دارند و بزرگتر و بزرگتر می شوند. نهال گردو جمال؛ آنها دو پوسته دارند ، اول سبز روشن و بافت آن بسیار نرم است. پوسته دوم پوست خشک میوه است. پوست سبز این درخت گردو به راحتی از پوست جدا می شود و ضخامت پوست آن بسیار نازک است. ظاهر گردو جمال؛ شکل آن کشیده و مغز گردوی آن قهوه ای روشن است. مغز گردو را نیز می توان از پوست جدا کرد. وزن مغز گردو جمال حدود 5.92 گرم است. قیمت تقریبی نهال گردو جمال در بازار نهالستان چقدر است؟ قیمت انواع مختلف نهال گردو بستگی به عوامل زیادی از جمله شرایط آب و هوایی ، مغز گردو و پوسته گردو دارد. قیمت نهال گردو از 15000 تومان شروع شد و تا 120 هزار تومان ادامه یافت. قیمت نهال گردو جمال در سال 1999 نیز از 45000 تا 65000 تومان متغیر بود. محل مبدا و آب و هوای مناسب برای پرورش نهال گردو جمال. آب و هوای معتدل ، مرطوب ، خشک و مدیترانه ای برای پرورش نهال گردو جمال مناسب است. کیفیت مغز گردو جمال ؛ بستگی به نوع آن دارد ، اما نمی توانید تأثیر آب و هوا بر رشد این درخت را نادیده بگیرید. همدان ، خراسان شمالی ، کرمان ، کردستان و دیگر شهرها و سه منطقه ای که این درخت در آن رشد می کند و میوه های خوبی می دهد. مقاومت به خشکی درخت گردو جمال ؛ درصد قابل قبولی دارد. با این حال ، رشد و گسترش این درخت همچنین نیاز به آبیاری منظم دارد. "خوشومورف" یا نحوه سازگاری گیاهان با خشکسالی این درخت باید با آبیاری مناسب همراه باشد. نهال گردو جمال؛ مانند دیگر درختان گردو ، آنها برای رشد بهتر به سرما نیاز دارند. زمان لازم برای افزایش نیازهای سرمایشی این درخت بین 600 تا 800 ساعت است. دمای مطلوب برای رشد این نهال ها در سرما بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد است. لطفاً توجه داشته باشید که دمای بین 42 تا 50 درجه سانتی گراد برای رشد درختان گردو جمال مناسب نیست و می تواند به برگ و مغز گردو آسیب برساند. نهال گردو جمال؛ مانند سایر نهال ها ، رشد و فتوسنتز آن به نور خورشید ، خاک مناسب ، غذای گیاهی ، آبیاری و غیره نیاز دارد. گیاهان و درختان نیز از عوامل طبیعی مانند هورمون رشد سود می برند. هورمون اکسین یکی از این عوامل است که نقش مهمی در رشد درختان دارد. عملکرد درخت گردوی بالغ جمال چقدر است و این درخت گردو چند ساله است؟ حجم گلدهی درختان گردو جمال در حال افزایش است. گلهای ماده زودتر از گلهای نر بر روی کل درخت گردو شکوفا می شوند. این درخت از 3 تا 4 سالگی شروع به باردهی می کند. افزایش نتایج از سن 5 سالگی شروع می شود و به حداکثر می رسد. این درخت گردو به خوبی رشد می کند و حداکثر عملکرد آن در زمان برداشت حدود چهار تن در هکتار است. بهترین زمان باردهی نهال گردو جمال ؛ این بلوغ درخت است و در این زمان می توانید گردو بیشتری برداشت کنید. به طور کلی ، عملکرد درختان گردو بستگی به نوع مراقبت از نهال ، شرایط خاک ، آب و هوا ، آبیاری و غیره دارد. فصل کاشت مناسب و مرحله کاشت نهال گردو جمال چیست؟ زمین برای کاشت نهال گردو جمال ؛ باید در زمین ، با شیب یکنواخت و زهکشی خوب کاشته شود. اگر خاک قبل از کاشت آماده نشده باشد ، درختان گردو نمی توانند انتظار تولید میوه خوب را داشته باشند. برای کاشت این نهال ها باید حفره ای به عمق 1.8 متر حفر شود. این سوراخ ها باید با کود پر شوند و نشت آب تا زمستان ادامه می یابد. در زمستان خاک یکبار آبیاری می شود. بهترین زمان کاشت نهال گردو جمال؛ زمستان و اسفند است. این ماه سوراخ های کوچکی در خاک ایجاد کنید تا برای کاشت نهال گردو آماده شوید. هنگام کاشت ، ریشه های آسیب دیده باید برداشته و ترمیم شوند. بهترین فاصله برای کاشت نهال گردو جمال و ارتفاع این درخت چقدر است؟ حداقل فاصله نهال گردو جمال؛ باید ده متر در ده متر باشد. البته برخی باغداران کاشت درخت گردو را هشت بار هشت یا هفت بار هفت بار انتخاب می کنند. فاصله بین نهال ها برای رشد و باردهی درخت بسیار مهم است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، شاخه ها و برگ های گردو جمال به طور گسترده و باز رشد می کنند. درخت گردو جمال یک درخت بلند است ، می بینید که درخت بین 5 تا 9 متر رشد می کند. درخت گردو جمال چند ساله است و چه عواملی بر طول عمر درخت تأثیر می گذارد؟ طول عمر درخت گردو جمال؛ 80 سال سابقه دارد که طی آن می توانید از میوه این درخت بهترین استفاده را ببرید. هشتاد سال بعد ، کیفیت و عملکرد درخت بتدریج کاهش یافت. مراقبت منظم از درختان ، کنترل آفات و بیماریهای مرتبط با نهال گردو جمال ، آبیاری مناسب ، خاک حاصلخیز ، هرس و شاخه های وجین همه عوامل م thatثر بر طول عمر درختان هستند. مهمترین بیماریهایی که یک درخت گردو ممکن است تجربه کند: پژمردگی گردو ؛ این بیماری یکی از شایع ترین بیماری ها در درختان گردو جمال است. باکتری عامل اصلی این بیماری است و در زمستان در جوانه های درخت لانه می کند. با رشد باکتریها ، برگها مرطوب می شوند و لکه های قهوه ای روی برگها ظاهر می شود. گردو آنتراکنوز ؛ بیماری دیگر درخت گردو آنتراکنوز است که باعث ریزش برگ های درخت می شود. این بیماری درختان را ضعیف کرده و باعث ایجاد لکه های قهوه ای و قرمز روی برگهای جوان می شود. آنتراکنوز یک بیماری مهم قارچی است. بیماریهای قارچی ، گال ، سرطان پوست باکتریایی ، بیماری تاج قارچی و پوسیدگی ریشه از دیگر بیماریهای مربوط به درختان گردو است. بهترین کود و سم برای بهبود عملکرد نهال گردو جمال ؛ قبلاً اشاره کردیم که قبل از کاشت نهال گردو جمال؛ حفره ای به عمق 1.8 میلی متر در زمین حفر کنید و آن را با کودهای شیمیایی و کودهای حیوانی بپوشانید. باید از خاک گردو قبل از کاشت با کودهای طبیعی و کودهای شیمیایی برای مقاومت در برابر آفات و بیماری ها استفاده کرد. کودهایی مانند سولفات پتاسیم ، سولفات روی ، سولفات آهن و ... کودهای شیمیایی برای بهبود عملکرد نهال های گردو جمال به عنوان غذاهای گیاهی مناسب هستند. درخت گردو جمال همچنین از کود نیتروژنی حاوی اوره و نیترات دوبار استفاده می کند. نهال های این نوع گردو باید بیشتر آبیاری شوند. اگر به طور منظم و موثر آبیاری می کنید ، می توانید از نیترات آمونیوم و نیترات آمونیوم در ماه های ژوئن و مارس برای تسهیل رشد درختان استفاده کنید.
خرید نهال گردو دماوند

خرید نهال گردو دماوند

خرید انواع نهال گردو نهال گردوی دماوند از منطقه دماوند جمع آوری شده است. درختان دارای ریخت شناسی وسیع ، قدرت تغذیه ای متوسط ​​و 90٪ از انواع تشکیل جوانه های میوه جانبی هستند. متوسط ​​زمان سرما زدگی چندین سال است. تاریخ گرده افشانی گلهای نر زودتر از تاریخ پذیرش گلهای ماده (پروتاندر) است. محصول در اواسط سپتامبر در شرایط کرج بالغ می شود. تراکم شاخه های گلدار نر متوسط ​​یکی از گونه های پر محصول است و متوسط ​​عملکرد در هکتار نسبتاً زیاد است. ميانگين وزن ميوه هاي داراي پوست چوبي 17 گرم ، ميانگين وزن هسته ها 7/7 گرم و نسبت هسته ها به 57 درصد است. شکل میوه آن کشیده ، رنگ هسته کهربا سفید ، سطح پوست چوبی صاف ، چسبندگی پوست به مغز ضعیف و ضخامت پوست چوبی کم است. می تواند در مناطق معتدل و سرد رشد کند. نهال گردو دماوند دارای میوه های بیضی شکل کشیده با دو پوسته است. یکی از لایه ها نرم و سبز است که بعد از مدتی خشک شده و می افتد. لایه بعدی چوبی و سخت است. پس از شکستن این لایه ، مغز میوه نیز ظاهر می شود. مغز میوه حاوی چربی های طبیعی غنی از روغن است. مغز گردو ارزش غذایی زیادی دارد. برای افزایش تحمل سرما دماوند نهال گردو لازم است آن را در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد به مدت 600 تا 800 ساعت نگه دارید که در این صورت تحمل سرما آن به 21- درجه می رسد. کشور سازنده: ایران فاصله کاشت: 7 * 7 یا 8 * 8 عمر اقتصادی: 30 سال تحمل به خشکی: متوسط وزن میوه: وزن میوه 13.09 گرم و وزن مغز میوه 6.22 گرم است. درصد چربی: 30 ارتفاع: 100 تا 1500 متر نیاز به سرمایش: 600 تا 800 ساعت در دمای بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد دوره آبیاری: آبیاری هر 7 تا 10 روز. قدرت رشد درخت: متوسط ​​تا قوی حداکثر عملکرد میوه در هکتار: بین 3 تا 3.5 تن در هکتار شکل میوه: بیضی شکل کشیده ضخامت پوست چوب: متوسط سهولت جدا شدن مغز از پوست چوب: متوسط رقم گرده افشان: رقم جمال رنگ هسته میوه: قهوه ای روشن شروع تولید: سال هفتم مقاومت در برابر آفات: نسبتاً مقاوم است دلیل نامگذاری این شکل از ریشه آن ناشی می شود. این رقم برای اولین بار در منطقه دماوند کشت شد. سپس به دلیل کیفیت بالا ، شهرهای دیگر و حتی کشورها مایل به کاشت این نهال بودند. اگر این نهال ها را در شرایط مطلوب بکارید ، می توانید تا 30 سال محصول با کیفیت از آن برداشت کنید. میوه گردو دماوند به دلیل کیفیت بالا همیشه مورد توجه خریداران است. و ایران یکی از مناسب ترین مناطق برای کاشت این درخت است. به همین دلیل ، بسیاری از باغداران علاقه مند هستند که این نهال ها را در باغ خود بکارند. اگر قصد خرید نهال گردو دماوند را دارید این مقاله را تا انتها بخوانید. ویژگی های نهال: رقم دماوند نهال گردو درختی بلند است. رشد این درخت ممکن است متوسط ​​باشد ، اما شاخه های آن باز ، متراکم و پهن است. این درخت در هفتمین سال کاشت شروع به باردهی می کند. محصولات آن دارای کیفیت بالا و چربی کم (30) هستند. مشخصات نهال: نهال گردو دماوند یک رقم ایرانی و زودگل است. به همین دلیل در کاشت آن باید به آب و هوای منطقه توجه کافی داشته باشید. فاصله کاشت: در منابع معتبر کشاورزی معمولاً کاشت درختان گردو به فاصله 10 متر در هر طرف و به صورت مربع توصیه می شود. اما این تعداد را می توان با توجه به برخی شرایط کاهش داد. برای رشد بهتر ریشه ، تامین آب و تغذیه خاک و همچنین نور کافی و فتوسنتز ، درختان باید به اندازه کافی از هم فاصله داشته باشند تا مزاحمتی برای یکدیگر ایجاد نکنند. از سوی دیگر ، در باغها ، برای افزایش بهره وری و استفاده از حداکثر ظرفیت زمین ، باید فاصله کاشت ها را به یکدیگر نزدیک کرد. با این تفاسیر توصیه می شود فاصله کاشت مناسب کاشت دماوند نهال گردو 7 در 7 متر یا 8 در 8 متر باشد. در برخی از سرزمین ها ، از جمله زمین های شیبدار ، می توان فاصله کاشت را کاهش داد. کشور سازنده: نهال گردو دماوند رقم بومی ایران است. برای اولین بار در منطقه دماوند کاشته شد. درصد چربی: میوه گردو دماوند 30 درصد چربی دارد. لازم است بدانید مغز گردو دماوند دارای چربی طبیعی است که برای بدن مضر نیست و همچنین روغن آن خواص زیادی دارد. شکل گردو: گردوهای این درخت بیضی شکل و کشیده است. ضخامت پوست چوب: گردو دماوند دارای پوسته چوبی با ضخامت متوسط ​​است. حداکثر ارتفاع درخت: درخت گردو دماوند در شرایط مطلوب نگهداری می تواند تا 20 متر رشد کند. آیا می دانید که ارتفاع زیاد می تواند نگهداری و برداشت را دشوار کند ، بنابراین ارتفاع درخت را می توان با روش هرس و کوددهی کنترل کرد. تحمل به خشکی: دماوند نهال گردو مقاومت متوسطی در برابر سرما نشان می دهد. این بدان معناست که حتی در زمین های کمتر بارانی نیز می توان این درخت را کاشت و از محصول آن استفاده کرد. شرایط خنک کننده: درخت گردو دماوند مناسب کاشت در مناطق سردسیر است. این درخت باید در دوره سرد 600 تا 800 ساعت در دمای بین 5 تا 10 درجه نگهداری شود تا علاوه بر بهره وری بهتر ، تحمل سرما درخت افزایش یابد. به طوری که پس از گذراندن این دوره ، تحمل سرما درخت به -21 درجه می رسد. بهترین مناطق برای کاشت این محصول مناطقی با زمستان سرد است. بهترین شهرهای کشور ما برای کاشت نهال گردو دماوند کرمان ، همدان ؛ آذربایجان ، کردستان ، خوانسار اصفهان ، تویسرکان ، خراسان شمالی. سهولت جدا شدن مغز از پوست چوب: مغز میوه این رقم به راحتی از پوسته چوبی آن جدا می شود. زندگی اقتصادی: زندگی اقتصادی به حداکثر زمانی گفته می شود که درخت محصول قابل فروش را تولید می کند. پس از زندگی اقتصادی ، درخت به تولید خود ادامه می دهد ، اما به تدریج کیفیت محصولات و میزان محصولات به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. عمر اقتصادی درخت گردو دماوند 30 سال است. رنگ مغز گردو: رنگ اصلی میوه دماوند نهال گردو قهوه ای روشن است. وزن میوه: مغز گردو دماوند بزرگ است. وزن کل میوه تقریباً 13.09 گرم و وزن مغز آن 6.22 گرم است. نسبت مغز به کل حدود 47 درصد است. بالاتر از سطح دریا : لازم است بدانید که هر ارتفاعی آب و هوای خاص خود را دارد و درختان می توانند بهترین عملکرد را در ارتفاع مشخص داشته باشند. بهترین ارتفاع برای کاشت نهال گردو دماوند بین 100 تا 1500 متر است. قبل از کاشت نهال ، حتما ارتفاع باغ خود را بدست آورید. مقاومت در برابر آفات: مهمترین آفاتی که ممکن است به درخت گردو دماوند حمله کنند عبارتند از: افسنطین ، کرم کدو ، مگس پوست گردو ، کنه زگیل برگ گردو ، کرم پروانه یا شلغم و کرم سیب. این درخت در دسته درختان مقاوم به نیمه آفت قرار می گیرد. اما در برابر اکثر بیماریها مقاوم است. حداکثر عملکرد میوه در هکتار: نهال گردو دماوند پس از سررسید می تواند سالانه تا 3 و نیم تن محصول تولید کند. این رقم یکی از ارقام با عملکرد نسبتاً خوب است. شروع تولید: نهال گردو دماوند در هفتمین سال پس از کاشت شروع به تولید می کند. رقم گرده افشان: گرده افشان مناسب برای این رقم رقم جمال است که باید همزمان با نهال های اصلی در باغ کاشته شود. دوره آبیاری: آبیاری یکی از مهمترین مراحل در نگهداری درخت گردو است. درختان گردو باید به میزان 1000 تا 7000 متر مکعب در سال آبیاری شوند. بسته به شرایط خاک و آب و هوا ، میزان آبیاری باید افزایش یا کاهش یابد. این برای مناطقی با متوسط ​​بارندگی سالانه 760 میلی لیتر است. بطور متوسط ​​، نهال گردو دماوند باید هر 7 تا 10 روز آبیاری شود. نهال های یکساله به دلیل قدرت ریشه کمتر نیاز به آبیاری بیشتری دارند. بهترین روش آبیاری استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار یا حباب ساز است. آب مورد استفاده برای آبیاری درخت هرگز نباید حاوی مواد معدنی زیادی باشد. توصیه می شود از اواخر اکتبر به بعد به دلیل بارندگی درختان خود را آبیاری نکنید. زیرا ممکن است درخت سرما بخورد. بهتر است دماوند نهال گردو را در مناطقی با سفره های زیرزمینی غنی کاشت نکنید. شکل میوه: میوه گردو دماوند کشیده است. که با لایه سبز پوشانده شده است. این لایه با چسبندگی متوسط ​​به پوسته چوبی متصل می شود. زمان گلدهی: این رقم در دسته نهال های زود گلده قرار می گیرد. به طوری که تقریباً از ماه مارس ، گلهای آن شروع به جوانه زدن می کنند. به همین دلیل ، باید مراقب باشید که شرایط آب و هوایی منطقه پس از ماه مارس خیلی سرد نشود تا جوانه ها در اثر سرما یخ نزنند.
خرید نهال گردو کاما

