خرید نهال انجیر | نهالستان طبیعت سبز

خرید نهال انجیر

سوالات پرتکرار انجیر

 • نحوه خرید نهال انجیر و قیمت روز نهال انجیر؟

  برای خرید نهال انجیر کافیست از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ به شماره 09141839321 و 09143814688 پیام ارسال نمایید تا کارشناسان نهالستان با مشاوره رایگان در زمینه: خرید نهال ، اطلاع از قیمت نهال ، پیشنهاد بهترین رقم متناسب به آب و هوای منطقه شما و ... شما را یاری نمایند.

 • بهترین و پرفروش ترین نهال انجیر کدامند؟

  از آنجایی که هر نهال انجیر طرفداران خاص خودش را دارد اما در این میان میتوان نهال های انجیر که توسط نهالستان طبیعت سبز ارائه میگردند را به عنوان بهترین و پرفروش ترین نهال انجیر نام برد.

 • بهترین فصل برای کاشت نهال انجیر چه موقع است؟

  بهترین زمان جهت کاشت نهال انجیر وسط های فصل پاییز تا انتهای فصل زمستان می باشد زیرا در آن زمان نهال انجیر در خواب هستند و در شروع فصل بهار از خواب بر میخیزند.

 • سوددهی نهال انجیر چقدر است؟

  کلا در زمینه کاشت نهال میتوان گفت سوددهی بالایی میتواند نصیب شما شود و در مورد سود نهال انجیر هم به همین صورت می باشد به قولی سود نهال برابری میکند با قیمت دلار و طلا.

مجوز های تولید نهال

برای مشاهده کلیه مجوزها لطفا ورق بزنید
لیست ارقام نهال انجیر

خرید نهال انجیر

خرید نهال انجیر یزدی

خرید نهال انجیر یزدی

 نهال انجیر یزدی میوه این نهال انجیر شیرین است ، اندازه آن سبز ، زرد و سیاه است و میوه آن در ماه سپتامبر رسیده است. نهال انجیر یزدی نهال انواع تجاری انجیر یزدی هستند. خیلی خوشمزه. آبدار بافت قوی و جویدنی. مصرف به عنوان نهال انجیر یزدی تازه و خشک به عنوان یکی از مهمترین گونه های نهال انجیر در جهان تعریف شده است که برای کشت در مناطق سردسیر ، نیمه گرمسیری ، نیمه گرمسیری و کوهستانی مناسب است. قلمه های بادوام و دیرگل در شبکه ملی تولید و عرضه نهال ایران با استفاده از اطلاعات عرضه و تقاضای مستقیم ، بدون دخالت واسطه های اینترنتی ، مستقیم و تا حدی در کشور تولید شد. نهال انجیر یزدی با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب ، نهال انجیر یزدی به زودی در دسترس قرار می گیرد و از اولین سال کاشت مراقبت مطلوبی را ارائه می دهد. آنها به این موضوع توجه نمی کنند. نکته مهم این است که نهال های انار پیوندی در سال اول رشد نمی کنند. نهال انجیر اصلاح شده یزدی نهال انجیر اصلاح شده یزدی برای کاشت در باغ های انار مناسب است. انار اصلاح شده طارم در برابر آفات و بیماری ها بسیار مقاوم است ، در حالی که محصول تولید شده از این درخت انار تجاری و قابل عرضه است. نهال های مقاوم در برابر سرما انجیر یزدی نهال های مقاوم در برابر سرما انجیر یزدی بسیار کمتر از انارهای سنتی و ایرانی است و این محصول از نظر داشتن انار توسط همه انارکاران ارزش گذاری می شود در حالی که این مزیت هزینه برداشت انار را کاهش داده است. به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. انجیر یزدی Tree Certified انجیر یزدی Certified Tree Certificate Tree به تمام نقاط ایران داده می شود ، از طرفی این محصول دارای گواهی سلامت و قرنطینه استانی برای صادرات است. درخت انجیر یزدی پرمحصول درخت انجیر یزدی پرمحصول از اولین سال کاشت میوه می دهد و در پنجمین سال کشت انار به توجیه اقتصادی رسیده است ، با انجیر یزدی A اصلاح شده حدود 15 تن در هکتار. فاصله کاشت انجیر یزد بسیار کارآمد است. فاصله کاشت درخت انجیر یزد در خاکهای معتدل و مناطق بادی 4 * 3 و 3.5 * 3 متر است. لازم به ذکر است که این فاصله در زمینهای مسطح 5 * 4 و 5 * 5 است. متر کاشته شد. گرده افشانی مناسب انجیر یزد گرده افشان یزد در باغ های انار به ازای هر 10 نهال انجیر یزدی یک گرده افشان مناسب کاشته می شود. زمان باروري قلمه انجیر یزدی زمان باروري قلمه انجیر یزدی از اواسط پاييز تا پايان زمستان معتبر است و ميزان لقاح انجیر یزدی 5 تن كود حيواني پوسيده در هكتار است. میزان آبیاری درخت اصلاح شده انجیر یزدی با توجه به فصول مختلف و شرایط آب و هوایی سال متفاوت است و داشتن 2 لیتر در روز در تابستان و 3 لیتر در روز در بهار ایده آل است. گواهینامه قابل قبول انجیر یزدی درخت درختان اگرچه عملکرد هر هکتار درخت انجیر یزدی با توجه به شرایط آب و هوایی متفاوت است ، اما عملکرد تقریباً 500 درخت انار در هکتار بیش از 15 تن است. انجیر یزدی یکی از مهمترین ارقام انجیر است. نهال انجیر یزدی با آجیل به اندازه گردو ، شیرین و در رنگهای سبز ، زرد و سیاه در سایت نهال سبز به فروش می رسد. این رقم برای کاشت در آب و هوای سرد ، نیمه سرد ، نیمه گرمسیری و کوهستانی مناسب است و زمان رسیدن میوه شهریور است.
خرید نهال انجیر میسیشن

