خرید نهال انجیر ، فروش نهال انجیر ، قیمت نهال انجیر ، نهالستان انجیر

09143819321

خرید نهال انجیر

خرید نهال انجیر یزدی

 نهال انجیر یزدی میوه این نهال انجیر شیرین است ، اندازه آن سبز ، زرد و سیاه است و میوه آن در ماه سپتامبر رسیده است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر یزدی کلیک کنید

خرید نهال انجیر میسیشن

 نهال انجیر میسیشن این انجیر بادمجان رنگ و گوشت قرمز خوشمزه دارای بافتی آبدار و محکم است که می توان آن را جوید. همچنین می توان از آن به صورت تازه و خشک استفاده کرد. رنگ بادمجان ، گوشت قرمز ، بسیار خوشمزه ، آبدار و بافت سخت. همچنین می تواند برای تازه و خشک استفاده شود.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر میسیشن کلیک کنید

خرید نهال انجیر کوداتا

 نهال انجیر کوداتا از ارقام انجیر پیوندی است این انجیرها به گونه ای اصلاح شده اند که نهال انجیری نوع تولیدی هستند که از سال اول کاشت شکوفا شده و میوه می دهند. زرد و سبز ، پوست ضخیم ، شیرین ، سفید تا صورتی است. دانه کمی دارد و به اشکال مختلف خورده می شود.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر کوداتا کلیک کنید

خرید نهال انجیر کلسته

 این نهال انجیر که کلسته نام دارد کوچک و متوسط ​​است. پوست آن بنفش بسیار شیرین و پر آب است. هم خشک و هم تازه می توان آن را خورد. برای خرید فروش و قیمت این نهال با ما در تماس باشید.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر کلسته کلیک کنید

خرید نهال انجیر کالی میرنا

 نهال انجیر دیرگل کالی میرنا این انجیر بزرگ و کم آب ، دارای پوست سبز و گوشت سفید است. عمدتا به صورت آجیل مصرف می شود. پوست هنگام غذا خوردن ضخیم است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر کالی میرنا کلیک کنید

خرید نهال انجیر قهوه ای

 نهال انجیر قهوه ای دانه هایی است که به رطوبت مورد نیاز این نوع انجیر قهوه ای احتیاج دارد ، آنها شیرین و پر آب هستند و به صورت خشک و تازه خورده می شوند..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر انجیر قهوه ای کلیک کنید

خرید نهال انجیر سیاه

 فروش نهال انجیر گیاهی با رشد و تولید مثل قوی ، تاج پهن ، مقاومت در برابر سرما ، تنه تیره و شاخه خردل است.لکه های حساس تولید شده توسط فلس های جوانه ها که به انتهای آن می ریزند را می توان به عنوان خطوط مداوم در گره ها در نظر گرفت. . طول جوانه آپیکال بیشتر از 9 میلی متر ، بنفش است ، نوک جوانه آپیکال معمولاً خمیده ، تیز و سیاه است و موقعیت آن نسبت به شاخه اغلب صاف است. طول برگهای بزرگ و پنج لب بیش از 19 سانتی متر است و سطح فوقانی آن از نظر زبری کم است. متراکم ، عمیق بین سینوس ها ، لب بینی بینی وجود دارد ، سینوس های بینی باز هستند ، به شکل U ، لب مرکزی رشد می کند ، دیواره لب مرکزی در طرف مقعر است ، لب سمت بیضی شکل یک نوک گرد دارد ، لوبول ها ، دمبرگ سینوس U ، در انتهای دمبرگ یک هاله قرمز در 1 تا 2 سانتی متر دیده می شود ، دمبرگ از 4 سانتی متر طولانی تر است ، مقطع آن گرد تا بیضی شکل ، اندازه میوه متوسط ​​، قطر 37-33 میلی متر ، ناخن های مایل به آبی و بنفش تیره از سطح میوه است نوک رگهای واریسی شروع به تغییر رنگ می کند ، هیچ گردنی وجود ندارد و تکیه گاه های جانبی روی بدن میوه وجود دارد. سطح میوه سفید است () ، عدس موجود در میوه قرمز است ، میوه هیچ شکاف ریا ندارد و چشم ها نیز از نوک میوه و عصاره آن است. بیرون بیایید ، حلقه رنگی () دور چشم ، رنگ میوه را تیره می کند. نوک میوه یخ ، پوست نازک میوه و موجودی میوه ، بنفش گوشتی و گوشتی است. قسمت طولی گوشت به طور یکنواخت قرمز ، تفاله کبد رنگی ، نیمه متراکم ، گوشت کم ، میوه آبدار ، شیرین و ترش ، خاک رس تازه ، خوراکی ، خشک ، مقاوم در برابر سرما نیست و درخت بزرگ است..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر انجیر سیاه کلیک کنید

خرید نهال انجیر سه وقته

 میوه های آن از اوایل تابستان شروع به بلوغ می کنند و تا اواسط سپتامبر ادامه می یابند بنابراین در تابستان معمولاً جوانه های انجیر ، میوه های بالغ نارس دیده می شوند و میوه های بالغ آنها سبز است. اندازه سیاه و تخم مرغ.
میوه این نوع بزرگ ، فاقد حفره و پوست نازک است. رنگ پوست قرمز تیره است. قابل کاشت در هر ارتفاعی. علاوه بر این ، این میوه عطر و بویی عالی دارد و می تواند برای خوردن میوه های تازه و صادرات مورد استفاده قرار گیرد. میوه این رقم ماندگاری بالایی دارد و طعم و مزه این رقم را بهترین هدیه انجیر توسط جهانیان می شناسند. این تعداد از اول جولای محاسبه می شود و تا پایان ماه سپتامبر ادامه دارد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر سه وقته کلیک کنید

