خرید نهال آلبالو ، فروش نهال آلبالو ، قیمت نهال آلبالو ، نهالستان آلبالو

09143819321

خرید نهال آلبالو

خرید نهال آلبالو مونت مورنسی

 نهال آلبالو مونت مورنسی ، مبدا: رقم فرانسوی 400 ساله را می فروشند. میوه: رس متوسط ​​، به وزن 4 گرم ، دارای پوستی به رنگ قرمز روشن و آب شفاف. درختان: 30٪ از میوه های آن توسط خار تولید می شود و رشد متوسطی دارد. گلها: سازگار هستند و زمان گلدهی آنها طبیعی است

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلبالو مونت مورنسی کلیک کنید

خرید نهال آلبالو خوشه ای مورلو

نهال آلبالو خوشه ای مورلو ، که برای تهیه مربا و مواد نگهدارنده مورد استفاده قرار می گیرد. میوه ها قرمز تیره ، دارای دم های بزرگ گرد و دم کوتاه هستند. نام نهال: خوشه گیلاس مورلو مبدا: فرانسه زمان گلدهی: اواخر آوریل زمان ورود: هفته آخر خرداد زندگی اقتصادی: 30 سال گیلاس تلخ و دم آن بسیار کوتاه است ، برداشت در هفته آخر ژوئن.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلبالو خوشه ای مورلوکلیک کنید

خرید نهال آلبالو محلی

 نهال گیلاس محلی یک درخت برگریز معروف است. به دلیل رنگ های روشن و پر از عطر ، مورد علاقه بسیاری از طرفداران است. نهال گیلاس محلی مجاز می تواند در مناطق سرد ، نیمه سرد و کوهستانی کاشته شود و تمرکز کاشت درختان گیلاس محلی این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال گیلاس در منطقه محلی حداقل 80 * 80 * 80 باشد. نهال گیلاس محلی معتبر یکی از ارقام تجاری در جهان است و تعداد نهال گیلاس تجاری در هر کیلوگرم تقریباً 130 عدد است. در زمین های غیر شیبدار و مسطح ، فاصله کاشت بهترین درختان گیلاس محلی برای پیوند 4 * 4 متر است ، اگر زمین شیب دار و مناطق بادگیر باشد ، می توان فاصله کاشت را به 3 * 3 مربع و 3.5 * 3 تغییر داد مستطیل از خصوصیات قابل توجه بهترین نهال های گیلاس بومی پیوند شده ، گلدهی دیررس و مقاومت نسبتاً بهتر آنها در برابر سرمازدگی بهاره است. درست استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلبالو محلی کلیک کنید

خرید نهال آلبالو مجاری - پیش رس

آلبالوی مجاری میوه های بزرگی دارد ، اما در این واریته انواع مختلفی وجود دارد که گیلاس مجارستانی بوترمو و آلبالو مجاری سیگانی نامیده می شود ، برخی از آنها میوه های کوچک هستند ، اما برخی دیگر میوه های بزرگ مانند گیلاس هستند. در مقایسه با غازها ، آلبالوی مجاری دیرتر شکوفا می شود ، بنابراین یخ زدگی بهاره برای درخت مضر نیست. برخلاف گیلاس های شمعدانی ، آلبالوی مجاری رشد نخواهد کرد زیرا روی درختان گیلاس وحشی پیوند می خورد. آلبالوی مجاری تنها درختی است که هیچ گونه آفات و بیماری ندارد (به جز انواع توت ها) ، بنابراین سمپاشی لازم نیست. آلبالوی مجاری در برابر درجه حرارت بالا و سرما زیر 30 درجه بسیار مقاوم است. رشد و نمو درخت از درختان محلی بیشتر است ، حتی ارتفاع آن به 7-8 متر می رسد میوه های آلبالوی مجاری به راحتی از دم میوه برداشت می شوند و وقتی کاملاً بالغ شده و سقوط کنند روی درخت باقی نمی مانند.
نام: گیلاس مجارستانی
مبدا: مجارستان
زمان گلدهی: نیمه دوم آوریل
زمان رسیدن میوه: اوایل تیر
زندگی اقتصادی: 30 سال
بوی میوه ای: کمی قرمز است
نت پایه: گیلاس تلخ

