خرید نهال آلو ، فروش نهال آلو ، قیمت نهال آلو ، نهالستان آلو

09143819321

خرید نهال آلو

خرید نهال آلو شابلون - زود رس

 نهال آلو شابلون کالیفرنیا از میوه های گوشتی بهبود می یابد.یکی از ویژگی های مهم نهال آلو کالیفرنیا رنگ معطر و ویژگی های مناسب نگهداری و نگهداری آن است. نهال های بهبود یافته آلو شابلون کالیفرنیا را می توان در مناطق نیمه گرمسیری ، سردسیری ، معتدل ، معتدل و کوهستانی کاشت. تصور می شود. نهال آلو شابلون کالیفرنیا اصلاح شده یکی از ارقام تجاری در جهان است که تقریباً 25 نوع آلو کالیفرنیا در هر کیلوگرم دارد. فاصله کاشت آلو کالیفرنیا در زمین های غیر شیبدار و مسطح 4 * 4 متر است و در زمین های شیب دار و مناطق بادگیر می توان عرض آن را به 3 * 4 مربع و 3 * 3 مستطیل تغییر داد. نهال آلو در کالیفرنیا دارای گلدهی دیررس و مقاومت خوب در برابر سرمازدگی بهاره است.لازم به ذکر است که میوه درخت کپک زده جانبی است.برای بهترین نتیجه ، استفاده از انواع مناسب زیتون گرده افشانی شده برای آلو کالیفرنیا توصیه می شود .

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو شابلون کلیک کنید

خرید نهال آلو یلو آک

کشور مبدا: اروپا
زندگی اقتصادی: 25
زمان ورود: اوایل ماه اکتبر
تحمل به خشکی: نیمه مقاوم
مقاومت در برابر سرما: C25 تا C30
نکته اصلی: آلو وحشی (دانه)
رنگ میوه: زرد روشن
عملکرد: از سال سوم
فاصله کاشت: 3 * 3
آبیاری: 10 لیتر در هفته
ذخیره سازی: 2 ماه
نوع مصرف: میوه خشک تازه و تازه
توضیحات: شکل بیضی ، میوه شیرین ، نزدیک به عطر و طعم زردآلو
نهال آلو پیوندی ، آلوهای بزرگ و زرد روشن با لاک قرمز و بیضی شکل است. میوه آن شیرین و دارای طعم زردآلو است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو یلو آک کلیک کنید

خرید نهال آلو هاوران

  منشا نهال آلو هاوران اروپا است. این رقم نهال آلو در برابر دمای سرما 25 تا 30 درجه سانتیگراد زیر صفر مقاوم است و در برابر خشکسالی نیمه متحمل است. فاصله بین این ارقام 3 * 4 است و آلوهای وحشی (بذر) کاشته می شوند-Mirobalan به عنوان پایه آن استفاده می شود. آب مورد نیاز این نهال ها 10 لیتر در هفته است. این درخت در سال دوم پس از کاشت شروع به باردهی می کند و طول عمر اقتصادی آن 25 سال است. این میوه در اواسط سپتامبر بالغ می شود ، به رنگ زرد نارنجی و وزن آن حدود 44 گرم است. این آلو معمولاً به صورت تازه خورده می شود و می توان آن را به مدت 5 ماه نگهداری کرد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو هاوران کلیک کنید

خرید نهال آلو لومبارد

 نهال آلو لومبارد بومی اروپا است. عمر اقتصادی این درخت 25 سال است و میوه آن به ابتدای خرداد می رسد. فاصله نهال 3 x 4 است که در برابر خشکسالی و سرما تا 20-25 درجه سانتیگراد زیر صفر نیمه متحمل است. این نوع مصرف آب 10 لیتر در هفته است. آلوهای وحشی (دانه ها) پایه و اساس این درخت هستند. این درخت از سال سوم شروع به باردهی می کند و میوه آن بیضی شکل و قرمز بنفش است. این نوع آلو معمولاً به صورت تازه خورده می شود و می توان آن را برای مدت یک ماه نگهداری کرد.وعده آلو دارای میوه های بزرگ قرمز یا بنفش و بیضی شکل است و عمدتا برای مصرف تازه استفاده می شود. لومباردی و ویکتوریا انواع این دسته از افراد هستند.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو لومبارد کلیک کنید

