خرید نهال گیلاس ، فروش نهال گیلاس ، قیمت نهال گیلاس ، نهالستان گیلاس

09143819321

خرید نهال گیلاس

خرید نهال گیلاس ناپلئونی

 گیلاس یک گیاه و درخت از تیره پرونوس است و میوه آن دارای کیفیت هسته ای و گوشتی است. میوه این درخت دارای گلهای قرمز و سفید است. ترکیه ، ایالات متحده و ایران تولید کنندگان اصلی گیلاس در جهان هستند. انواع گیلاس در سراسر ایران وجود دارد. گیلاس علاوه بر اینکه به عنوان میوه فرآوری نشده مورد استفاده قرار می گیرد ، مربا و مواد نگهدارنده نیز ساخته می شود. از برگ های آن به عنوان دم برای درمان بیماری های کلیه و کبد استفاده می شود و گیلاس برای سلامت چشم ، سلامت پوست ، پیری و کاهش وزن بسیار مثر است. این گیاه ممکن است از ناحیه بین دریای سیاه و دریای خزر منشا گرفته باشد. اما به نظر می رسد که در دوران باستان به اروپا آورده شده است. بیشتر ارقام کشت شده در جهان از اروپا نشأت گرفته اند ، اما برخی از ارقام مهم در مناطق محلی پرورش گیلاس انتخاب یا اصلاح شده اند.ایران با تولید 225000 تن سومین تولید کننده گیلاس در جهان است (پس از ترکیه) (12٪ از تولید جهانی را به خود اختصاص داده است). (و ایالات متحده) یکی از مراکز اصلی تولید گیلاس در ایران دشت کاریز در ارومیه و اشنویه ، پایتخت گیلاس ایران است. نهال های گیلاس ناپلئون در نیمه دوم قرن هجدهم در آلمان پدید آمدند. یکی از قدیمی ترین انواع اروپایی. . این شخصیت به افتخار ناپلئون بناپارت ناپلئون نامگذاری شد. این رقم بعداً با نام رویال آن به ایالات متحده و کانادا سرایت کرد. این عدد که والدین آن ناشناخته است ، یکی از پرکاربردترین اعداد در جهان است.
ناپلئون یک درخت بالغ است ، در جوانی نسبتاً قائم است ، اما از سن 12 تا 15 سالگی نیمه قائم تا پهن می شود. زمان گلدهی این رقم متوسط ​​است. میوه آن از اندازه متوسط ​​تا بلند ، قلبی شکل ، از نظر طول و عرض تقریباً برابر است. علاوه بر این ، میوه شکل منظمی دارد و در قسمت توخالی کمی پخش می شود. پوست میوه آن زرد روشن است و با لایه ای قرمز براق پوشانده شده است. این عدد نسبتاً به ترک خوردگی حساس است. گوشت میوه آن نیز زرد ، متوسط ​​، کمی الیافی ، بسیار آبدار ، بسیار خوب است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس ناپلونی کلیک کنید

خرید نهال گیلاس فرنگی

نهال گیلاس فرنگی این یکی از گیلاس های مشهور مشهد است دارای درختی متوسط ​​و حساسیت بیشتری نسبت به ارقام شانگر دارد و رقم بسیار باروری است. این رنگ مناسب و قابل فروش است.رنگ پوست قرمز تیره ، رنگ گوشت آن قرمز ، بافت آن سخت و میوه آن به شکل قلب است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس فرنگی کلیک کنید

خرید نهال گیلاس صورتی لواسان

 نهال گیلاس صورتی لواسان این رقم یکی از ارقام بومی ایران است. عادت رشد درختان آویزان دارای رشد شدید گیاه است. طول شاخه سالانه 41.3 سانتی متر ، دوره گلدهی 16 روز و میوه قلبی شکل است. سفت و آبدار است ، گوشت آن زرد ، آب آن زرد ، اسیدیته جامد محلول 61.23٪ است و حاوی 33.1 گرم در 100 سی سی است. 1.99 سانتی متر ، اندازه متوسط ​​دم میوه آن 08.4 سانتی متر است. کیفیت میوه این رقم خوب است. وقتی در دهه سوم شرایط آب و هوایی مشهد در خرداد ماه بالغ شود ، درخت این رقم نیز دارای مقاومت متوسط ​​و مخروطی شکل است. میوه آن صورتی رنگ و گوشت آن زرد روشن است. شکل میوه قدامی و صاف است. اندازه میوه آن متوسط ​​است و در هفته اول جولای می رسد. تازه خورده می شود. قابلیت حمل و نقل و فروش آن خوب است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس صورتی لواسانکلیک کنید