خرید نهال انجیر میسیشن

 نهال انجیر میسیشن این انجیر بادمجان رنگ و گوشت قرمز خوشمزه دارای بافتی آبدار و محکم است که می توان آن را جوید. همچنین می توان از آن به صورت تازه و خشک استفاده کرد. رنگ بادمجان ، گوشت قرمز ، بسیار خوشمزه ، آبدار و بافت سخت. همچنین می تواند برای تازه و خشک استفاده شود. نهال انجیر میسیشن نهال انواع تجاری انجیر میسیشن هستند. میوه بزرگ گوشت بنفش ، دوام بالا ، تناژ بالا ، بازار پسند. مهمترین ویژگی این نهال انجیر ، بادمجان و رنگ قرمز آن است. طعم آن بسیار خوشمزه است و در عین حال به عنوان یکی از بهترین و خوشمزه ترین نهال انجیر شناخته می شود. این بافت سفت است و بنابراین هنگام غذا خوردن باید خوب جویده شود. از میوه های این نهال ها می توان به دو صورت خشک و تازه استفاده کرد. از دیگر ویژگی های این درخت باردهی آن در سال اول است. عملکرد خوب ، کشت ، توجیه اقتصادی و مقاومت بالا در برابر سرما که باغداران را قادر به رشد این نهال انجیر کرده است. نام نهال: انجیر میسیشن بادمجان با گوشت قرمز ، بافت بسیار خوشمزه ، آبدار ، سخت جویدنی. همچنین به صورت تازه و خشک استفاده می شود. نهال های انجیر میسیشن با میوه های رنگ بادمجان ، گوشت قرمز آبدار و بافت سفت در محل نهال سبز به فروش می رسند. انجیر این درخت به دو صورت خشک و تازه مصرف می شود.
خرید نهال انجیر کوداتا

خرید نهال انجیر کوداتا

 نهال انجیر کوداتا از ارقام انجیر پیوندی است این انجیرها به گونه ای اصلاح شده اند که نهال انجیری نوع تولیدی هستند که از سال اول کاشت شکوفا شده و میوه می دهند. زرد و سبز ، پوست ضخیم ، شیرین ، سفید تا صورتی است. دانه کمی دارد و به اشکال مختلف خورده می شود. نام نهال: انجیر کوداتا متوسط. زرد و سبز ، با پوست ضخیم ، شیرین ، سفید تا صورتی. دانه های کمی دارد و به هر شکل مصرف می شود. انجیر کوداتا یکی از رایج ترین ارقام انجیر است. اندازه متوسط ​​انجیر کوداتا ، سبز و زرد ، شیرین ، با پوست ضخیم و گوشت سفید تا صورتی. میوه این نوع درخت دانه های کمی دارد و به صورت خشک و تازه مصرف می شود.
خرید نهال انجیر کلسته

خرید نهال انجیر کلسته

 این نهال انجیر که کلسته نام دارد کوچک و متوسط ​​است. پوست آن بنفش بسیار شیرین و پر آب است. هم خشک و هم تازه می توان آن را خورد. برای خرید فروش و قیمت این نهال با ما در تماس باشید. نهال انجیر کلسته نهال انواع تجاری انجیر کلسته هستند. خاک رس متوسط. مناسب برای غذای تازه و خشک کردن. سایز متوسط. خیلی شیرین . اندازه میوه این نهال کوچک تا متوسط ​​است ، باید بدانید که رشد آن نیز متوسط ​​است. پوست این میوه زرد رنگ است و طعم شیرین و تلخی دارد. از آنجا که میوه این نهال آبدار است ، از آن به عنوان خشک و تازه استفاده می شود. ریشه های این درخت بسیار بزرگ است و ممکن است از رشد سایر گونه ها جلوگیری کند. اندازه کوچک تا متوسط ​​استفاده می شود. این درخت انجیر برای مناطق گرمسیری با بارندگی کم مناسب است و می توان آن را در فصل خشک کاشت. ارتفاع این درخت حدود 4 متر است. نهال انجیر کلسته با میوه های کوچک و متوسط ​​در محل نهال سبز به فروش می رسد. پوست این انجیر بنفش بسیار شیرین ، آبکی است و به دو صورت خشک و تازه مصرف می شود.
خرید نهال انجیر کالی میرنا

خرید نهال انجیر کالی میرنا

 نهال انجیر دیرگل کالی میرنا این انجیر بزرگ و کم آب ، دارای پوست سبز و گوشت سفید است. عمدتا به صورت آجیل مصرف می شود. پوست هنگام غذا خوردن ضخیم است.
خرید نهال انجیر قهوه ای