خرید نهال آلو لری ان

 کشور مبدا نهال آلو ژاپن است. فاصله این ارقام 3 * 3 است و هر هفته به 10 لیتر آب نیاز دارد. این رقم در برابر خشکسالی نیمه متحمل است و می تواند 30 تا 40 درجه سانتیگراد زیر صفر را تحمل کند. پایه این نهال ها آلو وحشی (بذر) -mirobalan است که از سال دوم شروع به باردهی می کند و عمر اقتصادی آن 25 سال است. میوه این درخت در اواسط ماه اکتبر بالغ می شود و میوه آن سیاه است. این نوع آلو را می توانید به صورت تازه یا خشک خورده و به مدت 8 ماه نگهداری کنید.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو لری ان کلیک کنید

خرید نهال آلو لاتیتیا

نهال آلو لاتیتا یکی از انواع مختلف نهال آلو است که در سایت نهال سبز به فروش می رسد. آلو اندازه متوسط ​​، بیضی شکل و گوشت آن زرد و قرمز است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو لاتیتیا کلیک کنید

خرید نهال الو کهرباء

نهال آلو کهربا را با نام لاتین کهربا سیاه بومی ترکیه می فروشد. مانند اکثر نهالهای آلو ، ریشه این نهالها نیز آلو وحشی (دانه) -mirobalan است.فاصله بین آنها 3 * 4 است و به 10 لیتر آب در هفته نیاز دارد. این نوع می تواند از 25 تا 30 درجه سانتیگراد زیر صفر خشکی و سرما را تحمل کند. این درخت در ماه اکتبر میوه می دهد ، میوه آن از اندازه متوسط ​​، سیاه و کمی گسترده تر است. آلوها معمولاً تازه خورده می شوند و می توانند به مدت 6 ماه نگهداری شوند.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو کهرباء کلیک کنید

خرید نهال الو کالیفرنیا

  نهال بهبود یافته آلو کالیفرنیا یکی از تجاری ترین انواع در جهان است. از ویژگیهای متمایز این نهالها می توان به دیرگل بودن و مقاومت خوب در برابر یخبندان بهاره اشاره کرد. این درخت در مناطق بسیار سرد به خوبی پاسخ می دهد. نهال آلو کالیفرنیا مقاومت ویژه ای در برابر کمبود آب دارند و عمر اقتصادی آنها حدود 25 سال است ، میوه آلو کالیفرنیا از سال دوم شروع می شود و پس از سه سال هرس ، به استاندارد اقتصادی تبدیل می شود.
در مناطق معتدل و سرد می توان گفت هرس سبز بهترین هرس برای درختان آلو کالیفرنیا است.
اما در مناطق بسیار سرد می توان از هرس خشک استفاده کرد تا چشمه ها دچار یخ زدگی پاییزی نشوند.
این آلو در دمای زیر 7 درجه می تواند 700-1200 سرما در ساعت را تحمل کند.
فاصله کشت آلو کالیفرنیا 4 * 4 است
این فاصله می تواند هوای در گردش را فراهم کند و درختان می توانند از نور کافی بهره مند شوند
کیفیت ، دوام و عملکرد بالا باعث برتری آلوهای کالیفرنیا نسبت به سایر آلوها می شود
بنابراین می توان گفت در عرض چند سال هر درخت بالغ می تواند وزنی از 150 تا 200 کیلوگرم را تحمل کند.
هر چه ماندگاری آلو کالیفرنیا بیشتر باشد ، در حین برداشت و حمل و نقل از دست می رود.
کشاورزان این فرصت را دارند که پس از برداشت 3 ماه آن را در یخچال نگهداری کنند
نهال آلو کالیفرنیا یکی از بهترین آلوها است میوه آلو در اواخر ماه اوت بالغ می شود میوه آن به رنگ بنفش سیاه و بزرگ است.
ریشه آلو کالیفرنیا از گوجه فرنگی های بذری تهیه شده که یکی از مقاوم ترین پایه های پایه است