خرید نهال گیلاس شیشه ای

نهال گیلاس شیشه ای واریته های تولید شده شامل گیلاس های گیلاس شیشه ای بر پایه محلب ، گیلاس و گیلاس های شیرین در فرم های پیوند یافته اصلاح شده ، برداشت شده در ژوئن است.
نام نهال: گیلاس ناپلئون
زمان گلدهی: نیمه دوم آوریل
زمان ورود: اوایل تیر
زندگی اقتصادی: 30 سال
ویژگی های گیلاس ناپلئون: یکی از شیرین ترین گیلاس ها است

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس شیشه ای کلیک کنید

خرید نهال گیلاس سیلویا - پیش رس

 نهال های گیلاس سیلویا پایه های گیاهی گلدانی برای انواع گیلاس های پیوندی هستند. آنها نهال های گیلاس با عملکرد بالا و بهبود یافته هستند که از سال اول کاشت شروع به شکوفه دادن و میوه دادن می کنند. Xylla یک و دو سال ارائه می دهد
سن نهال: 2 سال
جدید: سال دوم کاشت
باد اقتصادی: سال پنجم
فاصله کاشت: 5 * 5
انواع گرده افشانی: گیلاس مجارستانی ، گیلاس گیز

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس سیلویا کلیک کنید

خرید نهال گیلاس سیاه

نهال های گیلاس سیاه مشهد (مشهد) نهال های گیلاس پیوندی هستند ، که نهال های گیلاس با بازده بالا بهبود یافته اند که از سال اول کاشت شروع به شکوفایی و باردهی می کنند.
گیلاس سیاه درختانی با رشد متوسط ​​، نیمه قائم و زاویه شاخه خوب است. زمان گلدهی
همچنین با تاخیر و حدود 2-8 روز پس از رقم بارلت.
میوه این رقم از اندازه متوسط ​​و پوست آن صورتی تیره است. میوه گرد تا بیضی شکل
گوشت آن قرمز و سفت است. میوه از کیفیت خوردن خوب و روان بودن خوبی برخوردار است. این عدد به ترک زیاد حساس نیست و به راحتی قابل انتخاب است.
تقریباً 23 تا 25 روز پس از رقم بارت بالغ می شود. گرده افشان های مناسب عبارتند از: اولستر ، تراگانا ادسا ، هادل فینگر و دارونی

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس سیاه کلیک کنید

خرید نهال گیلاس زرد ارومیه

نهال گیلاس زرد ارومیه یک محصول پربار و با رشد سریع است و یکی از انواع اصلاح شده است. این نهال ها عمدتا در ارومیه ، آذربایجان غربی تولید می شوند ، به دلیل عملکرد بالا و میوه های خوشمزه محبوب هستند ، نهال های گیلاس زرد زرد ارومیه 20 سال عمر اقتصادی دارند و از دو سال اول شکوفا می شوند. سالهای چهارم تا پنجم وارد چرخه اقتصادی شده است و زمان برداشت اواخر خرداد است. درجه حرارت گیلاس برای مقاومت در برابر سرما در زمستان حدود -25 درجه سانتیگراد است.برای اینکه درخت نیاز سرما را برآورده و شکوفا شود ، در زمستان زیر 7 درجه سانتیگراد به 1200 تا 500 ساعت نیاز دارد. بنابراین ، پرورش آن در مناطق گرمسیری توصیه نمی شود. موارد زیر چند نکته مهم است که باید هنگام کاشت نهال گیلاس زرد ارومیه مورد توجه قرار گیرد ؛ زمین کاشت باید صاف و زهکشی خوب باشد ، زیرا گیاهان در خاک سبک نسبت به خاک سنگین رشد می کنند. اما آبیاری نهال نباید به صورت قطعه انجام شود زیرا احتمال فرسایش و فرورفتگی خاک بسیار زیاد است و به ریشه های درخت آسیب جدی وارد می کند و از پوسیدگی جلوگیری می کند درختان و مخروط های وی از فرانسه است. ایران شده است. میوه ها و گل های زرد دارد. گوشت آن زرد ، نرم و سخت است. این میوه به شکل قلب ، صاف و بزرگ است و در ده سال اول جولای می رسد. این محصول عملکرد بالا ، عملکرد حمل و نقل میوه متوسط ​​دارد و برای تلقیح گل به گرده افشان نیاز دارد