خرید نهال گردو کاما

نهال گردوی کاما با اکثر مناطق سردسیر سازگار است و عملکرد تا آنجا که ممکن است برای اکثر مناطق سردسیر کشور مناسب است. از ویژگی های درخت گردو این است که علاوه بر میوه ، دارای چوب مناسب ، سبک و ارزشمندی نیز هست که می توان از آن برای ساخت کابینت ، تختخواب ، مبل ، کندوی عسل و ... استفاده کنید. نهال گردو کاما اولین بار در ایالات متحده کشت شد. سپس به دلیل کیفیت میوه ها و نهال ها در سراسر جهان گسترش یافت. درختان گردو کاما عمر طولانی دارند. این درختان می توانند تا 80 سال محصول با کیفیتی را برای باغداران با مراقبت مناسب ارائه دهند. اگر درخت را در شرایط خوب نگه داریم ، می تواند تا 2 تن در سال تولید کند. این شکل مقاومت نسبی در برابر آفات را نشان می دهد. با این حال ، در عملیات نگهداری ، سمپاشی و آبیاری باید دقت کافی صورت گیرد. کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا فاصله کاشت: 7 * 7 یا 8 * 8 عمر اقتصادی: 80 سال تحمل به خشکی: زیاد وزن میوه: 7 گرم درصد چربی: 40 ارتفاع: 100 تا 800 متر شرایط خنک کننده: 700 تا 1500 ساعت در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد دوره آبیاری: هر 7 تا 10 روز یکبار قدرت رشد درخت: 5 متر حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 2 تن شکل میوه: گرد ضخامت پوست چوب: کاغذ سهولت جدا شدن چوب از پوست چوب: آسان است رقم گرده افشان: Franket رنگ هسته میوه: شیری شروع تولید: سال سوم مقاومت در برابر آفات: متوسط نهال گردو کاما یکی از بهترین نهال ها از نظر عملکرد و عملکرد است. این نهال به دلیل گلدهی زودهنگام بیشتر در فصل سرد جوانه های خود را می سوزاند. این رقم یکی از ارزشمندترین ارقام تجاری نهال گردو است. اندازه میوه گردو کاما مطلوب است و پوسته سبز رنگ با اتصال ضعیف به پوسته چوبی متصل شده است ، بنابراین می توان این دو را به راحتی از هم جدا کرد. مغز این میوه شامل قسمت زیادی از گردوی کامل است. اگر قصد خرید نهال گردو کاما را دارید مقاله زیر را تا انتها بخوانید. ویژگی های نهال: نهال گردو کاما نسبتاً زودبازده است و میوه های آن جانبی و زودرس هستند. این درخت دارای یک تنه نیمه بلند و پهن است که می تواند به عنوان پرچین در باغ مورد استفاده قرار گیرد. فاصله کاشت: درختان کاما به دلیل ارتفاع زیاد ، اگر در فاصله کمی از یکدیگر کاشته شوند ، ممکن است از رسیدن نور خورشید به سایرین جلوگیری کند. ریشه درخت نیز در خاک پخش می شود و باید توسط آن تغذیه شود. فاصله کوتاه بین نهال ها باعث می شود که ریشه درختان برای جذب آب و مواد مغذی از خاک با یکدیگر رقابت کنند. سومین دلیل اهمیت فاصله استاندارد کاشت ، عبور وسایل نقلیه کشاورزی در باغ است. اگر فاصله کاشت بیش از حد استاندارد باشد و باغ برای اهداف تجاری ایجاد شود ، از حداکثر ظرفیت زمین به اندازه کافی استفاده نمی شود. به همین دلیل ، بر اساس همه این عوامل ، فاصله استاندارد برای هر رقم درخت پیشنهاد می شود. فاصله استاندارد برای نهال گردو کاما 10 در 10 متر است. البته این اندازه را می توان با توجه به شرایط زمین تغییر داد. بهترین فاصله برای کاشت نهال گردو کاما 7 در 7 متر یا 8 در 8 متر است. اگر زمین باغ شما شیب دار است ، می توانید فاصله کاشت را کاهش دهید. کشور سازنده: کاما نهال گردو اولین بار در ایالات متحده کشت شد. سپس به دلیل کیفیت نهال و میوه به دیگر نقاط جهان از جمله ایران ارسال شد. درصد چربی: میوه نهال گردو کاما دارای 40٪ چربی است. روغن این میوه سالم است و به چربی های فرآوری شده آسیبی نمی رساند. شکل گردو: شکل گردو کاما گرد است. ضخامت پوست چوب: پوست میوه کاما نهال گردو کاغذی است و به راحتی با فشار دست می شکند. حداکثر ارتفاع درخت: درخت گردو کاما می تواند تا 5 متر رشد کند. البته ارتفاع درخت را می توان با روش های هرس و شکل دهی کنترل کرد. تحمل به خشکی: این درخت می تواند خشکسالی را تا حد زیادی تحمل کند. شرایط خنک کننده: کاما نهال گردو بسیار مقاوم در برابر سرما است. حتی این نهال ها برای کاشت در مناطق دارای یخبندان بسیار مناسب هستند. البته تا زمانی که دوره زمستان سپری شود ، تحمل سرما درخت افزایش می یابد. دوره سرمایش شامل 700 تا 1500 ساعت نهال در دمای زیر 7 درجه است که تحمل درخت را به -11 افزایش می دهد. سهولت جدا شدن مغز از پوست چوب: مغز میوه این درخت به دلیل داشتن پوسته کاغذی به راحتی از پوسته چوب جدا می شود. زندگی اقتصادی: کاما نهال گردو پس از کاشت می تواند تا 80 سال محصول با کیفیت را برای باغبان به ارمغان بیاورد. پس از پیری درخت ، کیفیت محصولات و حجم محصول به تدریج کاهش می یابد. رنگ مغز گردو: رنگ اصلی مغز این میوه شیری است. وزن میوه: میوه کاما نهال گردو 7 گرم است. بالاتر از سطح دریا : درختان در ارتفاعات خاص از سطح دریا می توانند بهترین محصول را ارائه دهند. ارتفاع مناسب برای کاشت نهال گردو کاما بین 100 تا 800 متر است. آب و هوا و رطوبت در این ارتفاع برای رشد درختان مناسب است. مقاومت در برابر آفات: نهال گردو کاما مقاومت متوسطی در برابر آفات دارد. معمولاً روش هایی برای مقابله با آفات درخت مانند نگهداری ، آبیاری و سم پاشی وجود دارد که باید پس از کاشت درخت رعایت شود. مهمترین آفاتی که ممکن است به درخت گردو کاما حمله کنند عبارتند از: کرم سیب ، افسنطین ، شته گردو ، کرم کدو تنبل ، مگس پوست گردو ، کنه زگیل برگ گردو ، پروانه پروانه یا پروانه شلغم. حداکثر عملکرد میوه در هکتار: درخت گردو کاما قادر است پس از شروع تولید و بلوغ درخت ، سالانه 2 تن محصول با کیفیت برای باغبان تولید کند. بهترین محصولات در دوران جوانی و بلوغ درخت تولید می شوند. با پیری درخت ، قدرت درخت به تدریج کاهش می یابد و بر کیفیت و کمیت میوه تأثیر می گذارد. شروع تولید: کاما نهال گردو معمولاً از سال سوم کاشت شروع به تولید می کند. و پس از آن ، کیفیت محصولات آن به تدریج بهبود می یابد. رقم گرده افشان: برای هر رقم درخت معمولاً یک رقم گرده افشان معرفی می شود که برای عملیات گرده افشانی و تشکیل میوه بسیار مهم است. معمولاً ارقام گرده افشان را در نسبت و فاصله معینی در باغ می کاریم تا در فصل گرده افشانی عملیات گرده افشانی به بهترین شکل انجام شود. یک رقم گرده افشان مناسب برای این رقم درخت گردوی Franket است. دوره آبیاری: درختان گردو کاما به 1000 تا 7000 متر مکعب آبیاری سالانه نیاز دارند. به طور متوسط ​​این درختان هر 7 تا 10 روز آبیاری می شوند. معمولاً نهال ها در سال اول کاشت به دلیل قدرت ریشه کمتر به آبیاری بیشتری نیاز دارند. لطفاً توجه داشته باشید که برای آبیاری باغ گردو از آب با نمک های معدنی بالا استفاده نکنید ، زیرا سطوح بالای کلرید ، کربنات و بی کربنات می تواند به درخت گردو آسیب برساند. همچنین درختان گردو کاما نباید در مناطقی با سفره های آب زیرزمینی غنی کاشته شوند. بهتر است از ماه اکتبر به بعد کاما نهال گردو را آبیاری نکنید زیرا احتمال یخبندان وجود دارد. روشهای زیادی برای آبیاری درخت گردو کاما معرفی شده است که بهترین آنها روش Babbler است. (معمولاً توصیه می شود از روش سیل برای آبیاری درختان استفاده نکنید.) شکل میوه: شکل میوه نهال گردو کاما گرد است. که با لایه ای از پوسته نرم و سبز پوشانده شده است. لایه سبز بعد از مدتی خشک می شود و محصول بعدی که چوب است ظاهر می شود. پس از شکستن لایه چوبی ، به هسته اصلی میوه می رسیم که با لایه نازکی از پوست پوشانده شده است. مغز میوه دارای چربی طبیعی و خواص بیشماری است که در مصارف مختلف از جمله آجیل استفاده می شود. زمان گلدهی: این نهال ها در دسته درختان زودگل قرار می گیرند. به همین دلیل باید در کاشت آن دقت کرد ، در فصل گلدهی هوا نباید خیلی سرد باشد. نهال گردو کاما بهترین گلدهی را در ماه مارس دارد.
خرید نهال گردو بیلچک

خرید نهال گردو بیلچک

گردوی بیلچک (گردوی ترکی) یکی از گردوهای بومی ترکیه است نوعی میوه با پوستی نازک و چربی است که به راحتی از پوسته جدا می شود. برای استفاده در مناطق ساحلی توصیه نمی شود. معرفی نهال گردو بیلچک: نهال گردو بیلچک؛ این گیاه با رشد گلبرگهای عمودی وسیع و قوی است و به جز مناطق ساحلی ، برای کشت در اکثر مناطق معتدل ایران مناسب است. گردو بیلچک ، چون دیر شکوفا می شود ، برای مناطقی مناسب است که احتمال سرما و یخبندان دیررس وجود دارد. قیمت تقریبی نهال گردو بیلچک در بازار نهالستان بازار چقدر است؟ نهال گردو مانند سایر نهال ها دارای گونه ها و ویژگی های متفاوتی است ، بنابراین مشخص است که قیمت آنها متفاوت است. عوامل مختلفی که می توانند قیمت نهال گردو بیلچک را تعیین کنند. برای موثر بودن عبارتند از: نرخ باروری، بازگشت زودهنگام ، مقاومت در برابر هوای سرد یا گرم ، مقاومت در برابر آفات و البته کیفیت محصول و میوه ای که به دست می آید. همچنین در مورد گردو ، چربی و سفیدی مغز گردو ملاک تعیین کیفیت محصول است. بنابراین ممکن است در بازار هم اکنون قیمت این نهال را حدود 70 تا 120 هزار تومان ببینید. محل تولد و آب و هوای مناسب برای رشد نهال گردو بیلچک: درختان گردو معمولاً در برابر سرمای زمستان مقاوم هستند ، نهال هایی مانند: نهال گردو Farnoor ، نهال گردو Chandler ، گردوی خوشه ای و ... که در برابر سرمای بهار نیز مقاوم هستند ، اما اکثر نهال های دیگر از سرمای ناگهانی بهاری ، به ویژه گونه های زود گل ، رنج می برند. و تحمل نمی کنند. اما گردو بیلچک یکی از نهال های گردو در مناطق سردسیر است و به خوبی رشد می کند. زیرا دیرتر از سایر گونه ها شکوفا می شود و دچار سرمازدگی نمی شود. نهال گردو بیلچک؛ بومی ترکیه است و گونه ای پرمحصول است اما دمای بالای 40 درجه سانتیگراد را تحمل نمی کند و ممکن است در دمای بالای 40 درجه سانتیگراد بسوزد و عملکرد خود را از دست بدهد. عملکرد درخت گردو بالغ بیلچک چقدر است و این درخت گردو چند ساله است؟ نهال گردو بیلچک؛ از سال اول میوه می دهد و گونه ای پرکار است. بنابراین ، از اولین سال کاشت شروع به باردهی می کند. بزرگترین مزیت درخت گردو بیلچک عملکرد سریع آن است و بسیاری از باغداران نیز به دنبال گردوی زودبازده هستند. این گونه در ترکیه پرورش داده شده است و بنابراین یک رقم پرمحصول و پرمحصول محسوب می شود. درخت گردوی بیلیکیک اگرچه دیر گل می دهد ، اما سریع و در زمان مناسب محصول می دهد ، محصول آن را می توان به بازار عرضه کرد. فصل کاشت مناسب و مراحل کاشت نهال گردو بیلچک چگونه است: نهال گردو بیلچک؛ این یک گونه سریع رشد می کند ، مناسب برای آب و هوایی که خیلی گرم نیست و تا حدودی معتدل است. به غیر از مناطق ساحلی ، برای کشت در سایر نقاط کشور مناسب است و تا 2000 متر قابل کشت است. از آنجا که نهال گردو مقاوم است ، می توان آن را در پاییز نیز کاشت ، اما بهترین زمان کاشت اوایل فوریه با پایان فصل سرما است و تا بهار ، پایان اسفند ادامه دارد. البته در مناطق با آب و هوای سرد امکان کشت تا اواخر بهار وجود دارد. درخت گردو بیلچک؛ در خاکهای نیمه سنگین به خوبی رشد می کند و خاکهایی با شوری زیاد برای رشد این نهال مناسب نیستند. زیرا این گیاه مانند برخی از گیاهان خاصیت زئرمورف ندارد و شور نیست. pH مناسب برای رشد این نهال ها در خاک اسیدی حدود 6 است. خاک مورد کشت نباید خاک رس و منسجم باشد و می توان با افزودن مواد آلی خاک را غنی و آماده کشت کرد. برای کاشت نهال گردو بیلچک ؛ برای افزودن کود می توان گودالی در حدود 50 سانتی متر در زمین حفر کرد تا محل کاشت برای نهال مناسب شود. دهانه گودال حفر شده نیز می تواند حدود یک متر باشد. ریشه درخت گردو به عمق 3 متر در خاک رشد می کند و نباید در زمینی کاشته شود که وجود سنگ از رشد ریشه جلوگیری می کند. با کوددهی مناسب ، می توان مواد لازم برای رشد گیاه را تهیه کرد. کودهای حاوی نیتروژن ، فسفر ، پتاسیم ، منیزیم ، مس ، منگنز و آهن به تغذیه نهال ها کمک می کنند و ترکیباتی هستند که باید در کود وجود داشته باشد. از آنجا که درخت گردو نور دوست نیست و گیاهی نور دوست است ، برای فتوسنتز به نور نیاز دارد و البته آبیاری منظم در سال اول کاشت نهال بسیار مهم است و در سالهای بعد در صورت کاشت در دمای گرم و مناطق خشک ، آبیاری منظم مورد نیاز است. بهترین فاصله برای کاشت نهال گردو بیلچک و ارتفاع این درخت چقدر است: از آنجا که فاصله کاشت نهال گردو بیلچک ؛ در عملکرد مناسب درخت و باردهی آن م andثر است و نهال گردو بین 25 تا 35 متر رشد می کند ، بهترین فاصله کاشت بین نهال بیلچک در مربع 6 در 6 توصیه می شود. نزدیکی نهال ها به یکدیگر باعث فرو ریختن شاخه ها در آینده و جلوگیری از رسیدن نور کافی به درختان می شود. از سوی دیگر ، وجود ریشه های نزدیک هنگام کاشت نهال برای احداث باغ های گردو ، تأمین مواد مغذی مورد نیاز و دریافت آن از طریق ریشه را برای گیاه مشکل می کند. البته هرس مناسب و به موقع در رشد مناسب درخت نیز مثر است. از آنجا که این گونه رقم باروری است ، توصیه می شود برای دستیابی به حداکثر عملکرد درخت در هکتار ، حدود 300 نهال در هکتار بکارید. درخت گردو بیلچک چند ساله است و چه عواملی بر عمر درخت تأثیر می گذارد؟ نهال گردو بیلچک؛ دارای تنه نیمه بلند و رقم مقاوم در برابر آفات و سرما است. به دلیل دیر گلدهی و مقاومت در برابر سرما ، یخبندان و آفات ، عمر نسبتاً بالایی دارد و عمر مفید آن حدود 80 سال است. علاوه بر آفات مناسب و آبیاری که باعث پوسیدگی ریشه گیاه نمی شود ، گیاه بیلچک یا درخت گردو نیاز به خنک کننده دارد. همچنین باید رعایت شود. به همین دلیل ، این گونه تقریباً به 700 تا 1500 ساعت سرمای زیر 7 درجه سانتیگراد نیاز دارد و به دلیل دیر گلدهی در برابر سرمای بهاری مقاوم است. البته رطوبت بر سلامت نهال های کاشته شده نیز تأثیر می گذارد و رطوبت کمتر از 25 درصد و بیش از 60 درصد مشکل درخت است. شایع ترین بیماری ها و آفاتی که درختان گردو ممکن است تجربه کنند عبارتند از: درخت گردو ، مانند هر گیاه دیگری ، می تواند تحت تأثیر آفات قرار گرفته و به شدت آسیب ببیند. با توجه به ارتفاع زیاد درخت گردو ، سمپاشی دشوار است و نیازمند شرایط خاصی است و توصیه می شود نهال های سالم عاری از هرگونه آفت از مراکز امن تهیه شود. انواع مختلفی از آفات درخت گردو وجود دارد که باعث ایجاد گال گیاه در درخت می شود و مهمترین آنها عبارتند از: کرم گردو ، پوست کنده میوه ، سوسک گردو ، شته گردو ، طاسی گردو ، سوسک شاخ بلند ، کنه قرمز ، شپش توت و گلابی ، باکتریوز ، بیماری آنتراکنوز ، پژمردگی شاخه گردو ، پوسته عمیق پوست گردو ، پوسیدگی ریشه و پوسیدگی تاج از فیتوفتورا ، پوسیدگی ریشه و تاج ناشی از قارچ Armillطبیعت سبز و پوسیدگی ذغال گردو. بهترین کود و سم برای بهبود کارایی نهال گردو بیلچک: سلول های گیاهی مانند هر موجود زنده برای رشد به نمک ها و مواد مختلفی که در خاک یافت می شوند نیاز دارند. کارشناسان توصیه می کنند کود مورد نیاز نهال گردو بیلچک را به طور دقیق و م identifyثر شناسایی کنید. برای بررسی نمک ها و مواد مورد نیاز و تعیین نمک ها و کودهای لازم ، خاک بستر کشت باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. به این ترتیب ، با تعیین اسیدیته خاک و نمک های موجود در آن ، در صورت لزوم ، کودهای حاوی نمک و مواد مورد نیاز به خاک افزوده می شود تا غذای گیاه برای رشد و نمو تأمین شود. به عنوان مثال ، نمک های زیاد مانند سدیم یا کلر باعث افزایش شوری خاک می شود و چنین خاکی برای کشت مناسب نخواهد بود ، بنابراین برای کاهش شوری خاک باید از کود استفاده کرد. نهال و درختان گردو نیاز به کود دارند و برای این منظور لازم است دوبار کوددهی شود که یکی از آنها دو یا سه هفته قبل از بهار است. این مدل کوددهی بهتر است با کود پتاسیم فسفات انجام شود. زمان هرس بیلچک و نحوه هرس؟ درختی که بدون دخالت باغبان رشد می کند ، شاخه های زیادی تولید می کند که تعادل رشد را بر هم می زند ، از طرف دیگر ، شیره همیشه بیشتر در انتهای شاخه های جوان است و این به دلیل وجود هورمون هایی مانند اکسین است. به همین دلیل ، هرس مزایای زیادی دارد و در متعادل سازی رشد موثر است. ارتفاع مناسب نهال گردو بیلچک؛ مزایایی دارد ، مانند هرس ، که انجام آن آسان است. هرس درخت گردو شاخه های آسیب دیده و اضافی را که به رشد و میوه دادن درخت کمک می کند از بین می برد. بهترین زمان برای هرس درخت گردو اواخر زمستان است که هنوز درخت جوانه نزده و برگ ندارد و می توانید هر سال این کار را انجام دهید تا درختی سالم و پر جنب و جوش داشته باشید. البته گاهی اوقات می توان همین کار را در اواخر پاییز انجام داد. شاخه های آسیب دیده و آنهایی که وضعیت نامناسب دارند باید برداشته شوند. نباید هر سال بیش از یک پنجم تاج درخت را برش دهید. روش آبیاری و خاک مناسب برای رشد نهال گردو بیلچک: همانطور که در بالا ذکر شد ، Bilecik Walnut؛ در خاک با pH حدود 6.5 بهترین رشد را می کند و خاک آن مانند خاک رس نباید خیلی چسبنده باشد یا دارای سنگها و توده های زیادی باشد. زیرا در این صورت ریشه نمی تواند به راحتی رشد کند. همچنین خاک آن شوری زیاد و فراوانی نمک های سدیم یا کلر ندارد و دارای ترکیب مناسبی از مواد معدنی مورد نیاز مانند منیزیم ، پتاسیم ، منگنز ، مس و آهن است. حتی المقدور کود در زمان کاشت نهال گردو بیلچک توصیه می شود. از ترکیب کود و خاک به جای آن استفاده نکنید و استفاده نکنید. خاک رس شنی مناسب ترین خاک است. آبیاری نباید به شکل سیل باشد. زیرا باعث پوسیدگی گیاه می شود. از سوی دیگر ، نهال های جوان نیاز به آبیاری بیشتری دارند و باید هر 7 تا 10 روز یکبار آبیاری شوند.
خرید نهال گردو شبین