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو کالیفرنیا کلیک کنید

خرید نهال الو قطره طلا

بهترین نهال آلو طلایی پایه رشد تفاله است.یکی از ویژگیهای مهم نهال آلو طلایی رنگ و بوی آن و همچنین عملکرد مناسب نگهداری و نگهداری آن است. بهترین نهال آلو قطره طلایی را می توان در مناطق نیمه گرمسیری ، نیمه سرد ، سرد ، معتدل و کوهستانی پرورش داد. حداقل 80 * 80 * 80 را در نظر بگیرید. درخت آلو طلایی یکی از ارقام تجاری در جهان است و تعداد محصولات آلو طلایی در هر کیلوگرم حدود 30 عدد است. فاصله بذر کاشت نهال آلو طلایی در زمین های ناهموار و ناهموار 4 * 4 متر است ، در زمین های شیب دار و مناطق با باد می توان آن را به 4 * 3 مربع و 3 * 3 مستطیل تغییر داد از ویژگی های بارز نهال آلو Jinluo می توان به گل دیررس و مقاومت بسیار خوب آن در برابر سرما زدگی بهاره اشاره کرد. استفاده شده..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو قطره طلا کلیک کنید

خرید نهال الو غول پاییز

کشور مبدا برای فروش نهال آلو غول پاییز ژاپن است و گرده افشانی سانتروا است. عمر اقتصادی نهال 25 سال است و میوه در اواسط ماه اکتبر به بار می نشیند. پایه این نهال آلو وحشی (دانه) -میروبالان است که نسبت به خشکی مقاوم است و از 30 تا 45 درجه سانتیگراد در برابر سرما مقاوم است. فاصله نهال های این آلو 3 * 3 است و در هفته به 10 لیتر آب نیاز دارد. از سال دوم پس از کاشت ، نهال ها سفت ، میوه آن قرمز ، زمینه آن زرد و گوشت آن سفت و خوشمزه است. آلوها را می توان به صورت تازه مصرف کرد و می توان آنها را به مدت 8 ماه نگهداری کرد.
کشور مبدا: ژاپن
زندگی اقتصادی: 25
زمان ورود: اواسط ماه اکتبر
تحمل به خشکی: نیمه مقاوم
مقاومت در برابر سرما: C45 تا C30

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو غول پاییز کلیک کنید

خرید نهال الو شایرو

نهال آلو شایرو نهال آلو به رنگ سبز زرد بهبود یافته ، در اواسط ژوئیه بالغ ، کمی مستطیل ، دارای میوه های کوچک و شیرین. امروزه کشت آن بسیار توسعه یافته است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو شایرو کلیک کنید

خرید نهال الو سانتروزا - سانتریزه

نهال آلو سانتروزا نهال آلو با عملکرد بالا دارای میوه های گرد بزرگ ، کمی کشیده ، از لاک بنفش تا لاک است و گوشت کهربا در نزدیکی اپیدرم قرمز است. میوه اواسط تیرماه شیرین و بالغ است. این تعداد هر ساله است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو سانتروزا کلیک کنید

خرید نهال الو زرد اراک

کشور مبدا نهال زردآلو اراک ایران است. ریشه این نهال ها آلوهای وحشی (بذر) است ، فاصله آنها 4 * 4 است و آنها هر هفته به 10 لیتر آب نیاز دارند. این نوع می تواند از 25 تا 30 درجه سانتیگراد زیر صفر در برابر خشکی نیمه سرما و سرما مقاومت کند. این نوع درخت آلو در اواسط ماه آگوست باردهی می دهد و میوه آن به رنگ زرد-سبز است. این آلو معمولاً تازه مصرف می شود ، ماندگاری زیادی دارد و بسیار مثمر ثمر است.
بهترین نهال زردآلو اراک از خمیر کاغذ بهبود یافته است.یکی از ویژگیهای مهم نهال زردآلو اراک رنگ معطر و عملکرد مناسب نگهداری و نگهداری آن است
نهال های زردآلو اصلاح شده اراک را می توان در مناطق نیمه گرمسیری ، نیمه سرد ، سرد ، معتدل و کوهستانی کاشت. نکته مهم این است که قطر و عمق کاشت زردآلو اراک می تواند حداقل به 80 * 80 * 80 برسد.
درخت آلو زرد اراک یکی از ارقام تجاری در جهان است و مقدار محصولات آلو زرد اراک در هر کیلوگرم حدود 25 است.
فاصله کاشت نهال های زردآلو اراک در زمین های غیر شیبدار و مسطح 4 * 4 متر است ، در زمین های شیب دار و مناطق بادخیز می توان فاصله کاشت را به مستطیل 4 * 3 مربع و 3 * 3 تغییر داد.
از خصوصیات اصلی نهال زردآلو اراک می توان به دیرگل بودن و مقاومت بسیار خوب آن در برابر سرمازدگی بهاره اشاره کرد. استفاده شده..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو زرد اراک کلیک کنید