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس زرد ارومیه کلیک کنید

خرید نهال گیلاس رژینا خوشه ای

واریته های تولید شده شامل گیلاس های گیلاس-رژینا به صورت پیوند اصلاح شده بر اساس محلاب ، گیلاس و گیلاس های شیرین است.این محصول در ماه ژوئن بالغ می شود. مشخصات درخت: نهال گیلاس Regina
سن نهال گیلاس: 2 سال
فناوری تکثیر نهال گیلاس: روش گرافیکی
مناطق کاشت درخت گیلاس: کوهپایه ها و مناطق نیمه سرد
خروجی درخت گیلاس: 1 سال پس از کاشت

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس رژینا خوشه ای کلیک کنید

خرید نهال گیلاس بینگ خوشه ای

 نهال گیلاس یسنگ خوشه ای درختی نسبتاً بلند و قوی از ایالات متحده. این میوه دارای میوه های قرمز با گوشت قرمز تیره ، بافتی سخت و آبدار است. میوه آن به شکل قلب و صاف است ، در هفته آخر ماه ژوئن رسیده است. عملکرد حمل و نقل متوسطی دارد ، قابل فروش است و بهره وری بالایی دارد و همچنین به رقم دیگری برای تلقیح نیاز دارد. به ترکیدن میوه حساس است
مشخصات درخت: نهال های گیلاس خوشه ای
سن نهال گیلاس: 2 سال
فناوری تکثیر نهال گیلاس: روش گرافیکی
مناطق کاشت درخت گیلاس: کوهپایه ها و مناطق نیمه سرد
خروجی درخت گیلاس: 1 سال پس از کاشت

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس بینگ خوشه ای کلیک کنید

خرید نهال گیلاس تکدانه مشهد

نهال گیلاس یکپارچه مشهد (مشهد) درختی میوه ای است که قابلیت حمل و نقل و قابلیت فروش خوبی دارد ، رنگ پوست آن قرمز تیره ، رنگ گوشت آن قرمز ، بافت آن سخت و میوه آن قلبی شکل است. عمر اقتصادی این درخت 30 سال است. در اوایل ژوئیه شکوفه می دهد و میوه می دهد. درخت محکمی است که قابل حمل است و قابلیت فروش خوبی دارد. پوست آن قرمز تیره ، گوشت آن قرمز ، بافت آن سخت و میوه آن قلب است. .