خرید نهال گردو شبین

گردو شبین یکی از گردوهای محلی در ترکیه است که یکی از گردوهایی است که با رشد سریع و پرمصرف در ترکیه قرار دارد. گردو شبین پوست کاغذ و گل دیر است. از معایب این رقم حساسیت آن به نور خورشید و نور خورشید است و گرده افشانی این رقم توسط گردوی بیلچک و یالووا انجام می شود گردو شبین یکی از گردوهای بومی ترکیه است. معرفی جامع خرید نهال گردو شبین: یکی از نژادهای اصلاح شده گردو نهال گردو شبین است. گردو انواع مختلفی دارد. کشور ما ایران نیز یکی از مناطق مستعد کاشت انواع درختان از جمله گونه های مختلف گردو است. درخت گردو درختی تک ساقه است که بلند است و شاخه های آن به طور گسترده رشد می کند. دارای برگهای پهن است. ویژگی بارز این گیاه گردو شبین است. این است که با وجود سایر نهال های تولید کننده اکسیژن ، مانند انسان نفس می کشد. یعنی اکسیژن دریافت می کند و دی اکسید کربن را برمی گرداند. درخت گردو شبین نهال گردو شبین؛ میوه های گرد تولید می کند که دو پوست دارند. پوسته بیرونی سبز است و پس از خشک شدن به راحتی قابل جدا شدن است. پوسته داخلی تقریبا قهوه ای رنگ است و بافتی چوبی و سخت دارد. پوسته چوبی آن بسیار ضخیم نیست و به راحتی قابل جدا شدن است. مغز میوه بسیار خوشمزه و خوشمزه است و وزن آن حدود 16 گرم است و چربی بالایی دارد. رنگ مغز میوه سفید است. در ادامه ، ویژگی های نهال گردو شبین را به طور کامل توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید. اطلاعات بیشتر در مورد محل تولد نهال گردو شبین ، قد و عمر مفید: نام نهال گردو شبین؛ نشان دهنده محل تولد و محل تولد آن است. این درخت گردو متعلق به کشور همسایه ما ترکیه است. امروزه تعداد زیادی از درختان گردو در ترکیه از این گونه درخت گردو برای مزارع خود استفاده می کنند. ارتفاع درخت شبین به حدود 5 متر می رسد و عمر مفید و اقتصادی این درخت 80 سال است. در این مدت می توانید پول زیادی از این درخت به دست آورید. بنابراین اگر قصد خرید و سفارش نهال گردو شبین از نهال های نهالستان Gold دارید ، در انتخاب خود شک نکنید. آب و هوای مناسب برای رشد درخت گردو شبین چیست: نهال گردو شبین؛ به آب و هوای سرد و بسیار سرد نیاز دارد و برای جوانه زنی و تولید محصولات بیشتر به دوره سردی نیاز دارد. این فاصله خنک کننده را نیاز خنک کننده می نامند. نیاز به سرمایش در درخت گردو شبین تا 1500 ساعت دما تا 7 درجه سانتی گراد است. بهترین رقم مناسب برای گرده افشانی این نهال گردو کدام است: نهال گردو شبین مانند بسیاری از درختان گردو ، نهال های گردو برای رشد بهتر و باروری بیشتر باید در مزارع خود گرده افشانی کنند. کارشناسان کشاورزی توصیه می کنند که 7 درصد از زمین های کشاورزی خود را به کاشت نهال گرده افشان اختصاص دهید. بهترین رقم گرده افشان برای این نهال گردو ، رقم بیلچک است. نهال گردو شبین از چه زمانی شروع به باردهی می کند و عملکرد آن چقدر است: باردهی این نهال گردو از سال اول شروع می شود و همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، این نهال گردو سریع محصول می دهد. اما از سال سوم به بعد ، می توانید برداشت را شروع کنید و اقتصادی و سودآور باشید. خوب است بدانید که حداکثر عملکرد نهال گردو و متوسط ​​عملکرد آن در هکتار بین 4 تا 6 تن است. مناسب ترین فصل کاشت برای نهال گردو شبین و مراحل کاشت آن کدام است: بهترین و مناسب ترین فصل برای کشت نهال گردو شبین اواسط بهار و پس از پایان فصل سرما است. مراقب باشید این درخت گردو را در تابستان و در گرمای شدید نکارید ، زیرا این نهال گردو به آفتاب سوختگی بسیار حساس است. برای کاشت درخت گردو شبین ، بهتر است در فواصل منظم خندق هایی به عمق 1.5 متر و عرض 50 سانتی متر در منطقه خود حفر کنید و در حالی که زمین شما در سایه است نهال بکارید. بهترین فاصله کاشت نهال گردو شبین چقدر است؟ مناسب ترین فاصله برای کشت شبین نهال گردو فاصله 8 * 8 است و باید این فاصله ها را با دقت رعایت کنید. اگر قبلاً این نوع درخت گردو را کاشته اید اما این فاصله ها را رعایت نکرده اید ، می توانید از روش هرس به نام هرس هرس استفاده کنید که بعداً توضیح خواهیم داد ، تا به درختان خود کمک کنید تا نور کافی داشته باشند و فتوسنتز را انجام دهند و به طور طبیعی سلول های گیاهی را رشد دهند. بهترین روش آبیاری درخت گردو شبین است: نهال گردو شبین نسبت به آبیاری کافی حساس است. در اصلاح علمی ، به این نوع درختان xomorph کم گفته می شود. یعنی در برابر خشکسالی مقاومت چندانی ندارند. بهتر است این نوع درختان را به طور منظم و با فواصل 10 بار در هر 20 روز ، به میزان 20 تا 25 لیتر در هر درخت آبیاری کنید. روشهای متعددی برای آبیاری درختان گردو وجود دارد مانند: آبیاری سیلابی ، آبیاری نواری ، آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی. توصیه می کنیم از آبیاری سیلابی برای این درخت گردو و دیگر گونه های درخت گردو استفاده نکنید. زیرا باعث ایجاد بیماری خاصی به نام پوسیدگی ریشه و تاج می شوند. ویژگیهای خاک مناسب برای رشد نهال گردو شبین چگونه باید باشد: اولین و مهمترین لازمه رشد درختان گردو و باردهی خوب آنها تهیه خاک مناسب برای درختان است. در واقع این فرآیند باید قبل از کاشت نهال گردو Sejno انجام شود. توصیه می شود قبل از کاشت نهال گردو خاک محل کشت را توسط آزمایشگاه های خاک آزمایش کرده و با کارشناسان کشاورزی مشورت کنید. جدا از نوع خاک ، باید منطقه زیر کشت و نوع زمین را بررسی کنید. خاک شما سنگی است و دارای بافت رس سخت یا بازسازی خاک سنگین است ، بنابراین بهتر است از کاشت نهال گردو ، به ویژه نهال گردو شبین ، خودداری کنید. زیرا نهال گردو به بافت خاک نرم نیاز دارد تا بتواند به راحتی ریشه دار شود. پیرایش چیست و چگونه بر باردهی و رشد درختان شبین تأثیر می گذارد: در مناطق با وزش باد شدید و باران ، پس از کاشت نهال گردو شبین ، بهتر است برای جلوگیری از شکستگی درختان خود محافظ بگذارید. هنگام کاشت نهال گردو استفاده از نرده های محافظ یا تکیه گاه برای درختان و گیاهان گردو توصیه می شود. قلمه زدن یکی از مهمترین روشهای تکثیر درختان و گیاهان است. روش های مختلفی برای برش وجود دارد و هرکسی روش خاص خود را برای انجام آن دارد. قلمه ریشه ، قلمه برگ و قلمه ساقه انواع روش های برش است. اوایل بهار بهترین زمان برای قطع درختان گردو است. بهترین کودها برای درختان گردو شبین کدامند: درختان گردو برای رشد و تولید محصولات با کیفیت بهتر به مواد مغذی لازم نیاز دارند. یکی از مهمترین آنها تهیه کود مناسب برای درختان است. بهتر است بدانید که می توانید از هر دو نوع کود ، یعنی کودهای شیمیایی و کودهای حیوانی ، برای درختان گردو استفاده کنید. با این حال ، مقدار کود مورد استفاده می تواند بسته به نیاز خاک نهال گردو شبین شما متفاوت باشد. شایع ترین بیماری های نهال گردو شبین چیست و چگونه می توان از آنها جلوگیری کرد: نهال گردو شبین؛ مقاومت خوبی در برابر بیماری ها و آفات دارد ، اما بیماری هایی مانند: پوسیدگی ریشه و تاج ، پینه باکتریایی ، زخم گردو و همچنین بیماری معروف سیاه زخم نیز به این گونه درخت گردو می رسد. بنابراین توصیه می کنیم به محض مشاهده اولین علائم بیماری در درختان گردو ، بلافاصله اقدامات لازم برای مقابله با آنها مانند سم پاشی و زهکشی مناسب را انجام دهید.
خرید نهال گردو ضیاء آباد قودآقوز

خرید نهال گردو ضیاء آباد قودآقوز

گردوی کوتاه ضیا آباد (قوداقوز) یکی از ارقام زودرس است و به دلیل عملکرد زیاد ، عملکرد زیاد و عملکرد زیاد قوداقوز نامیده می شود. کلمه ترکی قودا به مدعی جای خالی اشاره دارد. درخت گردوی ضیا Ab آباد دارای قاعده کوتاه و امتداد تاج کوچک است و معمولاً به آرامی رشد می کند اما میوه آن چاق است و شکل میوه آن بیضی شکل است ، دارای لایه پوششی با ضخامت متوسط ​​و هسته های متوسط ​​است.طعم آن نسبتاً خوب است. درخت گردوی ضیا Ab آباد دارای قاعده کوتاه و امتداد تاج کوچک است و معمولاً به آرامی رشد می کند اما میوه آن پر است ، دارای شکل میوه بیضی شکل ، پوشش متوسط ​​، گودال متوسط ​​و طعم نسبتاً مطبوع است. معرفی کامل خرید نهال گردو ضیاء آباد: نهال گردو ضیاء آباد؛ یکی از بهترین گونه های بومی است که کاشت و تولید زیادی در ایران دارد. نام دیگر درخت گردو ضیاء آباد؛ در زبان ترکی ، قوداقوز است که ظاهراً به دلیل کوتاه بودن دوره عملکرد و کوتاه قد با این نام شناخته می شود. این نهال گردو به دلیل سازگاری و سابقه کاشت در ایران نتیجه قابل توجهی خواهد داشت. اگر به دنبال کاشت یک نهال گردو واقعی ایرانی با عملکرد بالا هستید ، ضیاء آباد نهال گردو را توصیه می کنیم. اما قطعاً کاشت در آب و هوای مناسب و با شرایط مناسب و اصولی مثمر ثمر خواهد بود. مقاله زیر این نهال های اصیل ایرانی را با جزئیات بررسی می کند ، پس با ما همراه باشید. مشخصات کلی نهال گردو ضیاء آباد: این نهال گردو بیشتر به دلیل شباهت محصولات و نحوه کار آنها با چهره های تجاری مطرح شده است. هر نهال گردو دارای ابعاد متوسط ​​با ساختاری نزدیک به بیضی شکل و دارای ضخامت نسبی پوست چوب است. رنگ روشن و شفاف مغز گردو به همراه وزن مناسب مغز از دیگر مزایای این نهال گردو است. محصولاتی که در بازار ایران به فروش می رسد ، مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفته است. سایر ویژگیهای پیوند نهال گردو ضیاء آباد: اما ویژگی های دیگر آن گردو ضیاء آباد؛ عملکرد بالا و اندازه کوتاه نهال گردو را متمایز می کند. نهال های گردوی کوتاه در زمین های کشاورزی دارای عملکرد بیشتر و برداشت راحت تری خواهند بود. همچنین به دلیل عملکرد سریع آن ، علاوه بر ایران ، محصولات این نهال در کشورهای دیگر نیز تولید و عرضه می شود. قیمت و مقرون به صرفه نهال گردو ضیاء آباد: شما می توانید نهال را با قیمت بسیار مناسب در مقایسه با ارقام تجاری خریداری کرده و باغ گردوی خود را شکوفا کنید. از سوی دیگر ، درخت گردو به دلیل سازگاری بالای آن با منطقه آب و هوایی ایران ، بهترین عملکرد خود را نشان خواهد داد. بنابراین با کاشت و سرمایه گذاری اصولی ، این قیمت نهال گردو ضیاء آباد منجر به بازگشت سرمایه سودآور می شود. نهال گردو ضیاء آباد مبدا و محل تولد: این نهال ها از بخش ضیآباد استان باستانی قزوین می آیند و بیشتر نهال ها در این منطقه کشت می شوند. این شهر یکی از مناطق کشاورزی ایران است که یکی از مهمترین محصولات آن تولید گردو است. در حال حاضر 400 هکتار از اراضی منطقه ضیاء آباد زیر کشت گردو است. نهال گردو ضیاء آباد مناسب برای مناطق آب و هوایی: اگر منطقه کاشت دارای آب و هوایی نزدیک به منطقه ضیاء آباد است ، کاشت این نهال ها یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود. نهال هایی که بیشتر در مناطق معتدل یا نسبتاً سرد با رطوبت نسبی بارور خواهند بود. برای رفع نیازهای خنک کننده نهال ها ، کاشت باید در مناطقی با دوره های سرد نسبتاً طولانی انجام شود. همچنین به خاطر داشته باشید که تابستان های گرم یا سرد رشد میوه این نهال گردو را مختل می کند. نهال گردو در چه فصلی باید استفاده کنیم: پایان فصل پاییز تا پایان زمستان بهترین زمان کاشت نهال گردو است. این به این دلیل است که نهال ها در ابتدا برای رشد ریشه به هوای خنک نیاز دارند. به خصوص از آنجا که نهال گردو ضیاء آباد سرد است و در برابر هوای گرم ، زیرومورف بالایی نخواهد داشت. با کاشت نهال در زمستان ، خوابیدن نهال ها از استرس مانند شب شب یا بیزاری از نور جلوگیری می کند. عملکرد و میوه درخت گردو ضیاء آباد چگونه است: نهال گردو ضیاء آباد؛ با عملکرد زودهنگام در سال اول یا دوم کاشت ، شروع به کار عادی می کند. عملکرد بالا در سالهای اولیه مزیت این نهال گردو است. فاصله مناسب کاشت درخت گردو ضیاء آباد چند متر است: از آنجا که نهال پایه کوتاه و نه چندان وسیع است ، حفظ فاصله 7 * 7 شرایط مناسب رشد را فراهم می کند. به خاطر داشته باشید که با وجود اندازه کوچک درخت بالغ ضیاء آباد ، حفظ فاصله برای رشد ریشه ای گسترده درخت گردو ضروری است. عمق کاشت مناسب نهال گردو ضیاء آباد چقدر است: حفر چاله هایی با عمق حدود یک متر بستر مناسبی برای رشد نهال فراهم می کند. ترجیحاً خاک گودال را غنی کنید تا در شرایط مطلوبی برای کاشت قرار گیرد. همچنین سوراخ ها باید متناسب با فواصل ایجاد شده حفر شوند. نحوه کاشت نهال گردو: پس از حفر چاله و نشستن خاک برای مدتی ، زمان کاشت نهال گردو ضیاء آباد فرا رسیده است. به خاطر داشته باشید که برای نهال های گردو پربار ، کاشت باید در فصل مناسب انجام شود. در صورت لزوم نهال ها را با دقت هرس کنید و سپس آنها را در یک سوراخ قرار دهید و با خاک مناسب بپوشانید. پا را 3 بار در پارافین گرم فرو کنید و بین لایه ها مکث کنید تا خشک شوند. برای اطمینان از کاشت ، می توانید خاک را در اطراف نهال های کاشته شده با ضربات پا محکم کنید. برخی اقدامات پیش از کاشت ، مانند پوشاندن ریشه ها با محلول ضد تاج ، می تواند از رشد بهتر گال گیاه جلوگیری کند. نهال گردو ضیاء آباد دو ساله بهتر یا سه ساله است: اگر ابتدا نهال های مناسب برای کاشت انتخاب شوند ، عملکرد باغات گردو موفق خواهد بود. نهال گردو ضیاء آباد سه سال ؛ زمان انتقال به باغ به حدی افزایش یافته است که دیگر نمی توانند خود را با محیط جدید تطبیق دهند. اگر نهال گردو دو ساله هنوز ریشه های تازه و سرزنده دارد و برای دستیابی به حداکثر عملکرد آمادگی بیشتری دارد. به همین دلیل ، دو سال نهال گردو اولویت بالاتری برای کاشت است. درخت گردو ضیاء آباد در چند سالگی شروع به باردهی می کند: این درخت گردو ایرانی در گروه ارقام زودبازده قرار دارد و از یک تا دو سالگی شروع به تولید می کند. علاوه بر این ، عملکرد این نهال گردو از ابتدا قابل توجه خواهد بود. اگر می خواهید بازدهی سریع تری با مشاوره متخصص داشته باشید ، می توانید از روش های تقویت رشد مانند اکسین استفاده کنید. درخت گردو ضیاء آباد چقدر عمر می کند: حداقل 80 سال زندگی با میوه اقتصادی در انتظار این درختان گردو خواهد بود. اما علاوه بر خود نهال ، رشد و توجه به باغ گردو بر طول عمر هر نهال تأثیر می گذارد. بهترین پایگاه پیوند برای نهال گردو ضیاء آباد چیست: از نهال گردو ایرانی تا آمریکایی ، برای پیوند نهال گردو مناسب است. نهال های پیوندی معمولاً در خود نهالستان با پایه های مناسب و سازگار به فروش می رسند. برای تهیه نهال با بهترین پایه ، می توانید از طریق نهالستان معتبر استفاده کنید. مهمترین بیماریهایی که درختان گردو ممکن است تجربه کنند: با تهیه نهال پیوندی ، احتمال وقوع و حساسیت نهال به بسیاری از بیماری ها به حداقل می رسد. همچنین رعایت نکات لازم در نگهداری و سم پاشی باغات گردو مقاومت در برابر آفات و بیماریهای نهال گردو را به حداکثر می رساند. درخت گردو ضیاء آباد چگونه و تا چه اندازه میوه می دهد؟ از اولین سالهای کاشت و در بهار ، نهال ها شروع به شکوفه می کنند. این نهال گردو یکی از ارقام پرمحصول است و امتیاز نهال گردو ضیاء آباد است. تفاوت بین بذرهای پیوند شده ضیاء آباد چیست: نهال پیوندی حاصل ترکیب دو پایه مکمل نهال گردو برای بهبود عملکرد میوه و محصولات گردو است. کاهش حساسیت نهال گردو به بیماری یکی از دلایل پیوند نهال گردو است. اگر بذر نهال گردو دارای مشکلات ژنتیکی باشد که عملکرد و تولید محصول را سالانه مختل می کند. بنابراین ، تهیه نهال پیوندی عملکرد باغات گردو را بسیار بیشتر از بذر تضمین می کند. بهترین زمان برای هرس درخت گردو ضیاء آباد چه زمانی است و چگونه انجام می شود: نهال گردو ضیاء آباد؛ پایه کوتاه است و افزایش ارتفاع تأثیر معکوس بر تولید محصولات خواهد داشت. بنابراین ، هرس درختان گردو از زمان شکل گیری درختان و تولید علف های هرز ضروری است. معمولاً از دو سالگی ، درخت نیاز به هرس و ترمیم شاخه های مزاحم دارد. به خاطر داشته باشید که هرس با تجهیزات آلوده منجر به بیماری ، تخریب سیتوپلاسم و تشکیل سلول ها و سلول های گیاهی می شود. درصد چربی مغز گردو ضیاء آباد: مغز گردو ؛ این روغن به دلیل درصد بالای روغن چربی بالایی دارد و به خاطر طعم لذیذش معروف است. چربی که از طبیعت می آید و با طبیعت بدن انسان سازگار است. به طور کلی گردو با روغن زیاد سرشار از خواص است و برای سلامتی مفید است. کاغذ یا سوزن این گردو: پوست میوه نهال گردو ضیاء آباد؛ نسبتاً نازک است و با دردسر کمتری از مغز گردو جدا می شود. پوسته این گردو از بسیاری از گردوهای ایرانی نازک تر است و این یک مزیت برای فروش است. درخت گردو ضیاء آباد چقدر بلند است: این درختان به دلیل کوتاه بودن پایه ، زیر رویش هستند و ارتفاع آنها از چند متر تجاوز نمی کند. هرچه ارتفاع این درخت کمتر باشد ، بارورتر و برداشت آن بسیار آسان تر است. بنابراین ، هرس شاخ و برگ مزاحم و اضافی به کاهش ارتفاع کمک می کند. مهمترین خواص مغز گردو ضیاء آباد: گردو میوه ای است سرشار از خواص و حاوی مواد ارزشمندی برای بدن انسان است. روغن های ضروری مانند امگا 3 ، پروتئین ها و ویتامین هایی مانند B از جمله حداقل مزایای گردو هستند. گردو ضیاء آباد؛ منبع روغن گردو از نظر خواص بیشمار گردو برای مصرف کنندگان آن غنی خواهد بود. نهال درخت ضیاء آباد را می توان از نهالستان معتبر تهیه کرد: نهال گردو ضیاء آباد ، در; نهالستان ما در دسترس خواهد بود. این نهالستان تأمین کنندگان معتبر بهترین نهال گردو از جمله نهال گردو ضیاء آباد هستند. بهترین خاک مناسب برای رشد درختان گردو ضیاء آباد: خاکهایی مانند خاکهای لومی که حاوی مواد نرم مانند ماسه هستند برای کاشت نهال گردو ضیاء آباد مناسب هستند. چنین خاکی علاوه بر تسهیل رشد ریشه های نهال ، تغذیه گیاه را نیز تأمین می کند. بنابراین ، مدتی قبل از کاشت ، بررسی وضعیت خاک و بهبود آن شرایط کاشت نهال گردو خواهد بود.
خرید نهال گردو تویسرکان