خرید نهال الو رین کلود - آلو سبز

 نهال آلو رین کلود - آلوسبز (آلوسبز) که در اروپا رشد کرده است. فاصله این ارقام 4 * 3 است و به 10 لیتر آب در هفته نیاز دارد. این نوع خشکسالی نیمه متحمل است و منفی 25 تا 35 درجه سانتیگراد را تحمل می کند. پایه این نهال آلو وحشی (بذر) از سال سوم شروع به باردهی می کند و عمر اقتصادی آن 25 سال است. میوه این درخت در اوایل ماه اوت بالغ می شود و به صورت گرد و قوی است. رنگ این آلو زرد زمینه ای سبز دارد و طعم آن شیرین است. این نوع آلو به صورت تازه یا نگهداری خورده می شود و می توان آن را برای مدت 2 ماه نگهداری کرد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو رین کلود آلو سبزکلیک کنید

خرید نهال الو رویال بلک

نوع جدید آلو نهال آلو رویال بلک رقم جدید این رقم اخیراً در نهالستان طبیعت سبز پرورش داده شده است ، یکی از انواع بزرگ آلو از خانواده آلو بخار است و گزینه مناسبی برای فرآوری میوه های آلو است.
این گیاه بومی آسیا است و اولین بار توسط مهاجران آسیا و اروپا در قرن نوزدهم وارد آمریکای شمالی شد.بیشتر ارقام تجاری از گروه آلوهای اروپایی هستند که بومی جنوب شرقی اروپا هستند و بیش از 2000 سال سابقه دارند. این محصول به صورت مصنوعی کشت می شود و پوست صاف تنه آن آن را از انواع دیگر متمایز می کند ، در واقع آلوهای ژاپنی مبدا چین هستند و کشورهای اصلی تولید آلو عبارتند از: یوگسلاوی ، آلمان ، ایالات متحده ، چین ، فرانسه و ایتالیا.
آلو گیاهی برگریز با برگهای متوسط ​​و تیز ، دندانه دار یا صاف ، بدون مو و متناوب است.
گلها یا خوشه های منفرد ، هر خوشه 3-5 گل دارد. این گل دارای 5 گلبرگ ، 5 کاسبرگ ، کرم ، میوه و یک محوری مشترک است.
گلهای آلو معمولاً سفید هستند و به دلیل وجود بنز آلدئید از اهمیت بالایی برای زنبورهای عسل برخوردار است.
آلو بیشتر با پیوند بذر تکثیر می شود.
رنگ میوه آلو قبل از رسیدن سبز است (برگ و میوه انواع قرمز از ابتدا قرمز است) و پس از رسیدن بسته به نوع آن به زرد ، قرمز ، سبز مایل به زرد ، صورتی یا بنفش تغییر می کند. سیاه و. ..بیا
مغز آلو حاوی مواد چربی و آمیگدالین است ، پس از تقطیر می توان سیانو اسید بدست آورد ، به همین دلیل مغز آلو سمی ، تلخ و خوردن آن خطرناک است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو رویال بلک کلیک کنید

خرید نهال الو دامسونز

 کشور مبدا: زندگی اقتصادی اروپا: 25 زمان بلوغ: اواخرشهریور تحمل به خشکی: تحمل به نیمه سرما: C25 تا C35 پایه: آلو وحشی (دانه) رنگ میوه: آبی تیره میوه: از سال سوم فاصله کاشت: 3 * 3 آبیاری: 10 لیتر در هفته: 2 ماه نوع مصرف: مواد غذایی تازه نگهداری شده توضیحات: بهترین آلو در مناطق سردسیر. آلوهای کوچک و سبز طعم عالی دارند. آنها عمدتا برای کنسرو استفاده می شوند و باید تا 800-1200 درجه سانتیگراد زیر 7 درجه سانتیگراد سرد شوند.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو دامسونز کلیک کنید