خرید نهال انجیر قهوه ای

 نهال انجیر قهوه ای دانه هایی است که به رطوبت مورد نیاز این نوع انجیر قهوه ای احتیاج دارد ، آنها شیرین و پر آب هستند و به صورت خشک و تازه خورده می شوند.. نهال انجیر قهوه ای نهال انجیر قهوه ای گونه های بسیار تجاری هستند. خاک رس متوسط. اندازه میوه بزرگ. بازار دوستانه. مناسب برای عملکرد سریع و خشک شدن. این نوع انجیر طعم زیادی دارد و حاوی مقدار زیادی آب است. در دو روش خشک و تازه استفاده می شود. درخت انجیر قهوه ای معمولاً در شرق آفریقا کاشته می شود. این نهال یکی از کمیاب ترین نهال های دسته انجیر است. عملکرد هر درخت بالغ این رقم تقریباً 20-25 کیلوگرم برای هر درخت بالغ است. معرفی خرید نهال تره بار: میوه این رقم نهال انجیر مزه دار است و مصرف آن تازه و خشک است. به این نهال ها مانند انجیر سن پدرو سالی دوبار میوه می دهند. این درختان بومی ایران نیستند و منشا آنها ترکیه است. سازگاری بالایی با سرما دارد و یکی از نهال هایی است که می تواند سرما را تا -15 درجه به خوبی تحمل کند. نام نهال: انجیر قهوه ای این نوع انجیر قهوه ای با طعم شیرین پر از آب است و به دو صورت خشک و تازه مصرف می شود. نهال انجیر قهوه ای دارای میوه ای شیرین و آبدار است که در سایت نهال سبز به فروش می رسد. انجیر قهوه ای خشک شده و تازه مصرف می شود.
خرید نهال انجیر سیاه