خرید نهال گردو تویسرکان

نهال گردو که توسط تویسرکان پیوند زده شده طلایی ترین و منحصر به فردترین نوع گردوی ایرانی و یکی از بهترین انواع گردو در جهان است. لازم به ذکر است که در مقایسه با گیاهانی مانند چندلر ، فرنور یا انواع دیگر درختان گردو ، عملکرد و کارایی نهال گردو توسکان رقابتی نیست. از آنجا که نهال ها عمدتا برای باغداری و اهداف تجاری استفاده می شوند ، به دلیل عملکرد نسبتاً پایین توصیه نمی شوند. کشور مبدا: ایران فاصله کاشت: فاصله کاشت گردو تویسرکانی 7 * 6 است که 300 نهال گردو در هکتار است زندگی اقتصادی: حداقل 40 تا 50 سال تحمل به خشکی: زیاد است وزن میوه: 16 گرم نسبت چربی: زیاد است ارتفاع: 500 تا 1500 متر به سرماخوردگی احتیاج دارید: برای خلاص شدن از خواب مقدار مشخصی سرماخوردگی لازم است ارتفاع: 800-2500 متر فاصله کاشت: 6 * 7 متر زمان آبیاری: هر 7-10 روز در سایه لنداز آبیاری کنید توانایی رشد درخت: قدرت گیاه بالا حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 6 تن در هکتار شکل میوه: بیضی ضخامت روکش: نازک برداشتن هسته از پوست آسان است: به راحتی از پوسته جدا می شود ارقام گرده افشانی: انواع فرانکوت یا فرنت و فرنور و گردوهای تمیز رنگ اصلی: روشن زمان شروع تولید: 5 تا 7 سالگی مقاومت در برابر آفات: زیاد است فروش انواع نهال گردو نهال گردوی تویسرکانی نیز یکی از ژنوتیپ های انتخاب شده در منطقه تویسرکان است. شکل درخت نسبتاً گسترده است ، شدت مواد مغذی زیاد است ، نوع تشکیل جوانه میوه جانبی 88٪ ، نسبتاً زودرس و گاهی سرمازدگی است. تاریخ گرده افشانی گلهای نر زودتر از تاریخ گرده افشانی گلهای ماده است (پروتاندر). تعداد ساقه های نر نسبتاً زیاد است. زمان رسیدن به کرج در اوایل شهریور یکی از بالاترین رقم های عملکرد است و هم عملکرد و هم عملکرد هکتار زیاد است. وزن متوسط ​​میوه روکش به 16 گرم می رسد. در زمستان حساسیت زیاد به سرماخوردگی ، شکل میوه آن گرد و بزرگ ، رنگ هسته آن قهوه ای روشن و درصد هسته آن زیاد ، حدود 61٪ است. این کلون برای کاشت در مناطق نسبتاً ملایم مناسب است سطح چوبی پوست صاف است و چسبندگی بین پوست و مغز ضعیف است و جدا شدن آن از مغز آسان است.. معرفی مشخصات گردو تویسرکان ، نهال گردو تویسرکان: یکی از سودآورترین ارقام درخت گردو تویسرکان؛ کیفیت بسیار خوبی دارد ، بنابراین بهشت ​​گردوی ایرانی نامیده می شود و شهر تویسرکان توسط جهاد کشاورزی به عنوان پایتخت گردوی ایران به ثبت رسیده است. نهال گردو تویسرکان؛ از نظر داشتن میوه های ارزشمند و با کیفیت ، یکی از درختان ارزشمند با بهره وری و صرفه اقتصادی بالا است. گردو نژادهای مختلفی دارد که هر کدام از نظر ویژگی متفاوت هستند. از جمله انواع نژادهای نهال گردو را می توان نهال گردو تویسرکان نامید. که یکی از ارقام صادرات و تجارت است. کاشت این رقم بسیار مورد استقبال کشاورزان و باغداران قرار گرفته است زیرا پرورش درختان جوان با روشهای اصولی به بهره وری اقتصادی آن کمک می کند. گردو تویسرکان؛ بومی ایران و شهر تویسرکان (همدان) است و این رقم به دلیل کیفیت بسیار خوبش بهشت ​​گردوی ایرانی نامیده می شود و شهر تویسرکان به عنوان پایتخت گردوی ایران شناخته می شود. تویسرکان یک منطقه معتدل و کوهستانی است که زمینه مناسبی برای پرورش نهال گردو تویسرکان ایجاد می کند. ارائه شده است زیرا درخت گردو در مناطق دارای آب و هوای کوهستانی عملکرد بسیار خوبی دارد. در بیشتر باغ های منطقه گردو تویسرکان رشد می کند. اختصاصی قطعا بدون گردو با کیفیت تویسرکان گردو. نهال گردو تویسرکان؛ زود گلده است و پوست نسبتاً سفت است و یکی از ارقام بارور است و از 5 تا 7 سالگی شروع به باردهی می کند ، میوه آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. مغزهای گردو تویسرکان دارای ارزش غذایی و تغذیه بالایی هستند و متخصصان طب سنتی توصیه می کنند این آجیل را که به پادشاه آجیل معروف است در سبد غذایی خود قرار دهید و از خواص بالای آن برای سلامتی و تامین انرژی لازم برای بدن خود استفاده کنید. بدن بگیر تویسرکان نهال گردو ویژگی ها و ویژگی ها: نهال گردو تویسرکان دارای رشد متوسط ​​بوده و میوه آن در انتهای هر شاخه به صورت جانبی رشد می کند ، این میوه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و شکل آن بیضی شکل و اندازه تقریباً بزرگ است. گردو تویسرکان دارای پوست تقریبا سفت و رنگ میوه آن سفید و روشن است که طعم فوق العاده ای دارد ، نسبت مغز به پوست در این نوع گردو تقریبا 50 درصد است ، به همین دلیل خریداران از خرید چنین محصولی استقبال می کنند. درخت گردو تویسرکان یکی از سودآورترین ارقام است زیرا مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و کم آبی دارد. جالب است بدانید با کیفیت ترین باغ های گردو تویسرکان است که علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور ، به خارج از کشور نیز صادر می شود و در خاورمیانه بی نظیر است. گردو تویسرکان از نظر طعم و کیفیت عالی است و به دلیل مقاومت زیاد در برابر سرمای بهار و پاییز ، هر سال بهره وری کمی و کیفی آن افزایش می یابد. در واقع دلیل چنین استقبال و محبوبیتی درصد بالای مغزها در مقایسه با مغزهای نهال گردو ، کیفیت بالای مغزهای گردو ، یکنواختی مغزها و روند رو به افزایش تولید محصول و ثمربخش بودن آن از دلایل اصلی است. وجود مقدار قابل توجهی امگا 3 در مغز گردو به سلامت بدن و جذب امگا 3 کمک می کند ، بنابراین مصرف 4 عدد گردو در روز باعث افزایش اسیدهای چرب ضروری امگا 3 می شود. مغز گردو همچنین حاوی پروتئین ، شکر ، آب و ویتامین ها ، مواد معدنی و فسفر است. به طور کلی باید توجه داشت که درخت گردو علاوه بر تولید میوه با ارزش تغذیه ای بالا ، دارای چوب مرغوبی نیز می باشد که کاربرد فراوانی دارد. از کاشت تا برداشت گردو تویسرکان: بهترین زمان کاشت نهال گردو تویسرکان اوایل بهار است. البته برخی از افراد ممکن است بسته به شرایط آب و هوایی منطقه ، در پاییز نهال بکارند. سالهای اولیه کاشت را در نظر بگیرید تا در نهایت درختی با عملکرد خوب داشته باشید. مناسب ترین خاک برای کاشت درخت گردو تویسرکان خاکی با شخم و زهکشی است ، خاکهای آهکی و خنک در رشد مطلوب نهالها موثر است. برای رشد بهتر ریشه ها ، توصیه می شود هنگام کاشت نهال ، عمق مناسب را در نظر بگیرید ، زیرا ریشه های نهال گردو رشد وسیعی دارند و رعایت عمق مناسب ضروری است. اگر قصد دارید باغ بزرگی بسازید ، هنگام کاشت نهال نیز باید فاصله بین نهال ها را به خوبی رعایت کنید ، که باغداران اغلب هنگام کاشت از روش های مربعی استفاده می کنند. آبیاری گردو معمولاً کمتر از انواع دیگر است زیرا این نوع نهال مقاومت خوبی در برابر کم آبی دارد ، در زمستان این نیاز توسط آب باران و در تابستان شما بسته به شرایط آب و هوایی و نوع خاک می توانید. نهال ها را هفتگی آبیاری کنید. کوددهی و هرس گردو تویسرکانE بسیار مهم است ، زیرا نهال ها تغذیه مناسب را از طریق خاک دریافت می کنند. اگر خاک از نظر عناصر معدنی مفید ضعیف است ، باید تغذیه شود و این را فقط با تجزیه و تحلیل خاک می توان تعیین کرد. هرس همچنین به عملکرد صحیح درخت و رشد جوانه های جدید و از بین رفتن شاخه ها کمک می کند. آغاز تابستان معمولاً زمان برداشت گردو است که در هر منطقه به دلیل شرایط مختلف آب و هوایی متفاوت است. گردو تویسرکان؛ نزدیک زمان برداشت ، تغییراتی را تجربه می کند ، به عنوان مثال ، پوست سبز بیرونی آن ترک می خورد و پوست چوبی آن به رنگ قهوه ای خاکی در می آید و به راحتی از شاخه جدا می شود. محصول برداشت شده پس از عملیات لایه برداری و خشک شدن به بازار عرضه می شود. این نهال گردو تویسرکان ؛ به دلیل کیفیت عالی فروش خوبی دارد. قیمت گردو تویسرکان هر سال متفاوت است.
خرید نهال گردو پکان آمریکایی

خرید نهال گردو پکان آمریکایی

این گونه از خانواده درختان گردو است. بومی جنوب شرقی آمریکای شمالی است. این گردوها برای رشد به فضای زیادی احتیاج دارند این درختان در منطقه نسبتاً گرم 24 تا 30 درجه قرار دارند. و رطوبت بالا رشد می کند. میوه آن بیضی متوسط ​​، دارای عفونت سبز ، مغز گردوی روشن قهوه ای تیره است دستورالعمل وجود دارد. پوست گردو قهوه ای است اما در مقایسه با سایر گردوها پوست آن نازک تر است و استخراج مغز آن آسان است. از آجیل های تازه و آب نبات در وعده های غذایی مختلف و تهیه پنیر با طعم های خاص و تهیه بستنی استفاده می شود از آب نبات ، کیک و غیره استفاده کنید. این نوع گردو مقاومت ضعیفی در برابر سرما دارد و برای مناطق سردسیر مناسب نیست روغن اسپند در صنایع دارویی و آرایشی استفاده می شود. از چوب این درخت در صنعت مبلمان پارکت استفاده می شود. حدود 80٪ از گردوهای جهان در ایالات متحده تولید می شود. هسته دارای یک سطح کشویی است و هسته آن 80 تا 90 درصد فضای داخل پوسته را اشغال می کند او اینگونه است. اسپند حاوی بیش از 70٪ چربی است که بالاترین مقدار در آجیل است. مطالعات نشان داده است که رژیم غذایی حاوی آجیل اسپند می تواند به کاهش وزن کمک کند. گردو منبع خوبی از آهن است و می توان از آن در رژیم های غذایی آهن استفاده کرد. درختان گردو گیاه خارک می توانند در 5 یا 7 سالگی به بلوغ برسند. هنگام کاشت اسپند ، اطمینان حاصل کنید که خاک به خوبی تخلیه و عمیق باشد. آنها شن و ماسه را دوست دارند اما می توان آنها را در خاک سنگین تری کاشت بیماری و آفات حشرات اسپند گردو یا نهال های گردوی آمریکایی تنها جنس گردو هستند که تقاضای کمی برای سرما دارند و در مناطق نیمه گرمسیری و معتدل رشد خوبی دارند و می توانند محصولات با کیفیت بالا تولید کنند. پکن از آمریکای شمالی و مرکزی سرچشمه گرفته است. هسته این میوه یکی از خوشمزه ترین آجیل ها با ارزش غذایی بالا است. محتوای بالای اسید اولئیک در اسپند از ویژگی های منحصر به فرد این گیاه است. در برخی از انواع اسپند ، محتوای اسید اولئیک بیش از دو برابر گردوی معمولی است و به بیش از 75 درصد می رسد. به سرمای زمستان بسیار حساس است و دچار سرمازدگی می شود. شکل میوه آن کشیده ، رنگ هسته کهربا سفید ، سطح روکش نسبتاً صاف ، چسبندگی پوست به مغز ضعیف و ضخامت روکش آن کم است. می تواند در مناطق معتدل و نیمه گرمسیری رشد کند. گردو پیکان دارای رنگ روشن و دارای گردوی بیضی شکل بسیار منظم است. گردو از نظر تغذیه و سلامتی برای بدن بسیار مفید است. در میان گردوها ، شاید بهترین نوع گردو را پیکان بنامیم که از نظر چربی و مواد مغذی کامل است. از این گردوها می توان برای اهداف زیادی استفاده کرد. درختان این نوع گردو نیز تا ارتفاع 20-40 متر رشد می کنند. آنها می توانند به قطر حدود 2 متر برسند. یک درخت 10 ساله ساقدوش ممکن است تا 5 متر ارتفاع داشته باشد. برگهای آنها بلند است و به 45 سانتی متر می رسد. ضخامت هر برگ حدود 12 سانتی متر است. گردو بومی جنوب شرقی ایالات متحده و مکزیک است. ارتفاع این درخت به 20 تا 40 متر و قطر بدنه درخت حداکثر به 2 متر می رسد. تفاوت این گردو با سایر گردوها در این است که 98 درصد گردو مغز آن است زیرا این گردو برخلاف دیگر گردوها دیواره جدا کننده سختی در داخل مغز ندارد. مغز این گردو چرب تر از سایر گردوها است ، به همین دلیل بسیار خوشمزه تر است. در ایالات متحده ، از آن در تهیه کیک و نان استفاده می شود. گردو منبع انواع ویتامین ها و مواد معدنی به ویژه ویتامین B ، A ، E ، کلسیم ، فسفر ، منیزیم ، روی و پتاسیم است. گردو پکن یا گرمسیری تنها جنس گردو است که نیاز به سرد شدن کم دارد و در مناطق نیمه گرمسیری به خوبی رشد می کند و محصول مناسب با کیفیت بالا تولید می کند. پکن از آمریکای شمالی و مرکزی سرچشمه گرفته است. مغز این میوه یکی از خوشمزه ترین آجیل ها است و ارزش غذایی بالایی دارد. سطح بالای اسید اولئیک موجود در پیکان از ویژگی های منحصر به فرد این گیاه است. در برخی ارقام پکن میزان اسید اولئیک بیش از دو برابر گردوی معمولی است و به بیش از 75 درصد می رسد. امروزه در جهان ، توسعه کشت پیکان در مناطقی که محدودیت اقلیمی برای این درخت ندارند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ایالات متحده بزرگترین تولید کننده پژان در جهان است و تولید و عرضه چهره های تجاری را در انحصار خود دارد. این گردو بهترین رقم برای مناطق گرمسیری کشورمان از جمله دزفول ، بندرعباس ، کیش ، قشم ، اهواز ، عبادان ، خرمشهر و ... است این گردو برای اولین بار در نهالستان توسط آرمین قاسمی تولید شده است. درخت گردو: درختی بلند ، بلند و قوی است. دارای شاخه های سنگین و پیچ خورده و برگهای سبز روشن و سایه متوسط ​​است. انواع مختلف آن برای شرایط مختلف آب و هوایی مناسب است. در زمان انتخاب ، باید مراقب انتخاب گونه های مناسب برای محل مورد نظر باشید. برای رشد محصول به گرمای زیاد تابستان نیاز دارد. ویژگی های گیاهی درخت گردو آمریکایی: ارتفاع: 17 تا 40 متر قطر سایبان: 12 تا 20 متر برگ گردو: متناوب و مرکب به طول 30 تا 15 سانتی متر و دارای 10 تا 15 برگچه با دندانهای کوچک 10 تا 15 سانتی متر طول و 2 تا 7 سانتی متر عرض و سبز روشن است. قبل از پاییز ، برگها به رنگ طلایی روشن در می آیند. گلهای درخت گردو: ارزش زینتی ندارد. میوه گردو: میوه خوراکی قهوه ای مایل به قرمز یا قهوه ای روشن ، کشیده و باریک ، صاف ، به طول 2 تا 4 سانتی متر و دارای پوست نازک است. سیستم ریشه گردو: ریشه ته نشین عمیق و ریشه های جانبی سطحی ، کشت عمیق به درخت آسیب می رساند. میزان رشد درخت گردو: در سالهای اول سرعت آن کاهش می یابد و پس از چند سال با سرعت متوسط ​​رشد می کند. درخت طبیعی گردو مورد نیاز: آب و هوا: گرما را ترجیح می دهد برای باردهی به هوای گرم تابستان نیاز دارد. آب و هوای بیابانی را تحمل می کند. رقم "ماهان" برای مناطق گرم و خشک و رقم "نلیس" برای مناطق ساحلی مناسب است ، رقم "منتخب" در شرایط سرد بهترین رشد را خواهد داشت. درخت در سن 5 سالگی به بار می نشیند و میزان باردهی آن هر سال افزایش می یابد. خاک: خاک لومی ، مرطوب و غنی را ترجیح می دهد. نور مستقیم خورشید را دریافت می کند. ذخیره سازی گردو: هرس درخت گردو آمریکایی: در زمستان یا اوایل بهار ، هرس به صورت خوشه ای یا هرس شده و در صورت نیاز نازک می شود. تغذیه درخت گردو: استفاده از برخی کودهای شیمیایی در هر بهار و کود پوسیده در پاییز مفید است. آبیاری درخت گردو: در فصول سرد ، ماهی باید یکبار آبیاری شود. مقدمه ای بر خرید نهال گردو آمریکایی. خرید نهال گردو آمریکایی قطعا سودآوری باغداران را افزایش می دهد زیرا این تنوع با کیفیت بالا با هسته بسیار روغنی و طعم خوب است. Pecan نهال گردو یکی از انواع باکیفیتی است که در درجه اول در ایالات متحده تولید می شود و امروزه شاهد کشت آن در اکثر نقاط جهان ، بدون هیچ گونه محدودیت و بدون تردید هستیم. ایالات متحده یکی از بزرگترین تولید کنندگان گردو است ، بنابراین تولید و عرضه این محصول را در انحصار خود دارد. از کاشت تا برداشت نهال گردو پکان آمریکایی: نهال گردو پکان آمریکایی برای عملکرد خوب به یک محیط مناسب رشد نیاز دارد. این رقم به عمق مناسب کاشت نیاز دارد زیرا ریشه های این نهال و کل ریشه درخت گردو به صورت عمودی رشد می کند. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، این رقم بزرگتر از انواع دیگر است و نیاز به حفظ فاصله مناسب بین نهال دارد ، اغلب مناسب ترین فاصله برای این رقم تا 7 متر است. کاشت درخت گردو پیکان محدودیتی برای کاشت ندارد و قطعاً در مناطق گرمسیری رشد بهتری خواهد داشت. گردو پیکان عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد و یکی از شاخص های اقتصادی با بازار فروش خوب است. این نوع نهال در ایران برای مناطق گرمسیری مانند اهواز ، دزفول ، کیش ، قشم و آبادان مناسب است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این مقدار گرما یک نیاز اساسی نهال گردو پکان آمریکایی است که مغز را پر کرده و آن را چاق می کند. بهترین زمان برای برداشت پیکان از اواخر تابستان شروع می شود و می تواند تا اواخر پاییز ادامه یابد. گرمای تابستان به بهبود کیفیت مغز گردو کمک می کند. پرورش دهندگان باید توجه داشته باشند که این رقم در هنگام برداشت نیاز به مراقبت ویژه دارد. زیرا پوست نازک است و ممکن است آسیب ببیند. برای برداشت راحت تر ، می توانید با تکان دادن درخت برداشت کنید
خرید نهال گردو سانلند