خرید نهال الو خشکباری

کشور مبدا: ایران عمر اقتصادی: 25 زمان بلوغ: اوایل شهریور تحمل به خشکی: تحمل نیمه سرما: C25 تا C20 پایه: آلو وحشی (دانه): 10 لیتر در هفته ذخیره سازی: 1 ماه نوع مصرف: دستورالعمل خشک کردن: استفاده شده برگه ها.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو خشکباری کلیک کنید

خرید نهال الو خاکی - آلو تو سرخ

آلو خاکی یکی از آلوهای سیاه است که دورونش قرمز می باشد. زمان رسیدن میوه از اواسط سپتامبر تا اواسط اکتبر است. در برابر سرما از 35- تا 40- درجه بسیار مقاوم است. آلو قرمز یا آلو قرمز نیز نامیده می شود. رنگ پوست آن قرمز مات تیره است ، اما گوشت آن قرمز و شفاف ، خوشمزه است. منشا اصلی این آلو کالیفرنیای آمریکا است ، دارای مقاومت شدید به سرما ، پوستی مات و گوشت قرمز روشن است که بسیار خوشمزه و شیرین است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو خاکی - آلو کلیک کنید

خرید نهال الو تنسگل

 نهال تنسگل میوه های مختلفی است که با پیوند تولید مثل می شود: شاخه های پیوند شده توسط تنسگل معمولاً روی گوجه سبز جوان یا درختان زردآلو پیوند زده می شود. گیاهان تنسگل را می توان تولید مثل کرد. اندازه تنسگل به اندازه یک آلو زرد است ، اما پوست آن مانند هلو و زردآلو براق نیست. موهای ظریف روی پوست وجود دارد. طعم و مزه تنسگل ترش و شیرین است منبع منبع نهال آلو تنسگل اروپا است. فاصله این نهال ها 3 * 3 است و در هفته به 10 لیتر آب نیاز دارد. این گونه می تواند منفی 25 تا 35 درجه سانتیگراد را تحمل کند و نیمه خشک است. پایه این نهال آلو آلوهای وحشی (بذر) است که در سال سوم و اواسط سپتامبر به بار می نشیند و عمر اقتصادی آن 25 سال است. این آلو مانند هلو کرکی است ، دارای رنگ زرد ، گونه های قرمز و طعمی شیرین و ترش است. این نوع می تواند به مدت 2 ماه نگهداری شود و به صورت تازه خورده و خورده شود..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو تنسگلکلیک کنید

خرید نهال الو تخم مرغی لواسان

 رنگ نهال های آلو خریداری شده بنفش تیره ، بیضی شکل ، بزرگ ، شیرین و کمی معطر است. تاریخ رسیدن میوه اوایل ماه اوت است و می توان آن را خشک کرد. بهترین نهال آلو تخم مرغ لواسان از میوه های گوشتی بهبود می یابد.یکی از ویژگی های مهم نهال آلو تخم مرغ لواسان رنگ معطر و عملکرد مناسب نگهداری و نگهداری آن است. بهترین نهال آلو تخم مرغ اصلاح شده لواسان را می توان در مناطق نیمه گرمسیری ، نیمه سرد ، سرد ، معتدل و کوهستانی پرورش داد و نقطه مهم کاشت درختان آلو تخم مرغ لواسان قطر و عمق سوراخ محل پرورش آلو تخم مرغ است. حداقل 80 80 80 80 80. آلو تخم مرغ لواسان یکی از ارقام تجاری در جهان است و تعداد محصولات آلو تخم مرغ لواسان در هر کیلوگرم حدود 30 عدد است. فاصله کاشت نهال آلو تخم مرغ لواسان در فاصله 4 * 4 متر در زمین ناهموار و ناهموار کاشته می شود و برای زمین های شیب دار و مناطق بادی می توان آن را به مستطیل 3 * 4 مربع و 3 * 3 تغییر داد. از ویژگی های متمایز نهال آلو تخم مرغ لواسان می توان به دیرگل بودن و مقاومت بسیار خوب آن در برابر سرمازدگی بهاره اشاره کرد. از سمپاش مناسب استفاده شد..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو تخم مرغی لواسانکلیک کنید