خرید نهال انجیر سیاه

 فروش نهال انجیر گیاهی با رشد و تولید مثل قوی ، تاج پهن ، مقاومت در برابر سرما ، تنه تیره و شاخه خردل است.لکه های حساس تولید شده توسط فلس های جوانه ها که به انتهای آن می ریزند را می توان به عنوان خطوط مداوم در گره ها در نظر گرفت. . طول جوانه آپیکال بیشتر از 9 میلی متر ، بنفش است ، نوک جوانه آپیکال معمولاً خمیده ، تیز و سیاه است و موقعیت آن نسبت به شاخه اغلب صاف است. طول برگهای بزرگ و پنج لب بیش از 19 سانتی متر است و سطح فوقانی آن از نظر زبری کم است. متراکم ، عمیق بین سینوس ها ، لب بینی بینی وجود دارد ، سینوس های بینی باز هستند ، به شکل U ، لب مرکزی رشد می کند ، دیواره لب مرکزی در طرف مقعر است ، لب سمت بیضی شکل یک نوک گرد دارد ، لوبول ها ، دمبرگ سینوس U ، در انتهای دمبرگ یک هاله قرمز در 1 تا 2 سانتی متر دیده می شود ، دمبرگ از 4 سانتی متر طولانی تر است ، مقطع آن گرد تا بیضی شکل ، اندازه میوه متوسط ​​، قطر 37-33 میلی متر ، ناخن های مایل به آبی و بنفش تیره از سطح میوه است نوک رگهای واریسی شروع به تغییر رنگ می کند ، هیچ گردنی وجود ندارد و تکیه گاه های جانبی روی بدن میوه وجود دارد. سطح میوه سفید است () ، عدس موجود در میوه قرمز است ، میوه هیچ شکاف ریا ندارد و چشم ها نیز از نوک میوه و عصاره آن است. بیرون بیایید ، حلقه رنگی () دور چشم ، رنگ میوه را تیره می کند. نوک میوه یخ ، پوست نازک میوه و موجودی میوه ، بنفش گوشتی و گوشتی است. قسمت طولی گوشت به طور یکنواخت قرمز ، تفاله کبد رنگی ، نیمه متراکم ، گوشت کم ، میوه آبدار ، شیرین و ترش ، خاک رس تازه ، خوراکی ، خشک ، مقاوم در برابر سرما نیست و درخت بزرگ است.. معرفی خرید نهال انجیر سیاه: برای خرید نهال انجیر سیاه ، باید ویژگی های آن را به دقت بررسی کنید تا بهترین مثال را دریافت کنید. هر نوع نهالی که می خواهید خریداری کنید دارای ویژگی های متنوعی است و برای خرید بهترین نمونه ها باید با ویژگی های آنها به خوبی آشنا باشید. شما می توانید این نهال ها را بیشتر در مناطق گرمسیری بکارید و مقاومت خوبی در برابر سرما و گرما نشان نمی دهد. به همین دلیل ، بهتر است آن را فقط در مناطق گرمسیری بکارید. برگهای این درخت مانند پنجه است و در داخل میوه می توانید گلهای نر را مشاهده کنید. به طور کلی ، باید بدانید که نهال انجیر سیاه همچنین به عنوان یکی از درختان و میوه های مناطق نیمه گرمسیری شناخته می شود. رشد این انجیر سیاه بسیار زیاد است و هنگام خرید آن باید به خوبی با این ویژگی آشنا باشید. در اینجا برخی از مهمترین و بهترین ویژگی های این نهال است که باید با آنها آشنا شوید تا اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید. برای خرید نهال انجیر سیاه ، باید به خوبی با ویژگی های آن آشنا باشید ، که برخی از مهمترین آنها عبارتند از: ویژگی های کاشت نهال انجیر سیاه: قبل از کاشت نهال انجیر سیاه ، باید خاک را عمیقاً شخم بزنید ، اما بعد از کوددهی سطحی ، خاک باید شخم زده شود. سوراخ هایی که می خواهید نهال انجیر را در آن قرار دهید باید 5 سانتی متر طول و 5 سانتی متر عرض داشته باشد. همچنین می توانید هنگام ریختن خاک در سوراخ ها مقداری کود فسفر با خاک مخلوط کنید تا نهال انجیر به درستی رشد کند. کاشت هر نهال باید بر اساس استحکام نهایی نهال به طور دقیق محاسبه شود. آن نهال های قوی و کامل باید 12 متر فاصله داشته باشند و آن نهال هایی که ضعیف ترند باید تا 6 متر فاصله داشته باشند. توجه داشته باشید که مرطوب نگه داشتن خاک می تواند به نهال ها آسیب جدی برساند. ویژگی های مربوط به نهال انجیر سیاه: یکی دیگر از ویژگی هایی که مربوط به نهال انجیر سیاه است و آن را در دسته ویژگی های خود قرار می دهد ، مرحله نگه داشتن آن است. در مورد این ویژگی ، باید بدانید که نهال ها باید تا یک سال پس از کاشت به طور مداوم آبیاری شوند و سیستم آبیاری باید به صورت اصولی انجام شود. در برخی مناطق که کمبود باران وجود دارد ، باید این کمبود را با آبیاری منظم جبران کنید. بنابراین ، به خاطر داشته باشید که آبیاری در این مرحله بسیار مهم است و برای اینکه نهال های شما به بهترین شکل ممکن رشد کنند ، باید آنها را به خوبی آبیاری کنید. ویژگی های مربوط به آبیاری انجیر سیاه: انجیر سیاه از آنجا که در برابر کم آبی بسیار مقاوم است ، بیشتر در مناطق گرم و خشک کشت می شود. اما باید بدانید که کمبود آب مانع از رشد طبیعی آن می شود و محصول کاهش می یابد. میزان آب مورد نیاز در سال 500 میلی متر است که در آن فروشندگان می توانند توصیه های لازم را به شما ارائه دهند. کمبود آن باید تا حد زیادی با آبیاری مصنوعی جبران شود. بهترین زمان آبیاری این نهال ها یک ماه قبل از رسیدن میوه ها و چیدن آنها است. این باعث می شود که نهال ها بزرگتر و خوشمزه تر به نظر برسند. مراقب باشید آبیاری بیش از حد جدی انجام ندهید ، زیرا بر طعم میوه تأثیر می گذارد. بنابراین شما باید به این درخت به اندازه نیاز آب بدهید. باران یا آبیاری باید به گونه ای باشد که درخت شما در طول سال آب کافی داشته باشد. ویژگی های بارور کننده: یکی از مهمترین ویژگی های نهال انجیر سیاه که باید در مورد آن بدانید نحوه لقاح آن است. کود دهی به این نهال ها چندان رایج نیست و به همین دلیل کشاورزان آنها را بارور نمی کنند. اما اخیراً ، بر اساس تحقیقات ، به این نتیجه رسیده است که کوددهی نهال ها رشد محصول را بسیار افزایش می دهد. این درخت انجیر سیاه به کودهای زیادی که حاوی فسفر و پتاسیم هستند نیاز دارد. شما باید بهترین و با کیفیت ترین سموم دفع آفات مناسب این نهال را از فروشگاه های آفت کش خریداری و استفاده کنید. مهمترین نکات در مورد آفات انجیر سیاه: مبارزه با بیماری ها و آفات درخت انجیر سیاه یکی از مهمترین اقداماتی است که باید به آن توجه کنید. مورچه ها یکی از مهمترین و اولین آفاتی هستند که وارد این نهال ها می شوند و باید از ورود آنها جلوگیری کنید. مورچه به دو طریق وارد نهال می شود که یکی از آنها زمان گرده افشانی است. یکی از زمان های دیگر زمان رسیدن و خشک شدن میوه است. مبارزه با مورچه ها معمولاً با استفاده از روش های سنتی انجام می شود. البته امروزه سموم و کودهای زیادی برای مبارزه با مورچه های نهال تولید شده است و می توانید از آنها استفاده کنید. ویژگی های برداشت: نهال انجیر سیاه معمولاً در سال دوم یا سوم کاشت میوه می دهد. این نهال در سن 5 تا 7 سالگی به حداکثر باردهی می رسد و میزان رشد آن در مناطق مختلف متفاوت است. بنابراین باید بسیار مراقب این موضوع مهم باشید. نیمه دوم ماه ژوئن بهترین زمان برداشت است.
خرید نهال انجیر سه وقته