خرید نهال گردو سانلند

برگ های گردوی پیوندی سانلند زودتر رشد می کنند و به آرامی رشد می کنند ، وزنی در حدود 10.4 گرم. مانند سایر گیاهان برگ زودرس در کالیفرنیا ، در مناطق مرطوب و بارانی نیز بسیار حساس هستند. سانلند یک درخت گردو سبک وزن است و دارای گل های زیبایی است. عمر اقتصادی این درخت بیش از 100 سال است ، تحمل به خشکی طی 20 روز 20 لیتر آبیاری ، وزن میوه حدود 13 و وزن میوه 6 است. فروش نهال گردو توت گونه ای زودرس است که می تواند تعداد زیادی محصول و دانه های بزرگ تولید کند. مانند سایر ارقام زود گل ، در شرایط مناسب و بارش مداوم در بهار مستعد پژمردگی فوزاریوم است ، بنابراین استفاده از آن در چنین مناطقی توصیه نمی شود. در نتیجه ، نوع جوانه ها 80٪ پهلو و 58٪ مغز است. متوسط ​​وزن مغز 9.9 گرم گزارش شده است. این تعداد در انواع بعدی است نهال گردو سانلند (گردوی آفتابی) رقمی است که از کالیفرنیا سرچشمه گرفته است ، برگهای آن زود رشد می کند و از نظر زمان رسیدن دیر است. توجه: نهال گردو سانلند در فصل بهار به دلیل شاخ و برگ بسیار حساس است ، بنابراین به هیچ وجه مناسب نیست و برای مناطقی که باران مداوم و هوای مرطوب دارد توصیه نمی شود. بهترین رقم گرده افشان برای این رقم نهال گردو chico است ، از نظر عملکرد و سطح عملکرد بارور است و مغز آن سبک و بزرگ رنگ است. همچنین ، 80 درصد جوانه های باروری به صورت جانبی تشکیل می شوند. عمر مفید و مفید نهال گردو سانلند بیش از 100 است. نکته: وزن متوسط ​​مغز این گردو 9.9 گرم و درصد مغز آن 58 درصد است. عوامل اقلیمی و محیطی مناسب برای پرورش نهال گردو سانلند هنگام انتخاب نهال گردو برای پرورش در یک منطقه ، باید به ویژگی ها و ویژگی های رقم و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه توجه کنید ، زیرا اگر رقم انتخاب شده با شرایط منطقه کاشت سازگار نباشد ، رشد و باردهی خوب نخواهد بود. نهال گردو سانلند رقمی است که خیلی زود برمی گردد و به دلیل این ویژگی ، نسبت به بیماری بلایت بسیار حساس است. بنابراین از کاشت این رقم در آب و هوای بارانی و مرطوب باید خودداری کرد. توجه: باکتری عامل بیماری زخم گردو ممکن است به تمام قسمتهای برگ حمله کرده و آن را آلوده کند. نیاز به خنک کننده نهال گردو سانلند نهال گردو سانلند ، نیاز به یک دوره سرد در فصل پاییز و زمستان ، تقریباً 700 ساعت در دمای زیر 7 درجه سانتی گراد دارد. مناطق دارای زمستان سرد بهترین مکان برای رشد و کاشت نهال گردو است ، زیرا هنگامی که گیاه نیازهای سرد خود را برآورده می کند میوه می دهد. بافت مناسب خاک اراضی زراعی عمیق با حداقل عمق 1.5 متر که دارای زهکشی مناسب هستند ، بهترین گزینه برای کشت گردو هستند. رشد ریشه نهال گردو گسترده و عمیق است ، بنابراین خاکهایی با بافت خاک لومی برای کاشت نهال گردو مناسب هستند. بافت لومی ترکیبی از 40٪ ماسه ، 40٪ سیلت و 20٪ خاک رس است که به دلیل زهکشی مطلوب از رکود رطوبت و پوسیدگی ریشه جلوگیری می کند. مقدار آب مورد نیاز برای آبیاری نیاز آبی درختان گردو با توجه به ویژگیها و ویژگیهای اقلیمی منطقه احداث باغ و سن درختان تعیین می شود. تقریباً و به طور متوسط ​​، این مقدار بین 1000 تا 7000 متر مکعب در هکتار برآورد می شود. اگر نهال گردو در منطقه ای با سفره آب زیرزمینی زیاد کاشته شود ، آسیب می بیند ، بنابراین در این مناطق ، زهکشی با حداقل عمق 3 متر مورد نیاز است. فواصل کاشت و الگوی نهال گردو سانلند نهال گردو سانلند یک رقم اصلاح شده و پیوندی است و برای کاشت ارقام گردو پیوندی ، فاصله کاشت تقریباً 7 × 7 یا 8 8 8 است. پس از فاصله گذاری ، گودالی در حدود 1 متر در محل تابلوها حفر می کنند و سپس نهال ها را می کارند. توجه: نهال های پیوندی به گونه ای کاشته می شوند که محل پیوند آنها خارج از خاک و در جهت باد باشد. بیماریها و آفات درختان گردو بیماریهای مهم بیماری هایی مانند آنتراکنوز ، پوسیدگی ریشه و تاج ، بیماری تاج و بیماری باکتریایی و بیماری گردو از شایع ترین بیماری ها در مناطق پرورش گردو هستند. نهال گردو سانلند به دلیل بازگشت زود هنگام آن در بهار بسیار مستعد ابتلا به سوختگی گردو است. این بیماری به باکتریوز گردو ، پوسیدگی مغز گردو و سوختگی باکتریایی گردو نیز معروف است. عامل باکتریایی این بیماری ممکن است به تمام قسمتهای برگ حمله کرده و آن را آلوده کند ، هیچ یک از عوامل طبیعی به اندازه بارندگی های طولانی و رطوبت در ایجاد عفونت و گسترش آن نیست. توجه: این بیماری اولین بار در سال 1383 در مناطق مختلف کشور از جمله: تهران ، مازندران ، گیلان ، همدان ، استان مرکزی و اردبیل مشاهده و گزارش شد. مبارزه و کنترل این بیماری با سم پاشی با دوز مشخص انجام می شود. آفات مضر و شایع آفات مهم و رایج در درختان گردو عبارتند از: پروانه یا افسنطین (مخرب ترین آفت گردو) ، کرم سیب ، کرم گردو ، افسنطین ، شته گردو ، مگس پوست گردو و کنه زگیل برگ گردو هرس درختان گردو عملیات هرس شامل برش و برداشتن شاخه های آسیب دیده ، بیمار ، خشک و اضافی ، به منظور دستیابی به محصول با کیفیت ، نور و هوا کافی برای رسیدن به شاخه ها و ترتیب ظاهر درخت است. هرس در 2 مرحله انجام می شود: مرحله 1: شکل کلی درخت را ایجاد کنید مرحله 2: شاخه های اضافی را ببرید توجه: درختان گردو در مناطق سردسیر ، اغلب از مارس تا آوریل هرس می شوند. خرید نهال گردو سانلند نهالستان سبز نهال با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه تولید نهال ، محصولات خود را با بهترین کیفیت به باغداران و مشتریان عزیز ارائه می دهد. این مجموعه تمام محصولات خود را مستقیماً همراه با گواهی سلامت ، شناسنامه و مجوز رسمی به فروش می رساند.
خرید نهال گردو سجنو

خرید نهال گردو سجنو

میوه گردوی سجنو بیضی شکل ، دارای پوستی نسبتاً تیره و صاف است ، درخت گردوی سجنو پایه کوتاهی دارد که برای مناطق با یخ زدگی شدید مناسب است. نهال گردو سجنو یکی از ارقام تجاری گردو است که در نهال های بنفش نهالستان تولید و عرضه می شود. سطح عملکرد و ظرفیت باردهی این رقم بیشتر از سایر ارقام است و محصول آن از کیفیت خوبی برخوردار است. در ادامه این مقاله قصد داریم مشخصات نهال گردو سجنو و نحوه خرید نهال گردو را مرور کنیم ، لطفاً تا انتهای متن با ما همراه باشید. مشخصات نهال گردو سجنو نهال گردو سجنو یک نوع دیر گلدهی مناسب برای کاشت در مناطق سردسیر با یخبندان شدید است. این یک پایه کوتاه و بازگشت سریع است. توجه: ارقام کوتاه پایه مانند: نهال گردو سجنو برای کشت فشرده مناسب هستند. زیرا حتی اگر درخت به طور کامل رشد کند ، ارتفاع چندانی نخواهند داشت. با توجه به باز شدن زودتر گلهای نر نسبت به گلهای ماده ، این رقم باید با ارقام گرده افشان تکمیلی کاشته شود. به این ترتیب ، به ازای هر 15 نهال گردو سجنو ، 2 نهال گرده افشان جهت افزایش کیفیت تولید باغ کاشته می شود. رشد نهال به صورت نیمه مستقیم بوده و برای کاشت در ارتفاعات 500 تا 1500 متری از سطح دریا مناسب است ، در صورت افزایش ارتفاع با کاهش عملکرد این رقم روبرو می شویم. توجه: عملکرد و سطح عملکرد نهال گردو سجنو حدود 60 درصد بیشتر از سایر ارقام برآورد می شود و بهره وری خوبی دارد. کیفیت محصول مطلوب است و ظاهر آن بیضی شکل با پوست تقریبا تیره و صاف است. همچنین مغز این گردو خوش طعم و رنگ آن روشن است. شرایط محیطی مناسب برای کاشت نهال گردو سجنو مناطق دارای آب و هوای معتدل ، سرد و نیمه خشک بهترین گزینه برای کاشت نهال گردو سجنو است. این رقم به دوره سردی نیاز دارد و باید در فصول پاییز و زمستان 700 تا 1500 ساعت سرما باشد. عوامل موثر بر رشد نهال گردو سجنو آب و خاک دو عامل مهم و ضروری برای پرورش نهال گردو هستند که در اینجا به شرح آنها می پردازیم. نیاز به آب نهال گردو آبیاری نهال گردو سجنو بسیار مهم است ، زیرا اگر از آبیاری درختان غافل شوید ، عملکرد امسال و سالهای آینده کاهش می یابد. میزان آب مورد نیاز برای آبیاری یک هکتار درختان با توجه به سن ، عملکرد ، تراکم کاشت و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه کاشت برآورد می شود. توجه: به طور کلی ، متوسط ​​آب مصرفی برای آبیاری یک هکتار درخت گردو معادل 1000 تا 7000 متر مکعب است. همچنین آبیاری درختان هر 7 تا 10 روز یکبار در ناحیه سایه زدن درختان انجام می شود. کیفیت آب و همچنین روش آبیاری بسیار مهم و م effectiveثر است ، ریشه های نهال گردو سجنو به شرایط شوری و سیل حساس هستند و در چنین شرایطی از فلج گیاه (آپوپلکسی) رنج می برند. بافت مناسب خاک سیستم رویش و ریشه زایی درختان گردو عمیق و گسترده است ، بنابراین استفاده از زمین های زراعی با عمق حداقل 1.5 متر بسیار مهم و ضروری است. خاک لومی به دلیل ظرفیت زهکشی بهترین گزینه برای رشد نهال گردو است و از 20٪ خاک رس ، 40٪ گل و 40٪ ماسه تشکیل شده است. توجه: اگر خاک سفت و کمی کم عمق باشد ، رطوبت اطراف ریشه ها رکود کرده و شرایطی برای پوسیدگی آن فراهم می شود. اهمیت و ضرورت کود دهی به درختان گردو قبل از کاشت نهال گردو ، وضعیت خاک باید از نظر عناصر ضروری بررسی شود. مهمترین و موثرترین عناصر در رشد درختان عبارتند از: پتاسیم ، نیتروژن ، فسفر ، آهن ، کلسیم ، منگنز ، مس و روی که توسط کارشناسان مربوطه مورد آزمایش قرار گرفته اند. بسته به نوع خاک و میزان نیاز ، این عناصر با کود و خاک مخلوط شده و قبل از کاشت نهال در چاله های حفر شده ریخته می شوند. در سالهای اولیه رشد نهال گردو ، به دلیل ریشه دار بودن زیاد ، کودهای آلی به همراه کودهای شیمیایی مورد نیاز در فصل زمستان به شکل چاله های کود بر درخت اعمال می شود. توجه: گودال کود گودالی است که در سایه درخت ، به عمق و طول 1 متر و عرض 40 سانتی متر حفر می شود. الگوی کاشت و فاصله گذاری نهال گردو سجنو برای کاشت ارقام پیوندی که پایه کوتاه دارند ، فواصل کاشت 7 × 7 یا 8 8 8 در نظر گرفته می شود. نهال گردو سجنو نیز در فاصله 6.7 کاشته می شود که طبق این الگوی کاشت تقریباً 300 نهال گردو در هکتار خواهیم داشت. بیماریها و آفات درخت گردو مهمترین و شایع ترین بیماریها و آفاتی که در کشور ما گزارش شده است عبارتند از: بیماریها: آنتراکنوس گردو ، پوسیدگی ریشه و تاج ، پوسیدگی ریشه با Armillطبیعت سبز mellea ، زخم باکتریایی تاج و سرطان پوست باکتریایی آفات: کرم گردو ، کرم زنبور عسل ، کرم سیب ، شته گردو ، مگس پوست گردو ، کنه زگیل برگ گردو و از همه مهمتر ، کرم پروانه یا شلغم ضرورت و اهمیت هرس درختان گردو هرس درختان گردو در مناطق سردسیر اغلب از مارس تا آوریل انجام می شود تا شاخه های بیمار ، آسیب دیده ، خشک شده و شاخه هایی با زاویه حاد (که مانع عبور نور و ورود هوا می شود) بریده و برداشته شود. به خرید نهال گردو سجنو نهال گردو سجنو یکی از ارقام گردوی پرمحصول است که در نهال سبز تولید رشد می کند. کلیه نهال های این مجموعه به همراه گواهی سلامت ، شناسنامه و مجوز رسمی در اختیار باغداران و مشتریان عزیز قرار می گیرد. برای خرید محصول مورد نظر خود ، اطلاع از قیمت ها و همچنین دریافت خدمات مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
خرید نهال گردو تو سرخ

خرید نهال گردو تو سرخ

نام : نهال گردوی توسرخ قرمز معروف است. درخت آن متوسط ​​، 6 متر ارتفاع ، با وزن میوه متوسط ​​12 گرم ، تقریباً بیضی شکل است. عرض میوه 3.5 و طول میوه 3.8 سانتی متر است. در سال دوم و سوم ، اندازه متعادل آجیل قرمز و رنگ آجیل می تواند شروع به تولید میوه کند. متوسط ​​تناژ 4 تا 5 تن در هکتار است بهترین نتیجه را برای شهرهای نیمه سرد ارائه دهید چندلر و فرانکت خیلی خوب گرده افشانی می کنند و گلها دیر شکوفا می شوند. پوست جنین به خوبی آزاد می شود و پوست میوه گردو کمی چروک می شود گردوها باید پس از چیدن زودتر خشک شوند تا رنگ زیبای آنها به تاول های سیاه تبدیل نشود. نهال گردو توسرخ یکی از ارقام گردو با کیفیت است که هسته آن بسیار جذاب و قرمز رنگ است. این گردو توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است و در بازار گردو طرفداران خاص خود را دارد. نهال گردو با رنگ قرمز در حال حاضر بخشی از بازار است و بسیاری از مردم نهال گردو توسرخ را به دلیل کیفیت و عملکرد خوب این نهال ها به منظور کسب سود خوب خریداری می کنند. کشور سازنده: کالیفرنیا آمریکا فاصله کاشت: 7 * 7 زندگی اقتصادی: عمر اقتصادی بالایی دارد. مقاوم به خشکی: مقاوم وزن میوه: به طور متوسط ​​12 گرم درصد چربی: ارتفاع: 0 تا 1200 متر نیاز به سرما: گیاه مقاوم در برابر سرما دوره آبیاری: 20 لیتر در 20 روز قدرت رشد درخت: رشد متوسط حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 4 تا 5 تن در هکتار شکل میوه: بیضی شکل. ضخامت پوست چوب: بسیار نازک سهولت جدا شدن مغز از پوست چوب: مغز به راحتی از پوسته جدا می شود رقم گرده افشان: چندلر و فرانکت. رنگ مغز میوه: رنگ هسته قرمز شروع به تولید: مقاومت در برابر آفات: مقاومت بالا. نهال گردو توسرخ یکی از ارقام گردو با کیفیت است که هسته آن بسیار جذاب و قرمز رنگ است. این گردو توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است و در بازار گردو طرفداران خاص خود را دارد. نهال گردو با رنگ قرمز در حال حاضر بخشی از بازار است و بسیاری از مردم نهال گردو توسرخ را به دلیل کیفیت و عملکرد خوب این نهال ها به منظور کسب سود خوب خریداری می کنند. این نهال ، مانند نمونه های دیگر ، ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد. ویژگی های نهال گردو توسرخ: این گردو در مناطق سردسیر کشور رشد می کند. پایه کوتاه نهال گردو قرمز یکی از ویژگی های این گردو است که توجه خریداران و فروشندگان زیادی را به خود جلب کرده است. پایه کوتاه این محصول مزایای زیادی را برای باغبان به همراه خواهد داشت. از جمله مزایای آن می توان به سهولت دسترسی به میوه اشاره کرد. زیرا اگر پایه کوتاه باشد ، ارتفاع نهال گردو کمتر خواهد بود. یکی از بارزترین ویژگی های نهال گردو قرمز ، دیر گلدهی این محصول است. این نهال به دلیل دیر گلدهی ، قطعاً محصول با کیفیت و بسیار مناسبی خواهد داشت. زیرا از سرمای بهار در امان خواهد بود. این نهال نوعی نهال پیوندی محسوب می شود. زیرا نهال های اصلی این محصول متعلق به کالیفرنیا بود و با پیوند نهال کالیفرنیا ، توانستند این گردوی قرمز بسیار خاص و زیبا را به دست آورند. این نوع نهال ها از جمله نهال های کمیابی هستند که به آسانی در گردوی نخل نهالستان موجود می باشند. یکی از موارد قابل توجه در این نهال میزان میوه درخت گردوی قرمز است که در ادامه در مورد عملکرد نهال باغ گردوی قرمز صحبت خواهیم کرد. مشخصات نهال گردو توسرخ: جالب است بدانید که عملکرد درخت گردو با افزایش ارتفاع کاهش می یابد و با این رویداد ، درخت میوه کمتری خواهد داشت. در برخی موارد ، اگر درخت هرس نشود ، ممکن است رشد بیش از حد را تجربه کنید ، بنابراین بهتر است درخت را برای تولید بیشتر و تولید با کیفیت بهتر هرس کنید. ویژگی دیگر نهال گردو توسرخ این است که این نهال از سال دوم یا سوم کاشت میوه می دهد. جداسازی آسان هسته این محصول از پوست چوبی نیز می تواند یکی از عوامل خاص و مورد توجه مشتریان باشد. این نهال ها ، مانند سایر نهال ها ، کاشت و نگهداری یکسانی خواهند داشت و ما تفاوت متفاوتی را در سایر ویژگی ها احساس نمی کنیم. تنها تفاوت عمده در رنگ گردو است که بسیار منحصر به فرد است. همانطور که گفته شد این محصول سرد است و عملکرد بهتری در این مناطق دارد. برای به دست آوردن محصول مناسب ، بهتر است فواصل کاشت را در نهال های گردو نهالستان توسرخ رعایت کنید. توجه به فواصل مناسب بین کاشت نهال گردو باعث می شود محصول با کیفیت بهتری داشته باشید. فاصله کاشت نهال گردو توسرخ: پس از خرید نهال گردو قرمز ، توجه داشته باشید که رعایت فاصله کاشت بین نهال بسیار مهم است. کاشت نهال با آرایش 7 * 7 برای این نهال مناسب است. کشور سازنده نهال گردو توسرخ: نهال گردو قرمز در ایالات متحده و ایالت کالیفرنیا تولید شده است و طبیعتاً فروش نهال گردو قرمز از این ایالت آغاز شده است. درصد چربی: چربی گردو چربی مضر نیست و بدون شک ، محصول بدست آمده از دل طبیعت برای بدن انسان مفید است. اگر بیماری خاصی دارید یا چربی خون شما زیاد است ، می توانید با مشورت پزشک از این اکسیر گیاهی در مقادیر کم استفاده کنید. شکل گردو: هسته این گردو بسیار زیباست و شکل کلی این گردو بیضی شکل است. ضخامت پوست چرب: پوست چوبی این گردوی زیبا کمی ضخیم و بسیار نازک است. معمولاً این امر باعث می شود که پوسته چوب را از مغز گردو جدا کنید. حداکثر ارتفاع درخت گردو توسرخ: گفته می شود که ارتفاع این درخت پس از رشد به حدود 6 متر می رسد. تحمل به خشکی: توسرخ نهال گردو تا حدودی به خشکی مقاوم است. مانند همیشه ، ما تاکید می کنیم که این مسئله باعث نمی شود که از آبیاری به موقع نهال ها غفلت کنید. نیاز به خنک کننده نهال گردو توسرخ: باید بدانید که به طور کلی ، جوانه های نهال گردو نیز برای بیدار شدن از خواب زمستانی کمی سرما دارند. سهولت جدا شدن مغز از پوست چوب: همانطور که گفته شد ، پوست چوب این نهال نازک است و این باعث می شود که مغز گردو را به راحتی از پوسته چوب جدا کنید. زندگی اقتصادی: به گفته کارشناسان ، عمر اقتصادی این نهال های پربازده حداقل 80 سال است. رنگ مغز گردو: پس از توضیح مشخصات نهال گردو با رنگ قرمز ، به خاص ترین ویژگی این نهال می رسیم که رنگ دانه ای زیبای این گردو است که قرمز است و جذابیت خاصی به این محصول می بخشد. این ممکن است شما را مجبور به خرید نهال گردو توسرخ کند. وزن گردو: وزن نهال گردو آمریکایی با پوست آن حدود 12 گرم است. بالاتر از سطح دریا : برای کاشت صحیح این نهال ، رعایت نکات زیر ضروری است که یکی از آنها فاصله محل کاشت تا سطح دریا است ؛ می توان این نهال ها را در ارتفاع 0 تا 1200 متری از سطح دریا کاشت و به بهره برداری رساند. مقاومت در برابر افت: یکی از معیارهای ارزیابی نهال گردو مقاومت آن در برابر آفات است. خوب است بدانید که متخصصان مقاومت بالای آفات را برای این نهال گردو ارزیابی کرده اند. حداکثر عملکرد میوه در هکتار: این نهال ها می توانند حدود 4 تا 5 تن در هکتار تولید کنند. شروع به تولید: در سالهای دوم و سوم ، باردهی این محصول آغاز می شود. قدرت رشد درخت گردو توسرخ: این نهال ها قدرت رشد نسبتاً متوسطی دارند. رقم گرده افشان: ارقام چندلر و فرانکت برای گرده افشانی نهال گردو توسرخ مناسب هستند. میزان آبیاری نهال گردو توسرخ: مقدار مناسب آبیاری برای باردهی این نهال ها لازم است. به عنوان مثال ، برخی معتقدند که 20 لیتر در 20 روز برای آبیاری این نهال گردو کافی است. قیمت نهال گردو با رنگ قرمز: در بحث قیمت نهال گردو قرمز باید بگوییم که به دلیل نوسانات بازار ، نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصول در نظر گرفت. با توجه به کیفیت ارقام گردو توسرخ ، می توان گفت که ارزش سرمایه گذاری بزرگ را دارند. ویژگی های گردو در این نهال ها آنها را برای خرید این نهال ها مشتاق می کند. با توجه به بازار خرید و فروش نهال گردو با رنگ قرمز ، می توان به محبوبیت این نهال در بین باغداران پی برد.
خرید نهال گردو پاریزین