خرید نهال انجیر بنفش مخملی

 نهال انجیر مخملی بنفش ، گوشت قرمز ، بافتی بسیار خوشمزه ، آبدار و سخت. همچنین می تواند برای تازه و خشک استفاده شود.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر بنفش مخملی کلیک کنید

خرید نهال انجیر ببری

نهال انجیر ببری از خانواده انجیر به شکل حاشیه ای به شکل ببر ظاهر می شود زمان رسیدن اواخر تابستان است از سپتامبر تا اوایل پاییز لایه پایین آن قرمز است و طعمی شبیه مربای توت فرنگی یا تمشک دارد. بو و طعم سبک و شیرین است

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر ببری کلیک کنید

خرید نهال انجیر استهبان

 نهال انجیر استهبان درخت انجیر استهبان درختی است با برگهای زرد و چنگالهایی به رنگ خاکستری سبز. ارتفاع آن تا 6 متر می رسد و در مناطق معتدل و گرمسیر رشد می کند. معمولاً از سال چهارم شکوفا می شود و تا سن 20 سالگی میوه می دهد..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر استهبان کلیک کنید

خرید نهال انجیر آدریاتیک

 نهال انجیرهای آدریاتیک به رنگ سبز مایل به زرد و داخل آن قرمز است. به اندازه انواع دیگر شیرین نیست. طعم خشک مطبوع است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال انجیر آدریاتیک کلیک کنید


از انجیر بیشتر بدانید

درخت انجیر (به لاتین banyan) از خانواده Moracee است و دارای 600 گونه است که اکثر آنها وحشی یا زینتی هستند ، به عنوان مثال درخت بنیان بنام درخت بنین هم زینتی است و هم صنعتی. بنگال فیکوس و فیکوس فیکوس گونه های زینتی این گیاه هستند که برای تزئین و به عنوان گیاهان آپارتمانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.
انواع میوه های مورد استفاده در باغبانی شامل انجیر ، انجیر و انجیر است. انجیر انجیر رایج به عنوان میوه است. اما نخل و فیکوس بیشتر برای تلقیح انجیر خوراکی پرورش می یابد.
وطن اصلی درخت انجیر در جهان باستان ، یعنی منطقه مدیترانه و اوراسیا در ایران ، روستای سامنگان یا سامگان بود ، بنابراین به عنوان میوه مناطق گرم زیر طبقه بندی شد. درختان انجیر بسیار قدیمی هستند ، به ویژه درختان کوهی یا انجیری که به انجیر کوهی معروف هستند. یکی از زیستگاههای قهستان و کوههای خودرو یا کوهی در قسمت جنوبی مناطق خراسان و زیبد است. آثار این درخت در اواخر قرن دوم (کرتاسه) ظاهر شد و در قرن چهارم در اطراف مدیترانه کاشته شد. انجیر از 2800 سال قبل از میلاد در مصر کاشته شده است. در حال حاضر ، بزرگترین جنگل انجیر دیم در جهان در استان فارس و شهر استبان واقع شده است.
یهودیان باستان نیز درخت انجیر را می شناختند و انجیری بنام بنیان در "پنج گانه" ذکر شده بود. یونانیان باستان فرم اصلاح شده این درخت را با نام "انجیر آتیك" نامگذاری كردند ، در حالی كه رومیان این درخت را با اعتقادات مذهبی خود مخلوط كرده و آن را نمادی از سعادت و پیشرفت می نامیدند. در قرآن این میوه قسم خورده و به نام این میوه نامگذاری شده است.

برگ درختان انجیر دارای پنجه و دارای 3 تا 5 لوب است. بخشی به نام انجیر که توسط انسان مصرف می شود در واقع میوه نیست ، بلکه یک پیوست توخالی است که در آن تعداد زیادی گل انجیر قرار می گیرد و قند در پیوست یا ظرف جمع می شود. گلهای نر و ماده درخت انجیر جدا شده است ، اما در قاعده قرار دارد ، یعنی در داخل ظرف قرار دارد ، به عبارت دیگر ، درخت انجیر گیاهی است با پایه.
اگر میوه انجیر را باز کرده و به صورت سطحی درآوریم ، گلهای نر با دانه های گرده در کنار و خارج صفحه قرار می گیرند ، در حالی که گل های ماده تخمدان دارند و در صورت تلقیح بذر ، در وسط صفحه قرار می گیرند. گلهای ماده با حشرات مختلف تلقیح می شوند که مهمترین آنها حشرات بسیار کوچک از خانواده کلسینه هستند.
درخت انجیر اگرچه در برابر دمای بالا مقاوم است اما به سرما حساس است ، به خصوص در سن جوانی و سرما عامل محدود کننده کاشت درخت است. تأثیر گرما و رطوبت بر میوه انجیر با نوع میوه خورده متفاوت است. انجیر مورد استفاده در قوطی ها یا آب نبات ها در هوای مرطوب نسبت به هوای گرم و خشک بازده بیشتری دارد و بالعکس.
آب باران در طی فرآیند تلقیح بسیار مضر است و رشد محصولات را تا حد زیادی کاهش می دهد. در مناطق مرطوب ، میوه رشد می کند ، دم طولانی می شود ، اما شیرینی آن کاهش می یابد ؛ در هوای گرم و خشک ، دم کوتاه شده گاهی اوقات به طور کامل از بین می رود ، اما اندازه میوه کوچک و شیرینی آن زیاد است.