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس تکدانه مشهد کلیک کنید

خرید نهال گیلاس پروتیوا

 نهال گیلاس پروتیوا یک درخت برگریز معروف است که به دلیل داشتن میوه ای خوش رنگ و معطر محبوب بسیاری از طرفداران است.
نهال های گیلاس دارای گواهینامه پروتیوا را می توان در مناطق سرد ، نیمه سرد و کوهستانی کاشت ، تمرکز کاشت درختان گیلاس پروتیوا این است که قطر و عمق سوراخ های کاشت نهال های گیلاس پروتیوا حداقل 80 x 80 80 80 باشد. آره.
نهال گیلاس پروتیوا انواع تجاری مجاز جهانی است و تعداد تجاری محصولات گیلاس پروتیوا به ازای هر کیلوگرم تقریباً 130 است.
فاصله بذر بهترین نهال های گیلاس پروتیوا پیوندی 4 * 4 متر در زمین ناهموار و مسطح است ، اگر زمین شیب دار و مناطق بادخیز باشد می توان آن را به مستطیل 3 * 3 مربع و 3.5 * 3 تغییر داد.
از خصوصیات بارز بهترین نهال های گیلاس پروتیوا که پیوند شده اند ، گل دیررس و مقاومت نسبتاً بهتر آنها در برابر یخ های بهاره است. ظاهر شد.
در اصل فرانسوی بود ، سایبانی با مقاومت متوسط ​​بود. میوه آن صورتی رنگ و دارای لکه های قرمز است ، گوشت آن صورتی است و بافت آن نرم ، قلبی شکل و صاف است. در ده سال اول ماه جولای ، با حمل و نقل خوب و بازارپسندی وارد کشور شد. بهره وری بالا ، نیاز به تلقیح انواع است

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس پرتیوا کلیک کنید

خرید نهال گیلاس سفید ارومیه

این یک درخت با مقاومت متوسط ​​و تاجی نسبتاً پهن است. رنگ میوه سفید ، گوشت آن سفید و بافت آن سفت است. میوه آن قلبی شکل است و اندازه میوه آن نسبتاً زیاد است و به هفته چهارم ژوئن می رسد. این میوه بسیار شیرین ، دارای قابلیت فروش متوسط ​​و خاصیت حمل و نقل بسیار خوبی است و می تواند به طور گسترده ای در صنعت فرآوری مورد استفاده قرار گیرد. گیلاس سفید و زرد اولین انتخاب مصرف کنندگان ژاپنی در تجارت است.
نام نهال: گیلاس سفید ارومیه
تولید کننده: ایران
زمان گلدهی: نیمه دوم آوریل
زمان رسیدن میوه: هفته چهارم ژوئن
زندگی اقتصادی: 30 سال
نت پایه: گیلاس تلخ
مشخصات گیلاس سفید:
: تاج آن پهن است ، رنگ آن سفید است ، گوشت آن سفید است ، بافت آن سفت است و یک میوه قلبی شکل با اندازه بزرگتر است. در هفته چهارم ژوئن می رسد. میوه آن بسیار شیرین است و از قابلیت فروش خوبی برخوردار است.

برای اطلاع از نحوه خرید ، فروش و قیمت در مورد نهال گیلاس سفید ارومیه کلیک کنید


از گیلاس بیشتر بدانید

گیلاس میوه های کوچک ، شیرین و آبداری است ، رنگ آنها از زرد تا سیاه مایل به قرمز ، دارای چاله های سخت است که توسط تفاله احاطه شده است. گیلاس یکی از میوه هایی است که در اواخر بهار و اوایل تابستان می رسد.
سطح پراکندگی و گسترش درختان گیلاس بسیار گسترده است ، به این معنی که در آب و هوای گرم ، معتدل ، سرد و معتدل ، درختان گیلاس سبز می شوند و محصولات کافی تولید می کنند. . از آنجا که گیلاس به پوسیدگی قهوه حساس است ، باید آن را در مکانهایی کاشت که آب و هوا بسیار سرد یا خیلی خشک است و نمی تواند به بیماری منجر شود. مناسب ترین مناطق برای درختان گیلاس مناطقی است که در زمستان و تابستان های خشک و خنک بارندگی زیادی دارد.
درختان گیلاس می توانند در هر نوع خاکی رشد کرده و رشد خوبی داشته باشند اما خاک رس مرطوب یا خاک بسیار خشک مناسب نیست. برای کاشت درختان گیلاس باید مراقب باشید که آنها رو به جنوب نکارید ، یعنی آنها را در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دهید.
بهترین شاخص بلوغ محصول گیلاس ، نیروی مورد نیاز برای جدا کردن میوه از درخت است ، به این معنی که در زمان بلوغ میوه ، ارتباط بین شاخه های میوه ضعیف شده و نیروی کمتری برای جداسازی میوه از درخت لازم است.
گیلاس و آلبالو در فصل رشد به آب و هوای گرم ، در پایان دوره برداشت بدون باران و در دوره استراحت به خنک سازی کافی احتیاج دارند. میزان سرما باید حداقل 900 تا 1800 ساعت سرماخوردگی موثر (5 تا 7 درجه سانتیگراد) را فراهم کند.
از آنجا که مواد مغذی موجود در درخت گیلاس پس از برداشت میوه به حداکثر رشد و ذخیره می رسند ، درجه حرارت پس از برداشت میوه ، تغذیه و آبیاری مناسب برای تشکیل و عملکرد گلها در سال دوم بسیار است.
خاک سنگین تر به هیچ وجه مناسب گیلاس نیست ، به خصوص هنگام استفاده از مهابوکی. بهترین بافت خاک برای کاشت شن گیلاس ، محتوای ماده آلی متوسط ​​و مقدار pH 6 تا 7 است.