خرید نهال انجیر سه وقته

 میوه های آن از اوایل تابستان شروع به بلوغ می کنند و تا اواسط سپتامبر ادامه می یابند بنابراین در تابستان معمولاً جوانه های انجیر ، میوه های بالغ نارس دیده می شوند و میوه های بالغ آنها سبز است. اندازه سیاه و تخم مرغ. میوه این نوع بزرگ ، فاقد حفره و پوست نازک است. رنگ پوست قرمز تیره است. قابل کاشت در هر ارتفاعی. علاوه بر این ، این میوه عطر و بویی عالی دارد و می تواند برای خوردن میوه های تازه و صادرات مورد استفاده قرار گیرد. میوه این رقم ماندگاری بالایی دارد و طعم و مزه این رقم را بهترین هدیه انجیر توسط جهانیان می شناسند. این تعداد از اول جولای محاسبه می شود و تا پایان ماه سپتامبر ادامه دارد. ویژگی های نهال انجیر سه وقته نهال انجیر سه وقته میوه های با کیفیتی دارد و به دلیل خوشمزه بودن این میوه ها بازار خوبی نیز دارد. سوددهی استفاده از این نهال ها برای باغبان زیاد خواهد بود و با کاشت این نهال ها می توان به راحتی به سود نسبتاً خوبی دست یافت. البته این نهال انجیر نسبت به شرایط آب و هوایی و محیط کاشت بسیار حساس است و در هیچ محیط جغرافیایی قابل رشد نیست. اما با توجه به شرایط آب و هوایی کشور ما می توانید این نهال ها را در اکثر نقاط ایران بکارید و از کیفیت و بهره وری آن مطمئن باشید. مشخصات نهال انجیر سه وقته خوب است بدانید که درخت انجیر سه وقته به سرما و گرمای شدید حساس است. به طور کلی انجیر در برابر حرارت مقاوم است و در صورت قرار گرفتن در معرض هوای گرم آسیب نمی بیند. اما نسبت به هوای سرد و سرد بسیار حساس است و نباید در محیط سرد قرار گیرد. در صورت قرار گرفتن در معرض محیط سرد ، ممکن است بافت درخت انجیر سه وقته به طور کلی آسیب ببیند. محبوبیت نژاد سه فصل انجیر نسبت به اکثر نژادهای انجیر بیشتر است و باید گفت این رقم یکی از پرکاربردترین نهال ها است. به طور کلی اکثر نهال های انجیر سه فصل که در ایران وجود دارد وحشی یا تزئینی هستند. همچنین می توانید از این نهال انجیر برای زیباسازی محیط و باغ خود استفاده کنید. کشور سازنده این نهال با کیفیت را می توان در بسیاری از مناطق کشور ما کاشت و مورد بهره برداری قرار داد. حتی در مناطق شمالی ایران نیز این نهال ها کشت می شوند. فاصله کاشت نهال انجیر سه وقته فاصله کاشت مناسب برای نهال انجیر سه وقته 4 5 5 متر است. فاصله کاشت را جدی بگیرید تا علاوه بر یک باغ مرتب و زیبا ، بتوانید محصولات بهتر و با کیفیت تری داشته باشید. شکل میوه شکل میوه انجیر سه وقته تقریباً گرد و گرد است. رنگ پوست این انجیر معمولاً سبز و گوشت آن قرمز است. حداکثر ارتفاع درخت انجیر سه وقته از آنجا که ارتفاع درخت به عوامل زیادی بستگی دارد ، نمی توان در مورد ارتفاع درخت انجیر سه وقته نظر قطعی و یکپارچه ارائه داد. اما به طور کلی می توان گفت حداقل ارتفاع این درخت انجیر در شرایط عادی حدود 7 متر و حداکثر ارتفاع آن در بهترین شرایط حدود 10 متر خواهد بود. نهال انجیر سه وقته نیاز به خنک کننده دارد به طور کلی اکثر نهال های انجیر با قرار گرفتن در معرض دمای زیر 7 درجه سانتی گراد به مدت 100 تا 300 ساعت نیاز خنک کننده خود را برطرف می کنند. زندگی اقتصادی اکثر نهال های انجیر عمر اقتصادی طولانی دارند و در این مدت محصولات با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند. اما پس از این مدت ، آنها دیگر محصول خوبی تولید نخواهند کرد و نمی توان انتظار برداشت محصول با کیفیت از درختان قدیمی را داشت. وزن میوه وزن میوه انجیر سه وقته بستگی به نوع درخت و میزان آبیاری شما دارد. بدون شک در صورت مساعد بودن شرایط ، وزن میوه بیشتر و اندازه آن بزرگتر خواهد بود. بالاتر از سطح دریا بیشتر نهال انجیر ، از جمله نهال انجیر سه فصل ، بهتر است در ارتفاع حدود 1800 متر از سطح دریا کاشته شود. در این صورت کیفیت و بهره وری بهتری خواهند داشت. مقاومت در برابر آفات مقاومت آفت نهال انجیر سه وقته بستگی به هرس ، سم پاشی و نوع خاک و یا حتی محیط جغرافیایی دارد. به طور کلی ، اگر بتوانید این نهال را به موقع هرس کنید ، مقاومت آن را در برابر آفات آن افزایش می دهید. نگران آفات نباشید و فوراً از مشاوره تخصصی کمک بگیرید. تولید را آغاز کنید به طور کلی ، اکثر نهال های انجیر 2 تا 3 سال پس از کاشت شروع به تولید می کنند. به طور معمول می توانید در سال چهارم کاشت نهال انجیر سه وقته برداشت کنید. قدرت رشد درختان درخت انجیر در سه فصل تا 10 متر رشد می کند ، می توان دید که قدرت رشد خوبی دارد. قدرت رشد درخت نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. رقم گرده افشان به طور کلی ، برخی از نهال های انجیر نیازی به گرده افشانی ندارند و بدون گرده افشانی تولید می کنند. اما نهال انجیر دیگری نیز وجود دارد که بدون گرده افشانی برگ های خود را می ریزد. نهال های گرده افشان در بین سایر نهال ها به ترتیب خاص و نسبی کاشته می شوند. پایه درخت انجیر سه وقته به طور کلی برای هر نهال از پایه های بذری و رویشی جداگانه استفاده می شود. زمان گلدهی خوب است بدانید که به طور کلی اکثر نهال های انجیر در بهار گل می دهند. زمان آبیاری درخت انجیر سه وقته نهال انجیر نسبت به سایر نهال ها به آبیاری کمتری نیاز دارد و شما می توانید این نهال ها را با مقدار کمی آب نگهداری کنید. البته عدم آبیاری می تواند به نهال ها و باردهی آنها نیز آسیب برساند. در بحث بعدی در مورد فروش نهال انجیر سه فصل صحبت خواهیم کرد. قیمت نهال انجیر سه وقته به طور کلی ، اولین عاملی که باغبان هنگام خرید نهال انجیر سه وقته به آن توجه می کنند ، قیمت آن خواهد بود. اما این باور اشتباه است؛ کیفیت و قیمت در کنار هم هستند و هیچ کدام بر دیگری ترجیح داده نمی شود.
خرید نهال انجیر بنفش مخملی