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلبالو مجاری کلیک کنید

خرید نهال آلبالو مجارستانی - دیر رس

نهال البالو مجارستانی میوه های بزرگی در برج 5 دارد ، بالغ و بسیار مثمر ثمر است. آنها یک تصویر تجاری بسیار جالب هستند. طول درخت می تواند تا 6 متر رشد کند و نسبت به گیلاس به بیماری حساس تر است. رشد درخت متوسط ​​است. بیماری ها و آفات حشرات گیلاس این گیلاس ها میوه های بزرگ ، دم کوتاه دارند و دیرتر از انواع دیگر شکوفا می شوند. ارتفاع آن می تواند به 6 متر برسد. میوه این درخت پس از بلوغ می ریزد ، به دلیل مقاومت زیاد ، در اکثر مناطق بدون توجه به ارتفاع قابل کشت است ، زمان گلدهی نیمه دوم آوریل و زمان رسیدن میوه اوایل تیر است. طول عمر اقتصادی آن 40 سال است و شکل ظاهری آن شکل یک میوه قرمز بزرگ است که روی یک گیلاس تلخ پیوند زده شده است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلبالو مجارستانی کلیک کنید

خرید نهال آلبالو گیسی

نهال آلبالو گیسی ، طعم آن بسیار ترش و میوه ها نسبتاً کوچک و بسیار پربار هستند. این گونه قاعده کوتاه و برگهای زیادی دارد. درخت گیلاس را کود و تغذیه کنید ، رنگ آن قرمز عمیق ، طعم آن ترش ، میوه آن نسبتاً کوچک و پر از میوه است..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلبالو گیسی کلیک کنید

خرید نهال آلبالو بوترمو

در مجارستان ، نهال های گیلاس موریانه در جفت شدن پاندی 38 و آنگول ظاهر شدند. میوه: نسبتاً زودرس ، حدود 5/5 گرم وزن ، پوست و آب آن قرمز تیره است. درختان: میوه ها روی خارها ایجاد می شوند اما روی درختان کهنسال شاخه های یک ساله نیز میوه می دهند. گلها: آنها خود را تطبیق داده و به سرعت ظاهر می شوند.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلبالو بوترمو کلیک کنید


از آلبالو بیشتر بدانید

درخت آلبالو یا Black cherry
نام علمی: Prunus cerasus و از خانواده Rosaceae .
آلبالو شباهت زیادی به گیلاس در گیاهان دارد. آلبالو از ناحیه بین دریای خزر و دریای سیاه منشا گرفته است و ممکن است دانه های آن توسط پرندگان به سایر مناطق اروپا از جمله اروپا منتقل شده باشد. مناطق اصلی رشد آلبالو فرانسه ، یوگسلاوی و آلمان است.
گیاه:
گیاهان برگریز آلبالو با برگهای لوزی به تناوب روی شاخه ها قرار می گیرند. رنگ پوست آن قهوه ای روشن تا نقره ای است. از نظر حجم ، آلبالو نسبت به گیلاس فضای کمتری را اشغال می کند.
ارتفاع درختان آلبالو 2-4 متر است ، ساقه برخی از انواع بسیار نرم است و بدون شکستن می توان آن را به راحتی خم کرد ، بنابراین برخی از انواع برای چیدن میوه به نردبان احتیاج ندارند ، درخت را می توان خم کرد و برداشت کرد. گلها بر روی هاگهای سال قبل و شاخه های سال قبل شکل گرفتند. 3-5 گل در جوانه وجود دارد ، گل دارای 5 گلبرگ ، 5 کاسبرگ ، یک پرچم و یک ماده است. در مقابل ، گیلاس های آلبالو حاصلخیز هستند و نیازی به انواع گرده افشانی ندارند. گرده آلبالو A می تواند شکوفه های گیلاس را تلقیح کند.
گلهای آلبالو معمولاً دیرتر از میوه های دیگر سنگی باز می شوند ، بنابراین معمولاً خطر سرمازدگی وجود ندارد. دم میوه های آلبالو بسیار طولانی است و براساس طول یا کوتاه بودن دم طبقه بندی می شود ، معمولاً انواع دم کوتاه بهتر است.
اقلیم:
نیاز خنک کننده آلبالو بین 1600-600 ساعت زیر 7 درجه سانتیگراد است. تابستان خنک و خشک برای این درخت مناسب است. مقاومت به سرما به اندازه سیب است. ریشه های آلبالو نسبت به گیلاس در برابر خاک مرطوب مقاومت بیشتری دارند و ریشه های آلبالو سطحی هستند و حداکثر گسترش آن 1.5 متر است.
افزایش دادن:
آلبالو را می توان به سه طریق بذر ، هرس و پیوند گسترش داد. گیلاس های معمولی بیشتر به صورت تکه ای رشد می کنند. با این حال ، انواع جدید آلبالو A ، مانند آلبالو Gisi و آلبالو مجارستان (Sikani Maji-Ardi Jubilium and Buttermo) از طریق پیوند بر اساس آلبالو تلخ (محله) پرورش داده می شوند و پیوند شکم (T) در آلبالو معمول است.

