خرید نهال به ، فروش نهال به ، قیمت نهال به ، نهالستان به

09143819321

خرید نهال به

خرید نهال به محلی وحشی

 کشور مبدا: ایران
زندگی اقتصادی: 40 سال
زمان ورود: اوایل ماه اکتبر
تحمل به خشکی: زیاد است
مقاومت در برابر سرما: 30 تا 35
اساس: زالزالک
رنگ میوه: زرد خامه ای
عملکرد: از سال دوم
فاصله کاشت: 3 * 4
آبیاری: 10 لیتر در 20 روز
ذخیره سازی: 10 ماه
نوع مصرف: مربای غذای تازه
توضیحات: این رقم از نظر اندازه متوسط ​​، بسیار معطر و شیرین است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به محلی وحشی کلیک کنید

خرید نهال به لیمو

 نام فارسی: (به لیمو)
تولید مثل: برش برش
حجم نهالستان (هکتار): 35000 قلمه
سیستم کاشت: فضای آبیاری انباشته یا قطره ای
زمان آبیاری: 2 تا 5 روز
زمان کاشت: بهار ، پاییز
بافت خاک: عمیق متوسط
PH: محدوده 7
اندام مورد استفاده: برگها
زمان برداشت: 3 بار در سال (ژوئن ، آگوست و اکتبر)
عملکرد پس از برداشت: در جای خنک یا خشک کن دستی خشک شود ، حداکثر دما 45 درجه سانتیگراد است.
مراقبت های لازم در عملیات برداشت: برداشت با اصلاح شاخه های گیاه انجام می شود. در غیر این صورت باید از شکستن برگها هنگام برداشت و خشک شدن جلوگیری شود.
در آن زمان توجه ویژه داشته باشید: انتقال گیاهان آسان است پس از پیوند نهال به زمین اصلی ممکن است برگهای آنها ریزش کند اما برگها دوباره رشد می کنند.
عملکرد در هکتار: 1200 تا 1800 کیلوگرم برگ خشک در هکتار.
ویژگی های درمانی: درمان سوges هاضمه ، اتساع شکم ، سردرد یک طرفه ، نورالژی ، سرگیجه و علائم سرماخوردگی

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به لیمو کلیک کنید

خرید نهال به قرمز - به رویال

نهال قرمز شدن نهال ها رقم درختانی است که میوه های آنها قرمز و کوچکتر از درختان دیگر است.
زندگی اقتصادی قرمز 40 سال است.
نهال ها ابتدا به عنوان پیوند در ایتالیا معرفی شدند و توسط نهالستان برگ سبز ارائه شد.
این نهال ها گونه های کمیابی هستند. زمان رسیدن میوه اوایل ماه اکتبر است.
میوه های قرمز را می توان به مدت 6 ماه ذخیره کرد و حجم آبیاری نهال های قرمز در 20 روز 10 لیتر است.
میوه قرمز خاصیت ضد سرطانی دارد رنگدانه این میوه قرمز است و شکل آن از میوه های دیگر کوچکتر است.
این میوه به دلیل داشتن قند غنی از مواد مغذی ، سرشار از ویتامین C است و یکی از انواع کشت شده برای تولید مربا است.
این رقم در برابر خشکسالی بسیار مقاوم است و از 30 تا 35 درجه سرما را تحمل می کند.
میوه این رقم در اوایل ماه اکتبر بالغ می شود.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به قرمز - به رویال کلیک کنید

خرید نهال به شاهرود

 نهال شاهرود گونه ای از گیاهان Rosaceae به نام Quince متعلق به تیره Cydonia است فقط یک گونه به نام Vulgaris وجود دارد که بومی ایران و ترکمنستان است.
این یک درخت کوچک است و حداکثر ارتفاع آن 5 متر است و می تواند میوه ای 4 تا 5 ساله تولید کند. طول عمر آن به 50 سال می رسد. شاخه های نهال شاهرود و پشت برگ و میوه نهال شاهرود با موهای نرم سفید یا خاکستری قهوه ای پوشانده شده است.
در نهال شاهرود ، پایه بیضی بیضی یا تقریباً گرد یا نوک تیز ، گل بزرگ و صورتی مایل به سفید ، گلبرگها بیضی شکل و دارای 5 کاسبرگ است. 5 گلبرگ و گله های آنها بارور هستند. گلها در انتهای آنتنهای برگ سبز ظاهر می شوند. میوه نهال شاهرود گرد ، بیضی ، گلابی شکل ، با رنگ طلایی و در برخی از انواع آن سبز و مودار است.
نام انگلیسی Quince متعلق به Rosaceae است و از تیره Cydonia است. Cydonia تنها یک گونه به نام Vulgaris دارد که بومی ایران و ترکمنستان است.
این یک درخت کوچک است و حداکثر ارتفاع آن 5 متر است. میوه آن از 5-4 سالگی بالغ می شود و طول عمر آن می تواند به 50 سال برسد. شاخه ها ، برگ ها و پشت میوه های جوان با موهای خاکستری سفید یا قهوه ای ملایم پوشانده شده است. برگها بیضی یا تقریباً بیضی یا نوک تیز است ، پایه آن گرد است ، گل آن بزرگ و صورتی مایل به سفید ، گلبرگها بیضی شکل ، دارای 5 کاسبرگ ، 5 گلبرگ و گروههای خود بارور است. گلها در انتهای آنتنهای برگ سبز ظاهر می شوند. میوه آن گرد ، بیضوی ، گلابی شکل ، زرد طلایی ، برخی از انواع آن سبز و کرک دار است