خرید نهال الو بور بانک

کشور مبدا: زندگی اقتصادی اروپا: 25 بلوغ: اوایل آگوست تحمل به خشکی: تحمل به نیمه سرما: C25 تا C35 پایه: آلو وحشی (بذر) رنگ میوه: سبز و قرمز انواع متنوع عملکرد: فاصله کاشت از سال سوم : 4 * 3 آبیاری: 10 لیتر در هفته ذخیره سازی: 2 ماه نوع مصرف: مواد غذایی تازه - نگهداری توضیحات: میوه هایی با طعم شیرین و ترش..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو بور بانک کلیک کنید

خرید نهال الو بلک دیاموند

 وزن این میوه 46 گرم است. نهال میوه ای قرمز و آبدار با رنگ خاصی است. میوه حاوی گرده افشان گل رز ، یعنی الماس سیاه است. این نوع در سال دوم پس از کاشت در اواخر سپتامبر شروع به باردهی می کند و طول عمر اقتصادی آن 25 سال است. پایه این نهال یک آلو وحشی (بذر) -Mirobalan است که در برابر خشکسالی نیمه تحمل دارد و می تواند دمای منفی 25 تا 30 درجه سانتیگراد را تحمل کند. فاصله کاشت نهال آلو الماس سیاه 3 * 4 است و هر هفته 10 لیتر آب لازم است. نهال قرمز است و وزن میوه آن حدود 46 گرم است. پوست آلو سیاه و رنگ آن بنفش و آبدار است. این نوع از طریق گرده افشان مرکزی میوه می دهد. آلوها معمولاً هنگام مصرف تازه هستند و می توان آنها را برای مدت 3 ماه نگهداری کرد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو بلک دیاموند کلیک کنید

خرید نهال الو بلک استار

  نهال آلو ستاره سیاه از کالیفرنیا آغاز شد. این رقم از 35 تا 40 درجه سانتیگراد در برابر سرما مقاوم است و در برابر خشکسالی نیمه مقاوم است. فاصله بین این ارقام 3 * 3 است و آلو وحشی (دانه) -Mirobalan به عنوان پایه آن استفاده می شود و از طریق گرده افشان Santrosa میوه می دهد. آب مورد نیاز نهال ها 10 لیتر در هفته است و نهال ها در سال دوم پس از کاشت شروع به باردهی می کنند و طول عمر اقتصادی آنها 25 سال است. این میوه در اوایل ماه اکتبر بالغ می شود و سیاه است. این آلو معمولاً به صورت تازه خورده می شود و می توان آن را به مدت 5 ماه نگهداری کرد.
زندگی اقتصادی: 25
زمان ورود: اوایل ماه اکتبر
تحمل به خشکی: نیمه مقاوم
مقاومت در برابر سرما: C35 تا C40

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو بلک استار کلیک کنید

خرید نهال الو بخارایی - خرمایی

نهال آلو بخارا دو ساله. از سال سوم مثمر ثمر بوده است. میوه های تازه و خشک و آلو خورشتی در مجموعه نهال گستر نیکزاد. درختان آلو اروپایی خود گرده افشانی می کنند ، کاشت دو یا چند درخت به گرده افشانی بهتر آنها کمک می کند و درختان میوه بیشتری می دهند. گرده افشانی ضعیف منجر به تشکیل میوه های بسیار ریز می شود و این میوه ها می ریزند. درخت آلو پر از گل است و توسط حشرات (به خصوص زنبورها) گرده افشانی می شود. قرار دادن کندوها روی درخت می تواند میوه های بیشتری ایجاد کند. میوه ها تخم مرغ هستند ، که بهترین آلو در مناطق سرد است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو بخارایی خرماییکلیک کنید

خرید نهال الو انجلا

منشأ این گونه آمریکایی از اصلاحگر جان گارابیدن در سال 1967 معرفی شد و نهال ها از طریق گرده افشانی رایگان به دست آمد. برای مصرف تازه ؛ رنگ گوشت زرد روشن است ؛ پوست بنفش است ؛ اندازه میوه متوسط ​​تا بزرگ ؛ بسیار سفت ، با طعم گوشتی ترد ؛ تحمل قوی در برابر ذخیره سازی ؛ بسیار مفید. وقتی سیب لبنانی در پاییز وارد شود ، این رقم آلو به بازار عرضه می شود ، بسیار مثمر ثمر است و در سراسر ایران یافت می شود ، این رقم آلو محدودیت حمل و نقل ندارد و بهترین نوع برای صادرات محسوب می شود. قوی و بادوام ، این میوه ماندگاری بالایی در یخچال دارد و بهترین نوع آلو در بین انواع آلو است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو انجلا کلیک کنید