خرید نهال گردو پاریزین

این گیاه دیر شکوفا می شود و رقم باروری است که می تواند در هر جای کشور اصلاح شود. این نوعی میوه پرچرب ، خوشمزه ، مغز گردو پر از مغز سفید است. این درخت به 5 تا 6 متر رشد می کند. این نوع گردو هر ساله به طور منظم قابل تولید است. تولید گونه ها از سال دوم آغاز شد. این یکی از گونه های درختی است که می تواند 6 * 6 کشت شود. دارای گونه درختی قوی و مقاومت عالی در برابر همه بیماری ها است ؛ گونه های درخت رشد متوسطی دارند و فضای کمتری را اشغال می کنند. یکی از بهترین گونه های درختان در مناطق سرد و خشک است. مقاومت بالا در برابر بیماری های باکتریایی. تولید بیضی و بازار پسند نهال گردو پاریزین (Parisienne Walnut) یکی از ارقام تجاری است که از فرانسه سرچشمه گرفته است. این رقم یکی از محصولات نهالستان ما است که در این نهالستان کشت می شود و با کیفیت بالا به باغداران و کشاورزان ارائه می شود. در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات و قیمت نهال گردو پاریزین در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، تا انتها با ما همراه باشید. منشا و مبدا نهال گردو پاریزین منشا نهال گردو پاریزین کشور فرانسه است ، این رقم نیز یکی از چهره های تجاری این کشور است. مشخصات نهال گردو پاریزین این نهال گردو فرانسوی یکی از ارقام بسیار دیرگل است که دارای رشد خوب و مقاومت بالا در برابر باکتریوز است. باردهی این رقم از سال سوم شروع شد و محصول آن بیضی شکل ، اندازه میوه بزرگ (30 تا 34 میلی متر) و مغز آن مرغوب و معطر است ، همچنین رنگ آن روشن و گاهی رگه ها ، گردو است. هسته به راحتی از پوسته جدا می شود. به طور متوسط ​​، 43 تا 49 درصد وزن این نوع گردو مربوط به مغز آن است. باردهی و عملکرد درختان گردوی بالغ پاریزین بسیار خوب است. عملکرد نهال گردو فرانسوی پاریزین یکی از نکات مهمی که هنگام خرید نهال گردو باید به آن توجه کرد ، عملکرد نهال گردو پاریزین و مشخصات آن است که مستقیماً با سود نهایی ارتباط دارد. نهال گردو پاریزین باردهی خود را از سال سوم آغاز می کند و اگر به درستی از آن مراقبت شود ، تا 6 تن محصول می دهد. مغز گردو پاریزین روشن است و 49 درصد وزن میوه آن هسته آن است. شرایط محیطی مناسب برای رشد و توسعه نهال گردو پاریزین نهال گردو پاریزین در آب و هوای معتدل مدیترانه ای و همچنین در مناطق سرد رشد می کند. وزن محصول تا حد زیادی به موقعیت آب و هوایی منطقه و میزان بارندگی بستگی دارد. این گونه گیاهی در فصول پاییز و زمستان به دوره سردی بین 600 تا 800 ساعت در دمای 5 تا 10 درجه سانتیگراد نیاز دارد. توجه: آب و هوای دارای زمستان سرد بهترین گزینه برای کاشت نهال گردو است ، زیرا باردهی این گیاه زمانی اتفاق می افتد که یک دوره سرد در طول زمستان سپری شده است. عوامل محیطی موثر بر رشد نهال گردو عوامل محیطی مانند بافت و مواد خاک و همچنین میزان آب مورد نیاز برای رشد نهال گردو بسیار مهم و موثر هستند که در اینجا به شرح آنها می پردازیم: آب مورد نیاز نهال گردو پاریزین مراحل مختلفی را در طول رشد خود پشت سر می گذارد ، در صورت غفلت از تامین آب نهال ها ، عملکرد این گیاه امسال و همچنین در سال های آینده کاهش می یابد. توجه: میزان آب مورد نیاز برای یک هکتار درخت گردو با توجه به عوامل مختلفی مانند: سن گیاه ، قدرت رشد و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه کاشت تعیین می شود. مقدار آب مصرفی نیاز آبی درختان گردو به طور متوسط ​​حدود 1000 تا 7000 متر مکعب آب در هکتار برآورد می شود. توجه و توجه به کیفیت مصرف آب یک موضوع مهم و ضروری است و باید در نظر داشت آبی که حاوی مقدار زیادی نمک است برای آبیاری درختان گردو مناسب نیست. توجه: فاصله بین آبیاری نهال گردو هر 7 تا 10 روز در سایه درخت در نظر گرفته می شود. روشهای آبیاری آبیاری به روشهای مختلفی انجام می شود مانند: قطره ای ، نواری ، سیلابی ، آب پاش و آبخوری ، که می تواند از طریق رودخانه ، قنات یا چاه تامین شود. در بین سیستم های آبیاری تحت فشار ، مناسب ترین روش Baboller است. آبیاری درختان از پایان ماه اکتبر انجام نمی شود زیرا می تواند باعث یخ زدگی و یخ زدگی درختان شود. ویژگی ها و بافت خاک درخت گردو دارای سیستم ریشه ای عمیق و گسترده است ، بنابراین برای رشد خود به زمین قابل کشت عمیق نیاز دارد (حداقل عمق مورد نیاز 1.5 تا 2 متر است). توجه: مناسب ترین ترکیب و بافت خاک برای کاشت گردو بافت لومی است که ترکیب آن 20٪ خاک رس و نسبت یکسان سیلت و ماسه (هر کدام 40٪) است. این نوع بافت به دلیل خاصیت زهکشی گزینه مناسبی برای کاشت نهال گردو است. اگر خاک کم عمق و سخت باشد ، آب و رطوبت اطراف ریشه راکد می شود و منجر به پوسیدگی می شود. الگو و فواصل کاشت نهال گردو پاریزین نهال گردو پاریزین دارای رشد قوی است ، بنابراین تراکم کاشت و فاصله بین نهال ها 10 10 10 متر در نظر گرفته می شود. با توجه به این نوع فاصله ، الگوی کاشت به شکل مربع است و در هر هکتار حدود 100 تا 200 نهال گردو خواهیم داشت. پس از تعیین فاصله ها و علامت گذاری آنها ، گودالی به طول 1 متر حفر می کنند و نهال ها را می کارند. بیماریها و آفات بیماریهای شایع در بین ارقام گردو عبارتند از: آنتراکنوز گردو ، پوسته باکتریایی تاج ، پوسیدگی ریشه قارچی و بیماری باکتری گردو یا باکتریوز گردو که نهال گردو پاریزین مقاومت بالایی در برابر این بیماری دارد. آفات مهم و شایع گردو که می تواند منجر به آسیب و جراحت در این گیاه شود عبارتند از: کرم شلغم ، کرم سیب ، افسنطین ، کرم گردو ، شته گردو و مگس پوست گردو که مهمترین آنها کرم شلغم یا پروانه است. به با واحد فروش نهالستان تماس بگیرید تا محصولات با کیفیت با شناسنامه و گواهی سلامت و همچنین اطلاع از قیمت و شرایط خرید محصول تهیه شود.
خرید نهال گردو یالووا

خرید نهال گردو یالووا

گردوی یالووا ، یالووا یکی از مناطق ترکیه است.این رقم یک گردوی بسیار بزرگ است ، به وزن 17.4 گرم و می تواند 56 درصد آجیل سفید و مرغوب تولید کند.این بزرگترین گردو در ترکیه است . نهال گردو یالووا درختی با میوه و عملکرد عالی است. این نهال ها دارای میوه های بزرگ و پوست کاغذی هستند که می توان از آنها برای اهداف زیادی استفاده کرد. نهال گردو یالووا بسیار سریع پرداخت می شود. و در سال اول شروع به تولید می کنند. عملکرد این رقم در شاخه های جانبی بیشتر است. این رقم دیر گلدهی دارد ، بدین معنا که نگران جوانه های سوخته در مواجهه با سرمای زمستان و سرما در اواخر بهار نباشید. همچنین مقاومت این رقم در برابر سرما و آفات بیشتر از سایر ارقام است. کشور سازنده: ترکیه فاصله کاشت: 6 * 7 فاصله عمر اقتصادی: 150 سال تحمل به خشکی: عالی وزن میوه: 17.4 گرم درصد چربی: 80٪ ارتفاع: 100 تا 3000 متر نیاز به سرمایش: 700 تا 1500 ساعت در دمای 5 تا 10 درجه سانتیگراد. دوره آبیاری: هر 7 تا 10 روز یکبار قدرت رشد درخت: 4 متر حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 6 تن شکل میوه: گرد ضخامت پوست چوب: کاغذ سهولت جدا شدن چوب از پوست چوب: آسان است رقم گرده افشان: چندلر و فرانکت رنگ مغز میوه: سفید شروع تولید: سال اول مقاومت در برابر آفات: عالی نهال گردو یالووا اولین بار در منطقه یالووا ترکیه کشت شد. امروزه به عنوان بزرگترین گردو در ترکیه شناخته می شود. این نهال به دلیل کیفیت بالای میوه و اندازه بسیار بزرگ همیشه مورد توجه باغداران بوده است. عملکرد این رقم حدود 60 درصد بیشتر از سایر ارقام نهال گردو است. محصولات این نوع بسیار خوشمزه هستند و رنگ آن روشن است. گردو بیشتر در آجیل یالووا استفاده می شود. اگر قصد خرید نهال گردو یالووا را دارید مقاله زیر را تا انتها بخوانید. ویژگی های نهال: یالووا نهال گردو یکی از بهترین نهال های گردو است. این نهال پربازده بیشترین میوه را دارد. میوه های این رقم جانبی و بسیار زود است. این درخت دارای یک تنه نیمه بلند و پهن است. از این درخت می توان به عنوان پرچینی برای باغ استفاده کرد. گلهای نر این رقم زودتر از گلهای ماده باز می شوند. به همین دلیل ، بهتر است آن را همزمان با رقم گرده افشان در باغ بکارید. این درخت نیمه قوی است و شکل میوه آن گرد است. اندازه میوه حدود 32 میلی متر است و پوست آن متصل و چوبی است. فاصله کاشت: معمولاً بسته به وسعت شاخه ها و ارتفاع درخت و همچنین میزان رشد و نفوذ ریشه در خاک ، فاصله کاشت مشخصی برای ارقام مختلف درخت در نظر گرفته می شود. وقتی درختان در ارتفاعات زیر فاصله استاندارد خود کاشته شوند ، رشد خوبی ندارند و ممکن است عبور ماشین آلات کشاورزی از زمین دشوار باشد. اگر فاصله کاشت بیش از حد طولانی باشد (اگر باغ برای سودآوری تجاری ایجاد شده باشد) ، حداکثر ظرفیت زمین به اندازه کافی مورد بهره برداری قرار نمی گیرد. بهترین فاصله کاشت برای نهال گردو یالووا 6 در 7 متر است. با این حساب ، 300 نهال گردو در هر هکتار زمین مورد نیاز است. کشور سازنده: یالووا نهال گردو اولین بار در منطقه ای به همین نام در ترکیه کشت شد. سپس به دلیل علاقه کشورهای دیگر ، این رقم به سراسر جهان ارسال شد. این رقم امروزه یکی از محبوب ترین ارقام گردو در ایالات متحده است. درصد چربی: میوه گردو یالووا حاوی 80٪ چربی طبیعی است. جالب است بدانید که چربی طبیعی موجود در این میوه برای روغن های فرآوری شده مضر نیست و برای بدن مفید است. شکل گردو: شکل گردو یالووا کروی و گرد است. ضخامت پوست چوب: پوسته گردو یالووا کاغذی است. یعنی با فشار کوچک دست می شکند و می توان از مغز میوه استفاده کرد. حداکثر ارتفاع درخت: درختان گردو یالووا می توانند تا 4 متر رشد کنند. ارتفاع درختان گردو یالووا با روشهای مخصوص هرس و شکل دهی قابل کنترل است. هرس و شکل دادن درختان باید زیر نظر متخصص انجام شود. به این ترتیب ، در درختان کوتاهتر ، عملیات برداشت و نگهداری آسان تر است. تحمل به خشکی: نهال گردو یالووا دارای مقاومت عالی در برابر خشکسالی است. درخت گردو یالووا می تواند خشکسالی و کم آبی را تا حد زیادی تحمل کند ، اما این بدان معنا نیست که ما به آبیاری و نگهداری درخت توجه کافی نمی کنیم. شرایط خنک کننده: رقم نهال گردو یالووا در برابر سرمای بهار مقاومت بیشتری دارد. برای افزایش تحمل به سرما و رشد بهتر ، نهال گردو یالووا به مدت 700 تا 1500 ساعت در دمای بین 5 تا 10 درجه نگهداری می شود. پس از این دوره ، تحمل سرما درخت به -21 درجه سانتیگراد می رسد. این فصل سرد برای همه نهال های گردو یالووا اجباری است. برای پر شدن مغز گردو و رسیدن میوه ، همچنین لازم است چربی آن برای چند هفته قبل از برداشت در دمای 27 تا 33 درجه سانتی گراد افزایش یابد. سهولت جدا شدن مغز از پوست چوب: هسته این رقم به راحتی از پوسته چوبی جدا می شود. زندگی اقتصادی: درختان گردو یالووا قادرند تا 150 سال محصولات با کیفیت و رقابتی در بازار تولید کنند. پس از عمر اقتصادی و پیری درخت ، بهره وری ادامه خواهد یافت ، اما کیفیت و کمیت محصولات به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. رنگ مغز گردو: رنگ مغز این میوه سفید و بسیار با کیفیت است. وزن میوه: میوه درخت گردو یالووا بسیار بزرگ است. وزن این میوه 17.4 گرم است که 56 درصد آن مغز میوه است. بالاتر از سطح دریا : درختان قادرند در ارتفاع معینی از سطح دریا بهترین عملکرد را داشته باشند. دلیل آن آب و هوا و میزان رطوبت در آن ارتفاع است. بهترین ارتفاع برای کاشت نهال گردو یالووا بین 100 تا 3000 متر است. مقاومت در برابر آفات: نهال گردو یالووا مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات دارد. حداکثر عملکرد میوه در هکتار: درخت گردو یالووا درختی با عملکرد بالا است. هر هکتار درخت گردو یالووا می تواند 6 تن محصول با کیفیت را برای باغبان به ارمغان بیاورد. میزان محصول و کیفیت آن با شرایط صحیح نگهداری درخت ارتباط مستقیم دارد. شروع تولید: نهال گردو دماوند قادر به تولید در اولین سال کاشت است. این بدان معناست که بازگشت سرمایه این درخت به سرعت انجام می شود. اما در زمان بلوغ محصول رقابتی تری را در بازار تجربه خواهد کرد. رقم گرده افشان: بهترین رقم گرده افشان برای این رقم چندلر و فرانکت است. باید به کشت رقم گرده افشان همزمان با رقم اصلی در باغ توجه کنید. دوره آبیاری: درخت گردو یالووا باید هر 7 تا 10 روز آبیاری شود. میزان آبیاری سالانه باید بین 1000 تا 7000 متر مکعب باشد. بسته به شرایط خاک و بارندگی ، آبیاری می تواند افزایش یا کاهش یابد. معمولاً توصیه می شود درختان را در مناطق بسیار سرد بعد از اکتبر آبیاری نکنید ، زیرا ممکن است باعث یخ زدن زمین و درختان شود. بهترین روش آبیاری برای این رقم استفاده از روش آبیاری تحت فشار بابولر است. این رقم نسبت به آبیاری سیلاب و شوری بسیار حساس است و استفاده از این روش می تواند درخت را فلج کند. معمولاً از آب نمک متوسط ​​برای آبیاری درختان گردو استفاده می شود زیرا نمک معدنی زیاد در آب می تواند به درخت آسیب برساند. معمولاً از آب نمک متوسط ​​برای آبیاری درختان گردو استفاده می شود زیرا نمک معدنی زیاد در آب می تواند به درخت آسیب برساند. بهترین بارندگی برای درختان گردو یالووا 760 میلی لیتر در سال است. مراقب باشید درخت را در مناطقی با سفره های آب زیرزمینی غنی نکارید. رطوبت نسبی پایین یا دمای بالای 45 درجه سانتیگراد می تواند به درخت آسیب برساند. شکل میوه: میوه این رقم گرد و پوشیده از لایه ای از پوست سبز است. این پوسته سبز پس از مدتی خشک می شود و به راحتی جدا می شود. بعد از این لایه یک لایه چوبی به دست می آوریم که به دلیل کاغذ بودن به راحتی شکسته می شود. سپس به هسته اصلی گردو می رسیم که با لایه نازکی از پوسته سفید پوشانده شده است. مغز میوه این رقم بسیار بزرگ است و خواص زیادی دارد. زمان گلدهی: گلدهی یکی دیگر از عوامل کاشت درخت است. قبل از کاشت ، باید هوای سرد را در منطقه خود داشته باشید. اگر منطقه شما زمستانهای بسیار سردی دارد یا یخبندانهای پایانی بهار را تجربه می کند ، لازم است از ارقام دیرگل در باغ خود استفاده کنید تا جوانه ها و گلهای درخت در اثر سرما یخ نزنند. یالووا نهال گردو درختی دیرگل است.
خرید نهال گردو یالووا 3