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به شاهرود کلیک کنید

خرید نهال به ترش آذربایجان

کشور تولید کننده: ایران عمر اقتصادی: 40 سال زمان بلوغ: اوایل مهر تحمل به خشکی: تحمل سرما زیاد: 30 تا 35 درجه سانتیگراد پایه: زالزالک-رنگ میوه: زرد خامه ای عملکرد: از سال دوم فاصله کاشت: 3 * 4 آبیاری: 20 لیتر و 10 لیتر روز ذخیره سازی: 10 ماه نوع مصرف: مربای غذای تازه توضیحات: شیرین و ترش ، آبدار و خوشمزه.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به ترش آذربایجان کلیک کنید

خرید نهال به ایتالیا

 اصالت این نهال ایتالیا است. دارای رنگ سبز مایل به زرد است. این درخت در زمستان و بهار هنگامی که سرد است قدرت زیادی دارد. و در خاک رس بهتر عمل می کند. این محصول وارد ساختمان 7 شد. طعم شیرین و خامه ای دارد. میوه آن تقریباً کشیده است. در برابر گلهای داوودی کوچک مقاومت بیشتری دارد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به ایتالیا کلیک کنید

خرید نهال به آناناسی

 کشور مبدا: ایران
زندگی اقتصادی: 40
زمان ورود: اوایل ماه اکتبر
تحمل به خشکی: زیاد است
اساس: زالزالک-
رنگ میوه: سبز
عملکرد: از سال دوم
فاصله کاشت: 3 * 3
آبیاری: 10 لیتر در 20 روز
ذخیره سازی: 5 ماه
نوع مصرف: مربای غذای تازه
توضیح: گردن آن به اندازه گلابی بلند است و طعم شیرینی دارد.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به آناناسی کلیک کنید

خرید نهال به آمریکایی

 پایه آن کوتاه ، برگهای آن زیاد ، شاخه های آن آبدار ، میوه آن ترد و آبدار و شکم بزرگ است ، عملکرد این رقم از انواع دیگر بیشتر است.
کشور مبدا: زندگی اقتصادی ایالات متحده: 40 سال زمان بلوغ: اوایل ماه اکتبر مقاومت در برابر خشکسالی: مقاومت به سرما: 30 تا 35 درجه سانتیگراد پایه: زالزالک-میوه رنگ: میوه زرد خامه ای: از سال دوم فاصله کاشت: 3 * 4 آبیاری: 20 لیتر و 10 لیتر. روزهای نگهداری: 7 ماه نوع مصرف: مربا تازه توضیحات: اصلاح شده و كشت شده. این رقم دارای قاعده كوتاه ، برگهای زیاد ، برگهای نازك و شكننده ، آبدار و بزرگ است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به آمریکایی کلیک کنید

خرید نهال به اصفهان - به کوزه ای

به این مخروط در میان تولیدکنندگان ایرانی در اصفهان اصفهان گفته می شود. میوه این درخت از سال دوم آغاز می شود. اندازه میوه این رقم از سایر میوه های مورد علاقه بزرگتر است. درخت به 5 متر رشد می کند ، رنگ میوه آن زرد ، گرد و آبدار است. می توان روی ریزومهای زالزالک و ریزومهای بذر پیوند زد. طعم این میوه بسیار شیرین است و می توان آن را به مدت 7 ماه در یخچال نگهداری کرد. هر درخت می تواند تا 150 کیلوگرم تولید کند. زمان رسیدن این میوه اواخر ماه اکتبر است..