خرید نهال الو زرد استنلی

 نهال آلو دیرگل استنلی ، بدون گرده افشان ، شکل میوه بیضی متوسط ​​، هسته های جدا شده ، رنگ پوست آبی ، رنگ گوشت زرد ، غذای تازه و خشک.
فصل برداشت: اواسط بلوغ تا اواسط اواخر
کاربرد: تازه و خشک
میزان باروری: بارور
ماندگاری: 2-3 هفته
طعم: شیرین و آبدار
مارگریت در درخت: ماندگار
میوه: بیضی متوسط ​​و آبی بنفش
حالت اصلی: مستقل

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو زرد استنلی کلیک کنید

خرید نهال الو اختری

این یکی از گونه های کاشته شده درختان آلو است. نهال آلو اختر میوه های یک دانه و متعلق به خانواده گلسرخیان است. منطقه اصلی تولید این کشور کالیفرنیا است. میوه آن گرد یا بیضی شکل است و طعم آن ترش و شیرین است. نهال های آلو دمای 20 تا 20 درجه سانتیگراد دارند و می توانند 30 درجه را تحمل کنند. طول عمر اقتصادی 30 سال است. میوه در اواسط ماه اوت بالغ می شود. مناطق نیمه خشک را تحمل می کند و رنگ میوه آن بنفش است. از میوه نهال های زرشک به طور عمده برای مغزها استفاده می شود. انواع دیگر نهال آلو در نهالستان آلو وجود دارد مانند نهال گوجه سبز سردرود ، گوجه سبز ملایر ، نهال آلو بخار ، نهال آلو مراغه ، نهال گوجه سبز ، نهال آلو خاکی ، نهال آلو قالب اولیه ، نهال آلو کالیفرنیا ، آلو پاییزی طلایی نهال ، نهال آلو مالاگو
از نظر مقاومت در برابر سرما در زمستان ، آلو "نهال آلو ستاره ای" شبیه سیب و گیلاس است و می تواند نیازهای خنک کننده 500 تا 1800 ساعت را در دمای کمتر از هفت درجه سانتیگراد برآورده کند. این گیاهان معمولاً خاکهای لومی شنی را ترجیح می دهند و نسبت به سایر میوه های سنگی تحمل بیشتری نسبت به خاکهای مرطوب و سنگین دارند ، پس از هرس ، اکثر ارقام تا سن 12 سالگی نیازی به هرس ندارند. در آن سن ، چون جوانه ها متراکم هستند ، باید آنها را کوتاه کرد. انواع ژاپنی به دلیل چوب نرمتر و میوه های بزرگتر به هرس سخت تری احتیاج دارند. بسته به نوع و میزان رشد آن ، فاصله درخت آلو تا درخت گوجه فرنگی 5 تا 7 متر است. در کشورهای مختلف آنها در شرایط بسیار مناسب توانسته اند 35 تن محصول در هکتار برداشت کنند اما در ایران عملکرد معمولاً بیشتر از 3 تا 7 تن نیست.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال آلو اختری کلیک کنید