کاشت و آموزش درختان آلبالو :
فاصله کاشت در آلبالو 4 * 5 یا 5 * 5 است. زمان انتقال نهال ها به زمین اصلی از پاییز شروع می شود ، تا زمانی که برگها ریزش کنند و تا زمان گلدهی بهار ادامه دارد. درختان آلبالو معمولاً در انبار شاخه های جانبی دارند و هنگام کاشت باید آنها را قطع کرد. آلبالو معمولاً از ریشه خارج نمی شود. پس از سال دوم ، 6-6 شاخه در اطراف ساقه اصلی باقی می ماند و بقیه از بین می روند.
هرس:
هرس در گیلاس های بارور وجود ندارد و هرس به جز شاخه های شکسته یا شاخه های بیمار حفظ می شود. میوه های آلبالو روی جوانه ها و هاگ های یک ساله تشکیل می شوند. ده شاخک میوه ای مناسب در شاخه هایی با عمر 2-3 سال قرار دارند. هرچه شاخه ها پیر می شوند از باروری کمتری برخوردار می شوند. طول عمر آنتنهای ساقه افقی بیشتر از آنتنهای ساقه عمودی است. هنگامی که درخت آلبالو به طور کامل رشد کرد و به بار نشست ، شاخه ها باید 10-20 سانتی متر در سال رشد کنند تا به باردهی خود ادامه دهند.
سیستم تامین آب:
نیاز آبی آلبالو برابر گیلاس است ، اگرچه آلبالو نسبت به گیلاس در برابر خشکسالی مقاومت بیشتری دارد.
جایزه:
محصولات آلبالو باید وقتی کاملاً بالغ شوند ، برداشت شوند. رنگ میوه رسیده قرمز عمیق است. زمان رسیدن میوه حدود 90 روز پس از شکوفایی تمام گلهای درخت است. وزن متوسط ​​هر میوه 6-5 گرم و وزن متوسط ​​هر درخت 30 کیلوگرم است. برداشت معمولاً با دست انجام می شود. آلبالو تازه مصرف نمی شود ، بیش از 95٪ آن برای تهیه آب میوه ، مواد نگهدارنده ، مربا و شربت استفاده می شود.

کود و تغذیه:
طبق آزمایشات انجام شده در باغ های آلبالو در مجارستان ، نیتروژن و فسفر تأثیر کمی بر عناصر غذایی موجود در برگ های آلبالو دارند. اما کود پتاسیم و کود پتاسیم در برگها همبستگی مثبت خوبی دارند. اما نسبت منگنز منفی است. با این حال ، کودهای ازته و پتاسیم تأثیر زیادی در شکل گیری و عملکرد میوه ها دارند و فقط کود پتاسیم می تواند افزایش یابد. مشاهده شده است که پتاس تأثیر مثبتی در جلوگیری از یخ زدگی گلهای آلبالو و اثر نامحسوس (کمی) نیتروژن دارد.
با توجه به آزمایش فوق ، روش کلی استفاده از کود شیمیایی در باغ آلبالو به شرح زیر است.
نیتروژن: حدود 30-40 کیلوگرم برای درختان جوان ، حدود 80-100 کیلوگرم برای درختان بالغ
کود پتاس: برای درختان جوان 40 کیلوگرم ، برای درختان بارور حدود 100 کیلوگرم و در صورت لزوم هر ساله باید از کود خرد استفاده شود.
آفات مهم آلبالو در استان اصفهان:
مهمترین آفت آلبالو مگس گیلاس است.