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال به اصفهان - به کوزه ای کلیک کنید


از به بیشتر بدانید

نهال به این یک درخت متوسط ​​یا کوچک با ارتفاع 5 متر است.این گیاه از حدود 4 سالگی شروع به باردهی می کند و طول عمر این درخت حدود 50 سال است. میوه (نام علمی: Cydonia oblonga)
برگها و میوه ها با موهای خاکستری پوشیده شده است برگهای برخی از درختان بیضی شکل ، گلها و گلها بسیار زیبا ، صورتی روشن و میوه ها به شکل گلابی یا سبز است. شما می توانید طلایی و سبز را ببینید.
این درخت از خانواده درختان سیب است اما نسبت به درختان سیب مقاومت کمتری در برابر سرما دارد ، وقتی کاشت درخت را شروع کنید ، ظرف 4 تا 5 سال پس از کاشت میوه می دهد.
این میوه در صنعت پخت و پز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از میوه آن برای تهیه انواع خورشت ها ، غذاها ، آب نبات ها و مربا ها بسیار استفاده می شود و علاوه بر همه موارد استفاده از گونه های درخت ، دارای خواص فیزیکی بی نظیری نیز می باشد. به همین دلایل ، این درخت ممکن است یکی از بهترین درختان میوه ای باشد که می توانید رشد کنید.

متداول ترین روش کاشت و تکثیر درختان استفاده از قلمه است. برای این منظور ابتدا باید از قلمه های چوبی و نیمه چوبی جوان و سالم استفاده کنید. به طور کلی ، نیمی از تراشه های چوب باید از اواسط تابستان تا اوایل پاییز تهیه شوند. به همین دلیل قلمه های 15 سانتی متری را از درخت مادر جدا می کنیم ، هنگام تهیه قلمه های چوبی باید از اواخر پاییز تا اوایل زمستان کار کنیم ، طول این قلمه ها باید 25 سانتی متر باشد. قلمه ها را طوری مرتب کنید که در انتهای 3 تا 3 ساقه 2 برگ باقی مانده باشد. سپس قلمه ها را درون یک لیوان آب قرار دهید تا ریشه بزند و پس از ریشه زدن آنها را به بستر اصلی منتقل کنید.
شرایط نگهداری درخت
خاک: درختان می توانند در هر نوع خاکی رشد کنند اما بهترین خاک برای کاشت درختان خاک رس + خاک شنی و نیمه سنگین است اگر در خاک آهک وجود داشته باشد باعث ریشه درخت آهن در خاک می شود. جذب نکنید ویژگی های این درخت نسبت به سایر درختان میوه در برابر خاک ، آب نمک و خشکی خاک تحمل بیشتری دارد. (درختان در خاک های اسیدی و قلیایی بهتر رشد می کنند)
آبیاری: از آنجا که ریشه های درخت عمیق نیستند ، مدت طولانی نمی تواند در برابر خشکی مقاومت کند ، اگر درخت با خشکسالی روبرو شود ، شاهد رشد میوه های ریز روی درخت خواهیم بود. در طول فصل رشد ، درختان باید دو بار در هفته آبیاری شوند.
دما: کاشت درخت بیشتر در مناطق معتدل و سرد انجام می شود. درختان برای حفظ دمای پایین نیاز به رشد دارند. این تقاضا باید به مدت 100 تا 400 ساعت در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد تأمین شود. در تابستان ، درختان برای رسیدن به بهترین شرایط به تابستانهای نسبتاً گرم نیاز دارند.
نور: این درخت برای رشد به نور خورشید زیادی احتیاج دارد اگر مقدار مناسبی از نور خورشید را دریافت کند ، رشد خوبی خواهد داشت. در هنگام کاشت درخت ، لطفاً از درختان در برابر وزش باد شدید محافظت کنید ، زیرا بادهای شدید سرعت تنظیم بذر درخت را کاهش می دهد.
هرس: درخت به هرس مداوم زیادی احتیاج ندارد اما می توانید شاخه ها را هرس کنید تا برگ بهتر شکل بگیرد.

کوددهی: با تهیه کود برای درختان می توان نیازهای غذایی درختان در زمستان و بهار را تأمین کرد ، وقتی نیازهای غذایی درختان از طریق لقاح تأمین شود ، قطعاً درختان محصولات بهتر و بهتری تولید می کنند. به تو خواهد داد. بهترین کود برای درختان کود حاوی مقدار لازم کود ازت یا کود گاوی کمپوست شده است.
برداشت محصول: بهترین زمان برداشت میوه ها زمانی است که میوه ها زرد و طلایی شوند. برای برداشت میوه روی درخت باید از اول اکتبر تا اواخر نوامبر شروع کنید و به راحتی می توانید میوه را با دست از درخت بچینید.
مصرف مستقیم این میوه چیز جدیدی نیست ، زیرا بیشترین مصرف این میوه در صنعت مربا است. یکی دیگر از فواید این میوه استفاده از دانه های آن است که می تواند برای درمان سرفه استفاده شود.