از آلو بیشتر بدانید

دامنه جغرافیایی آلو بسیار گسترده است. در نیمکره شمالی ، گونه های مختلف آنها منحصر به فرد است. در حال حاضر ، سه نوع از این میوه (آلو اروپایی ، آلو ژاپنی و آلو آمریکایی) در سراسر جهان کاشته شده است. اکثر انواع تجاری به دسته آلوهای اروپایی (Prunus domestica) تعلق دارند. این گروه بومی جنوب شرقی اروپا است و بیش از 2000 سال زیر کشت بوده است. پوست صاف تنه آن را از سایر افراد متمایز می کند.
حدود 75 نوع آلو و گوجه فرنگی در ایران کشت می شود. مهمترین ارقام محلی عبارتند از: آلو بخارای ارومیه ، آلو سیاه Karai ، آلو زرد اراک ، آلو بنفش Karai ، آلو زرد کردستانی ، گوجه بالکان و گوجه سبز سادی
از انواع خارجی کشت شده در ایران می توان از آنها بوربانک ، سانتا روزا و شیرو نام برد.به ویژه کشت شیرو در ایران "آلو طلایی" نامیده می شود و هر روز در حال توسعه است.
ویژگی های گیاه:
درختان آلو درختانی کوچک و متوسط ​​با عادت رشد مستقیم هستند. درختان آلو اروپایی سریعتر از درختان آلو چینی رشد می کنند.
برگها بیضی یا بیضوی ، دارای نوک های نوک تیز یا گرد ، دمبرگ های کوتاه و لبه های دندانه دار و دندانه دار است.
این گلها از نظر ریخت شناسی شبیه شکوفه های هلو هستند ، اما سفید ، ریزتر و گلبرگ های طولانی تری دارند. شکوفه های آلو به صورت جانبی روی چوب یک ساله شاخه ها و خارهای معمولی رشد می کنند. تقریباً همه انواع ژاپنی و آمریکایی و نیمی از انواع اروپایی خود گرده افشانی می کنند و به درختان گرده افشان نیاز دارند. گرده افشانی همه گونه ها توسط حشرات ، به ویژه زنبورهای عسل انجام می شود.
میوه آن محوری ، بیضی (اروپایی) و بدون مو است.
شرایط محیط رشد:
از نظر مقاومت در برابر سرما در زمستان ، آلو شبیه سیب و گیلاس است و نیاز به سردخانه آنها می تواند نیازهای 500 تا 1800 ساعت را در دمای کمتر از هفت درجه سانتیگراد برآورده کند.
این گیاهان معمولاً خاکهای لومی شنی را ترجیح می دهند و نسبت به سایر میوه های سنگی تحمل بهتری نسبت به خاکهای سنگین مرطوب دارند.
بعد از هرس ، اکثر ارقام تا سن 12 سالگی نیازی به هرس مجدد ندارند ، اما در آن سن به دلیل شاخه های متراکم باید هرس شوند. انواع ژاپنی به دلیل چوب نرمتر و میوه های بزرگتر به هرس سخت تری احتیاج دارند.
بسته به نوع و میزان رشد آن ، فاصله درخت آلو تا درخت گوجه فرنگی 5 تا 7 متر است. در کشورهای مختلف آنها در شرایط بسیار مناسب توانسته اند 35 تن محصول در هکتار برداشت کنند اما در ایران عملکرد معمولاً بیشتر از 3 تا 7 تن نیست.

درختان آلو باید در اوایل بهار هنگامی که هوا گرم شده و خاک خشک و آماده کاشت است ، کاشته شوند.
بهترین زمان کوددهی آوریل است که باید دایره ای به قطر 90 سانتی متر معادل یک فنجان کود را روی ریشه های درخت بپاشید. این روند را در اوایل ماه ژوئن و اوایل ماه اوت دوباره تکرار کنید ، این بار نصف فنجان کود به آن اضافه کنید. در آوریل و اوایل سپتامبر سال آینده ، دو فنجان کود به این درخت بدهید. از آوریل سال دوم ، یک فنجان کوددهی برای رشد درخت در سال (اما نه بیشتر از 10 فنجان برای درختان بالغ) و کوددهی برای رشد درختان در سپتامبر هر سال لازم است. (اما برای درختان بالغ ، این مقدار نباید بیش از 4 فنجان باشد.)
درختان آلو را در نزدیکی سایر گیاهان اطراف نکارید هنگامی که درختان بالغ می شوند ، برای داشتن فضای کافی برای حرکت در اطراف آنها (برداشت و نگهداری) ، و فضای کافی برای سیستم ریشه و ارتقا the سلامت درخت ، لازم است فضایی برابر با 6 متر در اطراف آنها باقی بماند.
اجازه ندهید شاخه های درختان آلو به هم گره بخورند و یکدیگر را مسدود کنند. اگر این درختان ضعیف نگهداری شوند ، ممکن است شاخه ها و حتی ریشه های آنها به ساختمان های اطراف تعدی کند.