خرید نهال گردو یالووا 3

گردوی یالووا 3 ، یالووا 3 از مناطق ترکیه است.این رقم یک گردوی بسیار بزرگ است ، به وزن 17.4 گرم و می تواند 56 درصد آجیل سفید و مرغوب تولید کند.این بزرگترین گردو در ترکیه است . نهال گردو يالووا٣ خرید نهال گردو يالووا٣ فروش نهال گردو يالووا٣ قیمت نهال گردو يالووا٣ نهالستان گردو يالووا٣ مشخصات گردو يالووا٣ جزئیات نهال گردو يالووا٣ عکس نهال گردو يالووا٣ درخت گردو يالووا٣ گردو يالووا٣ رقم گردو يالووا٣ گردو يالووا٣
خرید نهال گردو مراغه

خرید نهال گردو مراغه

نهال گردو ژنوتیپ برتر مراغه یکی از نهال های پربار و پرطرفدار شهرستان مراغه در استان آذربایجان شرقی است. نهال گردوی سیاه مالاگه پس از کاشت نهال در سطح شهر ، با کیفیت بسیار بالا و عملکرد مناسب در سراسر استان های ایران گسترش یافت. کشور مبدا: ایران فاصله کاشت: 8 * 8 زندگی اقتصادی: بیش از 80 سال تحمل به خشکی: تحمل وزن میوه: وزن میوه 13 وزن مغز 6 گرم درصد چربی: درصد چربی بالا ارتفاع: برای ارتفاع 500 تا 1500 متر مناسب ترین است نیازهای خنک سازی: جوانه های گل گردو باید به مدت 1500-700 ساعت خنک شوند. زمان آبیاری: هر 10 روز در آوریل ، مه ، ژوئن ، هر 7 روز در جولای ، آگوست ، سپتامبر ، اکتبر شدت رشد درخت: متوسط حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 6 تن شکل میوه: گرد ضخامت روکش: کاغذ حذف مغز از پوست چوب آسان است: گونه های گرده افشانی: رنگ هسته: هسته بسیار سفید است زمان تولید: سپتامبر مقاومت در برابر آفات: زیاد است نهال گردوی بهبود یافته از منطقه مالاگو جمع آوری شد. شکل درخت به نصف نیمه راست ، شدت مواد مغذی آن متوسط ​​، نوع تشکیل جوانه میوه 57٪ از کناره ، زمان برگ ریزی زودرس تا متوسط ​​و نسبتاً مقاوم در برابر سرما است ، اما در شرایط عادی کمتر تحت تأثیر سرما قرار می گیرد. گرده افشانی گل نر قبل از دریافت گل ماده (پروتاندر) ، میانگین تراکم ساقه گل نر و زمان رسیدن به کرج در اواسط سپتامبر ، همگی ارقام نسبتاً پرمحصول با عملکرد متوسط ​​هستند. وزن متوسط ​​میوه با پوست چوبی 13 گرم ، متوسط ​​وزن هسته 3.6 گرم ، شکل میوه آن باریک و بزرگ و رنگ هسته آن سبک است. ، مناسب برای کاشت در مناطق معتدل سرد . نهال گردو ژنوتیپ برتر مراغه در شهر مراغه استان آذربایجان شرقی توسعه یافته است. شهرستان مراغه مرکز تولید گردو پس از تویسرکان است. گردو مراغه به دلیل داشتن مغز سفید و محتوای چربی بالا و همچنین عملکرد بالا و مقاومت زیاد در برابر سرما به عنوان یکی از ژنوتیپ های برتر شناخته شده است و توسط آرمین قاسمی در نهالستان تولید می شود. این گردو با ارتفاع متوسط ​​رشد می کند. یکی از ویژگی های بارز این گردو بزرگ بودن و کاغذی بودن آن است. گردو مراغه (ژنوتیپ برتر) یکی از مهمترین ارقام گردو در نهالستان توسط آرمین قاسمی است. زمان باز شدن گلهای نر در اواسط آوریل است. بسیار سرد به عنوان ژنوتیپ برتر مراغه معرفی شده است. گردو بهترین ژنوتیپ مراغه در بین مردم آذربایجان به عنوان گردوی کاغذی شناخته می شود. فاصله کاشت این رقم 8 * 8 است.
خرید نهال گردو کانادایی

خرید نهال گردو کانادایی

نهال های گردو کانادایی زودرس گردو را از آمریکای شمالی جمع آوری کنید. شکل درخت نیمه راست است ، قدرت رویشی آن متوسط ​​، نوع جوانه میوه 75٪ افقی ، زمان اوایل تا اواسط گلدهی بسیار دیر است و گرده افشانی گلهای نر قبل از دریافت گل ماده (تک یاخته) ، ساقه های نر متوسط تراکم ، در اواسط سپتامبر ، زمان ورود کرج با عملکرد متوسط ​​نسبتاً زیاد است. ميانگين وزن ميوه هاي داراي پوست چوبي 15 گرم و ميانگين وزن هسته هاي آن 8/9 گرم است. بسیار نازک ، مناسب برای کاشت در مناطق سردسیر و کوهستانی . معرفی کامل نهال گردو کانادایی: در صورت انتخاب صحیح ، رشد درختان گردو همیشه می تواند سودآور باشد. یکی از این ارقام جذاب گردو کانادایی است. این می تواند تأثیر مثبتی بر کارآفرینی داشته باشد زیرا یکی از ارقام با کیفیت بالا است که مورد استقبال باغداران قرار گرفته است. نهال گردو کانادایی؛ یکی از درختان اقتصادی و سودآور است که میوه آن کاربردی و ارزشمند است و چوب آن بادوام و مورد استفاده است و کاشت آن مورد استقبال باغداران قرار گرفته است. نهال گردو دارای نژادهای مختلف است که یکی از بهترین نژادهای گردو کانادایی است که در ایران قابل کاشت است. نهال گردو کانادایی نیز قیمت کمتری نسبت به رقبای خود دارد. اما به خاطر داشته باشید که از نظر عملکرد اقتصادی ، این نهال ها کمتر از رقبای خود هستند. در این مقاله ، ما قصد داریم همه چیز را در مورد گردو کانادایی به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای مقاله با ما باشید. محل تولد و آب و هوا مورد نیاز برای پرورش نهال گردو کانادایی: همانطور که از نامش پیداست ، این نوع درخت گردو متعلق به کانادا است و امروزه اکثر مناطق زیر کشت مناطق سردسیر کانادا از این درخت گردو استفاده می کنند. این نهال با نام کوپه نهال گردو نیز شناخته می شود. در خرید نهال گردو کانادایی ؛ یکی از مهمترین عواملی که باید در نظر بگیرید عملکرد نهال در شرایط آب و هوایی منطقه شما است. درخت گردو کانادایی یک رقم دیرگل است و مناسب مناطق سردسیر است و در برابر سرمای بهاری که در مناطق کوهستانی قابل استفاده است ، ایمن است. توجه به گلدهی دیررس درختان بسیار مهم است زیرا عملکرد مناسب هر گیاه با شرایط آب و هوایی رابطه دوطرفه دارد به طوری که اگر نهال هایی مانند: نهال گردو Farnoor ، نهال گردو Chandler ، نهال گردو خوشه ای ، نهال گردو اسرائیلی و ... مناسب و مقاوم به سرما و ارقام دیگر مانند گردو با ژنوتیپ برتر ، گردو پیکان برای آب و هوای گرمسیری مناسب است. میوه درخت گردو کانادایی ویژگی های ظاهری درخت کانادایی و محصول آن: گردو کانادایی؛ یکی از ارقام ارزشمند و پرمحصول است که نسبت به انواع دیگر تقریباً کوتاه کوتاه است و کیفیت بسیار خوبی دارد. ارتفاع این درخت گردو به 10 تا 12 متر می رسد که بسته به هرس اولیه می تواند کمتر باشد. مغز گردو کیفیت بسیار خوبی دارد و رنگ مغز این گردو روشن و سفید است و طعم بسیار مطبوعی دارد و علاوه بر تازه خوردن آن ، در آجیل و شیرینی نیز استفاده می شود. وزن محصول آن به 18 گرم می رسد که 60 درصد وزن مغز است. ضخامت پوست گردو کوپه کانادایی نسبتاً سخت است. خوب است بدانید که این گردو به عنوان گردوی خوشه ای نیز شناخته می شود. نهال گردو کانادایی؛ تقریبا کوتاه است و عرض زیادی ندارد ، با این حال ، برای عملکرد بهتر ، توصیه می شود فاصله مناسب بین نهال ها را در نظر بگیرید. لازم به ذکر است که کوتاهی درخت بار آن را افزایش می دهد. نهال گردو کانادایی در عرض چند سال شروع به باردهی می کند و میزان میوه هر درخت بالغ کانادایی: عملکرد گردو کانادایی ؛ از جمله دلایلی که باغبان از نژاد گردوی کانادایی استقبال می کنند و همچنین عملکرد عالی و بهره وری اقتصادی آن ، این است که این نهال گردو؛ از سال دوم کاشت میوه می دهد و بار اقتصادی خود را از سال هفتم شروع می کند. این مقدار هر سال افزایش می یابد ، نهال گردو کانادایی ، عملکرد بسیار خوبی دارد به طوری که حداکثر عملکرد در هر هکتار در یک باغ برای هر یک از این درختان گردوی بالغ حدود 50 کیلوگرم است و این رقم به سودآوری اقتصادی کمک می کند. به البته این را در نظر بگیرید ، در مقایسه با رقیب دیگرش ، نهال فرنور ، میوه کمتری نشان می دهد. عمر مفید درخت گردو کانادایی چند سال است و چه پارامترهایی در عمر آن موثر است: زندگی درخت گردو کانادایی؛ بستگی به آب و هوا و میزان مراقبت شما از درختان گردو دارد. اما عمر درختان گردو به طور متوسط ​​بیش از 80 سال است و در این مدت بهترین عملکرد را خواهند داشت و برای باغداران عزیز بسیار سودآور خواهد بود. عوامل مهمی مانند: لقاح به موقع ، زهکشی مناسب ، هرس سالانه ، کنترل به موقع بیماریها ، از جمله موارد است. این امر عمر گردو کوپه کانادایی را افزایش می دهد. فصل کاشت مناسب و مراحل کاشت نهال گردو کانادایی چگونه است: کاشت نهال گردو کانادایی مناسب برای مناطق معتدل و مدیترانه ای و تحمل سرما و خشکسالی این رقم مناسب است. زمان کاشت نهال بستگی به سرمای منطقه دارد ، برخی فصل بهار و برخی پاییز را برای کاشت نهال انتخاب می کنند. در حقیقت ، اگر باغبانی قصد احداث یک باغ وسیع را دارد ، لازم است نکات مهمی را از زمان کاشت تا برداشت گردو کانادایی ، به ویژه در سالهای اولیه کاشت ، در نظر بگیریم تا در نهایت درختی با عملکرد خوب داشته باشیم. به توجه به الزامات خنک کننده نهال گردو کانادایی ؛ ضروری است و بهتر است قبل از کاشت نهال گردو آن را در نظر بگیرید. آیا می توان این درخت گردو را در فصل خشک آبیاری کرد: آبیاری درختان گردو در سالهای اولیه کشت نهال گردو مهم است و پس از آن می توانید هفته ای یکبار با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی نهال ها را آبیاری کنید. نهال گردو کانادایی ، نمی توان دیم را آبیاری کرد زیرا این درخت گردو ؛ از نظر علم کشاورزی ، دارای شکل ظاهری پایینی است و در برابر کم آبی طولانی مدت مقاوم نیست. در نتیجه ، درخت گردو نهال گردو دیم نمی شود. بهترین خاک برای رشد نهال گردو کانادایی: خاکهای آهکی و خنک نیز بر رشد مطلوب نهال تأثیر می گذارد. ریشه های درخت گردو بسیار گسترده است و نهال های گردوی کانادایی باید در عمق مناسب قرار گیرند تا ریشه ها آزادی بیشتری برای رشد داشته باشند. توجه به میزان اسیدیته خاک در کشت نهال گردو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ارزش آن باید بین 5/6 تا 7 pH باشد. مهمترین کودها و آفت کش ها برای بهبود کارایی نهال گردو کانادایی: کوددهی در مزارع گردو جزء لاینفک آنهاست. زیرا خاک باید برای تأمین مواد معدنی مورد نیاز درختان گردو غنی باشد. غنای خاک به این معنی است که درختان دارای مواد معدنی و مواد مغذی هستند. برای تقویت خاک محل رشد درختان گردو ، باید هر سال مزارع گردوی خود را بارور کنید. برای درختان گردو می توانید از انواع مختلف کود استفاده کنید. اما مقدار کود شیمیایی مورد استفاده و مقدار مصرف باید بسیار محاسبه شود و پس از تعیین میزان فقر خاک که با آزمایش خاک به دست می آید ، کوددهی شود. کودهای پتاسیم ، فسفر و نیتروژن انواع کودهای شیمیایی مورد نیاز نهال گردو کانادایی هستند. در مورد سمی که برای بیماریهای مختلف نهال گردو استفاده می شود ، بهتر است با مشورت کارشناسان کشاورزی و در نظر گرفتن انواع بیماریهای مشاهده شده در درختان گردو ، سم را تهیه و استفاده کنید. مهمترین بیماریها و آفاتی که نهال گردو کانادایی را تهدید می کنند: بیماریها و آفات درختان گردو کانادایی؛ آنها شباهت زیادی به سایر گونه های درخت گردو دارند و گسترش آنها مشابه یکدیگر است. بهتر است با بیماریهای درختان گردو آشنا باشید تا اینکه هر کدام از بیماریها را مشاهده کنید. سریع باهاش ​​برخورد کن بیماریهای شایع درختان گردو معمولاً عبارتند از: زخم گردو ، سیاه زخم ، پوسیدگی گیاه و پوسیدگی ریشه و تاج که هر کدام روش دفع و کنترل خود را دارند. قیمت تقریبی نهال گردو کانادایی در گردو نهالستان چقدر است: به دلیل شرایط کرونری ؛ ما در دوره ای از زمان هستیم که برای صرفه جویی در وقت و زمان نیاز به استفاده از اینترنت و خرید آنلاین داریم. در حال حاضر ، بازار نهالستان کار خود را متوقف نکرده است و نهالستان ، یک شرکت معتبر نهال سبز ، فروش آنلاین نهال گردو را آغاز کرده است و شما عزیزان می توانید قیمت نهال گردو کانادایی را فقط با یک تماس در هر نقطه از کشور عزیزمان جویا شوید. از ایران وارد عمل شده و سپس سفارش خود را در صورت نیاز ثبت کنید.
خرید نهال گردو خوشه ای فرانسوی

خرید نهال گردو خوشه ای فرانسوی

نهال گردوی خوشه ای فرانسوی برای مناطق با درجه حرارت بالا توصیه می شود ، از نظر عملکرد و اندازه بالا ، بهترین منشا گردوی خوشه ای فرانسه است. بیشتر گونه های خوشه ای مربوط به بازدهی کم و متوسط ​​است ، در حالی که گردوی خوشه فرانسه میوه های زیادی دارد. این رقم به صورت افقی در انتهای شاخه ها ظاهر می شود تعداد خوشه های این گردو 10 تا 10 عدد است. پایه درخت این رقم کوتاه و از سال اول محکم است از نظر اندازه میوه گردو بسیار بزرگ و پوست آن نسبتاً نازک است. ، چربی گردو نیز نسبتاً زیاد است. خوشه نهال گردو فرانسوی ، مغز گردو سرشار از امگا 3 است و غذای مغز محسوب می شود. علاوه بر سایر خواص گردو ، حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین ، فیبر ، انواع ویتامین E و B ، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی مانند منگنز ، روی و مس است. با توجه به ارزش غذایی بالای گردو ، تولید و فروش گردو و نهال آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر قصد دارید گردو پرورش دهید ، پیشنهاد می کنیم خوشه نهال گردو را بصورت آنلاین خریداری کنید. با مطالعه این مقاله در مورد معرفی خوشه فرانسوی نهال گردو ، می توانید اطلاعات جامعی در مورد این نهال فرانسوی دریافت کنید. در ادامه به بررسی ویژگی های این نهال می پردازیم. در پایان ، ما همچنین نکاتی را در مورد قیمت فروش خوشه فرانسوی نهال گردو بیان خواهیم کرد. ویژگی های خوشه فرانسوی نهال گردو: نهال گردو Cluster hybrid یکی از نژادهای برتر گردو است که مورد توجه باغداران و گردوکاران است. هنگام خرید نهال گردو خوشه ای فرانسوی ، شرایط آب و هوایی بسیار مهم است. بهترین مناطق برای پرورش این نهال ها مناطق سردسیر است. این نهال ها باید در مناطق سردسیر کاشته شوند. مشخصات فرانسوی نهال های خوشه ای نهال گردو: با توجه به ویژگی های نهال گردو درخت گردوی خوشه ای ، میوه این نهال برای استفاده در آجیل نیز مناسب است. برای برداشت محصول عالی ، لازم است گردو را در دمای حدود 30 درجه سانتیگراد به مدت چند هفته قرار دهید. اما توجه داشته باشید که دمای بالای 45 درجه برای گردو مضر است و آن را خشک می کند. کود مورد استفاده برای درختان گردوی خوشه ای ، کمپوست دام است که به میزان استاندارد 5 تن در هکتار مورد نیاز است. فاصله کاشت خوشه فرانسوی نهال گردو: برای اینکه نهال گردو در بهترین حالت خود قرار گیرد ، هنگام کاشت نهال باید حداقل 6 تا 7 متر فاصله رعایت شود. در این مورد ، هر درخت گردو سالانه حدود 40 کیلوگرم گردوی خشک تولید می کند. همچنین باغداران نباید از هرس درختان خوشه ای گردو غافل شوند! کشور سازنده خوشه نهال گردو فرانسه: کشور سازنده این نهال ها یا به عبارتی اولین مرکز فروش نهال های گردویی خوشه ای ، فرانسه است. درصد چربی: درصد چربی در میوه بهترین خوشه پیوندی نهال گردو بسیار زیاد است. باید بدانید که گردو در این نهال دارای مقدار قابل توجهی امگا 3 است. شکل گردو: میوه انواع ارقام درخت گردو خوشه ای ، سنگین و تقریباً تخم مرغی است که ارزش غذایی بالایی دارد. این گردوها پوستی سفید و رنگی نیز دارند. ضخامت پوست چوب: یکی از ویژگی های گردوی خوشه ای فرانسوی پوست نازک آن است که مغز گردو را احاطه کرده است. حداکثر ارتفاع درخت گردوی خوشه ای فرانسوی: خوشه فرانسوی نهال گردو کوتوله و از نظر اندازه کوچک است. ارتفاع درخت گردو خوشه ای کم است و اندازه درختان گردو این نژاد در بالاترین شرایط به 5 تا 6 متر می رسد. تا بتواند خوب رشد کند و میوه دهد. همچنین خوب است بدانید که گردوی خوشه ای فرانسوی درختی دیرگل و زودبازده است. تحمل به خشکی: خوب است بدانید که این نهال ها در برابر خشکسالی یا به عبارتی کم آبی تحمل دارند. همانطور که می دانید ، در آبیاری این نهال ها نباید از این ویژگی غافل شد. خوشه فرانسوی نهال گردو مورد نیاز خنک کننده: جوانه های نهال گردو برای گلدهی در بهار به حدود 700 تا 1500 ساعت نیاز دارند تا زیر 7 درجه سانتیگراد سرد شوند. این نهال همچنین در زمستان تا منفی 11 درجه تحمل سرما دارد. زندگی اقتصادی خوشه فرانسوی نهال گردو: عمر اقتصادی و مفید این رقم نهال گردو بیش از 100 سال است. رنگ مغز گردو: میوه خوشه فرانسوی نهال گردو یک میوه مغذی و سفید با مغزهای سفید است. وزن گردو: وزن میوه این نهال ها با پوست چوب حدود 11.5 گرم است. بالاتر از سطح دریا : خوشه فرانسوی نهال گردو برای کاشت در ارتفاع 500 تا 1500 متر از سطح دریا مناسب است. باید بدانید که در ارتفاعات بالاتر ، عملکرد آن کاهش می یابد. بنابراین برای داشتن بهترین گردوی خوشه ای نهالستان ، باید به ارتفاع کاشت نهال توجه کنید. مقاومت در برابر آفات: ویژگی مهم خوشه فرانسوی نهال گردو این است که در برابر آفات و بیماریها مقاوم است. اما این نهال ها بسیار مستعد بیماری زخم هستند. پس از خرید خوشه فرانسوی نهال گردو سم پاشی و هرس درختان را فراموش نکنید. همچنین می توانید سم مورد نیاز این نهال ها را از خروجی خوشه ای نهال گردو تهیه کنید. حداکثر عملکرد میوه در هکتار: فروش خوشه فرانسوی نهال گردو بسته به عملکرد آن درآمد خوبی به تولیدکنندگان می دهد. درختان گردوی خوشه ای فرانسوی در گروه های 10 تا 12 نفری میوه می دهند و در انتهای هر شاخه گردو دارند. میزان باردهی درخت گردوی خوشه ای نسبت به سایر نژادها بیشتر است. این نهال ها می توانند تا 7 تن در هکتار تولید کنند. شروع تولید خوشه فرانسوی نهال گردو: عملکرد خوشه فرانسوی نهال گردو خوب است و حتی در سال اول تولید خواهد کرد. قدرت رشد درخت: خوب است بدانید که قدرت رشد خوشه فرانسوی نهال گردو تقریباً متوسط ​​است. رقم گرده افشان: به دلیل فاصله زمانی بین باز شدن گلهای نر و ماده ، این رقم به نهالهایی مانند هارتلی ، طبیعت سبز و پدرو نیاز دارد تا بتواند برای گرده افشانی میوه دهد. میزان آبیاری خوشه فرانسوی نهال گردو: آبیاری خوشه نهال گردو یکی دیگر از مسائل مهم و ضروری است که در صورت عدم توجه به آن منجر به خشک شدن یا کاهش عملکرد می شود. به طور معمول ، در ماه های گرم سال ، مانند تابستان و اکتبر ، خوب است که نهال های گردو را هر هفته آبیاری کنید. در بهار ، آبیاری درختان گردو و نهال ها هر 10 روز توصیه می شود. در نیمه دوم سال ، بسته به آب و هوا ، ممکن است آبیاری لازم نباشد یا هر 10 روز یکبار آبیاری لازم باشد. هنگام خرید فرانسوی Cluster نهال گردو از نهالستان Walnut Palisade ، اطلاعات کافی در مورد کاشت و آبیاری نهال به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. خرید نهال گردوی خوشه ای فرانسوی در واقع سرمایه گذاری خوبی است. بنابراین ، خرید خوشه فرانسوی نهال گردو یکی از اولویت های بسیاری از باغداران است.
خرید نهال گردو شیلی