گیلاس دو نوع اصلی دارد:
گیلاس شیرین: به گیلاس هایی گفته می شود که از درخت تازه می خورید. تولیدکنندگان خانگی این نوع را ترجیح می دهند زیرا می توانند طعم تازه را بچشند.
آلبالو: در پخت و پز استفاده می شود. این گیلاس ها معمولاً توسط کشاورزان حرفه ای در باغ پرورش داده می شود.
اگر تفاوتی بین آلبالو و آلبالو با آلبالو پیدا نکردید ، لطفاً از هر درخت میوه تازه جدا کرده و بخورید! سپس ، قطعاً متوجه تفاوت خواهید شد! ! !
چوب گیلاس سخت است ، بنابراین برای لوازم خانگی ایده آل است. این چوب همچنین چوب خوبی برای سوختن در شومینه است.
گسترش درخت گیلاس:
درختان گیلاس از دانه رشد می کنند. یعنی مغز وسط میوه گیلاس. اگر چند بذر در باغ خود بکارید ، سال آینده نهال های جوان این گیاه را در باغ خود مشاهده خواهید کرد. اما امروزه افراد زیادی این نهال ها را از گلخانه تهیه می کنند. قد آنها 10 تا 20 سانتی متر است و شروع تولید چندین سال طول می کشد.
همچنین می توانید شاخه های گیلاس را به درختان میوه دیگر وصل کنید.
یک درخت گیلاس بکارید:
در بهار یا تابستان ، نهال این گیاه را به یک باغ یا باغ منتقل کنید. یک یا چند گلدان نهالی که خریداری می کنید به احتمال زیاد از مواد قابل تجزیه بیولوژیکی ساخته شده اند که به سرعت در خاک مرطوب تجزیه می شوند و به ریشه ها اجازه می دهند به راحتی از آن عبور کرده و در خاک پخش شوند. اما اگر اینگونه نیست و گلدان مهد کودک شما از پلاستیک و مواد دیگر ساخته شده است ، باید ریشه ها را جدا کرده و سپس آن را در خاک بکارید. اکنون یک سوراخ در خاک حفر کنید ، عمق آن سه برابر عمق و عرض ریشه گیاهچه است ؛ سپس مقدار زیادی کود غنی یا کمپوست خاک تازه اضافه کنید.
اگر گلدان شما قابل تجزیه است (از ذغال سنگ نارس یا ذغال سنگ ساخته شده است) ، آن را بشکنید تا سرعت تجزیه آن افزایش یابد. سپس ، نهال های خود را در خاک قرار دهید ، به شرطی که قبلاً در خاک وجود داشته باشد (در عمیق کاشت نکنید) ، اکنون اطراف ریشه را با مخلوط خاک ، کود یا کمپوست پر کنید. خاک اطراف درخت را فشرده و محکم کنید.
اگر منطقه شما بسیار بادگیر است ، نهال ها را در اوایل زندگی خود به تیرهای چوبی عمودی ببندید تا صاف و بدون آسیب باد باشد.
گیاهان را به خوبی آبیاری کنید. آبیاری عمیق را تکرار کنید تا باعث رشد و گسترش ریشه های جدید شود.