خرید نهال انجیر بنفش مخملی

 نهال انجیر مخملی بنفش ، گوشت قرمز ، بافتی بسیار خوشمزه ، آبدار و سخت. همچنین می تواند برای تازه و خشک استفاده شود. میوه نهال انجیر بنفش مخملی دارای گوشت قرمز ، بافت بسیار خوشمزه ، آبدار و سفت است که می توان آن را جوید. همانطور که از نامش مشخص است ، این نوع انجیر دارای رنگ بنفش مخملی است و به صورت خشک و تازه مصرف می شود. انجیر مخملی بنفش با گوشت قرمز ، بافت بسیار خوشمزه ، آبدار ، سخت جویدنی. همچنین به صورت تازه و خشک استفاده می شود.
خرید نهال انجیر ببری

خرید نهال انجیر ببری

 نهال انجیر ببری از خانواده انجیر به شکل حاشیه ای به شکل ببر ظاهر می شود زمان رسیدن اواخر تابستان است از سپتامبر تا اوایل پاییز لایه پایین آن قرمز است و طعمی شبیه مربای توت فرنگی یا تمشک دارد. بو و طعم سبک و شیرین است ویژگی های نهال انجیر ببری یکی از محبوب ترین و متنوع ترین ارقام انجیر در جهان نهال انجیر ببری است. دارای رنگ سبز و خطوط پیوسته ای است که ظاهری شبیه به ببر را به آن می بخشد. میوه های نهال انجیر ببری یا Tiger Fig شکل اشکی دارند و بسیار رنگارنگ و لعابدار هستند. دم آویزان بر درخت انجیر مانند یک لوله باریک است که از ساقه تا میوه امتداد دارد و منبع اصلی تغذیه میوه است. دم آویزان بر درخت انجیر مانند یک لوله باریک است که از ساقه تا میوه امتداد دارد و منبع اصلی تغذیه میوه است. میوه های متوسط ​​دارای پوست زرد کم رنگ سبز هستند که از نوارهای عمودی روشن تا سبز تیره با عرض های متفاوت متغیر است. نهال های انجیر ببری دارای یک لایه میانی ضخیم از خمیر سفید در اطراف انجیر و نهال هایی با پایه دانه هستند. انجیر ، Tiger Stripe ، بسیار شیرین و دارای قند زیاد است و طعم انواع توت های روشن را که با برخی دیگر از مرکبات ترکیب شده است ، برمی انگیزد. طعم و عطر نهال انجیر ببری مخصوصاً در مربای این محصول ، طعم میوه بسیار نزدیک به مربا تمشک وحشی یا کوهی است. بهترین زمان استفاده از انجیر ببری کی است؟ البته بهترین راه استفاده از میوه نهال یا درخت انجیر ببری این است که آن را تازه بخورید. زیرا این میوه دارای آثار و مواد مغذی فراوان و کمیابی است که در میوه های مشابه آن کمتر یافت می شود. میوه این نهال منبع عالی و بسیار غنی از آنتی اکسیدان ها و کربوهیدرات ها است و منبع خوبی از فیبر و روی هستند که می تواند بسیار م effectiveثر باشد ، به ویژه برای رژیم های پیچیده ، به ویژه در بین ورزشکاران. این نوع انجیر و بسیاری از ارقام انجیر دیگر. آنها منبع ویتامین های A ، C ، E و K ، ویتامین های کمپلکس B ، پتاسیم ، منگنز ، آهن ، منیزیم و کلسیم در قلب خود هستند. میوه نهال انجیر ببری به عنوان ببر شناخته می شود زیرا دارای پوستی مانند پوست پلنگ ، راه راه و سبز یا تیره است نهال انجیر ببری در غرب به صورت خام خورده یا پخته می شود. همچنین می توان از این میوه به صورت خام و تازه استفاده کرد که بهترین راه استفاده از آن است و حتی می توان با خرد کردن و خرد کردن آن در سالاد از آن استفاده کرد. انواع دسرها با استفاده از میوه نهال انجیر ببری تهیه می شود که یکی از خوشمزه ترین دسرها است. البته نوع دیگری از مصرف این میوه ، برای مدت طولانی در کشور ما ، خیساندن آن به مدت چند روز در آب است که باعث آزاد شدن بسیاری از ویتامین ها و مواد مغذی در آب این میوه و همچنین ایجاد آن می شود. خوش طعم تر می شود و به نرمی بسیار دلپذیر میوه تبدیل می شود. چرا این نوع انجیر به عنوان ببر شناخته می شود؟ میوه نهال انجیر ببری به عنوان ببر شناخته می شود زیرا دارای پوست سبز یا تیره مانند پوست پلنگ ، نوارها و برگ ها است. و خشک شده ، کاشته شده است. نیاز به سم پاشی دارد نهال انجیر ببری و درخت آن دارای دشمنان و آفات زیادی هستند که از جمله آنها می توان به پرندگان و گروه عظیمی از کرم ها اشاره کرد. بنابراین ، سمپاشی این نهال و درخت آن اجتناب ناپذیر است و باید حداقل سالی یکبار انجام شود. اسپری شود. البته در صورت افزایش آفات ، این میزان سم پاشی باید متناسب با آسیب درخت از آفات افزایش یابد. جالب است بدانید که نهال انجیر ببری نتیجه جهش ژنتیکی انجیر سفید یا سبز است. و اگرچه امروزه ژنوتیپ های اصلاح شده در بازار موجود است ، طبیعتاً این نهال ها حاصل لقاح مصنوعی نیستند و جهش های ژنتیکی منجر به ظهور این رقم انجیر شده است. رنگ میوه برای شناسایی این ژنوتیپ ، می توان به یکی از متنوع ترین و بسیاری از انواع انجیر اشاره کرد که راه راه است. همانطور که گفته شد نهال انجیر ببری و میوه های آن انجیر سبز است. برای شناسایی این ژنوتیپ ، می توان به یکی از متنوع ترین و بسیاری از انواع انجیر اشاره کرد که راه راه است. این خطوط عمودی از دمبرگ تا انتهای میوه امتداد دارد و همانطور که گفته شد به همین دلیل است که به ببر تشبیه می شود. شرایط محیط کاشت همانطور که گفته شد ، درخت انجیر به طور کلی بسیار خورشید دوست است ، چه از نهال انجیر ببری و چه از هر رقم دیگر. به همین دلیل ، بهترین منطقه کاشت این نهال ها در نقاط گرم است. زیرا ریشه های بسیار قوی و عمیق این درخت ، پس از مدتی به راحتی راه خود را به آب های زیرزمینی می رساند و یکی از درختانی است که در برابر کم آبی و حتی خشکسالی توانایی بسیار بالایی دارد. عملکرد درخت و عملکرد درخت در هکتار میزان باردهی نهال انجیر ببری ، در موارد مهم مانند آبیاری ، کوددهی ، سم پاشی و ... در مقایسه با انواع دیگر انجیرها ، نرخ مناسبی دارد. در سالهای اول این رقم قابلیت باردهی بین 5 تا 10 کیلوگرم را دارد و با بلوغ درخت این مقدار به 150 تا 200 کیلوگرم در هر درخت می رسد. درخت نهال انجیر ببری قادر است حداقل 600 تا 2200 کیلوگرم انجیر در هکتار تولید کند. ویژگی های درخت و ارتفاع درخت طول نهال انجیر ببری حدود 40 تا 60 سانتی متر است. اما در بزرگسالی می تواند به ارتفاع 7 تا 8 متر برسد. درخت انجیر ببری همچنین دارای برگهای پهن با پنج یا چهار ردیف است که طول آنها به 25 سانتی متر و عرض آن به 15 تا 18 سانتی متر می رسد. نهال انجیر ببری بیشتر درختان پایه نر هستند و برای افزایش باردهی و رشد مطلوب آن می توان از دانه انجیر ماده به عنوان گرده افشان استفاده کرد. گلهای نهال انجیر ببری معمولاً از سن حدود یک سالگی ظاهر می شوند. اما در عمل مشاهده شده است که نهال انجیر ببری یا درخت آنها نیز قبل از یک سال شروع به گلدهی می کنند. نیاز به آبیاری آبیاری نهال انجیر ببری با آبیاری درخت متفاوت است. آبیاری نهال ببر به طور منظم و حداکثر 2 تا 3 لیتر هر سه روز. اما در دوران بلوغ این رقم ، به دلیل استحکام بالای ریشه ها و عرض زیرزمینی آنها ، درخت به طور خودکار حداقل 50 درصد آب خود را تأمین می کند و کافی است هفته ای یکبار آبیاری شود. تحمل سرمای زمستان و تحمل گرمای تابستان تقریباً همه ارقام انجیر بیشترین عملکرد را در مناطق گرم دارند همانطور که قبلاً ذکر شد ، نهال انجیر ببری و درختان آنها و تقریباً همه ارقام انجیر بیشترین بهره وری را در مناطق گرم دارند. به همین دلیل ، تحمل گرمای تابستان برای این درخت چندان دشوار نیست. مقاومت این رقم در برابر سرما نیز مطلوب است و کمتر از یخ زدگی رنج می برد. فواصل کاشت و گرده افشانی بهترین و مناسب ترین فاصله بین درختان انجیر ببری به ویژه در باغ های بزرگ 3 در 4 متر است. از رقم سان پدرو نیز می توان برای گرده افشانی استفاده کرد. تاریخ رسیدن میوه بهترین زمان برای برداشت میوه نهال انجیر ببری و درخت آن از اواسط تا اواخر تابستان است. 
خرید نهال انجیر استهبان