خرید نهال گردو شیلی

نهال گردوی شیلی از درخت گردو را از امریکای جنوبی جمع آوری کنید. شکل درخت به صورت قائم ، قدرت رویشی آن متوسط ​​، نوع جوانه های میوه ای 80٪ جانبی ، زمان جوانه زنی برگ زود تا متوسط ​​و نسبت به سرما حساس است ، اما در شرایط عادی کمتر تحت تأثیر سرما قرار می گیرد. گلهای ماده قبل از خرما (پروتاندر) توسط گلهای نر گرده افشانی می شوند و تراکم ساقه های نر متوسط ​​است و هنگامی که در اوایل ماه سپتامبر به کارایی می رسد یکی از بارورترین انواع است و عملکرد بالایی دارد. وزن متوسط ​​میوه با پوست چوبی 18 گرم ، متوسط ​​وزن هسته 2.9 گرم و شکل میوه آن باریک و بزرگ است. بسیار نازک ، مناسب برای کاشت در مناطق معتدل و گرمسیری . گردو شیلی | خواص گردو شیلی گردو شیلی یکی از آن گردوهایی است که پوست کاغذی دارد و این پوسته آنقدر نازک است که مغز گردو به راحتی قابل مشاهده است. گردو شیلی ظاهری بیضی شکل دارد و با وجود یکی از ارقام پوست کاغذی مقاومت آن بسیار بالا است. دلیل اصلی محبوبیت گردو شیلی کیفیت بالای مغز آن در مقایسه با سایر ارقام گردو است. جالب است بدانید از 100٪ گردو ، 85٪ مغز آن است ، عنوان اصلی گردو شیلی کاغذی ترین گردو است. مشخصات نهال گردو شیلی نهال گردو شیلی برای اولین بار از کشور شیلی وارد کشور ما شده است و یکی از ارقام اصلاح شده ژنتیکی گردو است ، مانند گردو ، ژنوتیپ برتر بنفش. شیلی ، مانند ایران ، یکی از قوی ترین تولید کنندگان گردو است و بسیاری از انواع پیشرفته گردو در این کشور کشت می شود. جوانه های شیلی نهال گردو برای رشد به 700-500 ساعت سرمای زیر 7 درجه سانتی گراد نیاز دارند و تا 11- درجه سانتی گراد را تحمل می کنند. عملکرد میوه شیلی شیلی نهال گردو نیز بسیار سریع میوه می دهد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. باردهی اقتصادی این رقم از سال پنجم پس از کاشت نهال آغاز می شود ، در حالی که باردهی اقتصادی سایر ارقام گردو که به صورت بذر انجام می شود و نه کاشت نهال ، معمولاً از سال نهم به بعد اتفاق می افتد. توجه: مقاومت خوب و زیاد گردوی کاغذی شیلی در برابر سرما و مقاومت در برابر بیماری ها جالب است و بنابراین مورد علاقه باغداران سراسر جهان است. انواع نهال گردو شیلی کشور شیلی ارقام مختلف و با کیفیت گردو را پرورش می دهد و نهال همه ارقام آن در نهالستان خوب کشور ما قرار دارد. این ارقام عبارتند از: نهال گردو چندلر شیلی نهال گردو Cluster شیلی نهال گردو پوست کاغذ شیلی پوست کاغذ گردو خوشه ای شیلی یکی از بهترین ارقام گردو در بین گردوهایی است که از کشور شیلی وارد شده است. این رقم نیز ترکیبی است و عملکرد آن نسبتاً زیاد است. ویژگی بسیار خوب گردو کاغذی شیلی و پوست خوشه ای عملکرد سریع آن و مغز گردوی بالا است. کاشت نهال گردو شیلی در باغ ها اکثر باغهایی که برای پرورش گردو در کشور ما وجود دارد مشکلات زیادی دارد ، زیرا بسیاری از باغداران از شرایط کاشت هیچ یک از ارقام گردو ، به ویژه گردوهای وارداتی مانند گردو شیلی مطلع نیستند. چنین مشکلاتی بیشتر در باغهایی که قبلاً کار می کردند شایع است. و معمولاً این باغات برای کاشت شیلی گردو با مشکلاتی مانند آبیاری سنتی ، شیوع آفات و بیماریها ، عملکرد کم بذر و محصول غیر پیوندی و بی کیفیت مواجه می شوند. موضوعات فوق باعث شده است که متوسط ​​عملکرد گردوی ایرانی به 1.5 تا 2 تن در هکتار برسد ، در حالی که متوسط ​​عملکرد گردو در کشورهای پیشرو حدود 5 تا 10 تن در هکتار است. بنابراین ، توصیه می کنیم اگر قصد کاشت نهال گردو شیلی دارید ، حتماً از بهترین مهندسین کشاورزی مشاوره بگیرید تا محصول شما بالاترین عملکرد و سود را داشته باشد. با این کار می توانید علاوه بر کسب سود قابل توجه ، به توسعه عملکرد کشاورزی کشور در زمینه گردو نیز کمک کنید. قیمت نهال گردو شیلی | نهال گردو شیلی قیمت کلیه ارقام گردو که در نهال های نهالستان ارغوان بابایی موجود و کاشته شده اند دارای گواهینامه بوده و دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت نهال و گردو شیلی ، با شماره های تماس ذکر شده در سایت تماس بگیرید ، تا کارشناسان ما شما را در این مسیر راهنمایی کنند. عمده فروشی نهال گردو شیلی با توجه به کیفیت بالای گردو شیلی ، سالانه مقدار قابل توجهی گردو از شیلی وارد کشور می شود ، اما با توسعه کاشت و کشت نهال گردو شیلی ، می توان هزینه های واردات را کاهش داد و در عوض تولید داخلی این گردو کاغذی می تواند در کشور افزایش یابد. بنابراین ، ما در نهالستان توصیه می کنیم که شیلی نهال گردو را از یک مرکز معتبر و دارای مجوز تهیه کنید. خرید نهال گردو شیلی نهالستان سبر ، به عنوان یکی از بهترین نهالستان در ایران ، مرکز خرید و فروش نهال گردو شیلی است. خرید نهال گردو شیلی با شناسنامه و گواهی سلامت زیر نظر بهترین مهندسین کلینیک جهاد کشاورزی و گیاهپزشکی در برادران نهالستان محرم انجام می شود. نهالستان سبر به عنوان تولید کننده اصلی نهال گردو شیلی در کشور آماده ارسال نهال گردو شیلی به تمام مناطق ایران می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید نهال گردو شیلی با ما تماس بگیرید. پس از خرید نهال گردو شیلی ، نهال های سفارشی شما در اسرع وقت توسط کارشناسان ما بسته بندی و ارسال می شود.
خرید نهال گردو اسرائیلی تخم مرغی

خرید نهال گردو اسرائیلی تخم مرغی

گردو اسراییلی تخم مرغی با حداکثر ارتفاع 15 متر زیاد است میوه این گردو بسیار بزرگ ، تخم مرغی شکل ، با پوستی نازک ، کاغذ نازک و مغز سفید است. گردو اسراییلی تخم مرغی دیر شکوفه می زند و در ماه اکتبر برداشت می شود.یکی از ویژگی های برجسته این گردو اندازه زیاد و بار زیاد آن است.. معرفی جامع خرید تخم مرغ نهال گردو: تخم مرغ نهال گردو ؛ همچنین به عنوان گردوی اسرائیلی معروف است ، نوع دیگری از نهال گردو است که بسیار بارور است ، دیر گل می دهد و زود رس می رسد. فصل چیدن این درخت گردو اوایل و اواسط اکتبر است. از نظر عملکرد و کارایی اقتصادی ، این نهال گردو بیضی شکل است. بسیار مقرون به صرفه است و عمر طولانی دارد. وزن میوه درخت گردو تخم مرغ حدود 11 گرم است که 5 گرم آن وزن هسته است. رنگ هسته آن شیری رنگ است و طعم لذیذ و دلپذیری را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد. پوست چوبی این درخت گردو خیلی ضخیم نیست و پوست چوب آن نازک است و به راحتی قابل جدا شدن است. درباره محل تولد تخم مرغ نهال گردو ، ارتفاع و عمر مفید آن بیشتر بدانید: تخم مرغ نهال گردو ؛ متعلق به فلسطین اشغالی است و به همین دلیل این گردو به گردوی اسرائیلی معروف است. زادگاه این درخت گردو ، که زمانی در اختیار فلسطینی ها بود ، اکنون توسط اسرائیل اشغال شده است. دلایل دیگری برای نامگذاری وجود دارد. یکی از مهمترین آنها استفاده از این درخت گردو توسط ایالات متحده و اسرائیل است. در برخی از وب سایت ها ، این گردو به گردوی ایرانی نسبت داده شده است که هیچ سند و مدرکی ندارد و این گردو متعلق به ایران نیست. تخم مرغ نهال گردو ؛ در دسته درختان بلند قرار می گیرد. این درخت در سن 10-7 سالگی می تواند تا 15 متر رشد کند. بنابراین ، اگر سابقه رشد و چیدن میوه از درختان بلند را ندارید ، ممکن است در پرورش این درخت کمی مشکل داشته باشید. این درخت گردو بیش از 100 سال عمر اقتصادی برای شما خواهد داشت. نسبت گونه های مشابه درخت گردو طول عمر بیشتری دارد. آب و هوای مناسب برای رشد درخت گردو چیست: تخم مرغ نهال گردو ؛ بهتر است در مناطق معتدل با ارتفاع زیاد کشت شود. در وب سایت های بین المللی ، ارتفاع مناسب برای پرورش این درخت گردو 1200 متر از سطح دریا است. همانطور که می دانید ، درخت گردو برای اینکه عملکرد قابل توجهی در فصل باردهی داشته باشد ، نیاز به فاصله زمانی و نیاز به سرمایش دارد. بهتر است بدانید که نیاز به سرمایش در درخت گردو تخم مرغ 1800 ساعت دما تا 11 درجه سانتیگراد است. بهترین رقم برای گرده افشان تخم مرغ نهال گردو چیست؟ تأثیر گرده افشانی درختان بر مزارع گردو بر روی هر باغبان با تجربه پوشیده نیست. در واقع ، این جزء لاینفک مزارع گردو است. در بسیاری از موارد که از نهال های گرده افشان استفاده نشده است ، شاهد عملکرد کمی از درختان و میوه های به اصطلاح توخالی بوده ایم. کارشناسان کشاورزی توصیه می کنند که به ازای هر 100 مزرعه گردو ، 7 درخت را گرده افشانی کنند تا بتوانند این کار را به خوبی انجام دهند. مناسب ترین نوع گرده افشان برای گیاه گردو تخم مرغ ، چندلر یا فرانکت است. تخم مرغ نهال گردو از چه زمانی شروع به باردهی می کند و چقدر میوه می دهد: نهال گردو تخم مرغ زود هنگام تخمگذار ؛ و در سال اول تولید است. اما در سالهای اولیه ، نباید انتظار زیادی از آن داشت. اغلب در سال سوم به بعد ، تولید میوه به حدی می رسد که می توان از نظر اقتصادی به آن نگاه کرد و محصولات آن را به فروش رساند. هر حلقه گردو ، در سن بلوغ ، می تواند تا 40 کیلوگرم محصول تولید کند. خوب است بدانید حداکثر عملکرد این درخت گردو بین 2 تا 3.5 تن در هکتار است مناسب ترین فصل کاشت برای نهال گردو تخم مرغی و مراحل کاشت آن کدام است: برای کاشت نهال گردو تخم مرغی ؛ توصیه می کنیم قبل از کاشت چندین بار زمین را شخم زده و سپس آن را تخلیه کنید. با تعیین الگوی کشت و فواصل خاصی که در زیر به آن اشاره می کنیم ، ابتدا چاله هایی به عمق 2 متر و عرض نیم متر حفر کرده و سپس نهال گردو بکارید. توجه داشته باشید که فصل رشد نهال گردو نباید در فصول سرد و یخبندان باشد زیرا در این صورت عملکرد سلول های گیاهی را کاهش می دهد یا جوانه های تازه را می سوزاند و درخت گردوی شما را خشک می کند. بهترین فاصله کاشت نهال گردو تخم مرغی چقدر است: رعایت فواصل کشت و بهره مندی از الگوی کشت مناسب و دقیق می تواند به مزارع شما کمک کند تا بهتر و پربارتر شوند. اگر فواصل کاشت رعایت نشود ، بار درختان گردو را کاهش می دهد زیرا ممکن است فتوسنتز و سیتوپلاسم درختان را به خطر بیندازد. توجه داشته باشید که برای افزایش باروری درختان باید شرایطی را فراهم کنید تا درختان و سلول های گیاهی داخل آنها به رشد طبیعی خود ادامه دهند. از آنجا که نهال گردو تخم مرغی ؛ این گیاه بسیار بلند رشد می کند و می تواند راه خود را برای رسیدن به نور پیدا کند ، برای کاشت این نهال ها فاصله 10 در 10 در نظر بگیرید. بهترین روش آبیاری درخت گردو تخم مرغی به شرح زیر است: آبیاری درختان گردو به روش های مختلف انجام می شود. یکی از بهترین روش های آبیاری درختان گردو ، به ویژه در مناطق کم آب ، آبیاری قطره ای است. توجه داشته باشید که زیرومورف ها در درختان گردو تخم مرغی زیاد نیستند و معمولاً باید هر 7 تا 10 روز یکبار آبیاری شوند. میزان آبیاری در هکتار گردو تخم مرغ 1000 متر مکعب است. ویژگیهای خاک مناسب برای رشد نهال گردو تخم مرغی چیست: آزمایش خاک نهال گردو یکی از اولین مراحل قبل از کاشت نهال گردو تخم مرغی است. نهال گردو معمولاً در خاکهای سبک و آهکی مرطوب به خوبی رشد می کند. برعکس ، اگر خاک محل کشت سخت باشد یا اسیدیته آن زیاد باشد ، نمی توانید این نهال گردو را در آن پرورش دهید. بهترین pH برای درختان گردو تخم مرغی بین 6 تا 7 است. پیرایش چیست و چگونه بر باردهی و رشد درختان تخم مرغ تأثیر می گذارد: قلمه زدن یکی از مهمترین روشهای تکثیر گیاه است. کشاورزان متخصص همچنین از بریدن یک تیر و دو نشان یاد می کنند. زیرا با بریدن ، شما هم گیاه جدیدی متولد کرده اید و هم باعث جوانسازی و رشد مجدد درخت مادر شده اید. روش های بریدن درختان تفاوت چندانی با برش گیاهان ندارد و می توانید از روش های مرسوم مشابه برای آن استفاده کنید. نگهبانی همان قرار دادن تکیه گاه برای جلوگیری از شکستن درختان است. نهال گردو تخم مرغی ؛ آنها معمولاً قدرت تحمل باد شدید و باران را در ابتدای کاشت ندارند. به همین دلیل است که مراقبت از درختان گردو در سال های اولیه توصیه می شود. هنگامی که شما یک سرپرستی اصولی تا 2 یا 3 سال دارید ، به راحتی در مورد شکستن نهال فکر می کنید. بهترین کودها برای درختان گردو کدامند: کود دهی یکی از مهمترین کارهایی است که باید هر ساله برای درختان گردو انجام دهید. کوددهی باید در زمان معینی انجام شود تا غذای گیاه شما تامین شود و بهترین فصل برای بارور کردن درختان گردو فصل بهار است. همانطور که می دانید انواع مختلفی از کودها از جمله کود حیوانی و کودهای شیمیایی وجود دارد که هر کدام دارای انواع مختلفی هستند و بهتر است به عنوان کشاورز انواع آن را بشناسید. شایع ترین بیماری های نهال گردو تخم مرغی چیست و چگونه می توان از آنها جلوگیری کرد: نهال گردو تخم مرغی ؛ از نظر مقاومت در برابر آفات و بیماریها دارای رتبه قابل قبولی است ، اما این درخت همچنین می تواند بیمار شود. بیماریها و آفاتی مانند کنه قرمز ، شپشک توت ، پینه گیاهی ، سیاه زخم و بی به این درخت می آیند. برای مقابله با چنین بیماریهایی ، ابتدا باید آنها را بشناسید و نوع آنها را مشخص کنید. سپس نحوه برخورد با هریک را بدانید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن از شیوع بیماری جلوگیری کرده و از آن جلوگیری کنید. رایج ترین سموم بازار در رشد گردو کدامند: با توجه به بیماریهای ذکر شده در بالا ، باید بدانید که چگونه با آن مقابله کنید. بهترین راه مقابله با انواع مختلف کنه ها استفاده از حشره کش ها است. در مورد بیماری هایی مانند انتروسیتوز و بیماری های قارچی ، بهتر است در مورد استفاده از سموم دفع آفات با متخصصان کشاورزی مشورت کنید ، زیرا عدم اقدام به موقع برای این بیماری ها ممکن است صدمات جبران ناپذیری به شما وارد کند. زمان هرس و تأثیر آن بر رشد و باردهی نهال گردو تخم مرغی چیست: هرس درختان گردو و چیدن شاخ و برگ اضافی ، رشد درختان را افزایش می دهد. این می تواند تا حد زیادی به سبکی درخت گردو تخم مرغی کمک کرده و تولید محصول آنها را چند برابر کند. جدا از این که برخی از گیاهان دارای فشار شبانه هستند ، اما بسیاری از آنها در طول روز نیز رشد می کنند.