خرید نهال انجیر استهبان

 نهال انجیر استهبان درخت انجیر استهبان درختی است با برگهای زرد و چنگالهایی به رنگ خاکستری سبز. ارتفاع آن تا 6 متر می رسد و در مناطق معتدل و گرمسیر رشد می کند. معمولاً از سال چهارم شکوفا می شود و تا سن 20 سالگی میوه می دهد.. درباره نهال انجیر استهبان چه می دانید؟ نهال انجیر استهبان از ارقام پیوندی است و از ترکیب دو نهال مختلف تشکیل شده است. یک سال کافی است تا میوه نهال انجیر استهبان به ثمر برسد و پس از این مدت ، شاهد رشد میوه بسیار خوشمزه ای به نام انجیر استهبان خواهید بود. ارقام نهال انجیر می توانند به ما یادآوری کنند که هر نهال می تواند انواع مختلف و تنوع زیادی داشته باشد. نهال نهالستان طبیعت سبز چندین رقم نهال انجیر تولید می کند و در ادامه این مقاله ، ارقام انجیر استهبان را مورد بررسی قرار می دهد که می توانید تا پایان مراحل کاشت از حمایت این سایت بهره مند شوید. نوع خاصی از نهال انجیر استهبان در برابر سرما مقاوم است و این مقاومت باعث می شود طول آن نسبت به نمونه های دیگر کوتاهتر شود. در سال اول ، این محصول به باروری می رسد و می تواند رشد بهتری را تجربه کند. انجیر استهبان مناسب ترین نهال برای احداث باغ انجیر است. نهال انجیر استهبان می تواند باغی را برای شما ایجاد کند که بسیار مولد بوده و در برابر آفات و بیماریهای مختلف مقاومت بسیار بالایی دارد. عملکرد نهال انجیر استهبان: ژنوتیپ این نهال اصلاح شده و در مدت زمان بسیار کوتاهی می تواند بهترین میوه را در اختیار شما قرار دهد. در سال پنجم ، نهال انجیر استهبان سودآور بوده و خسارات احتمالی شما را جبران می کند. البته میزان خسارت در این نهال انجیر بسیار کم است و استفاده از این نهال ها از نظر اقتصادی بسیار موجه است. به ازای هر ده درخت انجیر استهبان ، یک درخت گرده افشان کاشته می شود. بهترین زمان کود دهی به نهال انجیر استهبان اواسط پاییز است. این کوددهی می تواند تا پایان زمستان ادامه یابد. میزان آبیاری نهال انجیر بسته به شرایط آب و هوایی و فصول تعیین می شود. بسته به شرایط آب و هوایی موجود ، نوع و میزان آبیاری این نهال ها متفاوت است. عوامل متعددی می توانند بر میزان آبیاری این درخت تأثیر بگذارند ، این عوامل شامل قسمتهای مختلفی است که در این مقاله به آنها اشاره نمی کنیم. خرید نهال انجیر می تواند برای استفاده از خواص میوه های آنها انجام شود که در زیر به آنها اشاره شده است. شما باید قیمت نهال انجیر را با دقت در نظر بگیرید و این نهال ها را بر اساس عوامل مهم در خرید انتخاب کنید. خواص نهال انجیر استهبان: انجیر دارای خواص ضد عفونی است و از رشد سلول های سرطانی جلوگیری کرده و از سرطان جلوگیری می کند. انجیر نقش مهمی در کاهش وزن دارد و خطر بیماری هایی مانند یبوست را کاهش می دهد. به راحتی می توانید با مصرف انجیر از یبوست و بیماری های دستگاه گوارش جلوگیری کنید. انجیر می تواند بهترین میوه ای باشد که سلامت مردم را تضمین می کند.
خرید نهال انجیر آدریاتیک

خرید نهال انجیر آدریاتیک

 نهال انجیرهای آدریاتیک به رنگ سبز مایل به زرد و داخل آن قرمز است. به اندازه انواع دیگر شیرین نیست. طعم خشک مطبوع است. نهال انجیر آدریاتیک نهال انجیر انواع تجاری آدریاتیک است. خاک رس متوسط. سبز مایل به زرد. شیرین تر از انواع دیگر است. طعم خشک آن بسیار مطلوب است. رنگ آن سبز مایل به زرد کم رنگ و قسمت داخلی آن قرمز است. به اندازه انواع دیگر شیرین نیست. طعم نوع خشک دلپذیر است. البته به صورت تازه نیز مصرف می شود. رنگ میوه نهال انجیر آدریاتیک سبز مایل به زرد کم رنگ با داخل آن قرمز است. انجیر آدریاتیک مانند سایر انجیرها شیرین نیست و معمولاً از این نوع به صورت خشک استفاده می شود.